Trumpai
Neįprastas baldų apšvietimas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:51
BaldaiBaldaiJei automobilio dugno apšvietimas jau nieko nestebina, tai baldų apšvietimu nustebinti, matyt, dar galima. Jis skirtas tiems, kas nori kiek paįvairinti savo interjerą. Norintys apšviesti savo baldus gali rinktis iš 16 spalvų ir 4 efektų, o apšvietimas gali būti tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo arba plastmasės. Jis valdomas distancinio valdymo pultu, o įrenginio kaina sudaro 199 JAV dolerius.
 
Neįprastas veidrodis iš OLED ekranų
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:39
OLEDOLEDProjektas pavadinimu „You Fade to Light“ buvo sukurtas „rAndom International“ su „Philips“, norint pademonstruoti naujausias pastarosios kompanijos OLED-technologijas. Instaliaciją sudaro šimtai OLED ekranų ir gali veikti kaip savitas veidrodis, neįprastu būdu atspindintis tai, kas vyksta priešais jį.
 
„Sky-Terra“: dangoraižių su padangės terasomis projektas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:19
Sky terraSky terraŠio „Sky-Terra“ dangoraižių projekto idėja – sukurti „žaliąsias“ zonas dideliame aukštyje, arčiau saulės ir šviežio oro. Tačiau faktas, kad dėl to dalis miesto visai nematys saulės panašu niekam neįdomus. Ketvirtadalyje dangoraižių ploto įrengti parkai, baseinai, žaidimų aikštės ir kitos poilsio vietos, kur oras daug švaresnis. Taip pat ten bus įrengtos gatvės ir keliai, kuriais važinės nedideli elektra varomi automobiliai, o lietaus vanduo bus naudojamas želdinių laistymui. Projektas buvo kuriamas tankiai apgyvendintam Tokio miestui, kuriam, pasak architektų, kuriam būtų naudinga turėti „antrą“ lygį 487 metrų aukštyje.
 
„Genius“ media klaviatūros ir lazerinės pelės komplektas
Trumpai
Antradienis, 28 Balandis 2009 18:48
Kompanija „Genius“ pristatė naują „ErgoMedia 823 Laser“ belaidės pelės ir klaviatūros komplektą.
Komplekte esant žemo profilio klaviatūra turi specialų „4 Way Magic Roller“ „skrolerį“ , o taip pat 36 „karštus klavišus“.
 
„Mebius PC-NJ70A“ – nešiojamas kompiuteris su LCD lietimui jautria plokštele (touchpad)
Trumpai
Sekmadienis, 26 Balandis 2009 14:39
Kompanija „Sharp“ anonsavo pirmą nešiojamąjį kompiuterį su LCD lietimui jautria plokštele – „Mebius PC-NJ70A“. Sensorinės lietimui jautrios plokšteles raiška lygi 854 x 480 taškų. Jis turi šviesai jautrų jutiklį, kuris reguliuoja ryškumą priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo. LCD lietimui jautri plokštelė atlieka papildomo ekrano vaidmenį kalkuliatoriui, grotuvui, žaidimams ir t. t.
 
„Vivace“ – portatyvinė muzikinė studija
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:52
„Vivace“ yra nešiojamojo kompiuterio pavidalo daugiafunkcinis įrenginys, galima sakyti portatyvinė muzikinė studija. Vietoje klaviatūros kompiuteryje yra lietimui jautrus ekranas su multituoch palaikymu, leidžiantis įrašinėti, redaguoti ir miksuoti muziką, ir ne tik. Deja, informacijos apie įrenginį yra nedaug.
 
Konceptuali elektroninė knyga akliesiems
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:44
Technologijos nestovi vietoje. Džiugu, kad jos gali padėti iš dalies ar visiškai praradusiems regėjimą žmonėms. Kol kas tai tik konceptas, bet reikia tikėti, kad ateityje jis bus prieinamas visiems regėjimo negalią turintiems žmonėms.
 
„Apple Mac Folder“ – konceptualus nešiojamas kompiuteris
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 13:55
Dizaineris Tryi Yeh pristatė konceptualų nešiojamąjį kompiuterį „Apple Mac Folder“. Nešiojamo kompiuterio konceptas suderina savyje efektyvumą, lengvumą ir stilingumą.
Šis mažas nešiojamas kompiuteris turi sensorinį ekraną, jį valdo „Mac OS X“ operacinė sistema. Vartotojų sąsaja yra kiek panaši į „iPhone“.
 
Profesionali pelė „SpacePilot Pro“
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 18:33
Kompanija „3DConnexion“ pristatė naują pelę – „SpacePilot Pro“. Taip, tai pelė. Jei jus dirbate su 3D programomis „Maya“, „3ds Max“, „Softimage“, „AutoCad“ ir kt., ši pelė labai palengvins darbą.
 
Konceptualus telefonas, skirtas konferencijoms iš „Kickerstudio“
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 17:37
Kompanija „Kickerstudio“ anonsavo konceptualų telefoną skirtą konferencijoms. „Kicker Conference Concept Phone“ lengvai nustatys pokalbių funkcijas ir neapvils jūsų pačiu netinkamiausiu metu.
 
„LG Viewty II“ 8 Mpix telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 17:16
Neseniai naujojo telefono „LG Viewty“ nuotraukos buvo parodytos oficialiame kompanijos „LG“ tinklaraštyje (nors vėliau visa informacija buvo pašalinta).
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed