Įvairenybės
Jau rytoj – pirmoji metinė „Wix“ konferencija
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 16:11

Rytoj, spalio 11 d., „Teatro arenoje“ rinksis tiek pirmąsias verslo idėjas įgyvendinantys entuziastai, tiek patyrę marketingo specialistai iš Baltijos šalių. Čia vyks Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta jauno verslo plėtrai regione. Renginyje pranešimus skaitys ir pasaulyje plačiai žinomi interneto guru, tokie kaip buvęs „Skype“ vadovas Michaelis Jacksonas ar kompanijos „Wix“ įkūrėjas Giora Kaplanas, ir Lietuvos internetinio verslo ekspertai.

 
Google Hummingbird: didžiausias algoritmo atnaujinimas šiame tūkstantmetyje
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 15:04

2013 metų rugsėjo 27-ą dieną Google pristatė naują algoritmą, kurį pavadino „Kolibriu“. Pristatymas įvyko 15-ojo Google gimtadienio proga, toje pačioje vietoje, kur garsioji paieškos sistema ir pradėjo savo veiklą – garaže. Šis Google Update'as – didžiausias nuo 2000-ųjų. Neatrodo, kad Google būtų pakeitęs ankstesniąją indikaciją (tokią kaip PageRank ar daugybę kitų, kurias naudoja vertinant internetines svetaines). Skelbiama, kad Google pradėjo naudoti „Kolibrį“ dar keletą savaičių prieš jo pristatymą ir numanoma, kad jis daro įtaką net 90% paieškų.

 
Paminėtas pirmosios privačios IT bendrovės Lietuvoje 25-tasis jubiliejus!
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:39

Paskutiniąją rugsėjo savaitę viena seniausių Lietuvos IT įmonių, Baltic Amadeus, minėjo savo 25-tąjį veiklos jubiliejų. 1988 m. rugsėjo 27 dieną buvo užregistruota bendra Tarybų Sąjungos – Austrijos įmonė „Baltic Amadeus“, kuri vėliau tapo pirmąja privačia IT bendrove Lietuvoje.

 
Operacija „IceFog“: „Kaspersky Lab“ aptiko atakas į tiekimo tinklus Vakarams
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:31

„Kaspersky Lab“ tyrimo centras parengė ataskaitą, nagrinėjančią kibernetinio šnipinėjimo grupės „IceFog“ veiksmus, taikomus Pietų Korėjos ir Japonijos organizacijų veiklai ir trikdančius Vakarų bendrovių tiekimo grandinių sistemos valdymą.

 
Augintiniai darbe skatina produktyvumą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2013 11:57

Ar daug lietuvių galėtų pagalvoti, jog į darbo vietą ateitų lydimas savo šuns? Tikriausiai daugelis net nedrįstų apie tai pasvajoti. Tuo tarpu Vakarų šalyse tai nieko nebenustebintų – apie 20% kompanijų Amerikoje leidžia savo darbuotojams atsivesti šunis į darbą. Tarp tokių kompanijų yra Google, Amazon, Congress ir t.t.

 
HTC reklaminiu veidu tapo aktorius Robert Downey Jr.
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 15:16

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC ruošiasi pristatyti ambicingiausią iki šiol reklamos kampaniją, kurios veidu tapo žinomas aktorius, filmų „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“, „Šerlokas Holmsas“ ir kt. žvaigždė Robert Downey Jr. Šia kampanija įmonė nori pažymėti 17 mobiliųjų inovacijų kūrimo metų. „Pokyčiu“ pavadinta reklamos akcija startuoti turi rugpjūčio 15 d.

 
Japoniškas „Jumbo Jet 747“ iš „Sharp“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:33

2013 m. liepos pabaigoje Europos rinkoje pasirodė naujausias „Sharp“ 70 colių televizorius „AQUOS LED 3D LE747“. LE747 serijos televizorių ekranai AQUOS naudoja naujausią „Sharp“ sukurtą vaizdo apdorojimo technologiją.

 
„Blue Bridge Bond“: 6 požymiai, kad jau gyvename technologiniame „debesyje“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:23

Nors debesų kompiuterija iš technologinės vizijos jau seniai pavirto realybe, sąvoka „debesis“ daugeliui žmonių yra ne visai suprantama, o viešojoje erdvėje vis dar skamba egzotiškai. Iš tiesų, tokie įvaizdžiai ir nuostatos yra gerokai pasenę – šiuolaikinis žmogus, kartais to net nejausdamas, jau gyvena apsuptas šių technologijų ir su sprendimais iš „debesies“ susiduria kasdien, teigia IT bendrovės „Blue Bridge Bond“ specialistai. Jie pateikia 6 akivaizdžius gyvenimo „debesyje“ požymius.

 
„Kaspersky Lab“ pataria, kaip išvengti nemalonumų „Facebook“ vakarėliuose
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 11:34

Anksčiau kvietimą į vakarėlį buvo galima gauti asmeniškai arba telefonu, o dabar sparčiai besivystančios technologijos suteikia galimybę surengti renginį „Facebook“ tinkle ir iš ten išsiųsti kvietimą draugams. Paaugliai, rengiantys vakarėlius, kol namie nėra tėvų, dažnai naudojasi tokiais būdais.

 
Dar spartesnis dokumentų valdymas - dar mažiau sugaišto laiko
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 09:05

„Konica Minolta Baltia“ pristato naują skaitmeninių dokumentų archyvavimo ir valdymo sprendimą „Smartflow“, kurio dėka susisteminamas bei automatizuojamas kasdieninis dokumentų administravimas. Šis unikalus sprendimas itin aktualus verslo įmonėms bei organizacijoms, ieškančioms patogaus sprendimo kaip sumažinti laiko sąnaudas, atliekant užduotis, susijusias su dokumentų tvarkymu, paskirstymu, archyvavimu bei jų paieška.

 
„Kaspersky Lab“ pataria saugoti savo skaitmeninį paveldą
Įvairenybės
Trečiadienis, 24 Liepa 2013 10:58

Panašu, kad kiekvienas interneto vartotojas tinkle turi daug daugiau vertingo turto, nei pats mano. Tai ir elektroninis paštas, ir sąskaitos socialiniuose tinkluose, ir internetinė bankininkystė, ir skaitmeninės medijos kolekcijos (filmai, muzika, nuotraukos), ir netgi tokie dalykai kaip avatarai žaidimo serveriuose ir keliautojo kaupiamų mylių skaitiklis. Visas šis turtas turi būti tinkamai prižiūrimas ir saugomas. „Kaspersky Lab“ ekspertai pataria, kaip tai geriausiai daryti.

 
Policija sieks užtikrinti vieningos pajėgų valdymo sistemos priežiūrą
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 14:14

Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos siekdamas užtikrinti Vieningos pajėgų valdymo sistemos (VPVS) infrastruktūros pasiekiamumą, saugumą bei našumą su UAB BAIP pasirašė priežiūros paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią nuo šių metų birželio 21d. pratęsiama VPVS infrastruktūros priežiūra metams. Šios sutarties įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos Išorės sienų fondo dalies „Specialiosios tranzito schemos"  2013 metinės programos lėšomis.

 
Su naujuoju moderniu fotoaparatu „LUMIX DMC-XS3“ – pageidaujamas makiažas ar baltesni dantys vieno mygtuko spustelėjimu
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 08:28

„Panasonic“ pristato naują stilingą ir kompaktišką skaitmeninį fotoaparatą „LUMIX DMC-XS3“. Tai klasikinio dizaino fotoaparatas su nauju 14,1 mln. taškų itin didelio jautrumo MOS vaizdo jutikliu, skirtu fotografuoti itin sudėtingomis sąlygomis ir įrašyti 1 920 x 1 080 „Full HD“ formato vaizdą. Naujasis „Panasonic“ kūrinys vos vienu spustelėjimu leis sukurti ir virtualų makiažą ar išbalinti dantis.

 
Jaunimas mokomas susitelkti į inovacijas ir kūrybiškumą
Įvairenybės
Pirmadienis, 13 Gegužė 2013 10:12

Mokslo metams artėjant prie pabaigos Vilniaus kooperacijos kolegijoje (VKK) šurmuliavo studentai iš septynių Europos šalių. Kolegijoje baigėsi dvi savaites vykęs projektas „Susitelkime ties inovacijomis ir kūrybiškumu“ („Focus on creativity and innovations“). Studentai iš Portugalijos, Ispanijos, Graikijos, Čekijos, Rumunijos, Turkijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų klausė paskaitų bei atliko užduotis skatinančias kūrybiškumą ir inovacijas, dirbo grupėse bei keitėsi tarptautine patirtimi.

 
„Password 2013“ apdovanojimuose efektyviausia pripažinta „Bitės Išmaniųjų mokykla“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2013 09:23

Švietimo programa „Bitės Išmaniųjų mokykla“ tapo „Password 2013“ apdovanojimų laureate. Ji išrinkta efektyviausia pernai vykdyta tradicine rinkodaros kampanija ir efektyviausia metų rinkodaros kampanija. „Bitės Išmaniųjų mokykloje“ visų operatorių vartotojai supažindinami su išmaniųjų telefonų galimybėmis, jų naudojimo specifika ir naujomis technologijomis.

 
Misija – internetas bibliotekoms ir kaimiškųjų vietovių gyventojams
Įvairenybės
Antradienis, 09 Balandis 2013 13:37

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) 12 metų teikia belaidžių technologijų fiksuotojo interneto ir ketverius metus – mobiliojo interneto paslaugas. Visoje šalyje taip pat veikia apie 1000 Telecentro įsteigtų Wi-Fi ryšio zonų. Maždaug pusė visų interneto tinklų išteklių skirti kaimiškųjų vietovių gyventojams.

 
Erdvė mokslo kūrybiškumui atsiskleisti – „Šlovės laboratorija“
Įvairenybės
Antradienis, 02 Balandis 2013 13:50

Tarptautinis konkursas „Šlovės laboratorija“ ieško naujų mokslo balsų ir kviečia jaunuosius mokslininkus išmėginti jėgas konkurse. Trečius metus Lietuvoje organizuojamas tradiciniu tapęs konkursas siekia suburti tiksliųjų ir gamtos mokslų studentus, pedagogus ir mokslininkus, kuriems rūpi su mokslu pažindinti visuomenę. Painią mokslo koncepciją plačiajai auditorijai pristatyti trumpai, aiškiai ir įkvepiančiai – toks šio konkurso iššūkis dalyviams.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed