It Naujienos

Vilniaus kooperacijos kolegijoje kvalifikaciją kelia buhalteriai
Technologijos
Trečiadienis, 05 Vasaris 2014 12:40

Nors gali atrodyti, kad vieną kartą išmokus buhalterijos – ūkinių operacijų apskaitos taisyklių, jas taikydamas gali dirbti metų metus, tačiau kintantys teisės aktai, diegiamos naujos technologijos verčia nuolat kelti kvalifikaciją. Siekiantiems tobulėti padeda Vilniaus kooperacijos kolegijos (VKK) vykdomi buhalterinės apskaitos specialistų mokymai, finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

 
Pranešimas spaudai: Europos elektroninio parašo sertifikavimo paslaugų teikėjų samite pristatytas geros praktikos pavyzdys iš Lietuvos
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 23 Sausis 2014 10:50

Sausio 16 d. Vokietijos sostinėje Berlyne įvyko kasmetinis Europos Sąjungos elektroninio pasitikėjimo paslaugų (angl. Trust service providers) teikėjų samitas, kuriame taip pat dalyvavo Europos komisijos, Vokietijos Vyriausybės, ENISA, ETSI ir CAB Forum organizacijų atstovai. Renginio programoje, Prancūzijos, Lietuvos ir Ispanijos sertifikavimo paslaugų teikėjai supažindino dalyvius su geros praktikos pavyzdžiais.

 
Vasario mėnesį į Lietuvą atkeliaus „LG G Flex“ - išmanusis telefonas lenktu ekranu
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 22 Sausis 2014 10:11

Vilnius, 2014 m. sausio 21 d. – Jau kitą mėnesį Europos rinkoje bus pristatytas „LG Electronics“ (LG) unikalus telefonas „G Flex“, pirmasis pasaulyje lenktu korpusu ir ekranu. Tarptautinėje elektronikos parodoje CES pristatytas „G Flex“ kitą mėnesį bus prieinamas didžiosiose Europos rinkose – Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Švedijoje ir Austrijoje, o taip pat ir Lietuvoje.

 

„Aukštos klasės kategorijai priklausantis „G Flex“ yra mūsų pirmas didelis žingsnis lenktų ekranų telefonų rinkoje. Tai leis pasiūlyti vartotojams naują išmaniųjų segmentą, sustiprins mūsų, kaip kompanijos pozicijas rinkoje“, – sako Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

 
KPMG tyrimas: bankai seka paskui vartotojus – keliasi į interneto tinklus
E-verslas
Antradienis, 21 Sausis 2014 11:15

Vis daugiau pasaulio bankų plečia veiklą interneto socialiniuose tinkluose ir ši tendencija kasmet vis stiprėja – skaitmeninėje erdvėje bankai pristato naujas paslaugas, taiko lojalumo programas, aptarnauja vartotojus. Inovatyvūs bankai žengia dar toliau – vartotojus vilioja pramogomis ir žaidimais ar net siūlo atsiskaityti virtualiomis valiutomis.

 

Pasaulinis audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklas KPMG pristatė naujausią apžvalgą „Social Banker v2.0“ , kurioje apžvelgiamos naujausios bankų plėtros interneto socialiniuose tinkluose tendencijos.

 
Sukurtas 3D spausdintuvas, galintis per parą pastatyti gyvenamąjį namą
Technologijos
Penktadienis, 17 Sausis 2014 10:06

Mokslininkai sako sukūrę naują 3D spausdintuvą, kuriuo 2, 5 tūkst. kvadratinių pėdų (225 kvadratiniai metrai) betoninį galima pastatyti vos per parą. Pietų Kalifornijos universiteto profesoriaus Behrokho Khoshneviso sukurtas 3D spausdintuvas veikia su ant platformos esančiu antgaliu, kuris dozuoja betoną ir namus stato remdamasis kompiuterio modeliu.

 
Tarptautinė informacinių technologijų valdymo metodika – jau ir lietuvių kalba
IT+
Trečiadienis, 15 Sausis 2014 11:17

Tarptautinė informacinių sistemų valdymo ir audito asociacija ISACA sausio 10 d. išleido informacinių technologijų specialistams skirtą leidinį lietuvių kalba „COBIT 5. Organizacijos IT valdymo ir vadovavimo metodika“. Tai informacinių technologijų valdymo metodika, naudojama organizacijų informacinių technologijų valdymo, audito ar kokybės užtikrinimo klausimais. Lietuviškasis leidinio vertimas yra vienas iš pirmųjų pasaulyje – anksčiau ši metodika buvo išleista tik ispanų, kinų, japonų, vokiečių, rumunų, rusų, arabų ir prancūzų kalbomis.

 
„Deloitte“ prognozės technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriui 2014-iems metams
Technologijos
Trečiadienis, 15 Sausis 2014 10:09

Sausio viduryje audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ jau tryliktą kartą paskelbė pasaulines technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų prognozes. Viena pagrindinių šio tyrimo prognozių yra ta, kad dėvimų technologijų produktų pardavimai pasieks 10 mln. vienetų; už televiziją mokančių namų ūkių skaičius padvigubės ir sieks 50 mln. namų ūkių; pasaulinė išskirtinių tiesioginių sporto transliacijų teisių vertė padidės 14 proc. – tai turėtų lemti Šiaurės Amerikos sporto ir Europos futbolo lygos; taip pat elektroniniai apsilankymai (evisits), remiantis „Deloitte“ „Pasaulinių TMT prognozių“ publikacija, turėtų išaugti. Be to, leidinyje prognozuojama, kad planšetofonų – planšetinio kompiuterio ir išmaniojo telefono hibrido – pardavimai planšečių pardavimus viršys 25 mlrd. JAV dolerių, o bendri pasauliniai išmaniųjų telefonų, planšečių, asmeninių kompiuterių, televizorių ir žaidimų kon solių pardavimai 2014 m. viršys 750 mlrd. JAV dolerių ir stabilizuosis.

 
„ImpressPages“ pristatė savo e-prekyvietę „Theme Market“
E-verslas
Antradienis, 14 Sausis 2014 12:11

Pernai 200 tūkst. eurų investiciją iš rizikos kapitalo bendrovės „Practica Capital“ pritraukusi turinio valdymo sistema „ImpressPages“ pristato savo elektroninę prekyvietę „Theme Market“. Joje sistemos vartotojai, kurių šiuo metu yra daugiau nei 20 tūkst., nuo šiol galės įsigyti temų bei jas pritaikyti savo tinklalapiams. „Theme Market“ taip pat atveria plačias galimybes temų kūrėjams, kurie savo kūrinius galės pardavinėti „ImpressPages“ vartotojams iš viso pasaulio.

 

„Theme Market“ pasižymi automatinio įdiegimo funkcija, kuri ženkliai supaprastina temų įdiegimą į tinklalapį. Naudojamas temas labai paprasta konfigūruoti keičiant spalvas, išdėstymą, šriftus ir kitus parametrus. „Theme Market“ vartotojai gali rasti tiek mokamų, tiek nemokamų temų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed