Trumpai


Kiniškas telefonas - pudrinė
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:56

Kiniškas telefonas - pudrinėKiniškas telefonas - pudrinėŠis aparatas aplenkė visus prieš tai bandžiusius sukurti moterišką telefoną. Ši iš pirmo žvilgsnio įprasta pudrinė turi 2,6 colių skystųjų kristalų ekraną, Bluetooth, palaiko MP3, MP4, 3GP formatus. Taip pat telefone yra diktofonas, USB jungtis.

 
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcija
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:50
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcijaDistancinio valdymo pultas su masažo funkcijaŠis keistas įrenginys yra universalus distancinio valdymo pultas su neįprasta papildoma funkcija. O būtent, esantis rankoje pultas bus ir masažuokliu. Galima pagalvoti ar reikia delnui masažuoklio?
 
Dangoraižis „Drakono sparnas“ išgelbės Niujorką nuo bado
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:24
Dangoraižis „Drakono sparnas“ Dangoraižis „Drakono sparnas“ Sparčiai didėjant miesto gyventojų kiekis verčia mokslininkus ir architektus siūlyti vis naujus maisto problemos sprendimo būdus. Ši grandiozinė 132 aukštų ir 600 metrų aukščio ferma ateityje turi aprūpinti Niujorko gyventojus visais būtiniausiais produktais net be ilgų eilių prekybos centruose.
 
Konceptualus „Motorola“ telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:15

2008 metais dizaineris Kelis Bremeris sukūrė elegantišką, bet keisto dizaino konceptualų telefoną „Motorola Nest“. Internete jau pasirodė įrenginio nuotraukos. Deja, gamybos metu telefonas prarado principinį bruožą – permatomą OLED ekraną, kuriame vaizdas matomas iš abiejų pusių.

 
Miniatiūrinis namas Tokio centre
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 16:52

Miniatiūrinis namasMiniatiūrinis namas

 Japonų architektūrinis minimalizmas jau nieko nestebina. Bet japonų architekto Jasuchiro Jamašita namas yra išskirtinis. Štai tokį namuką galima rasti Tokio verslo centre. Nežiūrint į tai, kad jo dydis labai mažas, viduje vietos ne tiek jau ir mažai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed