Įvairenybės
„Password 2013“ apdovanojimuose efektyviausia pripažinta „Bitės Išmaniųjų mokykla“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2013 09:23

Švietimo programa „Bitės Išmaniųjų mokykla“ tapo „Password 2013“ apdovanojimų laureate. Ji išrinkta efektyviausia pernai vykdyta tradicine rinkodaros kampanija ir efektyviausia metų rinkodaros kampanija. „Bitės Išmaniųjų mokykloje“ visų operatorių vartotojai supažindinami su išmaniųjų telefonų galimybėmis, jų naudojimo specifika ir naujomis technologijomis.

 
Misija – internetas bibliotekoms ir kaimiškųjų vietovių gyventojams
Įvairenybės
Antradienis, 09 Balandis 2013 13:37

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) 12 metų teikia belaidžių technologijų fiksuotojo interneto ir ketverius metus – mobiliojo interneto paslaugas. Visoje šalyje taip pat veikia apie 1000 Telecentro įsteigtų Wi-Fi ryšio zonų. Maždaug pusė visų interneto tinklų išteklių skirti kaimiškųjų vietovių gyventojams.

 
Erdvė mokslo kūrybiškumui atsiskleisti – „Šlovės laboratorija“
Įvairenybės
Antradienis, 02 Balandis 2013 13:50

Tarptautinis konkursas „Šlovės laboratorija“ ieško naujų mokslo balsų ir kviečia jaunuosius mokslininkus išmėginti jėgas konkurse. Trečius metus Lietuvoje organizuojamas tradiciniu tapęs konkursas siekia suburti tiksliųjų ir gamtos mokslų studentus, pedagogus ir mokslininkus, kuriems rūpi su mokslu pažindinti visuomenę. Painią mokslo koncepciją plačiajai auditorijai pristatyti trumpai, aiškiai ir įkvepiančiai – toks šio konkurso iššūkis dalyviams.

 
Žiemą pigiausia gyventi Kaune, tačiau geriausia – Klaipėdoje
Įvairenybės
Antradienis, 26 kovas 2013 15:29

Palyginus vidutines namų ūkio išlaidas trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose paaiškėjo, kad mažiausios būsto išlaidos Kaune, didžiausios Vilniuje, o geriausia gyventi Klaipėdoje. Ten gyventojai mokesčiams atseikėja mažiausią savo atlyginimo dalį.

 
Šalia popierinės spaudos kavinių tinklo lankytojai ras ir modernias planšetes
Įvairenybės
Antradienis, 26 Vasaris 2013 15:12

Kavos kavinių tinklo “Vero Cafe” atstovai skelbia naujieną – įprastus popierinius laikraščius prie kavos kavinėse dabar papildys modernūs planšetiniai kompiuteriai “iPad”. Nuo šiol visi rytinės kavos mėgėjai galės naudotis šešiose “Vero Cafe” tinklo kavinėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įtaisytais planšetiniais kompiuteriais su juose esančiais naujienų portalais, žurnalais bei kitomis naudingomis programėlėmis.

 
Naujieji „Sony Cyber-shot“ serijos fotoaparatai – milžiniškos fotografijos galimybės entuziastų rankose
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:52

„Sony“ pristato tris kompaktiškus „Cyber-shot“ serijos fotoaparatus su išskirtinėmis galimybėmis – „WX300“, „HX300“ ir „TX30“, kurie mėgėjiškai fotografijai suteiks naujų galimybių. Tokios šių fotoaparatų ypatybės kaip atnaujinta optinio stabilizavimo sistema ar gerokai spartesnis autofokusavimo režimas leidžia dar tiksliau užfiksuoti svarbias akimirkas iš arti.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „NEX-3N“ – profesionalios fotografijos galimybės kiekvienam
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:46

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

 
Naujas „Sony“ fotoaparatas „α58“ padės nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:35

Spontaniškiausioms gyvenimo akimirkoms skirtas naujasis „Sony“ veidrodinis SLT tipo fotoaparatas „α58“ padės užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą. Perregimo veidrodžio technologija, spartus ir tikslus autofokusavimas bei fotografavimas užtikrins, kad nuo šiol niekada nepraleisite tų taip retai pasitaikančių fotografijos momentų. Net ir tiems, kurie iki šiol niekada nenaudojo fotoaparato su keičiamu objektyvu, „Sony α58“ leis gauti kokybiškesnes nuotraukas ir turėti po ranka profesionaliems fotoaparatams būdingas ypatybes.

 
IBM tirpalas – naujas ginklas kovoje su pavojingomis bakterijomis
Įvairenybės
Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 12:59

IBM tirpalas – naujas ginklas kovoje su pavojingomis bakterijomis

 
„Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinkluose duomenys perduodami lietuvišku internetu
Įvairenybės
Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 11:17

Lietuviškasis interneto paslaugų operatorius Telecentras pasirašė su UAB „Reitan Convienence Lithuania“ sutartį dėl prekybos vietų „Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinklų sujungimo. Duomenys centralizuotoje sistemoje perduodami mobiliuoju 4G internetu „Mezon“, kai kuriose vietose – belaidžių technologijų internetu „Erdvės“. Be to, prekybos vietose bus įdiegtos „Wi-Fi“ ryšio zonos.

 
Saulė – ne tik šviečia, bet ir aprūpina energija
Įvairenybės
Pirmadienis, 28 Sausis 2013 13:51

Nepaisant ilgų žiemos vakarų ir tamsių naktų, Saulė išskiria neįtikėtinus energijos kiekius ir išlieka didžiausiu žmonėms prieinamu energijos šaltiniu. „Logitech“ inžinierių komanda, sukūrusi saulės energijos panaudojimu paremtą klaviatūrą „Logitech Wireless Solar Keyboard K760“ ir dangtelį „Logitech Solar Keyboard Folio“, surinko neįtikėtinų faktų apie saulės energija paremtas galimybes ir kodėl tai yra svarbus energijos šaltinis net gilią žiemą.

 
Ryšių su klientais valdymo sistemos: padeda ar trukdo dirbti?
Įvairenybės
Penktadienis, 25 Sausis 2013 10:39

Klientas yra visada teisus. Šis senas ir iki gyvo kaulo įgrisęs teiginys valdė visą verslą. Taip buvo tol, kol atsirado išsišokėlių, kurie pasakė, jog laiko aiškinimuisi, kokie yra vartotojų poreikiai, nėra. Vietoje to, buvo imta ieškoti tendencijų, elgesio šablonų ir kitų užuominų, kurios galėtų padėti nuspėti klientų poreikius ir norus. Arba juos tiesiog suformuoti.

 
Ryšių su klientais valdymas: kaip pasirinkti tinkamą sprendimą?
Įvairenybės
Pirmadienis, 21 Sausis 2013 16:36

Gintaras Gimžauskas

 

Geri ryšiai su klientais ir sklandus bendradarbiavimas yra kiekvieno verslo sėkmės garantas. Tam, kad šie kriterijai būtų įgyvendinti reikia daug pastangų. Kiekvienas tikslo siekia savaip. Vieni ieško itin patyrusių ir brangiai apmokamų vadybininkų, kiti nuolatos lankosi mokymuose ir bando ten patirti nušvitimą. Žinoma, ir viena, ir kita yra laibai gerai, jei siekiama vieno žmogaus sėkmės. Bet jeigu orientuojamasi į visos įmonės sėkmę, tuomet reikia kompleksiško sprendimo – ryšių su klientais valdymo sistemos (CRM).

 
CRM sistema – ne tik stambiam verslui
Įvairenybės
Pirmadienis, 21 Sausis 2013 15:55

Dažnas verslininkas apie ryšių su klientais valdymo sistemą galvoja kaip apie sudėtingą, brangų ir tik didelėms kompanijoms prieinamą įrankį. Tokios nuostatos, pasak jaunų ir novatoriškų informacinių technologijų kompanijos „2it“ specialistų, yra tie barjerai, kuriuos kitų vystomam verslui norisi padėti įveikti.

 
„Huawei“ investuos 70 mln. eurų į tyrimus Suomijoje
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 11:22

2012 m. gruodžio 12 d. Informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ paskelbė ketinimus per penkerius metus investuoti 70 mln. eurų į mokslinių tyrimų centro kūrimą Helsinkyje. Investicija sustiprins kompanijos mokslinių tyrimų pajėgumus, o šios srities darbuotojų skaičius viršys esamus 70 tūkst.

 
"Lanksčiojo darbo stiliaus diena" pelnė Europinį apdovanojimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 10:24

Bendrovės „Microsoft“ ir socialinių partnerių - įmonių „Omnitel“, TEO, „Nokia“, „Blue Bridge“, „Alna Intelligence“, nevyriausybinių organizacijų „Žinių ekonomikos forumas“ ir „Infobalt“, taip pat LR Socialinės apsaugos ir darbo bei LR Susisiekimo ministerijų – kartu įgyvendinta informacinė kampanija „Lanksčiojo darbo stiliaus diena“ pelnė Europinį apdovanojimą „European Excellence Awards 2012“. Gruodžio 6 d. Londone įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ši iniciatyva, taip pat vykdyta ir kitose Baltijos šalyse, buvo pripažinta geriausia metų regionine informacine kampanija.

 
Į Lietuvą atvyksta geriausios „Windows Phone“ programėlės kūrėjas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 11:42

Šį savaitgalį, lapkričio 9-11 dienomis vyksiančiose mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „AppCamp“ geriausiai „Windows Phone“ vartotojų vertinamos programėlės kūrėjas ir „Skype“ programuotojas Gergely Orosz pasidalins savo sėkminga patirtimi. Pranešėjas pristatys kokteilių receptų programėlės „Cocktail Flow“ kūrimo istoriją ir patars renginio dalyviams, kaip geriau išnaudoti „Windows Phone“ platformos privalumus.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed