It Naujienos

Jasonas Niehas perspėja, kad siųstis nemokamas programėles iš „Google Play“ – nesaugu
Technologijos
Pirmadienis, 23 Birželis 2014 12:45

Naujame tyrime kompiuterių mokslų profesorius Jasonas Niehas ir doktorantūros kandidatas Nicolas Viennotas iš Kolumbijos Inžinerijos ir taikomųjų mokslų mokyklos pranešė, kad rado didelę saugumo spragą „Google Play“ - populiariausioje pasaulyje oficialioje „Android“ programėlių platformoje.

 

„Google Play“ turi daugiau nei milijoną programėlių ir daugiau nei 50 mlrd. programėlių parsisiuntimų, tačiau niekas netikrina, kokios programėlės į ją keliamos. Sumokėjęs 25 dolerius kiekvienas gali susikurti paskyrą ir įkelti ką tik nori, – sako J.Niehas. – Atsižvelgdami į milžinišką „Google Play“ populiarumą ir milijonų vartotojų potencialią riziką, pagalvojome, kad derėtų įdėmiau pažvelgti į „Google Play“ turinį.“

 
„Apple“ ruošiasi pradėti išmaniųjų laikrodžių gamybą
Technologijos
Pirmadienis, 23 Birželis 2014 12:29

Taivano bendrovė „Quanta Computer Inc“ liepos mėnesį pradės masinę laikrodžių gamybą, skelbia „The Guardian“, remdamasis keliais nesusijusiais šaltiniais.

 

Apie vartotojų „iWatch“ pramintą laikrodį iki šiol nebuvo skelbta jokios oficialios informacijos. Laikrodis bus pirmasis „Apple“ žingsnis į išmaniųjų laikrodžių rinką, dėl kurios daugelis technologijų ekspertų yra skeptiški.

 
„Kaspersky Lab“ skelbia apie „GameOver Zeus“ ir „Cryptolocker“ pavojų
Virusai
Trečiadienis, 18 Birželis 2014 08:32

Naujiena apie tai, kad kenkėjiška programa „GameOver Zeus“ veikia kartu su programa plėšiku „Cryptolocker“ vienoje kibernetinio nusikaltimo kampanijoje, privertė sunerimti. Kaip skelbia ekspertai, šių programų suvienyti veiksmai gali pridaryti rimtų finansinių nuostolių. „GameOver Zeus“ vagia finansinę informaciją, o jeigu jai nepavyksta gauti pakankamai vertingų duomenų, tuomet įsijungia „Cryptolocker“, kuri blokuoja naudotojų kompiuterius ir reikalauja mokesčio už išblokavimą.

 
Ekspertams pristatyta išmanioji mokesčių administravimo sistema
Technologijos
Antradienis, 17 Birželis 2014 16:52

Birželio 17 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko aptarimas-diskusija „Mokesčių administravimo gerinimas: Išmanioji mokesčių administravimo sistema i.MAS (Smart Taxation)“, kurioje dalyvavo valstybinių institucijų vadovai, akademiniai ir verslo ekspertai bei nevyriausybinio sektoriaus atstovai.

 

Pagrindinį pranešimą „Mokesčių administravimo gerinimas: Išmanioji mokesčių administravimo sistema i.MAS“ skaitė Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Modestas Kaseliauskas. Vėliau vyko diskusija, kurią moderavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius ir „Think Tank LT“ valdybos narys prof. Renaldas Gudauskas.

 
„ASRock“ pagrindinė plokštė „Z97 OC Formula” pagerino du pasaulio rekordus
Technologijos
Pirmadienis, 16 Birželis 2014 11:01

Vienos didžiausių pasaulyje pagrindinių plokščių gamintojų, kompanijos „ASRock“, naujausias flagmanas – pagrindinė plokštė „ASRock Z97 OC Formula“ prisidėjo net prie dviejų pasaulio rekordų pagerinimo.

 

Profesionalus pagreitinimo (overclocking) specialistas John Lam naudodamas šią pagrindinę plokštę su Intel® Core™ i7-4770K procesoriumi sugebėjo pasiekti stulbinamą 7181.23 MHz dažnį ir portale HWBOT.org užėmė pirmąją vietą. Su ta pačia pagrindinės plokštės ir procesoriaus kombinacija J. Lam pagerino ir kitą rekordą – Intel® programoje „Extreme Tuning Utility“ (XTU) su 1601 tašku pasiekė iki tol nematytą rezultatą.

 

 
Lietuvoje pristatomi šių metų 4K Ultra HD serijos LG televizoriai
Technologijos
Pirmadienis, 09 Birželis 2014 11:17

Vilnius, 2014 m. birželio 9 d. – jau birželio viduryje Lietuvą pasieks 2014 m. skirta „LG Electronics“ (LG) Ultra HD televizorių serija. Aukštos klasės televizoriai išsiskiria aukšta 4K Ultra HD ekrano raiška, „webOS“ operacine sistema. Lietuvoje bus prieinami įvairių dydžių – nuo 49 iki 84 colių – modeliai.

 

Šių metų serijos televizoriai turi vaizdo konvertavimo galimybę, kuri leidžia SD, HD ar Full HD raišką pakelti iki Ultra HD kokybės. Speciali „True 4K Engine Pro“ technologija pašalina vaizdo trikdžius, išlaiko ryškumą ir detalumą net greitai besikeičiančiuose, judančiuose kadruose. Televizoriuose įdiegtas 4K HEVC 60p dekoderis, vaizdo transliacijoms naudojami H.264 ar HEVC H.265 standartai. Be to, televizorius pritaikytas transliuoti Ultra HD raiškos vaizdą iš išorinių laikmenų, jungiantis per HDMI 2.0, USB ar LAN jungtis.

 
Prestigio pristatė pirmuosius du įrenginius su Windows Phone operacine sistema
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 06 Birželis 2014 13:52

„Prestigio“ pristatė pirmuosius du įrenginius su „Windows Phone“ operacine sistema

 

Vilnius, Lietuva – Pasaulinis mobiliųjų įrenginių, elektronikos prietaisų ir aksesuarų gamintojas „Prestigio“ Taivane surengtoje kompiuterijos parodoje „Computex Taipei“, kuri yra didžiausia Azijoje ir antra pagal dydį visame pasaulyje, pristatė naujus „MultiPhones“ serijos išmaniuosius telefonus, kuriuose veikia „Windows Phone“ operacinė sistema. Tai pirmieji „Prestigio“ telefonai su šia „Microsoft“ platforma, o juose įdiegta naujoji „Windows Phone 8.1“ versija.

 

„Prestigio MultiPhones 8400 DUO“ ir „8500 DUO“ įrenginiuose suderinti „Prestigio“ techninės įrangos inžinerijos pasiekimai ir pažangios „Windows Phone 8.1“ savybės. Naujuosiuose modeliuose yra interaktyvios plytelės (angl. „Live Tiles“), „Office“ paketas, „Skype“ pokalbių programa, debesies talpykla „One Drive“, „Xbox“ paslaugos ir kitos programinės naujovės, kurias pristatė „Microsoft“.

 
Pasaulio futbolo čempionatui artėjant „Kaspersky Lab“ įspėja apie profesionalią apgavystę
Virusai
Ketvirtadienis, 05 Birželis 2014 13:47

Iki 2014 m. Pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje lieka kelios savaitės. Šios sporto šakos mėgėjai laukia varžybų ir ruošiasi aplankyti naujus miestus bei stadionus. „Kaspersky Lab“ įspėja, kad čempionatui ruošiasi ir apgavikai, demonstruojantys tikrą meistriškumą bandydami užkrėsti interneto vartotojų kompiuterius kenkėjiška programine įranga ir pasisavinti svetimus pinigus.

 

Kibernetiniai nusikaltėliai visada naudojosi dideliais sporto įvykiais. Tačiau šį kartą jie maksimaliai profesionaliai kuria netikrus prisijungimo vardus su SSL sertifikatais, pasitelkdami skaitmeninius parašus ir įsilauždami į internetinių bilietų pardavimo paslaugas teikiančių bendrovių klientų duomenų bazes.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed