Įvairenybės
Naujieji „Sony Cyber-shot“ serijos fotoaparatai – milžiniškos fotografijos galimybės entuziastų rankose
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:52

„Sony“ pristato tris kompaktiškus „Cyber-shot“ serijos fotoaparatus su išskirtinėmis galimybėmis – „WX300“, „HX300“ ir „TX30“, kurie mėgėjiškai fotografijai suteiks naujų galimybių. Tokios šių fotoaparatų ypatybės kaip atnaujinta optinio stabilizavimo sistema ar gerokai spartesnis autofokusavimo režimas leidžia dar tiksliau užfiksuoti svarbias akimirkas iš arti.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „NEX-3N“ – profesionalios fotografijos galimybės kiekvienam
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:46

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „α58“ padės nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:35

Spontaniškiausioms gyvenimo akimirkoms skirtas naujasis „Sony“ veidrodinis SLT tipo fotoaparatas „α58“ padės užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą. Perregimo veidrodžio technologija, spartus ir tikslus autofokusavimas bei fotografavimas užtikrins, kad nuo šiol niekada nepraleisite tų taip retai pasitaikančių fotografijos momentų. Net ir tiems, kurie iki šiol niekada nenaudojo fotoaparato su keičiamu objektyvu, „Sony α58“ leis gauti kokybiškesnes nuotraukas ir turėti po ranka profesionaliems fotoaparatams būdingas ypatybes.

 
IBM tirpalas – naujas ginklas kovoje su pavojingomis bakterijomis
Įvairenybės
Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 12:59

IBM tirpalas – naujas ginklas kovoje su pavojingomis bakterijomis

 
„Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinkluose duomenys perduodami lietuvišku internetu
Įvairenybės
Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 11:17

Lietuviškasis interneto paslaugų operatorius Telecentras pasirašė su UAB „Reitan Convienence Lithuania“ sutartį dėl prekybos vietų „Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinklų sujungimo. Duomenys centralizuotoje sistemoje perduodami mobiliuoju 4G internetu „Mezon“, kai kuriose vietose – belaidžių technologijų internetu „Erdvės“. Be to, prekybos vietose bus įdiegtos „Wi-Fi“ ryšio zonos.

 
Saulė – ne tik šviečia, bet ir aprūpina energija
Įvairenybės
Pirmadienis, 28 Sausis 2013 13:51

Nepaisant ilgų žiemos vakarų ir tamsių naktų, Saulė išskiria neįtikėtinus energijos kiekius ir išlieka didžiausiu žmonėms prieinamu energijos šaltiniu. „Logitech“ inžinierių komanda, sukūrusi saulės energijos panaudojimu paremtą klaviatūrą „Logitech Wireless Solar Keyboard K760“ ir dangtelį „Logitech Solar Keyboard Folio“, surinko neįtikėtinų faktų apie saulės energija paremtas galimybes ir kodėl tai yra svarbus energijos šaltinis net gilią žiemą.

 
Ryšių su klientais valdymo sistemos: padeda ar trukdo dirbti?
Įvairenybės
Penktadienis, 25 Sausis 2013 10:39

Klientas yra visada teisus. Šis senas ir iki gyvo kaulo įgrisęs teiginys valdė visą verslą. Taip buvo tol, kol atsirado išsišokėlių, kurie pasakė, jog laiko aiškinimuisi, kokie yra vartotojų poreikiai, nėra. Vietoje to, buvo imta ieškoti tendencijų, elgesio šablonų ir kitų užuominų, kurios galėtų padėti nuspėti klientų poreikius ir norus. Arba juos tiesiog suformuoti.

 
Ryšių su klientais valdymas: kaip pasirinkti tinkamą sprendimą?
Įvairenybės
Pirmadienis, 21 Sausis 2013 16:36

Gintaras Gimžauskas

 

Geri ryšiai su klientais ir sklandus bendradarbiavimas yra kiekvieno verslo sėkmės garantas. Tam, kad šie kriterijai būtų įgyvendinti reikia daug pastangų. Kiekvienas tikslo siekia savaip. Vieni ieško itin patyrusių ir brangiai apmokamų vadybininkų, kiti nuolatos lankosi mokymuose ir bando ten patirti nušvitimą. Žinoma, ir viena, ir kita yra laibai gerai, jei siekiama vieno žmogaus sėkmės. Bet jeigu orientuojamasi į visos įmonės sėkmę, tuomet reikia kompleksiško sprendimo – ryšių su klientais valdymo sistemos (CRM).

 
CRM sistema – ne tik stambiam verslui
Įvairenybės
Pirmadienis, 21 Sausis 2013 15:55

Dažnas verslininkas apie ryšių su klientais valdymo sistemą galvoja kaip apie sudėtingą, brangų ir tik didelėms kompanijoms prieinamą įrankį. Tokios nuostatos, pasak jaunų ir novatoriškų informacinių technologijų kompanijos „2it“ specialistų, yra tie barjerai, kuriuos kitų vystomam verslui norisi padėti įveikti.

 
„Huawei“ investuos 70 mln. eurų į tyrimus Suomijoje
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 11:22

2012 m. gruodžio 12 d. Informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ paskelbė ketinimus per penkerius metus investuoti 70 mln. eurų į mokslinių tyrimų centro kūrimą Helsinkyje. Investicija sustiprins kompanijos mokslinių tyrimų pajėgumus, o šios srities darbuotojų skaičius viršys esamus 70 tūkst.

 
"Lanksčiojo darbo stiliaus diena" pelnė Europinį apdovanojimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 10:24

Bendrovės „Microsoft“ ir socialinių partnerių - įmonių „Omnitel“, TEO, „Nokia“, „Blue Bridge“, „Alna Intelligence“, nevyriausybinių organizacijų „Žinių ekonomikos forumas“ ir „Infobalt“, taip pat LR Socialinės apsaugos ir darbo bei LR Susisiekimo ministerijų – kartu įgyvendinta informacinė kampanija „Lanksčiojo darbo stiliaus diena“ pelnė Europinį apdovanojimą „European Excellence Awards 2012“. Gruodžio 6 d. Londone įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ši iniciatyva, taip pat vykdyta ir kitose Baltijos šalyse, buvo pripažinta geriausia metų regionine informacine kampanija.

 
Į Lietuvą atvyksta geriausios „Windows Phone“ programėlės kūrėjas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 11:42

Šį savaitgalį, lapkričio 9-11 dienomis vyksiančiose mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „AppCamp“ geriausiai „Windows Phone“ vartotojų vertinamos programėlės kūrėjas ir „Skype“ programuotojas Gergely Orosz pasidalins savo sėkminga patirtimi. Pranešėjas pristatys kokteilių receptų programėlės „Cocktail Flow“ kūrimo istoriją ir patars renginio dalyviams, kaip geriau išnaudoti „Windows Phone“ platformos privalumus.

 
„iF design awards“ įvertinti GAVIO įrenginiai jau Lietuvoje
Įvairenybės
Antradienis, 06 Lapkritis 2012 11:41

Kompanijos “Gavio” gaminamos ausinės, garsiakalbiai, telefonų ir planšetinių kompiuterių dėklai pasaulyje žinomi dėl itin novatoriškų dizaino ir funkcionalumo sprendimų ir jau spėjo sulaukti pripažinimo ne viename dizaino ir technologijų konkurse. Nuo šių metų lapkričio mėn. pradžios Pabaltijo šalių rinkoje pasirodė pirmasis co-brandinis ACME by Gavio produktas – “Hi-Fi mobile speaker WRENZ”. Ypatingai dekoruotos paukštelio formos garso kolonėlės sulaukė pripažinimo tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip „iF design awards“ ir “Computex Taipei Awards”.

 
Nauji HP spausdinimo sprendimai ir įrenginiai padeda skaitmenizuoti biuro darbą ir sumažinti sąnaudas
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Lapkritis 2012 09:59

HP ką tik pristatė naujus spausdintuvus „HP Officejet Pro“, „HP LaserJet“ bei turinio valdymo sprendimus. Tai – priemonės, kuriomis naudodamiesi verslo bei viešojo sektoriaus klientai gali sumažinti sąnaudas, padidinti našumą ir skaitmenizuoti biuro darbą. Didinti efektyvumą ir gerinti kainas HP padeda dėmesys inovacijoms, pasinaudojimas išmaniaisiais „Autonomy“ sprendimais ir turtinga rašalinių spausdintuvų projektavimo patirtis.

 
Patikrinti partnerio ištikimybę padės lietuviai
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Spalis 2012 09:46

Vienos technologijos dažnai keičia kitas, tačiau dažnai jos nepadeda išspręsti svarbiausių gyvenimo iššūkių. Tuo įsitikinęs ir iš Afrikos kilęs vilnietis Mawuna Koutonin, kurio vadovaujama lietuvių programuotojų komanda šiuo metu kuria sprendimą padėsiantį nustatyti, ar gyvenimo draugas – jums ištikimas.

 
Užsienio ekspertai: Lietuva pamažu pradeda išnaudoti savo didžiulį potencialą IT sektoriuje
Įvairenybės
Antradienis, 23 Spalis 2012 10:58

Viena didžiausių Lietuvos el. Verslo sprendimų ir IT bendrovė Net Frequency” spalio ir lapkričio mėnesiais organizuoja atvirus seminarus su užsienio ekspertais, kurie dalinsis IT projektų valdymo ir produktų kūrimo patirtimi. Pasak atvyksiančių užsienio ekspertų, Lietuva turi didžiulį potencialą IT sektoriuje, kurį po truputį realizuoja.

 
Vilniuje atidarytas naujas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 18 Spalis 2012 08:44

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto bendrovė „Cgates“ Vilniuje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Erdvus, jaukus ir modernus centras duris atvėrė neseniai pastatytame verslo centre „Baltic Hearts“, įsikūrusiame Ukmergės g. 120. Naujasis „Cgates“ skyrius čia užima net 100 kv. m. Iki metų pabaigos klientai bus priimami ir senajame salone, esančiame S. Konarskio g. 49.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed