Įvairenybės
HTC reklaminiu veidu tapo aktorius Robert Downey Jr.
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 15:16

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC ruošiasi pristatyti ambicingiausią iki šiol reklamos kampaniją, kurios veidu tapo žinomas aktorius, filmų „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“, „Šerlokas Holmsas“ ir kt. žvaigždė Robert Downey Jr. Šia kampanija įmonė nori pažymėti 17 mobiliųjų inovacijų kūrimo metų. „Pokyčiu“ pavadinta reklamos akcija startuoti turi rugpjūčio 15 d.

 
Japoniškas „Jumbo Jet 747“ iš „Sharp“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:33

2013 m. liepos pabaigoje Europos rinkoje pasirodė naujausias „Sharp“ 70 colių televizorius „AQUOS LED 3D LE747“. LE747 serijos televizorių ekranai AQUOS naudoja naujausią „Sharp“ sukurtą vaizdo apdorojimo technologiją.

 
„Blue Bridge Bond“: 6 požymiai, kad jau gyvename technologiniame „debesyje“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:23

Nors debesų kompiuterija iš technologinės vizijos jau seniai pavirto realybe, sąvoka „debesis“ daugeliui žmonių yra ne visai suprantama, o viešojoje erdvėje vis dar skamba egzotiškai. Iš tiesų, tokie įvaizdžiai ir nuostatos yra gerokai pasenę – šiuolaikinis žmogus, kartais to net nejausdamas, jau gyvena apsuptas šių technologijų ir su sprendimais iš „debesies“ susiduria kasdien, teigia IT bendrovės „Blue Bridge Bond“ specialistai. Jie pateikia 6 akivaizdžius gyvenimo „debesyje“ požymius.

 
„Kaspersky Lab“ pataria, kaip išvengti nemalonumų „Facebook“ vakarėliuose
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 11:34

Anksčiau kvietimą į vakarėlį buvo galima gauti asmeniškai arba telefonu, o dabar sparčiai besivystančios technologijos suteikia galimybę surengti renginį „Facebook“ tinkle ir iš ten išsiųsti kvietimą draugams. Paaugliai, rengiantys vakarėlius, kol namie nėra tėvų, dažnai naudojasi tokiais būdais.

 
Dar spartesnis dokumentų valdymas - dar mažiau sugaišto laiko
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 09:05

„Konica Minolta Baltia“ pristato naują skaitmeninių dokumentų archyvavimo ir valdymo sprendimą „Smartflow“, kurio dėka susisteminamas bei automatizuojamas kasdieninis dokumentų administravimas. Šis unikalus sprendimas itin aktualus verslo įmonėms bei organizacijoms, ieškančioms patogaus sprendimo kaip sumažinti laiko sąnaudas, atliekant užduotis, susijusias su dokumentų tvarkymu, paskirstymu, archyvavimu bei jų paieška.

 
„Kaspersky Lab“ pataria saugoti savo skaitmeninį paveldą
Įvairenybės
Trečiadienis, 24 Liepa 2013 10:58

Panašu, kad kiekvienas interneto vartotojas tinkle turi daug daugiau vertingo turto, nei pats mano. Tai ir elektroninis paštas, ir sąskaitos socialiniuose tinkluose, ir internetinė bankininkystė, ir skaitmeninės medijos kolekcijos (filmai, muzika, nuotraukos), ir netgi tokie dalykai kaip avatarai žaidimo serveriuose ir keliautojo kaupiamų mylių skaitiklis. Visas šis turtas turi būti tinkamai prižiūrimas ir saugomas. „Kaspersky Lab“ ekspertai pataria, kaip tai geriausiai daryti.

 
Policija sieks užtikrinti vieningos pajėgų valdymo sistemos priežiūrą
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 14:14

Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos siekdamas užtikrinti Vieningos pajėgų valdymo sistemos (VPVS) infrastruktūros pasiekiamumą, saugumą bei našumą su UAB BAIP pasirašė priežiūros paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią nuo šių metų birželio 21d. pratęsiama VPVS infrastruktūros priežiūra metams. Šios sutarties įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos Išorės sienų fondo dalies „Specialiosios tranzito schemos"  2013 metinės programos lėšomis.

 
Su naujuoju moderniu fotoaparatu „LUMIX DMC-XS3“ – pageidaujamas makiažas ar baltesni dantys vieno mygtuko spustelėjimu
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 08:28

„Panasonic“ pristato naują stilingą ir kompaktišką skaitmeninį fotoaparatą „LUMIX DMC-XS3“. Tai klasikinio dizaino fotoaparatas su nauju 14,1 mln. taškų itin didelio jautrumo MOS vaizdo jutikliu, skirtu fotografuoti itin sudėtingomis sąlygomis ir įrašyti 1 920 x 1 080 „Full HD“ formato vaizdą. Naujasis „Panasonic“ kūrinys vos vienu spustelėjimu leis sukurti ir virtualų makiažą ar išbalinti dantis.

 
Jaunimas mokomas susitelkti į inovacijas ir kūrybiškumą
Įvairenybės
Pirmadienis, 13 Gegužė 2013 10:12

Mokslo metams artėjant prie pabaigos Vilniaus kooperacijos kolegijoje (VKK) šurmuliavo studentai iš septynių Europos šalių. Kolegijoje baigėsi dvi savaites vykęs projektas „Susitelkime ties inovacijomis ir kūrybiškumu“ („Focus on creativity and innovations“). Studentai iš Portugalijos, Ispanijos, Graikijos, Čekijos, Rumunijos, Turkijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų klausė paskaitų bei atliko užduotis skatinančias kūrybiškumą ir inovacijas, dirbo grupėse bei keitėsi tarptautine patirtimi.

 
„Password 2013“ apdovanojimuose efektyviausia pripažinta „Bitės Išmaniųjų mokykla“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2013 09:23

Švietimo programa „Bitės Išmaniųjų mokykla“ tapo „Password 2013“ apdovanojimų laureate. Ji išrinkta efektyviausia pernai vykdyta tradicine rinkodaros kampanija ir efektyviausia metų rinkodaros kampanija. „Bitės Išmaniųjų mokykloje“ visų operatorių vartotojai supažindinami su išmaniųjų telefonų galimybėmis, jų naudojimo specifika ir naujomis technologijomis.

 
Misija – internetas bibliotekoms ir kaimiškųjų vietovių gyventojams
Įvairenybės
Antradienis, 09 Balandis 2013 13:37

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) 12 metų teikia belaidžių technologijų fiksuotojo interneto ir ketverius metus – mobiliojo interneto paslaugas. Visoje šalyje taip pat veikia apie 1000 Telecentro įsteigtų Wi-Fi ryšio zonų. Maždaug pusė visų interneto tinklų išteklių skirti kaimiškųjų vietovių gyventojams.

 
Erdvė mokslo kūrybiškumui atsiskleisti – „Šlovės laboratorija“
Įvairenybės
Antradienis, 02 Balandis 2013 13:50

Tarptautinis konkursas „Šlovės laboratorija“ ieško naujų mokslo balsų ir kviečia jaunuosius mokslininkus išmėginti jėgas konkurse. Trečius metus Lietuvoje organizuojamas tradiciniu tapęs konkursas siekia suburti tiksliųjų ir gamtos mokslų studentus, pedagogus ir mokslininkus, kuriems rūpi su mokslu pažindinti visuomenę. Painią mokslo koncepciją plačiajai auditorijai pristatyti trumpai, aiškiai ir įkvepiančiai – toks šio konkurso iššūkis dalyviams.

 
Žiemą pigiausia gyventi Kaune, tačiau geriausia – Klaipėdoje
Įvairenybės
Antradienis, 26 kovas 2013 15:29

Palyginus vidutines namų ūkio išlaidas trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose paaiškėjo, kad mažiausios būsto išlaidos Kaune, didžiausios Vilniuje, o geriausia gyventi Klaipėdoje. Ten gyventojai mokesčiams atseikėja mažiausią savo atlyginimo dalį.

 
Šalia popierinės spaudos kavinių tinklo lankytojai ras ir modernias planšetes
Įvairenybės
Antradienis, 26 Vasaris 2013 15:12

Kavos kavinių tinklo “Vero Cafe” atstovai skelbia naujieną – įprastus popierinius laikraščius prie kavos kavinėse dabar papildys modernūs planšetiniai kompiuteriai “iPad”. Nuo šiol visi rytinės kavos mėgėjai galės naudotis šešiose “Vero Cafe” tinklo kavinėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įtaisytais planšetiniais kompiuteriais su juose esančiais naujienų portalais, žurnalais bei kitomis naudingomis programėlėmis.

 
Naujieji „Sony Cyber-shot“ serijos fotoaparatai – milžiniškos fotografijos galimybės entuziastų rankose
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:52

„Sony“ pristato tris kompaktiškus „Cyber-shot“ serijos fotoaparatus su išskirtinėmis galimybėmis – „WX300“, „HX300“ ir „TX30“, kurie mėgėjiškai fotografijai suteiks naujų galimybių. Tokios šių fotoaparatų ypatybės kaip atnaujinta optinio stabilizavimo sistema ar gerokai spartesnis autofokusavimo režimas leidžia dar tiksliau užfiksuoti svarbias akimirkas iš arti.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „NEX-3N“ – profesionalios fotografijos galimybės kiekvienam
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:46

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „α58“ padės nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:35

Spontaniškiausioms gyvenimo akimirkoms skirtas naujasis „Sony“ veidrodinis SLT tipo fotoaparatas „α58“ padės užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą. Perregimo veidrodžio technologija, spartus ir tikslus autofokusavimas bei fotografavimas užtikrins, kad nuo šiol niekada nepraleisite tų taip retai pasitaikančių fotografijos momentų. Net ir tiems, kurie iki šiol niekada nenaudojo fotoaparato su keičiamu objektyvu, „Sony α58“ leis gauti kokybiškesnes nuotraukas ir turėti po ranka profesionaliems fotoaparatams būdingas ypatybes.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed