Trumpai
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūra
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:38
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūraAtspari vandeniui silikoninė klaviatūraPatraukli išvaizda – ne vienintelis šios oranžinės klaviatūros privalumas. Ji yra mažesnė už įprastus klaviatūrų modelius, pagaminta iš silikono, o tai reškia, kad yra atspari vandeniui, prijungiama kaip per USB, taip ir per PS/2 jungtis.
 
„Ekranas“ akiniuose
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:35

Vokiečių mokslininkams pavyko CMOS sensorių ir mažyti OLED projektorių įmontuoti į paprastų akinių rėmelius. Tokiu būdu projektorius gali nukreipia vaizdą tiesiai į akies tinklainę, sudarydamas sklendžiančio ore vaizdo iliuziją. Tiesiog žiūrint pro akinius, bus galima matyti tekstą, paveikslėlius, o gal net video.

 
Durys be spynos, spyna be rakto
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 00:03
Durys be spynos, spyna be raktoDurys be spynos, spyna be raktoJei dažnai pamirštate ar net pametate raktus, ši spyna kaip tik jums. Dabar nebereikės ilgai tikrinti kišenių ir rankinukų, tereikia pasikeisti duris į naujas. Durų rankenoje įtaisyta spyna.
 
Konceptualus miesto automobilis-transformeris „CarGo“
Trumpai
Šeštadienis, 06 Birželis 2009 23:49
Konceptualus miesto automobilis-transformeris „CarGo“Konceptualus miesto automobilis-transformeris „CarGo“Automobilių judėjimas dideliuose miestuose dažnai būna apsunkintas, ypač važiuojant dideliu automobiliu. Išspręsti šią problemą gali krovininis automobilis-transformeris „CarGo“.
 
Dviratis - transformeris „Zweistil“
Trumpai
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:33
Dviratis - transformeris „Zweistil“Dviratis - transformeris „Zweistil“Dviratį-transformerį „Zweistil“ sukūrė vokiečių dizaineris Štefanas Valmanas. Įrenginys įdomus tuo, kad iš įprasto miesto dviračio gali transformuotis į gulsčią.
 
Interaktyvus virtuvės stalas
Trumpai
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:24
Interaktyvus virtuvės stalasInteraktyvus virtuvės stalasJei gaminant jus mėgstate pasišnekučiuoti su draugais, paskaityti ar pažiūrėti televizorių, jus įvertinsite naują konceptą iš „Electrolux“. „Rendez-vous“ – tai interaktyvus virtuvės stalas.
 
Automatiškai užsidarantis klozeto dangtis
Trumpai
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:16
Automatiškai užsidarantis klozeto dangtisAutomatiškai užsidarantis klozeto dangtisTurbūt daugelyje šeimų kildavo barnių dėl neuždaryto klozeto dangčio. To būtų galima išvengti naudojant „protingą“ dangtį. Kai sensorius reaguoja į žmogaus buvimą, dangtis lieka atdaras, o jam išėjus, po kurio laiko (nuo 1,5 iki 5 minučių) dangtis užsidaro. Kol kas tai tik konceptas.
 
Kiniškas telefonas - pudrinė
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:56

Kiniškas telefonas - pudrinėKiniškas telefonas - pudrinėŠis aparatas aplenkė visus prieš tai bandžiusius sukurti moterišką telefoną. Ši iš pirmo žvilgsnio įprasta pudrinė turi 2,6 colių skystųjų kristalų ekraną, Bluetooth, palaiko MP3, MP4, 3GP formatus. Taip pat telefone yra diktofonas, USB jungtis.

 
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcija
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:50
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcijaDistancinio valdymo pultas su masažo funkcijaŠis keistas įrenginys yra universalus distancinio valdymo pultas su neįprasta papildoma funkcija. O būtent, esantis rankoje pultas bus ir masažuokliu. Galima pagalvoti ar reikia delnui masažuoklio?
 
Dangoraižis „Drakono sparnas“ išgelbės Niujorką nuo bado
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:24
Dangoraižis „Drakono sparnas“ Dangoraižis „Drakono sparnas“ Sparčiai didėjant miesto gyventojų kiekis verčia mokslininkus ir architektus siūlyti vis naujus maisto problemos sprendimo būdus. Ši grandiozinė 132 aukštų ir 600 metrų aukščio ferma ateityje turi aprūpinti Niujorko gyventojus visais būtiniausiais produktais net be ilgų eilių prekybos centruose.
 
Konceptualus „Motorola“ telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:15

2008 metais dizaineris Kelis Bremeris sukūrė elegantišką, bet keisto dizaino konceptualų telefoną „Motorola Nest“. Internete jau pasirodė įrenginio nuotraukos. Deja, gamybos metu telefonas prarado principinį bruožą – permatomą OLED ekraną, kuriame vaizdas matomas iš abiejų pusių.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed