Mobilusis pasaulis
„Samsung Galaxy Note 4“ Lietuvą pasieks jau spalį
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 15 Spalis 2014 17:13

Vilnius, Lietuva, spalio 15 d., 2014 – „Samsung Electronics“ naujausias „Note“ serijos telefonas „Samsung Galaxy Note 4“ Lietuvos prekybos vietas pasieks spalio mėnesį. „Note“ serijos inovatyvūs įrenginiai išsiskiria dideliu, patogiu naudoti ekranu ir „S Pen“ funkcija.

 

Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje, teigė, kad nuolatinėmis inovacijomis siekiama palengvinti žmonių gyvenimą: „Telefone įdiegtos visos naujausios technologijos, leidžiančios kokybiškai, greitai ir efektyviai atlikti kasdienius darbus ir pareigas.“

 

Galingas įrenginys

„Samsung Galaxy Note 4“ išmaniajame telefone įdiegtas 5,7 colio „Quad HD Super AMOLED“ ekranas, kuris aiškiai ir ryškiai atkuria vaizdus, turi geresnį vaizdo atkūrimo kampą ir leidžia vartotojui mėgautis kokybišku vaizdu. Didelis ekranas ir kelių langų funkcija („Multi Window“) leidžia vartotojui pereiti iš vienos programos į kitą, neuždarant naudojamos programos lango. Taip užtikrinamas didesnis produktyvumas, suteikiant galimybę patogiai naudotis keliomis programomis vienu metu.

 
Naujoji „Samsung“ mobilioji programėlė – dovana futbolo sirgaliams
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 18 Rugsėjis 2014 12:49

Vilnius, Lietuva, 2014 m. rugsėjo 17d. „Samsung Electronics“ pristatė „KICK“ – šiuolaikišką mobiliąją programėlę futbolo fanams, kurioje pateikiama futbolo statistika, duomenys bei su šia sporto šaka susijusios naujienos esamuoju laiku.

 

Mobilioji programėlė buvo sukurta, atsižvelgiant į Europos Sąjungoje atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo 1000 futbolo sirgalių, duomenis. „Samsung Media Solutions Centre Europe“ inicijuoto tyrimo duomenimis, norėdamas išlaikyti informacinį pranašumą, vienas iš šešių (15%) Europos sirgalių pasaulines futbolo naujienas skaito ne rečiau kaip kas valandą.

 

Tuo tarpu beveik pusė (45%) Europos futbolo sirgalių futbolo naujienas tikrina kartą per dieną. Net 63% apklaustųjų mano, kad diskutuojant apie futbolą sekti naujienas yra iš tiesų svarbu.

 
„LG G3 s“ telefonas jau šį mėnesį atkeliaus į Lietuvą
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 18 Rugpjūtis 2014 13:42

Vilnius, 2014 m. rugpjūčio 18 d. – „LG Electronics“ (LG) rugpjūčio pabaigoje Lietuvoje pristatys išmanųjį telefoną „G3 s“, mažesnįjį flagmano „G3“ variantą. Naujasis telefonas turi pirmtakui būdingą dizainą, technines savybes ir mažesnį, tačiau bus mažesnio dydžio ir priklausys vidutinės kainos kategorijos įrenginiams.

 

„LG G3 s“ turi 5 colių HD IPS ekraną ir itin siaurą rėmelį, todėl ekrano ir korpusu santykis yra 74,1 proc., t.y. didžiausias tarp tos pačios kategorijos įrenginių. „G3 s“ išlaikė pirmtakui „G3“ būdingą dizainą su lengvai lenktais šonais ir siauresnėmis briaunomis, pritaikytomis patogesniam laikymui rankoje. Telefone bus 2540 mAh baterija, išmaniosios savybės – „Laser Auto Focus“, „Touch & Shoot”, „Gesture Shot“ ir „Smart Keyboard“. Pastaroji fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc. „Laser Auto Focus“ leidžia fokusuoti tikslius momentus greičiau nei anksčiau, matuojant atstumą lazeriu tarp subjekto ir kameros, o „Touch & Shoot“ – paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinant dvejų žingsnių procesą iki vieno. Funkcija „Gesture Shot“ pritaikyta asmenukių mėgėjams – sugniaužus ranką prieš ekraną kamera automatiškai pradedamas trijų sekundžių skaičiavimas prieš vaizdo fiksavimą.

 
Lietuvoje pristatomos LG „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ planšetės
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 08 Rugpjūtis 2014 13:26

Vilnius, 2014 m. rugpjūčio 7 d. – „LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato du „G Pad“ serijos planšetinius kompiuterius – „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“. Pastarasis, jau prieinamas šalyje, turi platų ekraną ir galingą 8000 mAh bateriją, pritaikytą ilgam darbui ir laisvalaikio turinio peržiūrai. „G Pad 7.0“, mažiausias „G Pad“ serijos modelis, parduotuves pasieks artimiausiu metu.

 

Abu įrenginiai turi 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 1 GB RAM atminties, True IPS HD (1280 x 800) raiškos ekraną, ergonomišką dizainą, bus prieinami skirtingų spalvų. Dėl suapvalintų korpuso kampų planšetiniai kompiuteriai pritaikyti patogiai laikyti juos vienoje rankoje.

 
Programėlė Yanosik - kaip ji iš tikrųjų veikia?
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 07 Rugpjūtis 2014 09:13

Kurioje pasirinkto maršruto vietoje yra greičio matuokliai? Ar kelyje galima tikėtis kamščių bei kelio remonto darbų? Kuriose vietose verta susikaupti ir sumažinti greitį? Jau kuris laikas Lietuvos keliuose plėtojama nauja bendruomenė, kuri tarpusavyje nuolat keičiasi visa šia informacija.

 

Keliaujantys su įjungta programėle, vartotojai žino, kad jie ne vieni kelyje ir avarijos atveju gali tikėtis kitų vairuotojų pagalbos. Vairuotojai naudodamiesi šia eismo informavimo sistema, per mėnesį, tarpusavyje siunčia daugiau nei 3 milijonus pranešimų ir nuvažiuoja daugiau nei 200 milijonų kilometrų. Yanosik – tai interaktyvaus komunikatoriaus forma padedanti vairuotojams keliauti. Programėlė tiesiogiai perduoda balso ir vaizdo perspėjimus apie tai, kas šiuo metu vyksta kelyje – praneša apie atstumą iki greičio matuoklio, policijos ekipažo, greičio kontrolės ar eismo įvykio, kuris apsunkina eismą kelyje. Vairuotojas, išklausęs pranešimą, vienu mygtuko paspaudimu patvirtina jį arba atšaukia, jei trukdžio kelyje nebėra. Tokiu būdu sistemos duomenys nuolat keičiasi ir prisitaiko prie realios situacijos kelyje.

 
Mokslininkas mano, kad „iPhone“ sulėtėjimas prieš „iPhone 6“ pristatymą turi priežastį
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 31 Liepa 2014 09:55

Ar pajutote, kad artėjant naujojo „iPhone“ pristatymo datai, jūsų „iPhone“ išmanusis ėmė veikti lėčiau? Jei taip, ne tik jūs turite nusiskundimų - paieškos sistema „Google“ gauna vis daugiau užklausų apie „iPhone“ sulėtėjimą“ („iPhone“ slow“).

 

Harvardo universiteto ekonomikos profesorius Sendhilas Mullainathanas „The New York Times“ pateikė „Google Trends“ duomenis apie užklausas ir iškėlė prielaidą, kad telefonai gali lėtėti dėl tyčinio, iš anksto gerai apgalvoto „Apple“ veiksmo, siekiant paskatinti vartotojus pirkti naujus „iPhone“.

 
LG flagmanas „G3“ – jau liepos viduryje ir Lietuvoje
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 01 Liepa 2014 15:19

Vilnius, 2014 m. liepos 1 d. – Jau po kelių savaičių, liepos viduryje, Lietuvoje bus prieinamas naujausias LG flagmanas „G3“. Gegužę oficialiai pasaulinėje rinkoje pristatytas išmanusis telefonas turi geriausias iki šiol LG telefonui skirtas savybes. Viena iš jų – 5,5 colių, 538ppi Quad HD raiškos ekranas, kuris atkuria vaizdus keturis kartus už HD ir du kartus už Full HD didesne raiška.

 

Aukštos rezoliucijos 13MP OIS+ kamera telefone turi technologiją „Laser Auto Focus“, kuri lazerio spindulio pagalba apskaičiuoja atstumą tarp objekto ir kameros, taip tiksliai fokusuoja vaizdus, išgauna gerą nuotraukų kokybę net fotografuojat prasto apšvietimo sąlygomis. „G3“ fokusuoja vaizdą tuo pačiu metu, kai paspaudžiamas mygtukas, todėl tiksliai fiksuojami ir judantys objektai.

 
„Samsung“ plečia „Galaxy“ produktų liniją ir pristato „Galaxy S5 mini“, „Galaxy Core II“ bei „Galaxy Young 2“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 01 Liepa 2014 15:00

Vilnius, Lietuva, 2014 m. liepos 1 d. „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė 3 naujus „Galaxy“ linijos produktus, kurie Lietuvos rinką pasieks rugpjūčio mėn. „Galaxy S5 mini“ – tai kompaktiškas naujausiojo „Samsung“ išmaniojo telefono „Galaxy S5“ modelis. Produktų linija papildyta ir „Galaxy Core II“ bei „Galaxy Young 2“ išmaniaisiais telefonais, pasižyminčiais išskirtinėmis charakteristikomis bei atnaujintu dizainu už prieinamą kainą.

 
Prestigio pristatė pirmuosius du įrenginius su Windows Phone operacine sistema
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 06 Birželis 2014 13:52

„Prestigio“ pristatė pirmuosius du įrenginius su „Windows Phone“ operacine sistema

 

Vilnius, Lietuva – Pasaulinis mobiliųjų įrenginių, elektronikos prietaisų ir aksesuarų gamintojas „Prestigio“ Taivane surengtoje kompiuterijos parodoje „Computex Taipei“, kuri yra didžiausia Azijoje ir antra pagal dydį visame pasaulyje, pristatė naujus „MultiPhones“ serijos išmaniuosius telefonus, kuriuose veikia „Windows Phone“ operacinė sistema. Tai pirmieji „Prestigio“ telefonai su šia „Microsoft“ platforma, o juose įdiegta naujoji „Windows Phone 8.1“ versija.

 

„Prestigio MultiPhones 8400 DUO“ ir „8500 DUO“ įrenginiuose suderinti „Prestigio“ techninės įrangos inžinerijos pasiekimai ir pažangios „Windows Phone 8.1“ savybės. Naujuosiuose modeliuose yra interaktyvios plytelės (angl. „Live Tiles“), „Office“ paketas, „Skype“ pokalbių programa, debesies talpykla „One Drive“, „Xbox“ paslaugos ir kitos programinės naujovės, kurias pristatė „Microsoft“.

 
Mobiliuosiuos telefonus lietuviai dziovina mikrobangu krosnelese
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 26 Gegužė 2014 12:47

Kai prieš keletą mėnesių kompanija „Samsung“ pristatė aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „Galaxy S5“ bene didžiausio susidomėjimo sulaukė šio įrenginio atsparumas vandeniui. Interneto platybėse netrukus paplito nuotraukos ir filmuoti vaizdeliai, kuriuose naujasis „Samsung“ flagmanas patyrė išmėginimus vazose, dušo kabinose, akvariumuose ar fontanuose.

 

„Samsung“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas teigia, kad toks susidomėjimas neatsitiktinis. Statistika rodo, kad daugiau nei dešimtadalis į serviso specialistų rankas patenkančių telefonų yra pažeisti drėgmės. Tad atsparumo vandeniui savybės nuo nepatogumų išgelbės ne vieną išmaniojo įrenginio savininką.

 
Pristatomas LG G3 skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 23 Gegužė 2014 08:38

LG atskleidė, kad kitą savaitę su naujuoju flagmanu „G3“ bus pristatomas ir jam skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“. Jis leis naudotis įvairiomis telefono funkcijomis neatidarant ekraną saugančio dangtelio.

 

Jame esančiame apskritame ekranėlyje galima patikrinti laiką, gautas SMS ar telefono skambučius, peržiūrėti nuotraukas, grojaraštį, diegti programų atnaujinimus ir nustatymus.

 

„QuickCircle“ prieinamas penkių spalvų – metalinės juodos, baltos, auksinės, melsvos ir rausvos. Dėklas apsaugo „G3“ korpuso kraštus, išlaiko jo originalias formas, be to, patogiai laikomas rankoje. Apvalios formos langelis dėkle bus apšviestas „Smart Lighting“ šviesa kaskart atidarant/uždarant dėklą ar gavus skambutį bei SMS žinutę.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed