Trumpai


Kompiuterio stalas ir bėgimo takelis viename
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 19:19
Prieš jus bėgimo takelis, suderintas su kompiuterio stalu, leidžiantis patogiai suderinti darbą ir sportą. Takelis tvirtinamas iš bet kurios stalo pusės, o specialiame ekrane rodomas bėgimo greitis, laikas, įveikta distancija, o taip pat jūsų sunaudotos kalorijos.
 
Šepetėlis, mažinantis dantų valymo laiką 66 procentais
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 13:39
dantu sepetelisdantu sepetelisŠis gąsdinančiai atrodantis daiktas yra elektrinis dantų šepetėlis, kurio pagalba dantis galima išvalyti per 40 sekundžių, tai reiškia, kad dantų valymo laikas jums sumažės 66%. Šis sepetėlis pasižymi tuo, kad turi keturias valančias galvutes, kurios vienu metu valo kelis paviršius. Šio šepetėlio kaina yra net 100 JAV dolerių.
 
Lašo formos vandens kurorto projektas
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 02:36
vandens lasasvandens lasasŠio projekto autorius yra ispanų architektas Orlando De Urrutia. Visai neatsitiktinai pastatas yra vandens lašo formos, nes pagrindinė jo funkcija – saulės energijos pagalba versti orą vandeniu. Šią energiją kaups (praleisdamas šviesą) pietinis pastato fasadas, kuris pagamintas iš fotogalvaninio stiklo.
 
„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodis
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:45
„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodis„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodisKompanija „Stocco of Italy“ pristato vonios kambario veidrodžio konceptą. Jis turi sensorinę panele, kurios pagalba galima valdyti radiją, laikrodį ir barometrą.
 
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūra
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:38
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūraAtspari vandeniui silikoninė klaviatūraPatraukli išvaizda – ne vienintelis šios oranžinės klaviatūros privalumas. Ji yra mažesnė už įprastus klaviatūrų modelius, pagaminta iš silikono, o tai reškia, kad yra atspari vandeniui, prijungiama kaip per USB, taip ir per PS/2 jungtis.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed