Trumpai
Interaktyvus virtuvės stalas
Trumpai
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:24
Interaktyvus virtuvės stalasInteraktyvus virtuvės stalasJei gaminant jus mėgstate pasišnekučiuoti su draugais, paskaityti ar pažiūrėti televizorių, jus įvertinsite naują konceptą iš „Electrolux“. „Rendez-vous“ – tai interaktyvus virtuvės stalas.
 
Automatiškai užsidarantis klozeto dangtis
Trumpai
Sekmadienis, 31 Gegužė 2009 16:16
Automatiškai užsidarantis klozeto dangtisAutomatiškai užsidarantis klozeto dangtisTurbūt daugelyje šeimų kildavo barnių dėl neuždaryto klozeto dangčio. To būtų galima išvengti naudojant „protingą“ dangtį. Kai sensorius reaguoja į žmogaus buvimą, dangtis lieka atdaras, o jam išėjus, po kurio laiko (nuo 1,5 iki 5 minučių) dangtis užsidaro. Kol kas tai tik konceptas.
 
Kiniškas telefonas - pudrinė
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:56

Kiniškas telefonas - pudrinėKiniškas telefonas - pudrinėŠis aparatas aplenkė visus prieš tai bandžiusius sukurti moterišką telefoną. Ši iš pirmo žvilgsnio įprasta pudrinė turi 2,6 colių skystųjų kristalų ekraną, Bluetooth, palaiko MP3, MP4, 3GP formatus. Taip pat telefone yra diktofonas, USB jungtis.

 
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcija
Trumpai
Šeštadienis, 30 Gegužė 2009 12:50
Distancinio valdymo pultas su masažo funkcijaDistancinio valdymo pultas su masažo funkcijaŠis keistas įrenginys yra universalus distancinio valdymo pultas su neįprasta papildoma funkcija. O būtent, esantis rankoje pultas bus ir masažuokliu. Galima pagalvoti ar reikia delnui masažuoklio?
 
Dangoraižis „Drakono sparnas“ išgelbės Niujorką nuo bado
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:24
Dangoraižis „Drakono sparnas“ Dangoraižis „Drakono sparnas“ Sparčiai didėjant miesto gyventojų kiekis verčia mokslininkus ir architektus siūlyti vis naujus maisto problemos sprendimo būdus. Ši grandiozinė 132 aukštų ir 600 metrų aukščio ferma ateityje turi aprūpinti Niujorko gyventojus visais būtiniausiais produktais net be ilgų eilių prekybos centruose.
 
Konceptualus „Motorola“ telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:15

2008 metais dizaineris Kelis Bremeris sukūrė elegantišką, bet keisto dizaino konceptualų telefoną „Motorola Nest“. Internete jau pasirodė įrenginio nuotraukos. Deja, gamybos metu telefonas prarado principinį bruožą – permatomą OLED ekraną, kuriame vaizdas matomas iš abiejų pusių.

 
Miniatiūrinis namas Tokio centre
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 16:52

Miniatiūrinis namasMiniatiūrinis namas

 Japonų architektūrinis minimalizmas jau nieko nestebina. Bet japonų architekto Jasuchiro Jamašita namas yra išskirtinis. Štai tokį namuką galima rasti Tokio verslo centre. Nežiūrint į tai, kad jo dydis labai mažas, viduje vietos ne tiek jau ir mažai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 
Britas sukonstravo mažiausią pasaulyje automobilį
Trumpai
Šeštadienis, 23 Gegužė 2009 19:36

Mažiausias pasaulyje automobilisMažiausias pasaulyje automobilisMaži automobiliai galėtu būti pasaulio energetinės problemos sprendimu. Tačiau 47 metų britui to pasirodė negana. Jis sukūrė mažytį 130 cm ilgio, 66 cm pločio ir 99 cm aukščio automobilį.

 
Laikrodis „Diesel“ – visi nustebs
Trumpai
Sekmadienis, 17 Gegužė 2009 15:44
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad laikrodis „Diesel DZ9044“ neturi ciferblato. Atidžiau įsižiūrėjus galima pamatyti, kad laikrodžio šonuose yra ne po vieną vienas, o net po du ciferblatus – sumoje keturi. Laikrodis patogus tuo, kad galima sekti laiką keturiuose skirtinguose pasaulio taškuose. Jis padės nepastebimai tikrinti laiką, jei nenorite, jog tai kas nors pamatytų.
 
Auto-sofa
Trumpai
Sekmadienis, 17 Gegužė 2009 15:40
Šio daikto aprašymas „eBay“ aukcione yra toks: „Unikali sofa, kuri papuoš kiekvieną kambarį“. Matyt, skirta dideliems automobilių fanams. Metalinis oranžinės saulėlydžio spalvos korpusas, odinė sėdynė, veikiantys žibintai. Ši abejotinos paskirties sofa atsieis jums 45000 JAV dolerių.
 
Pasidaryk pats: džinsai su klaviatūra
Trumpai
Šeštadienis, 16 Gegužė 2009 15:04
Įkvėptas kelnių su klaviatūra koncepto, vienas jaunuolis nutarė tai įgyvendinti, ir jam pavyko. Nors viskas atrodo ne taip idealiai, kaip konceptualioje versijoje, bet dabar tai jau nebe konceptas, o realus daiktas. Projektui buvo panaudota silikoninė klaviatūra, kuri buvo padalinta į dvi puses ir prisiūta prie klešnių, iškirpus iš vidinės pusės skyles klaviatūrai.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed