Įvairenybės
Verslo ABC paprastai: pirmasis verslas - autoservisas
Įvairenybės
Antradienis, 29 Spalis 2013 13:06

Pratarmė:

Pradžiai šiek tiek statistikos:

a) Pirmąjį 2013 metų ketvirtį nedarbas Lietuvoje buvo 13,1%, o jaunimo tarpe siekė 22,7 %,

b) Naujo verslo steigimu susidomėję 54 % lietuvių (didžiausias procentas Baltijos Šalyse).

 
„Technologijų ir inovacijų centrui“ suteiktas informacijos saugumo standartas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2013 17:37

Vienos didžiausių Lietuvos IT ir telekomunikacijų  bendrovių „Technologijų ir inovacijų centras“ informacijos saugumo vadybos sistema buvo įvertinta tarptautiniu ISO27001 sertifikatu. Šis sertifikatas liudija, kad įmonė tinkamai valdo informaciją bei užtikrina aukštą jos saugumo lygį.

 
Verslas nepakankamai investuoja į IT saugumą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2013 17:31

60 proc. specialistų, priimančių sprendimus informacinių technologijų srityje, mano, kad jų bendrovės skiria nepakankamai lėšų ir laiko IT saugumo politikai vystyti. Dėl to mažiau nei pusė bendrovių yra tikros dėl gero kibernetinių grėsmių prevencijos procesų organizavimo ir sistemingumo. Tokias išvadas priėjo ekspertai remdamiesi 2013 m. tarp verslo atstovų visame pasaulyje atlikto tyrimo Global Corporate IT Security Risks 2013 rezultatais. Tyrimą atliko nepriklausoma agentūra „B2B“ kartu su „Kaspersky Lab“.

 
Nauja „Omnitel“ paslauga padės kontroliuoti išlaidas mobiliajam internetui užsienyje
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 16:11

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ nuo spalio 16 dienos suteikia savo klientams galimybę kontroliuoti ne tik mėnesio, bet ir dienos išlaidas mobiliajam internetui užsienyje. Naujoji „Omnitel“ paslauga „Para naršymo užsienyje“ padės kontroliuoti sąskaitos dydį, o naršantiems daugiau – net iki šešių kartų sumažins megabaito kainą.

 
2014 metų technikos tendencijos – jau prekybos tinklo „Technorama“ parduotuvėse
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:59

Išmaniuoju „Samsung“  laikrodžiu „The Galaxy Gear“  šią savaitę Lietuvoje pirmasis pradės prekiauti  prekybos tinklas „Technorama“.   Naujasis  visame pasaulyje į parduotuvių lentynas atkeliaujantis prietaisas – tik vienas iš daugelio technikos naujovių, kurios po pasaulinės technikos parodos IFA, pasieks ir lietuvių pirkėjus.

 
2013 m. III ketvirtį RRT gavo 193 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:48

2013 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 193 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto naudotojai siuntė pranešimus apie rastą informaciją internete, susijusią su rasinės ar tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija ar vaikų seksualinio išnaudojimo medžiaga, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą. Ištyrusi visus gautus pranešimus, RRT ėmėsi tokių veiksmų:

 
Naujam paštui – nauja apsauga: „Kaspersky Lab“ atnaujino pašto serverių su Microsoft Exchange platforma sprendimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:41

„Kaspersky Lab“ skelbia išleidusi naują „Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers“ versiją. Dabar sprendimo „Kaspersky Security pašto serveriams“ priedas palaiko „Microsoft Exchange Server 2013“ ir pasižymi patobulintomis technologijomis apsaugant korporatyvinį paštą nuo kenkėjiškos programinės įrangos, šlamšto ir netikrų tinklalapių.

 
Jaunieji kompiuterių genijai plėtos LESTO svetainę Elektromagija.lt
Įvairenybės
Antradienis, 15 Spalis 2013 08:33

Elektros skirstymo bendrovė AB LESTO, plėtojanti edukacinį projektą Elektromagija.lt, ir Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA) sutarė bendradarbiauti ir kurti bendrus projektus, kuriuos realizuos moksleiviai. Jiems bus pateikiamos užduotys, susijusios su elektros energija – kurti žaidimus, testus ir kitas įdomybes svetainės Elektromagija.lt lankytojams.

 
Fredas Hrenchukas grįžta prie „Bitė Lietuva“ vairo
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 15:02

Iki šiol „Bitės“ generalinio direktoriaus pareigas ėjusį Chrisą Robbinsą keičia iki 2012 m. įmonei vadovavęs Fredas Hrenchukas. Šiuo metu jis taip pat yra bendrovių „Bitė Latvija“ ir „Bitė Group“ vadovas.

 
Daugelis stambių bendrovių patiria pernai metų grėsmes
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 11:38

Kaspersky Lab“ ekspertai ir privačios auditorių bendrovės „Outpost24“ specialistai patikrino kelias Europos organizacijas siekdami aptikti neužbaigtas grėsmes ir įvertinti bendrąjį IT saugumo lygį. Remiantis tyrimo rezultatais, akivaizdu, kad nepaisant nulinės dienos“ atakų skaičiaus augimo, kenkėjai iki šiol plačiai naudoja jau žinomas grėsmes. Tai suprantama: paprastai bendrovėms reikia 60–70 dienų apsaugai atskurti ir uždengti visas „skyles“ – tai gana ilgas laikas, ir atakuojantieji gali tuo pasinaudoti. Taip pat paaiškėjo, kad kibernetiniams nusikaltėliams nebūtina įsilaužti į pačią saugumo sistemą – pakanka sutelkti dėmesį į ją valdančius darbuotojus.

 
800 MHz dažnių juostoje „Omnitel“ plės savo 4G LTE tinklą visoje Lietuvoje
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 10:56

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ Ryšių reguliavimo tarnybos surengtame aukcione laimėjo dvi licencijas vystyti 4G LTE tinklą 800 MHz dažnių juostoje. „Omnitel“ laimėti dažniai* yra palankiausi tinklo plėtrai iš visų, kuriuos buvo galima laimėti aukcione – radijo trikdžių bei tinklo plėtros ribojimų juose bus mažiausiai, todėl „Omnitel“ klientai galės naudotis aukščiausios galimos kokybės 4G LTE paslaugomis.  

 
Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 17:33

Lapkričio 13 – 14 dienomis Helsinkyje (Suomija) vyks didžiausia Šiaurės Europoje „startup‘ų“ konferencija „Slush“. Joje daugiau nei 500 investuotojų ieškos naujų verslo idėjų iš Baltijos valstybių, Skandinavijos ir Rusijos. Bendra šių investuotojų rizikos kapitalo vertė – 100 milijardų litų.

 
Jau rytoj – pirmoji metinė „Wix“ konferencija
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 16:11

Rytoj, spalio 11 d., „Teatro arenoje“ rinksis tiek pirmąsias verslo idėjas įgyvendinantys entuziastai, tiek patyrę marketingo specialistai iš Baltijos šalių. Čia vyks Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta jauno verslo plėtrai regione. Renginyje pranešimus skaitys ir pasaulyje plačiai žinomi interneto guru, tokie kaip buvęs „Skype“ vadovas Michaelis Jacksonas ar kompanijos „Wix“ įkūrėjas Giora Kaplanas, ir Lietuvos internetinio verslo ekspertai.

 
Google Hummingbird: didžiausias algoritmo atnaujinimas šiame tūkstantmetyje
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 15:04

2013 metų rugsėjo 27-ą dieną Google pristatė naują algoritmą, kurį pavadino „Kolibriu“. Pristatymas įvyko 15-ojo Google gimtadienio proga, toje pačioje vietoje, kur garsioji paieškos sistema ir pradėjo savo veiklą – garaže. Šis Google Update'as – didžiausias nuo 2000-ųjų. Neatrodo, kad Google būtų pakeitęs ankstesniąją indikaciją (tokią kaip PageRank ar daugybę kitų, kurias naudoja vertinant internetines svetaines). Skelbiama, kad Google pradėjo naudoti „Kolibrį“ dar keletą savaičių prieš jo pristatymą ir numanoma, kad jis daro įtaką net 90% paieškų.

 
Paminėtas pirmosios privačios IT bendrovės Lietuvoje 25-tasis jubiliejus!
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:39

Paskutiniąją rugsėjo savaitę viena seniausių Lietuvos IT įmonių, Baltic Amadeus, minėjo savo 25-tąjį veiklos jubiliejų. 1988 m. rugsėjo 27 dieną buvo užregistruota bendra Tarybų Sąjungos – Austrijos įmonė „Baltic Amadeus“, kuri vėliau tapo pirmąja privačia IT bendrove Lietuvoje.

 
Operacija „IceFog“: „Kaspersky Lab“ aptiko atakas į tiekimo tinklus Vakarams
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:31

„Kaspersky Lab“ tyrimo centras parengė ataskaitą, nagrinėjančią kibernetinio šnipinėjimo grupės „IceFog“ veiksmus, taikomus Pietų Korėjos ir Japonijos organizacijų veiklai ir trikdančius Vakarų bendrovių tiekimo grandinių sistemos valdymą.

 
Augintiniai darbe skatina produktyvumą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2013 11:57

Ar daug lietuvių galėtų pagalvoti, jog į darbo vietą ateitų lydimas savo šuns? Tikriausiai daugelis net nedrįstų apie tai pasvajoti. Tuo tarpu Vakarų šalyse tai nieko nebenustebintų – apie 20% kompanijų Amerikoje leidžia savo darbuotojams atsivesti šunis į darbą. Tarp tokių kompanijų yra Google, Amazon, Congress ir t.t.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed