Mobilusis pasaulis
Telefonų draudimu naudojasi ir „Omnitel“ verslo klientai
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 30 Balandis 2014 12:54

Privačių klientų palankiai įvertintą telefonų ir planšetinių kompiuterių draudimą telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ jau siūlo ir savo verslo klientams. Apsidraudusiesiems ne tik atlyginama žala - kol bus sutaisytas sugedęs telefonas ar planšetinis kompiuteris, „Omnitel“ klientams suteikia ir pakaitinius telefonus.

 

„Bendraudami su klientais patyrėme, kad verslo įmonėms telefonų ir planšetinių kompiuterių draudimo paslauga būtų ne mažiau reikalinga. Telefonų draudimas padeda išvengti neplanuotų išlaidų ir neleidžia vadovams bei darbuotojams likti be ryšio praradus telefoną, ar jam sugedus. Mobiliųjų įrenginių draudimo paslaugą kūrėme ir pritaikėme verslo klientams, atsižvelgdami į specifinius įmonių poreikius“, - sakė „Omnitel“ verslo vystymo skyriaus verslo klientams vadovė Rūta Budavičiūtė.

 
Ką nutyli mobiliojo ryšio operatoriai?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 18 kovas 2014 11:27

Visi mobiliojo ryšio operatoriai savo reklamose klientams be išlygų žada palankiausias kainas, penkių žvaigždučių aptarnavimą ir aukščiausios kokybės paslaugas. O kas iš tiesų siūloma? Tariamos nuolaidos ir nepagrįstos baudos už sutarties nutraukimą. Bent jau tokią išvada būtų galima daryti paanalizavus vartotojų skundus.

 

Kritiškai įvertinti verslo interesus turėjo progos Naujininkų vidurinėje mokykloje vykusioje diskusijoje „Mobilusis ryšys: apginkime savo teises!“ dalyvavę moksleiviai. Praeitą penktadienį, kovo 14 d. įvykusio ir Vartotojų teisių savaitę vainikavusio renginio tikslas buvo suformuluoti pasiūlymus, kaip pagerinti mobilaus ryšio vartotojų apsaugą. Diskusiją organizavo Lietuvos vartotojų institutas.

 
Atsiskaityti taksi jau pakanka mobilaus telefono
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 13 kovas 2014 15:40

Važiuojant Vilniuje „Jazzexpress“ taksi nebereikia turėti grynųjų pinigų ar mokėjimo kortelių. Keleivis gali atsiskaityti tiesiog išmaniuoju telefonu, o vairuotojas mokėjimą priims taip pat išmaniuoju įrenginiu. Tai – „Jazzexpress“ ir universalios mokėjimų platformos Mokėjimai.lt (Paysera) bendradarbiavimo rezultatas.

 

„Siekiame parodyti, kad greitai, patogiai ir pigiai galima atsiskaityti šiuolaikiniais būdais, kurių daugelis Lietuvoje įgyvendinami anksčiau nei visame pasaulyje“, - sako platformą Mokėjimai.lt administruojančios bendrovės „EVP International“ plėtros direktorius Justas Noreika.

 
Lietuviai pirmieji pasaulyje telefonines informacijos konsultanta gali rinktis pagal nuotrauka
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 05 kovas 2014 14:01

Kur sostinės centre po 22 valandos galima nusipirkti gėlių? Kur yra T. Vrublevskio gatvė? Kas gali greitai suremontuoti sutrūkusius kanalizacijos vamzdžius Kaune? Nuo šios savaitės informacijos konsultantą, kuris vikriai atsakys į šiuos ir panašius klausimus, galima rinktis pagal pristatymą ir pomėgius. Speciali 1588 mobilioji aplikacija, skirta išmaniesiems telefonams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, rodo konsultantų nuotraukas ir trumpus dosjė. Pagal tai skambinantieji gali pasirinkti, į kurį konsultantą kreiptis.

 
Vilniuje bandoma m.Ticket programėlė – viešojo transporto bilietas telefone
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 06 Vasaris 2014 09:49

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Kontrolieriai savo autobusiuke leis telefoną įkrauti.Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Kontrolieriai savo autobusiuke leis telefoną įkrauti.Vilniečiai jau netrukus galės į savo išmaniuosius telefonus parsisiųsti programėlę, kuri leis telefone turėti pačius įvairiausius viešajam transportui skirtus bilietus. Nebereiks Vilniečio kortelės, o su viename telefone esančiais bilietais tuo pat metu galės važiuoti ir keli keleiviai. Kol kas programėlė dar testuojama, bet tikimasi jau netrukus leisti ja naudotis visiems norintiems.

 

Šį Vilniaus savivaldybės projektą įgyvendina savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. M.Ticket yra antroji „Smart Vilnius“ projekto programėlė. Anot vienos iš projekto iniciatorių, Vilniaus tarybos narės Indrės Jakaitytės, tai naujas ir patogus būdas atsiskaityti už keliones Vilniaus viešuoju transportu ir turėti bilietą tiesiog savo telefone.

 
Vasario mėnesį į Lietuvą atkeliaus „LG G Flex“ - išmanusis telefonas lenktu ekranu
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 22 Sausis 2014 10:11

Vilnius, 2014 m. sausio 21 d. – Jau kitą mėnesį Europos rinkoje bus pristatytas „LG Electronics“ (LG) unikalus telefonas „G Flex“, pirmasis pasaulyje lenktu korpusu ir ekranu. Tarptautinėje elektronikos parodoje CES pristatytas „G Flex“ kitą mėnesį bus prieinamas didžiosiose Europos rinkose – Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Švedijoje ir Austrijoje, o taip pat ir Lietuvoje.

 

„Aukštos klasės kategorijai priklausantis „G Flex“ yra mūsų pirmas didelis žingsnis lenktų ekranų telefonų rinkoje. Tai leis pasiūlyti vartotojams naują išmaniųjų segmentą, sustiprins mūsų, kaip kompanijos pozicijas rinkoje“, – sako Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

 
eTAKSI programėlė iPhone telefonams per pusdienį tapo populiariausia Apple Store parduotuvėje Lietuvoje
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 13 Sausis 2014 10:53

Ne vieną apdovanojimą už inovacijas pelniusi paslauga eTAKSI ir toliau keičia vartotojų įpročius bei sparčiai plečiasi. Beveik prieš metus pristatyta pirmoji Lietuvoje mobili taksi iškvietimo programėlė eTAKSI jau pasiekiama ir iPhone vartotojams. Iki šiol tokia paslauga galėjo naudotis tik Android ir Windows Phone operacinių sistemų vartotojai, o iš viso eTAKSI paslaugomis jau pasinaudojo virš 100 tūkstančių gyventojų. eTAKSI programėlei atsiradus Apple Store programėlių parduotuvėje, vos per pusdienį, ji pakilo į Lietuvos nemokamų programėlių sarašo pirmą vietą, aplenkusi tokias programėles kaip Facebook, Skype, Instagram ir kt.

 
Mobiliąsias programėles galima kurti ir be programavimo įgūdžių
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 30 Gruodis 2013 14:02

Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjusios protų kovos keliasi ir į mobiliuosius telefonus – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai pristatė jų principu paremtą edukacinį žaidimą apie kiną „Movie Llama – Cinema Quiz“. Pasitelkę kūrybiškumą ir nemokamą žaidimų kūrimo įrankį „Tutotoons“, jie jau po poros dienų žaidė pačių sugalvotą originalų žaidimą ir pasiūlė jį pasaulinei rinkai.

 
VGTU studentų sukurtos programėlės dėka galėsite patikrinti, ar užrakinote duris
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 06 Gruodis 2013 11:31

Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai (VGTU) „Innovation drift“ forumo mokslo ir technologijų parodoje pirmą kartą demonstruoja nuotolinę durų užrakto stebėjimo sistemą, žvilgsniu valdomą programinę įrangą bei elektromobilį.

 

VGTU Transporto inžinerijos fakulteto studentų sukurtas elektromobilis visuomenės, valdžios ir verslo dėmesio sulaukia jau nebe pirmą kartą. Prieš metus sukurta transporto priemonė vis dar tobulinama kūrėjų ir šiandien gali išvystyti beveik 120 kilometrų per valandą greitį, rašoma universiteto pranešime spaudai.

 
Lietuviška mobilioji piniginė – su unikaliomis inovacijomis
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 03 Gruodis 2013 12:22

Išmaniųjų telefonų savininkai jau gali naudotis analogų Lietuvoje neturinčia mobiliąja pinigine Paysera. Ją sukūrė pirmoji Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga „EVP International“ su profesionalia „Lemon Labs“ mobilių produktų kūrimo komanda.

 

„Mobilieji mokėjimai jau yra mūsų kasdienybė. Mes dar labiau plečiame tokių mokėjimų galimybes, nes manome, kad ateityje odinių ar kitokių įprastų piniginių su grynaisiais nebeliks – pakaks išmaniojo įrenginio. Juk taip galima atsiskaityti greičiau, saugiau ir patogiau nei grynaisiais“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

 
„Omnitel“ 4G LTE – jau ir Švenčionyse, Švenčionėliuose, Molėtuose, Jonavoje bei Širvintose
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013 11:22

Su mobiliojo interneto vartojimo augimu savo verslo ateitį siejanti telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ dar labiau išplėtė ketvirtosios kartos ryšio tinklą. Dabar 4G LTE mobiliuoju internetu jau gali naudotis ir Švenčionių, Švenčionėlių, Molėtų, Jonavos bei Širvintų gyventojai. „Omnitel“ tvirtai pasiryžusi ir toliau stiprinti savo tinklo pranašumą. Galimybę naudotis aukščiausios galimos kokybės 4G LTE paslaugomis pusei Lietuvos gyventojų „Omnitel“ suteiks jau kitąmet.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed