Trumpai


„Clickfree Traveller“ – mažiausias rezervinėms kopijoms skirtas įrenginys
Trumpai
Sekmadienis, 10 Gegužė 2009 11:37
Pasak kompanijos „Clickfree“, jos naujas įrenginys „Clickfree Traveller“ yra pats mažiausias pasaulyje portatyvinis aparatas skirtas rezervinių kopijų saugojimui.
 
Futuristinis „eMX“ konceptinis automobilis iš „Renault Samsung Motors“
Trumpai
Sekmadienis, 10 Gegužė 2009 11:20
Praėjusiame automobilių šou, kuris vyko Seule, korėjiečių kompanija „Renault Samsung Motors“ pristatė savo pirmąjį futuristinį „eMX“ automobilio konceptą. Jo pavadinimas yra „eco Motoring eXperience“ trumpinys, o kuriamas jis „Renault Mégane“ pagrindu ir turi dviejų litrų variklį.
 
Sukurtas naujo tipo lankstus betonas
Trumpai
Šeštadienis, 09 Gegužė 2009 17:12
Jis gali lankstytis, lietaus dėka plyšiai jame savaime pasišalina, tuo pat metu jis pakankamai tvirtas, kad būtų naudojamas tiltų ir kitų rimtų objektų statyboje. Tai nauja statybinė medžiaga, kurią sukūrė Viktoro Li vadovaujama inžinierių grupė.
 
„Garmin 550“ ir „Garmin 550t“ – portatyviniai navigaciniai įrenginiai su kamera ir ne tik
Trumpai
Šeštadienis, 09 Gegužė 2009 16:28
Kompanija „Garmin“ paskelbė apie dviejų naujų portatyvinių GPS navigatorių pasirodymą. Juose yra kiek netipinės navigaciniams aparatams funkcijos.
 
„Moonlight“ – konceptualus kompiuteris su dviem ekranais
Trumpai
Sekmadienis, 03 Gegužė 2009 20:03
MoonlightMoonlight„Moonlight – tai kompiuteris su dviem kiek išlenktai ekranais. Pagrindinis ekranas turi 16:9 kraštinių santykį, o jo pasvyrimo kampą galima reguliuoti. Papildomas 4:3 kraštinių santykio sensorinis ekranas įmontuotas į klaviatūrą ir gali būti pagrindinio ekrano tęsiniu arba touchpad‘u. Klaviatūros ir ekrano kraštuose yra apšvietimas darbui tamsoje. Be to, kompiuteris patogiai susideda, todėl jį visai galima vadinti nešiojamu. Kol kas tai tik konceptas ir pasirodymo rinkoje data nėra žinoma.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed