Mobilusis pasaulis
„Omnitel“: skaitomiausi žurnalai planšetiniuose kompiuteriuose – apie gyvenimą ir virtuvę, populiariausias filmas – lietuviškas
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 22 Sausis 2013 12:08

Dažniausiai savo planšetiniuose kompiuteriuose vartotojai renkasi skaityti „Panelę“, žurnalus apie virtuvę ir laisvalaikio skaitinius, rodo telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ duomenys. Jie sutampa su rinkos tyrimų bendrovės TNS 2012 metų rudenį atlikto Lietuvos spaudos skaitytojų auditorijos tyrimo rezultatais, pagal kuriuos mėnesinių žurnalų lyderis taip pat buvo „Panelė“.

 
Omnitel grąžina Ežio papildymo kodus
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 14 Sausis 2013 13:54

Nuo šiol „Ežio“ sąskaitą galima papildyti net atokioje nedidelio miestelio parduotuvėje – klientų patogumui telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ įdiegė „Ežio“ kortelių papildymo sistemą su vienkartiniais kodais. Taip pat „Omnitel“ grąžina galimybę „Ežio“ sąskaitą papildyti ir su elektroniniais vienkartiniais kodais. Nuo šiol papildyti savo sąskaitą naudojantis kortele su nutrinamais kodais arba elektroniniais vienkartiniais kodais „Ežio“ vartotojai gali net 3 600 prekybos vietų visoje Lietuvoje.

 
Naujasis Samsung Galaxy S II Plus išmanusis telefonas
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 11 Sausis 2013 13:14

„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung Galaxy S II Plus“ išmanųjį telefoną, kuriame įdiegtos svarbiausios populiariojo „Galaxy S II“ funkcijos, leidžiančios jį valdyti patogiau ir suteikiančios daugiau galimybių naudotojui. Lietuvoje telefonai pasirodys vasario mėnesį, juos įsigyti bus galima su baltos ir tamsiai mėlynos spalvos korpusais. Preliminari kaina – 1380 Lt.

 
Verslo plėtrą skatina ir mobiliosios programėlės
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2012 16:00

Programėlių mobiliesiems įrenginiams rinka sparčiai plečiasi. Ją skatina ne tik tobulėjančios technologijos, nuolat augantys išmaniųjų įrenginių pardavimai, bet ir įvairių kompanijų iniciatyva organizuojami renginiai ir kuriamos platformos, leidžiančios patogiau įgyvendinti sumanymus. Lapkričio 9–11 dienomis jau antrąjį kartą vyksiančiose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „App Camp“ renginio partnerė „Samsung“ dėmesį skirs sumanymų, skirtų palengvinti vartotojų gyvenimą, rėmimui.

 
Žiūrėti televizoriaus – su išmaniuoju telefonu
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 24 Spalis 2012 09:45

Vienoje rankoje televizoriaus pultelis, kitoje – išmanusis telefonas. Tokia situacija daugelio Baltijos ir Šiaurės šalių gyventojų namuose tampa vis dažnesnė. Telekomunikacijų bendrovės „TeliaSonera“ tarptautinė apklausa atskleidė, kad aštuoni iš dešimties Baltijos ir Šiaurės šalių gyventojų, žiūrėdami TV programas, tuo pačiu metu apie jas ieško įvairios informacijos. Artėjant analoginės televizijos išjungimui ir perėjimui prie skaitmeninės, Lietuvos gyventojai apie jų televizoriaus žiūrėjimo įpročius buvo apklausti naudojantis mobiliąja programėle išmaniesiems telefonams „Omnitel Trends“.

 
RIM: „BlackBerry 10“ pakeis padėtį mobilių įrenginių rinkoje
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 23 Spalis 2012 08:24

Kanados išmaniųjų telefonų gamintoja „Research In Motion“ (RIM) ruošia rinkai naują operacinę sistemą „BlackBerry 10“ (premjeros tikimasi sulaukti 2013 m. I ketvirtyje), ir kompanija planuoja naujus renginius, kuriuose nori parodyti savo programinę platformą. Viename iš jų susirinks RIM vadovybė, kuri mano, jog nauja OS pakeis situacija mobiliųjų įrenginių rinkoje.

 
„Samsung“ pristato kompaktišką ir galingą išmanųjį telefoną „Galaxy S III mini“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 12 Spalis 2012 10:19

„Samsung Electronics“ pristatė „Galaxy S III mini“ – kompaktišką kompanijos išmaniojo telefono „Galaxy S III“ versiją. Kompaktiškame telefone su 4 colių (10 cm) įstrižainės „Super AMOLED“ ekranu įdiegtos pažangios funkcijos, jo valdymas – intuityvus ir nesudėtingas. Prekyboje Lietuvoje telefonas pasirodys prieš Kalėdas, numatoma jo kaina – apie 1350 Lt.

 
Vartotojai renkasi nemokamas mobiliąsias programėles
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 12 Spalis 2012 08:24

ietuvos mobiliųjų telefonų vartotojai nelinkę mokėti už mobiliąsias programėles – 9-ios iš 10 parsisiunčiamų programėlių yra nemokamos, rodo „Nokia Lietuva“ užsakymu atliktas vartotojų įpročių tyrimas.

 
Vilniaus universitete atidaryta Mobiliųjų aplikacijų laboratorija
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 10 Spalis 2012 15:44

Vilniaus universitetas (VU), Kinijos telekomunikacijų kompanija „Huawei“, Lietuvos telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ ir UAB „AppCamp“ atidarė bendrai įkurtą Mobiliųjų aplikacijų laboratoriją. Sujungus mokslo ir verslo patirtį, tikimasi sukurti inovatyvių ir konkurencingų mobiliųjų sprendimų.

 
HTC pelnas sumažėjo dėl „Apple“ ir „Samsung“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Spalis 2012 10:36

Taivano mobiliųjų telefonų gamintojos HTC pelnas per trečią šių metų ketvirtį smuko 79 proc., nes kompanija neatlaikė „Apple“ ir „Samsung“ produktų konkurencijos, informuoja BBC.

Grynasis pelnas siekė 133 mln. JAV dolerių ir buvo 79 proc. mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

 
„Huawei Device“ pristatė 4G inovacijas
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 01 Spalis 2012 00:00

2012 m. spalio 1 d., Vankuveris, Kanada. Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšių technologijų tiekėjų „Huawei“ Vankuveryje vykusio „Pasaulio mobiliojo plačiajuosčio ryšio forumo 2012“ (Global Mobile Broadband Forum 2012) metu pristatė naują 4G išmanųjį telefoną „HUAWEI Ascend P1 LTE“. Telefonas pirmiausia pasirodys Jungtinėje Karalystėje, vėliau atkeliaus ir į kitas rinkas. „Huawei“ stiprina savo LTE produktų portfelį: šiuo metu jame yra pirmasis pasaulyje LTE TDD plačiajuosčio ryšio maršrutizatorius „Huawei B593“ ir pirmasis trigubo režimo LTE modemas „Huawei E398“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed