Įvairenybės
Vilniuje atidarytas naujas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 18 Spalis 2012 08:44

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto bendrovė „Cgates“ Vilniuje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Erdvus, jaukus ir modernus centras duris atvėrė neseniai pastatytame verslo centre „Baltic Hearts“, įsikūrusiame Ukmergės g. 120. Naujasis „Cgates“ skyrius čia užima net 100 kv. m. Iki metų pabaigos klientai bus priimami ir senajame salone, esančiame S. Konarskio g. 49.

 
Globalesnis požiūris į lietuvišką kompiuterinių aksesuarų dizainą
Įvairenybės
Trečiadienis, 10 Spalis 2012 10:52

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio pradžios tarptautinė kompanija „ACME Europe“, siekdama paskatinti globalesnį požiūrį į kompanijos kuriamų UNIQUE linijos kompiuterinių aksesuarų dizainą, prie Produktų dizaino padalinio pakvietė prisijungti tarptautinės studijų ir darbo patirties turintį industrinio dizaino dizainerį Moses Kang.

 
Disney patentuoja išplėstinės realybės pyragus
Įvairenybės
Antradienis, 09 Spalis 2012 10:49

Jau žinoma nemažai kūrybingų išplėstinės realybės (angl. augmented reality) panaudojimo atvejų įvairiose gyvenimo srityse. Panašu, jog netrukus matysime išplėstinės realybės įgyvendinimą –net ir mūsų maiste. Disney patentuoja išplėstinės realybės pyragus ir kitus maisto produktus, kurie bus vartojami kartu su interaktyviais filmais ir vaizdais. Naudojant projektorių ir judesio daviklius, paprastas gimtadienis gali būti transformuotas į individualią pasaką visiškai interaktyvių fantazijų pasaulyje.

 
Išaiškėjo tris naktis trukusio „SysAdmin 2012“ turnyro nugalėtojai
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 15:34

Penktadienį pasibaigusiame trečiajame „SysAdmin 2012“ turnyre išaiškėjo geriausia šalies IT sistemų administratorių komanda. Turnyro finale dėl „Baltnetos“ taurės varžėsi dešimt komandų, o greičiausiai teisingai įveikę finalo užduotis šiemet nugalėtojais tapo komanda „Rinktinės Žebenkštys“, vos minute aplenkusi antrojoje vietoje likusią komandą.

 
„Blue Bridge Bond“ siūlo buhalterinės apskaitos sistema naudotis iš debesies
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 10:12

Dinaminių informacinių technologijų (IT) paslaugų įmonė „Blue Bridge Bond“ kartu su partneriu „Prototechnika“ verslui pradeda teikti buhalterinės apskaitos paslaugą „countIN“. Debesų kompiuterijos principais paremta paslauga leidžia įmonėms ne tik atsisakyti didelių pradinių investicijų į nuosavą buhalterinės apskaitos sistemą, tačiau ir dirbti nuotoliniu būdu.

 

 
Analoginės antžeminės televizijos išjungimas pastorins TV transliuotojų pinigines
Įvairenybės
Penktadienis, 05 Spalis 2012 14:16

Šiuo metu antžeminė televizija transliuojama, taip pat ir siunčiama, dviem formatais – ir analoginiu, ir skaitmeniniu, tačiau po šių metų spalio 29-osios TV transliuotojams nebereikės mokėti už analoginės antžeminės televizijos siuntimą – jie automatiškai sutaupys milijonus litų.

 
„Kinect“ programų kūrėjai laimėjo „Microsoft metų partnerio“ apdovanojimą
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 13:01

Šiemet „Microsoft“ inovatyviausios naujos įmonės apdovanojimą pradedančiųjų verslininkų skatinimo programoje „BizSpark“ laimėjo bendrovė „Gluk Media“. „Microsoft“ lietuvių bendrovei apdovanojimą skyrė už unikalių projektų, kuriuose naudojamas žaidimų kompiuterio „Xbox“ judesių valdiklis „Kinect“, kūrimą ir jų idėjų plėtojimą medicinos, švietimo ir pramogų srityse.

 
Konferencijoje "TechDay 2012" "Microsoft" pristatė artimiausias naujoves
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 11:30

Spalio 2 dieną Vilniuje įvyko didžiausia „Microsoft“ technologijų konferencija Lietuvoje ir Baltijos šalyse „TechDay 2012“. Daugiau nei 600 verslo atstovų, IT profesionalų ir entuziastų subūrusioje konferencijoje „Microsoft“ didžiausią dėmesį skyrė „Windows 8“ operacinei sistemai, biuro paslaugų rinkiniui „Office 2013“, debesijos paslaugai „Office 365“, išmaniųjų telefonų operacinei sistemai „Windows Phone“ ir debesijos operacinei sistemai „Windows Server 2012“. Šiemet „TechDay“ konferencijoje „Microsoft“ taip pat įteikė „Microsoft Metų partnerio 2012“ apdovanojimus.

 
Elektromagija.lt kviečia kurti istorijas ir įgyti žinių apie elektrą
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugsėjis 2012 00:00

Edukacinis saugiam elgesiui su elektra skirtas AB LESTO projektas Elektromagija.lt kviečia vaikus dalyvauti istorijų kūrimo konkurse ir laimėti aplinkos pažinimui ir tyrinėjimui skirtų priemonių – mikroskopų ir teleskopą. Kuriamos istorijos turi būti apie Elektromagijos šalies personažą – Lempinuką, kuris, pats tyrinėdamas aplinkinį pasaulį, padeda mažiesiems pažinti ir suvokti iš pirmo žvilgsnio sudėtingai atrodantį elektros pasaulį. Konkursas truks iki lapkričio mėn.

 
Studentai siūlo Švietimo ir mokslo ministrui taisyti senas klaidas, o ne daryti naujas
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugsėjis 2012 00:00

Šiandien Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministrą, Lietuvos aukštųjų mokyklų ir LAMA BPO vadovus dėl priėmimo į aukštąsias mokyklas tobulinimo bei bendrojo priėmimo nuostatų 2014 metais.

 

Išsiųstame rašte LSAS kritiškai vertina Švietimo ir mokslo ministro patvirtintą geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusių eilės sudarymo 2014 metais tvarkos aprašą ir prėjusio penktadienio universitetų rektorių priimtą sprendimą šios tvarkos nenukelti vėlesniam įsigaliojimui, nors vieningos pozicijos tarp rektorių prieitą nebuvo. LSAS pabrėžia, jog naujaja tvarka orientuojamasi į aukštųjų mokyklų užsakymą, o ne į moksleivių kompetencijų ir gebėjimų ugdymą mokykloje, o stojimo į aukštąsias mokyklas metu turi būti vertinamos asmens kompetencijos, motyvaciją ir pasirengimas studijuoti, o ne formalūs kriterijai.

 
IT specialistai: „Norėdamos išlikti IT bendrovės turėtų investuoti į darbuotojus”
Įvairenybės
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 00:00

IT specialistų trūkumui pasiekus kritinį lygį viena didžiausių el. verslo sprendimų ir IT įmonė Lietuvoje „Net Frequency” investuoja į būsimų darbuotojų ugdymą ir antrąkart organizuoja studentų praktikos dirbtuves – „NFQ Akademiją”. Gabiausi IT specialybių studentai turės galimybę tris mėnesius lankyti naujos formos praktikos akademiją, kurioje paskaitas apie komercinių IT projektų įgyvendinimą, produktų kūrimą, programavimą, el. verslo subtilybes ir kitas sritis skaitys šios srities profesionalai.

 
Pradedantiems IT specialistams – patyrusių profesionalų pamokos
Įvairenybės
Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2012 00:00

Jauni IT specialistai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje, dalyvaujant intensyvioje tobulėjimo programoje „Mėnuo su IT“. Programą organizuojanti tarptautine IT paslaugų bendrovė „Tieto Lietuva“ tokiu būdu siekia suteikti pradedantiems specialistams praktinių įgūdžių ir atrasti talentingų darbuotojų.

 
Mirė nešiojamojo kompiuterio dizainą sukūręs Billas Moggridge‘as
Įvairenybės
Antradienis, 11 Rugsėjis 2012 08:33

Pirmadienį paskelbta, kad mirė Didžiosios Britanijos dizaineris Billas Moggridge‘as, kuris sukūrė pirmojo nešiojamojo kompiuterio dizainą.

Vėžiu sirgęs B.Moggridge‘as mirė būdamas 69-erių, praneša BBC.

 
Sociologai aptiko ryšį tarp šiuolaikinių įrenginių ir nutukimo
Įvairenybės
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2012 19:39

Sociologai iš JAV nekomercinės organizacijos „Milken Institute“ teigia, jog rado glaudų ryšį tarp technologinio progreso ir žmonių populiacijos gausėjimo bei žmonių su nutukimu.

Tyrėjai palygino nutukimo lygį 27 šalyse, įeinančiose į Tarptautinę ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (TEBIPO) besivystant informacinėms technologijoms nuo 1988 iki 2009 metų. Paaiškėjo, jog 10% investicijų padidėjimas į informacines technologijas vidutiniškai 1,4% padidina viršsvorį tarp gyventojų.

 
„SysAdmin 2012“ turnyre išaiškės geriausi šalies IT sistemų administratoriai
Įvairenybės
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 11:30

UAB „Baltnetos komunikacijos“ kviečia visus šalies IT sistemų administratorius susirungti dėl geriausiųjų vardo: rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje organizuojamas jau tradicija tapęs sistemų administratoriams skirtas turnyras „SysAdmin 2012“. Šiais metais IT specialistai savo žinias galės pademonstruoti įveikdami tris žaidimo etapus, vyksiančius rugsėjo 21, 28 ir spalio 5 dienomis.

„Sistemų administratoriaus darbas nėra paprastas – kiekvieną dieną šios srities specialistams tenka spręsti užduotis, reikalaujančias aukštos kompetencijos ir specialių žinių. „SysAdmin“ turnyras suteikia galimybę IT specialistams kūrybiškiau pažiūrėti į savo kasdienį darbą ir, žinoma, palyginti savo žinias su kolegomis“, – sako Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ technikos direktorius.

 
Estijoje programavimo bus mokomi ir pirmokai
Įvairenybės
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 11:15

Estijos švietimo ministerija pristatė naują iniciatyvą: visi 1-12 klasių mokiniai bus privalomai mokomi programavimo. Taline ši programa prasidėjo jau šį rugsėjį. Vėliau ji bus pritaikyta visoje šalyje.

Naujoji programa sukurta kartu su nekomerciniu fondu „Tiigrihüppe“ („Tigro šuolis“) bus skirta „gilių techninių įgūdžių“ populiarinimui.

 
Už „The Pirate Bay“ nario suėmimą hakeriai keršija atakuodami Kambodžos tinklapius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 17:03

Hakerių grupuotė „NullCrew“ pradėjo Kambodžos interneto svetainių atakas, taip atsakydama į vieno iš torrent portalo „The Pirate Bay“ įkūrėjo Gottfrido Svartholmo suėmimą.

„NullCrew“ savo operaciją pavadino #OpTPB („Operation The Pirate Bay“). Tarp programišių atakuotų resursų yra Kambodžos ginkluotosios pajėgos, Visuomeninių darbų ministerija ir Kambodžos standartų institutas.

Servise „Pastebin“ „NullCrew“  paskelbė vartotojų vardus ir slaptažodžius prieigai prie minėtų tinklapių. Kol kas neaišku, kiek rimtai nukentėjo šios įstaigos.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed