Įvairenybės
Į Lietuvą atvyksta geriausios „Windows Phone“ programėlės kūrėjas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 11:42

Šį savaitgalį, lapkričio 9-11 dienomis vyksiančiose mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „AppCamp“ geriausiai „Windows Phone“ vartotojų vertinamos programėlės kūrėjas ir „Skype“ programuotojas Gergely Orosz pasidalins savo sėkminga patirtimi. Pranešėjas pristatys kokteilių receptų programėlės „Cocktail Flow“ kūrimo istoriją ir patars renginio dalyviams, kaip geriau išnaudoti „Windows Phone“ platformos privalumus.

 
„iF design awards“ įvertinti GAVIO įrenginiai jau Lietuvoje
Įvairenybės
Antradienis, 06 Lapkritis 2012 11:41

Kompanijos “Gavio” gaminamos ausinės, garsiakalbiai, telefonų ir planšetinių kompiuterių dėklai pasaulyje žinomi dėl itin novatoriškų dizaino ir funkcionalumo sprendimų ir jau spėjo sulaukti pripažinimo ne viename dizaino ir technologijų konkurse. Nuo šių metų lapkričio mėn. pradžios Pabaltijo šalių rinkoje pasirodė pirmasis co-brandinis ACME by Gavio produktas – “Hi-Fi mobile speaker WRENZ”. Ypatingai dekoruotos paukštelio formos garso kolonėlės sulaukė pripažinimo tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip „iF design awards“ ir “Computex Taipei Awards”.

 
Nauji HP spausdinimo sprendimai ir įrenginiai padeda skaitmenizuoti biuro darbą ir sumažinti sąnaudas
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Lapkritis 2012 09:59

HP ką tik pristatė naujus spausdintuvus „HP Officejet Pro“, „HP LaserJet“ bei turinio valdymo sprendimus. Tai – priemonės, kuriomis naudodamiesi verslo bei viešojo sektoriaus klientai gali sumažinti sąnaudas, padidinti našumą ir skaitmenizuoti biuro darbą. Didinti efektyvumą ir gerinti kainas HP padeda dėmesys inovacijoms, pasinaudojimas išmaniaisiais „Autonomy“ sprendimais ir turtinga rašalinių spausdintuvų projektavimo patirtis.

 
Patikrinti partnerio ištikimybę padės lietuviai
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Spalis 2012 09:46

Vienos technologijos dažnai keičia kitas, tačiau dažnai jos nepadeda išspręsti svarbiausių gyvenimo iššūkių. Tuo įsitikinęs ir iš Afrikos kilęs vilnietis Mawuna Koutonin, kurio vadovaujama lietuvių programuotojų komanda šiuo metu kuria sprendimą padėsiantį nustatyti, ar gyvenimo draugas – jums ištikimas.

 
Užsienio ekspertai: Lietuva pamažu pradeda išnaudoti savo didžiulį potencialą IT sektoriuje
Įvairenybės
Antradienis, 23 Spalis 2012 10:58

Viena didžiausių Lietuvos el. Verslo sprendimų ir IT bendrovė Net Frequency” spalio ir lapkričio mėnesiais organizuoja atvirus seminarus su užsienio ekspertais, kurie dalinsis IT projektų valdymo ir produktų kūrimo patirtimi. Pasak atvyksiančių užsienio ekspertų, Lietuva turi didžiulį potencialą IT sektoriuje, kurį po truputį realizuoja.

 
Vilniuje atidarytas naujas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 18 Spalis 2012 08:44

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto bendrovė „Cgates“ Vilniuje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Erdvus, jaukus ir modernus centras duris atvėrė neseniai pastatytame verslo centre „Baltic Hearts“, įsikūrusiame Ukmergės g. 120. Naujasis „Cgates“ skyrius čia užima net 100 kv. m. Iki metų pabaigos klientai bus priimami ir senajame salone, esančiame S. Konarskio g. 49.

 
Globalesnis požiūris į lietuvišką kompiuterinių aksesuarų dizainą
Įvairenybės
Trečiadienis, 10 Spalis 2012 10:52

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio pradžios tarptautinė kompanija „ACME Europe“, siekdama paskatinti globalesnį požiūrį į kompanijos kuriamų UNIQUE linijos kompiuterinių aksesuarų dizainą, prie Produktų dizaino padalinio pakvietė prisijungti tarptautinės studijų ir darbo patirties turintį industrinio dizaino dizainerį Moses Kang.

 
Disney patentuoja išplėstinės realybės pyragus
Įvairenybės
Antradienis, 09 Spalis 2012 10:49

Jau žinoma nemažai kūrybingų išplėstinės realybės (angl. augmented reality) panaudojimo atvejų įvairiose gyvenimo srityse. Panašu, jog netrukus matysime išplėstinės realybės įgyvendinimą –net ir mūsų maiste. Disney patentuoja išplėstinės realybės pyragus ir kitus maisto produktus, kurie bus vartojami kartu su interaktyviais filmais ir vaizdais. Naudojant projektorių ir judesio daviklius, paprastas gimtadienis gali būti transformuotas į individualią pasaką visiškai interaktyvių fantazijų pasaulyje.

 
Išaiškėjo tris naktis trukusio „SysAdmin 2012“ turnyro nugalėtojai
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 15:34

Penktadienį pasibaigusiame trečiajame „SysAdmin 2012“ turnyre išaiškėjo geriausia šalies IT sistemų administratorių komanda. Turnyro finale dėl „Baltnetos“ taurės varžėsi dešimt komandų, o greičiausiai teisingai įveikę finalo užduotis šiemet nugalėtojais tapo komanda „Rinktinės Žebenkštys“, vos minute aplenkusi antrojoje vietoje likusią komandą.

 
„Blue Bridge Bond“ siūlo buhalterinės apskaitos sistema naudotis iš debesies
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 10:12

Dinaminių informacinių technologijų (IT) paslaugų įmonė „Blue Bridge Bond“ kartu su partneriu „Prototechnika“ verslui pradeda teikti buhalterinės apskaitos paslaugą „countIN“. Debesų kompiuterijos principais paremta paslauga leidžia įmonėms ne tik atsisakyti didelių pradinių investicijų į nuosavą buhalterinės apskaitos sistemą, tačiau ir dirbti nuotoliniu būdu.

 

 
Analoginės antžeminės televizijos išjungimas pastorins TV transliuotojų pinigines
Įvairenybės
Penktadienis, 05 Spalis 2012 14:16

Šiuo metu antžeminė televizija transliuojama, taip pat ir siunčiama, dviem formatais – ir analoginiu, ir skaitmeniniu, tačiau po šių metų spalio 29-osios TV transliuotojams nebereikės mokėti už analoginės antžeminės televizijos siuntimą – jie automatiškai sutaupys milijonus litų.

 
„Kinect“ programų kūrėjai laimėjo „Microsoft metų partnerio“ apdovanojimą
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 13:01

Šiemet „Microsoft“ inovatyviausios naujos įmonės apdovanojimą pradedančiųjų verslininkų skatinimo programoje „BizSpark“ laimėjo bendrovė „Gluk Media“. „Microsoft“ lietuvių bendrovei apdovanojimą skyrė už unikalių projektų, kuriuose naudojamas žaidimų kompiuterio „Xbox“ judesių valdiklis „Kinect“, kūrimą ir jų idėjų plėtojimą medicinos, švietimo ir pramogų srityse.

 
Konferencijoje "TechDay 2012" "Microsoft" pristatė artimiausias naujoves
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 11:30

Spalio 2 dieną Vilniuje įvyko didžiausia „Microsoft“ technologijų konferencija Lietuvoje ir Baltijos šalyse „TechDay 2012“. Daugiau nei 600 verslo atstovų, IT profesionalų ir entuziastų subūrusioje konferencijoje „Microsoft“ didžiausią dėmesį skyrė „Windows 8“ operacinei sistemai, biuro paslaugų rinkiniui „Office 2013“, debesijos paslaugai „Office 365“, išmaniųjų telefonų operacinei sistemai „Windows Phone“ ir debesijos operacinei sistemai „Windows Server 2012“. Šiemet „TechDay“ konferencijoje „Microsoft“ taip pat įteikė „Microsoft Metų partnerio 2012“ apdovanojimus.

 
Elektromagija.lt kviečia kurti istorijas ir įgyti žinių apie elektrą
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugsėjis 2012 00:00

Edukacinis saugiam elgesiui su elektra skirtas AB LESTO projektas Elektromagija.lt kviečia vaikus dalyvauti istorijų kūrimo konkurse ir laimėti aplinkos pažinimui ir tyrinėjimui skirtų priemonių – mikroskopų ir teleskopą. Kuriamos istorijos turi būti apie Elektromagijos šalies personažą – Lempinuką, kuris, pats tyrinėdamas aplinkinį pasaulį, padeda mažiesiems pažinti ir suvokti iš pirmo žvilgsnio sudėtingai atrodantį elektros pasaulį. Konkursas truks iki lapkričio mėn.

 
Studentai siūlo Švietimo ir mokslo ministrui taisyti senas klaidas, o ne daryti naujas
Įvairenybės
Antradienis, 25 Rugsėjis 2012 00:00

Šiandien Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministrą, Lietuvos aukštųjų mokyklų ir LAMA BPO vadovus dėl priėmimo į aukštąsias mokyklas tobulinimo bei bendrojo priėmimo nuostatų 2014 metais.

 

Išsiųstame rašte LSAS kritiškai vertina Švietimo ir mokslo ministro patvirtintą geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusių eilės sudarymo 2014 metais tvarkos aprašą ir prėjusio penktadienio universitetų rektorių priimtą sprendimą šios tvarkos nenukelti vėlesniam įsigaliojimui, nors vieningos pozicijos tarp rektorių prieitą nebuvo. LSAS pabrėžia, jog naujaja tvarka orientuojamasi į aukštųjų mokyklų užsakymą, o ne į moksleivių kompetencijų ir gebėjimų ugdymą mokykloje, o stojimo į aukštąsias mokyklas metu turi būti vertinamos asmens kompetencijos, motyvaciją ir pasirengimas studijuoti, o ne formalūs kriterijai.

 
IT specialistai: „Norėdamos išlikti IT bendrovės turėtų investuoti į darbuotojus”
Įvairenybės
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 00:00

IT specialistų trūkumui pasiekus kritinį lygį viena didžiausių el. verslo sprendimų ir IT įmonė Lietuvoje „Net Frequency” investuoja į būsimų darbuotojų ugdymą ir antrąkart organizuoja studentų praktikos dirbtuves – „NFQ Akademiją”. Gabiausi IT specialybių studentai turės galimybę tris mėnesius lankyti naujos formos praktikos akademiją, kurioje paskaitas apie komercinių IT projektų įgyvendinimą, produktų kūrimą, programavimą, el. verslo subtilybes ir kitas sritis skaitys šios srities profesionalai.

 
Pradedantiems IT specialistams – patyrusių profesionalų pamokos
Įvairenybės
Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2012 00:00

Jauni IT specialistai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje, dalyvaujant intensyvioje tobulėjimo programoje „Mėnuo su IT“. Programą organizuojanti tarptautine IT paslaugų bendrovė „Tieto Lietuva“ tokiu būdu siekia suteikti pradedantiems specialistams praktinių įgūdžių ir atrasti talentingų darbuotojų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed