It Naujienos

Skaitmeninis dizainas ir programavimas: įmonė prieš freelancerį
Įvairenybės
Trečiadienis, 28 Gegužė 2014 09:37

Sparčiai augant laisvai samdomų darbuotojų, siūlančių skaitmeninio dizaino ir programavimo paslaugas, skaičiui, naudinga plačiau pasidomėti darbo su įmone ar freelanceriu pliusais ir minusais.

 

Dirbant su įmone – daugiau garantijų

Įmonėms skiriant vis daugiau dėmesio vizualiniam įvaizdžiui, pastaruoju metu ypač didėja laisvai samdomų dizainerių ir programuotojų, siūlančių rinktis jų teikiamas paslaugas, skaičius. Tokias tendencijas pastebi lietuviško ir suomiško kapitalo įmonės UAB „Gamadigi“ direktorė Julija Moisenko. „Laisvai samdomų specialistų kiekis auga didėjant bendram vizualinių sprendimų profesionalų poreikiui ir sparčiai plečiantis jų turimų žinių bagažui. Dažniausiai, buvimas freelanceriu yra papildomas, analogiško darbo patirties jau turinčių specialistų darbas, padedantis sugeneruoti daugiau pajamų, ar žmonių, kurie nori patys valdyti savo darbo specifiką ir užimtumo grafiką, pasirinkimas. Tokį kelią renkasi ir tarptautinių projektų įgyvendinimo patirties norintys įgyti darbuotojai“, – svarsto J. Moisenko.

 
Lietuvos įmonė kuria pažangiausią IT sistemą laivybos sektoriui
Technologijos
Antradienis, 27 Gegužė 2014 12:24

UAB „Baltic Amadeus“, plėsdama savo paslaugų eksportą Skandinavijos šalių regione, pasirašė 3 metų trukmės bendradarbiavimo ir informacinių technologijų (IT) paslaugų teikimo susitarimą su Švedijos kompanija Shippersys AB. Shippersys AB - tai bendra įmonė, įkurta garsių laivybos kompanijų Wilh. Wilhelmsen ASA (WW ASA), Wallenius Marine AB ir meteorologijos paslaugų įmonės StormGeo AS. Abi laivybos bendrovės kontroliuoja jungtinį 145 krovininių laivų parką ir turi daugiau nei 150 metų laivų eksploatavimo patirties, o StormGeo AS yra pirmaujanti kompanija, teikianti meteorologijos paslaugas naftos ir dujų įmonėms, bei šiuo metu veiklą plečianti laivybos sektoriuje. Pagrindinis sutarties objektas yra unikalios laivų eksploatavimo veiklos stebėsenai ir analizei skirtos IT sistemos sukūrimas. Naujoji sistema padės unifikuoti visus iš jūros į sausumą siunčiamus duomenis, supaprastins jų konsolidaciją, modernizuos bei palengvins ataskaitų teikimo ir veiklos analizės procesus. Tikimasi, kad šio unikalaus sprendimo dėka, bus sumažinta iki 5% visų kuro sąnaudų kiekviename laive, kuriame įdiegta sistema. Tipiško Ro-Ro laivo kuro sąnaudos kasdien sudaro apie 50.000 JAV dolerių.

 
Mobiliuosiuos telefonus lietuviai dziovina mikrobangu krosnelese
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 26 Gegužė 2014 12:47

Kai prieš keletą mėnesių kompanija „Samsung“ pristatė aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „Galaxy S5“ bene didžiausio susidomėjimo sulaukė šio įrenginio atsparumas vandeniui. Interneto platybėse netrukus paplito nuotraukos ir filmuoti vaizdeliai, kuriuose naujasis „Samsung“ flagmanas patyrė išmėginimus vazose, dušo kabinose, akvariumuose ar fontanuose.

 

„Samsung“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas teigia, kad toks susidomėjimas neatsitiktinis. Statistika rodo, kad daugiau nei dešimtadalis į serviso specialistų rankas patenkančių telefonų yra pažeisti drėgmės. Tad atsparumo vandeniui savybės nuo nepatogumų išgelbės ne vieną išmaniojo įrenginio savininką.

 
Pristatomas LG G3 skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 23 Gegužė 2014 08:38

LG atskleidė, kad kitą savaitę su naujuoju flagmanu „G3“ bus pristatomas ir jam skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“. Jis leis naudotis įvairiomis telefono funkcijomis neatidarant ekraną saugančio dangtelio.

 

Jame esančiame apskritame ekranėlyje galima patikrinti laiką, gautas SMS ar telefono skambučius, peržiūrėti nuotraukas, grojaraštį, diegti programų atnaujinimus ir nustatymus.

 

„QuickCircle“ prieinamas penkių spalvų – metalinės juodos, baltos, auksinės, melsvos ir rausvos. Dėklas apsaugo „G3“ korpuso kraštus, išlaiko jo originalias formas, be to, patogiai laikomas rankoje. Apvalios formos langelis dėkle bus apšviestas „Smart Lighting“ šviesa kaskart atidarant/uždarant dėklą ar gavus skambutį bei SMS žinutę.

 
Kas yra kas: „Kaspersky Lab“ suteikia paslaugą tirti savo „Facebook“ aplinką
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 22 Gegužė 2014 09:09

„Kaspersky Lab“ socialinio tinklo „Facebook“ vartotojams išleido naują paslaugą „FriendOrFoe“, leidžiančią įvertinti draugų elgesį, jų aktyvumą, taip pat pamatyti, kaip vartotojas atrodo iš šalies.

 

iGrėsmės visada plinta kartu su naujomis technologijomis ir paslaugomis. Daugybė vartotojų girdėjo apie kompiuterinių grėsmių įvairovę, tačiau toli gražu ne visi žino, kad vadinamieji socialinės inžinerijos metodai apgavikams taip pat suteikia nemažai naudos – būtent todėl „Kaspersky Lab“ specialistai rekomenduoja socialiniuose tinkluose elgtis apdairiai ir skirti dėmesį savo aplinkai internete. Nauja paslauga „FriendOrFoe“ leidžia ištirti, kuo būtent užsiima jūsų draugai „Facebook“: kas aktyviausias dalyvis, kas siuntinėja brukalus, kas turi bendrų interesų, kas dažniausiai komentuoja, kam patinka tiesiog stebėti ir pan.

 
Iniciatyvus virusas: „Kaspersky Lab“ aptiko neįprastą mobilųjį kirminą
Virusai
Trečiadienis, 21 Gegužė 2014 09:03

„Kaspersky Lab“ aptiko ypatingą mobilųjį kirminą, kurio pagrindinis tikslas – internetinės telefonijos „Sipnet“ tinklo paslauga. Skirtingai nei kita panaši kenkėjiška programinė įranga, šis virusas pradeda siųsti SMS brukalus vos paleistas, nelaukdamas komandos iš programišių serverio.

 

Kirmino „Worm.AndroidOS.Posms“ veikla užkrėstame telefone paprastai apsiriboja sąskaitos „Sipnet“ tinkle sukūrimu be įrenginio savininko žinios. Viruso funkcionalumo pakanka savarankiškai valdyti sąskaitą ir, svarbiausia, slapta ją pildyti pervedant pinigus iš mobiliojo telefono aukos sąskaitos. Vėliau kirminas gali peradresuoti skambučius kitu numeriu ir užsakyti skambutį įrenginio savininko sąskaita.

 
Lietuvos inžinerijos sektorius augo kartu su inovacijomis
Įvairenybės
Antradienis, 20 Gegužė 2014 08:45

Inžinerinė pramonė – viena svarbių Lietuvos verslo ir mokslo šakų. Dabar inžinerijos pramonė sukuria apie 19 proc. apdirbamosios gamybos sukuriamos bendros pridėtinės vertės, o joje dirba apie 20 proc. visų apdirbamosios gamybos darbuotojų. Norint skatinti šio sektoriaus augimą, reikalingos ne tik investicijos, bet ir inovacijos.

 

Kaip teigia VšĮ „Versli Lietuva“ vyriausiasis analitikas Justas Jurevičius, po įstojimo į Europos Sąjungą 2004 m. Lietuvos inžinerijos pramonė išgyveno nemažai pokyčių – tai ypač skatino atsivėrusios Vakarų rinkos ir siekis jose įsitvirtinti.

 
Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas
Technologijos
Pirmadienis, 19 Gegužė 2014 09:46

Savaitė. Per tiek laiko originalią KTU trečiakursio informatiko idėją pavyko paversti investuotojams patrauklia inovatyvia technologija. Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas.

 

„Kartą sėdint pirmoje eilėje konferencijoje suskambo mano telefonas ir renginio vedėjas juokaudamas pasiūlė visiems išsijungti „gyvybės palaikymo aparatus“. Tuomet ir kilo pirminė idėja sukurti išmaniąją apyrankę, kurią pajudinus galima atmesti telefono skambučius“, – atsimena Kauno technologijos universiteto informatikos studentas Povilas Sidaravičius.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed