Įvairenybės
2013 m. III ketvirtį RRT gavo 193 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:48

2013 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 193 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto naudotojai siuntė pranešimus apie rastą informaciją internete, susijusią su rasinės ar tautinės nesantaikos kurstymu, pornografija ar vaikų seksualinio išnaudojimo medžiaga, taip pat apie neleistiną asmeninės informacijos skelbimą. Ištyrusi visus gautus pranešimus, RRT ėmėsi tokių veiksmų:

 
Naujam paštui – nauja apsauga: „Kaspersky Lab“ atnaujino pašto serverių su Microsoft Exchange platforma sprendimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:41

„Kaspersky Lab“ skelbia išleidusi naują „Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers“ versiją. Dabar sprendimo „Kaspersky Security pašto serveriams“ priedas palaiko „Microsoft Exchange Server 2013“ ir pasižymi patobulintomis technologijomis apsaugant korporatyvinį paštą nuo kenkėjiškos programinės įrangos, šlamšto ir netikrų tinklalapių.

 
Jaunieji kompiuterių genijai plėtos LESTO svetainę Elektromagija.lt
Įvairenybės
Antradienis, 15 Spalis 2013 08:33

Elektros skirstymo bendrovė AB LESTO, plėtojanti edukacinį projektą Elektromagija.lt, ir Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA) sutarė bendradarbiauti ir kurti bendrus projektus, kuriuos realizuos moksleiviai. Jiems bus pateikiamos užduotys, susijusios su elektros energija – kurti žaidimus, testus ir kitas įdomybes svetainės Elektromagija.lt lankytojams.

 
Fredas Hrenchukas grįžta prie „Bitė Lietuva“ vairo
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 15:02

Iki šiol „Bitės“ generalinio direktoriaus pareigas ėjusį Chrisą Robbinsą keičia iki 2012 m. įmonei vadovavęs Fredas Hrenchukas. Šiuo metu jis taip pat yra bendrovių „Bitė Latvija“ ir „Bitė Group“ vadovas.

 
Daugelis stambių bendrovių patiria pernai metų grėsmes
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 11:38

Kaspersky Lab“ ekspertai ir privačios auditorių bendrovės „Outpost24“ specialistai patikrino kelias Europos organizacijas siekdami aptikti neužbaigtas grėsmes ir įvertinti bendrąjį IT saugumo lygį. Remiantis tyrimo rezultatais, akivaizdu, kad nepaisant nulinės dienos“ atakų skaičiaus augimo, kenkėjai iki šiol plačiai naudoja jau žinomas grėsmes. Tai suprantama: paprastai bendrovėms reikia 60–70 dienų apsaugai atskurti ir uždengti visas „skyles“ – tai gana ilgas laikas, ir atakuojantieji gali tuo pasinaudoti. Taip pat paaiškėjo, kad kibernetiniams nusikaltėliams nebūtina įsilaužti į pačią saugumo sistemą – pakanka sutelkti dėmesį į ją valdančius darbuotojus.

 
800 MHz dažnių juostoje „Omnitel“ plės savo 4G LTE tinklą visoje Lietuvoje
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 10:56

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ Ryšių reguliavimo tarnybos surengtame aukcione laimėjo dvi licencijas vystyti 4G LTE tinklą 800 MHz dažnių juostoje. „Omnitel“ laimėti dažniai* yra palankiausi tinklo plėtrai iš visų, kuriuos buvo galima laimėti aukcione – radijo trikdžių bei tinklo plėtros ribojimų juose bus mažiausiai, todėl „Omnitel“ klientai galės naudotis aukščiausios galimos kokybės 4G LTE paslaugomis.  

 
Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 17:33

Lapkričio 13 – 14 dienomis Helsinkyje (Suomija) vyks didžiausia Šiaurės Europoje „startup‘ų“ konferencija „Slush“. Joje daugiau nei 500 investuotojų ieškos naujų verslo idėjų iš Baltijos valstybių, Skandinavijos ir Rusijos. Bendra šių investuotojų rizikos kapitalo vertė – 100 milijardų litų.

 
Jau rytoj – pirmoji metinė „Wix“ konferencija
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 16:11

Rytoj, spalio 11 d., „Teatro arenoje“ rinksis tiek pirmąsias verslo idėjas įgyvendinantys entuziastai, tiek patyrę marketingo specialistai iš Baltijos šalių. Čia vyks Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta jauno verslo plėtrai regione. Renginyje pranešimus skaitys ir pasaulyje plačiai žinomi interneto guru, tokie kaip buvęs „Skype“ vadovas Michaelis Jacksonas ar kompanijos „Wix“ įkūrėjas Giora Kaplanas, ir Lietuvos internetinio verslo ekspertai.

 
Google Hummingbird: didžiausias algoritmo atnaujinimas šiame tūkstantmetyje
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 15:04

2013 metų rugsėjo 27-ą dieną Google pristatė naują algoritmą, kurį pavadino „Kolibriu“. Pristatymas įvyko 15-ojo Google gimtadienio proga, toje pačioje vietoje, kur garsioji paieškos sistema ir pradėjo savo veiklą – garaže. Šis Google Update'as – didžiausias nuo 2000-ųjų. Neatrodo, kad Google būtų pakeitęs ankstesniąją indikaciją (tokią kaip PageRank ar daugybę kitų, kurias naudoja vertinant internetines svetaines). Skelbiama, kad Google pradėjo naudoti „Kolibrį“ dar keletą savaičių prieš jo pristatymą ir numanoma, kad jis daro įtaką net 90% paieškų.

 
Paminėtas pirmosios privačios IT bendrovės Lietuvoje 25-tasis jubiliejus!
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:39

Paskutiniąją rugsėjo savaitę viena seniausių Lietuvos IT įmonių, Baltic Amadeus, minėjo savo 25-tąjį veiklos jubiliejų. 1988 m. rugsėjo 27 dieną buvo užregistruota bendra Tarybų Sąjungos – Austrijos įmonė „Baltic Amadeus“, kuri vėliau tapo pirmąja privačia IT bendrove Lietuvoje.

 
Operacija „IceFog“: „Kaspersky Lab“ aptiko atakas į tiekimo tinklus Vakarams
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:31

„Kaspersky Lab“ tyrimo centras parengė ataskaitą, nagrinėjančią kibernetinio šnipinėjimo grupės „IceFog“ veiksmus, taikomus Pietų Korėjos ir Japonijos organizacijų veiklai ir trikdančius Vakarų bendrovių tiekimo grandinių sistemos valdymą.

 
Augintiniai darbe skatina produktyvumą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2013 11:57

Ar daug lietuvių galėtų pagalvoti, jog į darbo vietą ateitų lydimas savo šuns? Tikriausiai daugelis net nedrįstų apie tai pasvajoti. Tuo tarpu Vakarų šalyse tai nieko nebenustebintų – apie 20% kompanijų Amerikoje leidžia savo darbuotojams atsivesti šunis į darbą. Tarp tokių kompanijų yra Google, Amazon, Congress ir t.t.

 
HTC reklaminiu veidu tapo aktorius Robert Downey Jr.
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 15:16

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC ruošiasi pristatyti ambicingiausią iki šiol reklamos kampaniją, kurios veidu tapo žinomas aktorius, filmų „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“, „Šerlokas Holmsas“ ir kt. žvaigždė Robert Downey Jr. Šia kampanija įmonė nori pažymėti 17 mobiliųjų inovacijų kūrimo metų. „Pokyčiu“ pavadinta reklamos akcija startuoti turi rugpjūčio 15 d.

 
Japoniškas „Jumbo Jet 747“ iš „Sharp“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:33

2013 m. liepos pabaigoje Europos rinkoje pasirodė naujausias „Sharp“ 70 colių televizorius „AQUOS LED 3D LE747“. LE747 serijos televizorių ekranai AQUOS naudoja naujausią „Sharp“ sukurtą vaizdo apdorojimo technologiją.

 
„Blue Bridge Bond“: 6 požymiai, kad jau gyvename technologiniame „debesyje“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:23

Nors debesų kompiuterija iš technologinės vizijos jau seniai pavirto realybe, sąvoka „debesis“ daugeliui žmonių yra ne visai suprantama, o viešojoje erdvėje vis dar skamba egzotiškai. Iš tiesų, tokie įvaizdžiai ir nuostatos yra gerokai pasenę – šiuolaikinis žmogus, kartais to net nejausdamas, jau gyvena apsuptas šių technologijų ir su sprendimais iš „debesies“ susiduria kasdien, teigia IT bendrovės „Blue Bridge Bond“ specialistai. Jie pateikia 6 akivaizdžius gyvenimo „debesyje“ požymius.

 
„Kaspersky Lab“ pataria, kaip išvengti nemalonumų „Facebook“ vakarėliuose
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 11:34

Anksčiau kvietimą į vakarėlį buvo galima gauti asmeniškai arba telefonu, o dabar sparčiai besivystančios technologijos suteikia galimybę surengti renginį „Facebook“ tinkle ir iš ten išsiųsti kvietimą draugams. Paaugliai, rengiantys vakarėlius, kol namie nėra tėvų, dažnai naudojasi tokiais būdais.

 
Dar spartesnis dokumentų valdymas - dar mažiau sugaišto laiko
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 09:05

„Konica Minolta Baltia“ pristato naują skaitmeninių dokumentų archyvavimo ir valdymo sprendimą „Smartflow“, kurio dėka susisteminamas bei automatizuojamas kasdieninis dokumentų administravimas. Šis unikalus sprendimas itin aktualus verslo įmonėms bei organizacijoms, ieškančioms patogaus sprendimo kaip sumažinti laiko sąnaudas, atliekant užduotis, susijusias su dokumentų tvarkymu, paskirstymu, archyvavimu bei jų paieška.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed