Trumpai


„Mebius PC-NJ70A“ – nešiojamas kompiuteris su LCD lietimui jautria plokštele (touchpad)
Trumpai
Sekmadienis, 26 Balandis 2009 14:39
Kompanija „Sharp“ anonsavo pirmą nešiojamąjį kompiuterį su LCD lietimui jautria plokštele – „Mebius PC-NJ70A“. Sensorinės lietimui jautrios plokšteles raiška lygi 854 x 480 taškų. Jis turi šviesai jautrų jutiklį, kuris reguliuoja ryškumą priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo. LCD lietimui jautri plokštelė atlieka papildomo ekrano vaidmenį kalkuliatoriui, grotuvui, žaidimams ir t. t.
 
„Vivace“ – portatyvinė muzikinė studija
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:52
„Vivace“ yra nešiojamojo kompiuterio pavidalo daugiafunkcinis įrenginys, galima sakyti portatyvinė muzikinė studija. Vietoje klaviatūros kompiuteryje yra lietimui jautrus ekranas su multituoch palaikymu, leidžiantis įrašinėti, redaguoti ir miksuoti muziką, ir ne tik. Deja, informacijos apie įrenginį yra nedaug.
 
Konceptuali elektroninė knyga akliesiems
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:44
Technologijos nestovi vietoje. Džiugu, kad jos gali padėti iš dalies ar visiškai praradusiems regėjimą žmonėms. Kol kas tai tik konceptas, bet reikia tikėti, kad ateityje jis bus prieinamas visiems regėjimo negalią turintiems žmonėms.
 
„Apple Mac Folder“ – konceptualus nešiojamas kompiuteris
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 13:55
Dizaineris Tryi Yeh pristatė konceptualų nešiojamąjį kompiuterį „Apple Mac Folder“. Nešiojamo kompiuterio konceptas suderina savyje efektyvumą, lengvumą ir stilingumą.
Šis mažas nešiojamas kompiuteris turi sensorinį ekraną, jį valdo „Mac OS X“ operacinė sistema. Vartotojų sąsaja yra kiek panaši į „iPhone“.
 
Profesionali pelė „SpacePilot Pro“
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 18:33
Kompanija „3DConnexion“ pristatė naują pelę – „SpacePilot Pro“. Taip, tai pelė. Jei jus dirbate su 3D programomis „Maya“, „3ds Max“, „Softimage“, „AutoCad“ ir kt., ši pelė labai palengvins darbą.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed