Trumpai
„Vivace“ – portatyvinė muzikinė studija
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:52
„Vivace“ yra nešiojamojo kompiuterio pavidalo daugiafunkcinis įrenginys, galima sakyti portatyvinė muzikinė studija. Vietoje klaviatūros kompiuteryje yra lietimui jautrus ekranas su multituoch palaikymu, leidžiantis įrašinėti, redaguoti ir miksuoti muziką, ir ne tik. Deja, informacijos apie įrenginį yra nedaug.
 
Konceptuali elektroninė knyga akliesiems
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:44
Technologijos nestovi vietoje. Džiugu, kad jos gali padėti iš dalies ar visiškai praradusiems regėjimą žmonėms. Kol kas tai tik konceptas, bet reikia tikėti, kad ateityje jis bus prieinamas visiems regėjimo negalią turintiems žmonėms.
 
„Apple Mac Folder“ – konceptualus nešiojamas kompiuteris
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 13:55
Dizaineris Tryi Yeh pristatė konceptualų nešiojamąjį kompiuterį „Apple Mac Folder“. Nešiojamo kompiuterio konceptas suderina savyje efektyvumą, lengvumą ir stilingumą.
Šis mažas nešiojamas kompiuteris turi sensorinį ekraną, jį valdo „Mac OS X“ operacinė sistema. Vartotojų sąsaja yra kiek panaši į „iPhone“.
 
Profesionali pelė „SpacePilot Pro“
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 18:33
Kompanija „3DConnexion“ pristatė naują pelę – „SpacePilot Pro“. Taip, tai pelė. Jei jus dirbate su 3D programomis „Maya“, „3ds Max“, „Softimage“, „AutoCad“ ir kt., ši pelė labai palengvins darbą.
 
Konceptualus telefonas, skirtas konferencijoms iš „Kickerstudio“
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 17:37
Kompanija „Kickerstudio“ anonsavo konceptualų telefoną skirtą konferencijoms. „Kicker Conference Concept Phone“ lengvai nustatys pokalbių funkcijas ir neapvils jūsų pačiu netinkamiausiu metu.
 
„LG Viewty II“ 8 Mpix telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 19 Balandis 2009 17:16
Neseniai naujojo telefono „LG Viewty“ nuotraukos buvo parodytos oficialiame kompanijos „LG“ tinklaraštyje (nors vėliau visa informacija buvo pašalinta).
 
Originali web kamera
Trumpai
Šeštadienis, 18 Balandis 2009 20:50
Kompanija „Chinavasion“ pristato sidabrinės spalvos šuns-roboto formos web kamerą. Gamintojas išsiskyrė ne tik originaliu dizainu, bet ir solidžiu specifikacijų sąrašu.
Kamera skirta bendravimui internete, jį turi CMOS 640 x 480 taškų raiškos sensorių, o taip pat 360 laipsnių pasisukimo kampą.
 
Konceptualus krėslas iš „Novague“ studijos
Trumpai
Šeštadienis, 18 Balandis 2009 18:54
„Novague“ studija pristato modernizuoto supamojo krėslo konceptą. Krėslas turi mechanizmą, kuris kinetinę energiją, kuri susidaro supimosi metu, paverčia energiją skaitymui skirtai LED lemputei. Jei jus sėdite krėsle ir šviesa jums nereikalinga, tiesiog nejunkite lemputės, o baterija krausis ateičiai.
 
Apyrankė pažintims
Trumpai
Šeštadienis, 18 Balandis 2009 13:03
Dizaineris Benas Grinas pristatė įdomią idėją, kurios pagalba dvi vienišos širdys galės surasti viena kita. Jis siūlo sukurti elektronines apyrankes, kuriuose bus įrašyta informaciją apie žmogaus pomėgius ir kt.
 
„Tornado“ – operos teatro pastato projektas
Trumpai
Sekmadienis, 12 Balandis 2009 22:02
TornadoTornadoŠio pastato projektas buvo sukurtas Švedijos kompanijos „Visiondivision“ kartu su Markusu Vagneriu iš „Svensk Standard“. Vizualiai projektas pateisina savo pavadinimą „Tornado“. Jis buvo sukurtas geriausio operos teatro projekto konkursui. Pastatas skirtas pakylėti lankytojus virš žemės (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme) ir perkelti juos į muzikos ir garsų pasaulį. Jo „kojoje“ yra liftai ir laiptai. Pačioje didžiausioje salėje lubos papuoštos pusiau permatomais stilizuotais perlais, kurie apšviečiami įvairiomis spalvomis koncerto metu. VIP vietos taip pat randasi dideliuose rutuliuose simbolizuojančius perlus. Iš išorės „Tornado“ padengtas „žvynais“ kurie veikiami vėjo juda ir generuoja energiją pastatui.
 
Lempa-medūza
Trumpai
Sekmadienis, 12 Balandis 2009 21:56
Lempa-medūzaLempa-medūzaKonceptualią lempą sukūrė dizainerė Kristin Birna Bjarnadotir. Lempa yra medūzos formos ir pagaminta iš šviesą atspindinčio audinio, dažnai naudojamo drabužių gamybai. Pati lempa valo pagalba prikabinama prie lubų ir sudaro įspūdį, kad kabo ore, o šviesos šaltinis yra ant grindų, tiesiai po ja. Šviesa atsispindi nuo gaubto ir spalvotų diskų jame, ko pasėkoje gaunamas toks ypatingas efektas.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed