It Naujienos

Ką svarbu žinoti draudžiantis automobilį internetu?
Įvairenybės
Pirmadienis, 24 Vasaris 2014 10:44

Draudimas – tai nuo seno visiems gerai žinoma paslauga. Nors Lietuvoje draudimas taip pat ne naujas dalykas, tačiau klientai, ieškodami pigaus ir patikimo draudimo, vis dar susiduria su įvairiais neaiškumais.

 

Kas svarbu renkantis privalomąjį automobilio draudimą?

 
LOGIN: startavo interneto geriausiųjų rinkimai
Įvairenybės
Pirmadienis, 24 Vasaris 2014 10:38

Didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija LOGIN kviečia rinkti interneto kultūrai nusipelniusius žmones, įmones ir interneto raidą labiausiai paveikusius projektus bei judėjimus. „Lietuvos interneto apdovanojimų“ geriausieji bus pagerbti LOGIN baigiamajame renginyje, balandžio 11 d.

 

„Internetas jau yra tapęs ne tik verslo, socialine ar kultūrine erdve, bet ir terpe, padedančia genialioms idėjoms užkariauti pasaulį, tad nenuostabu, kad „Lietuvos interneto apdovanojimai“ per kelerius metus tapo paskata kurti, įvertinti bei įsivertinti, ir siekti „sėkmingiausių ir perspektyviausių internete“ pripažinimo“, – sako LOGIN projekto vadovė Ieva Dirvonskaitė.

 
Praėjusiais metais prie skirstomųjų tinklų prijungtas rekordinis elektrinių skaičius
Įvairenybės
Penktadienis, 21 Vasaris 2014 11:06

Per 2013 m. prie elektros skirstymo bendrovės AB LESTO tinklų prijungta beveik 1700 naujų elektrinių – tai 5 kartus daugiau nei prieš metus ir net 46 kartus daugiau nei 2011 m. Toliau didėja ir naujų elektros energijos vartotojų skaičius – pernai LESTO prijungė beveik 21 tūkst. naujų vartotojų objektų, 13,9 proc. daugiau nei prieš metus.

 

Didžiąją dalį (1646 objektai) visų naujai prijungtų elektrinių sudarė saulės jėgainės – instaliuota maksimali jų galia sudaro 55,6 megavato (MW). Taip pat pernai prijungta 40 vėjo jėgainių, kurių bendra instaliuota galia sudaro 7,3 MW, ir 7 biomasės elektrinės – jų galia sudaro 4,19 MW.

 
Į Mokėjimai.lt plėtrą investuota daugiau nei pusė pajamų
E-verslas
Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014 13:56

Lietuvos kapitalo bendrovės „EVP International“, administruojančios mokėjimų platformą Mokėjimai.lt (Paysera), pardavimo pajamos pernai išaugo beveik 20 proc., o bendrasis pelnas – daugiau nei 30 proc. lyginant su 2012-aisiais. Tai rodo neaudituota finansinė pirmosios Lietuvoje elektroninių pinigų įstaigos finansinė ataskaita, pateikta Lietuvos Bankui.

 

„Tai – labai geri rodikliai, leidę mums skirti plėtrai daugiau nei pusę savo pajamų“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

 
Lietuviai daro perversmą Europos finansinių paslaugų sektoriuje
Technologijos
Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014 13:46

Lietuvių bendrovė „Etronika“, kurianti inovatyvų el. bankininkystės sprendimą „Banktron“, antrus metus iš eilės sulaukė tarptautinių ekspertų pripažinimo, kaip įmonė savo produktais ir idėjomis keičianti Europos finansinių paslaugų sektoriaus veidą.

 

Sausio pabaigoje Londone „Google Camp“ žinomi finansinių paslaugų ir technologijų sektoriaus ekspertai „Etroniką“ įtraukė į penkiasdešimties Europos bendrovių sąrašą „The FinTech 50 2014“. Į jį papuola inovatyviausios bendrovės, kurios savo sprendimais kelia perversmą finansinių paslaugų sektoriuje.

 
Automobilių pramonė suka vairą link autonominio transporto ir tolsta nuo vidaus degimo variklių
Technologijos
Antradienis, 18 Vasaris 2014 14:50

Pasaulyje daugėjant gyventojų ir plečiantis miestams, sparčiai keičiasi transporto naudojimo įpročiai – vis didesnio automobilių pramonės dėmesio sulaukia technologijos, leidžiančios automobiliams judėti autonomiškai, taip pat auga dėmesys alternatyviam kurui.

 

Šias tendencijas atskleidė pasaulinio audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklo KPMG atliktas kasmetinis tyrimas „Global Automotive Executive Survey 2014“, kuriame apklausti stambiausi viso pasaulio automobilių rinkos dalyviai.

 
Tinklo maršruto parinktuvais plinta „The Moon“ interneto kirminas
Virusai
Antradienis, 18 Vasaris 2014 14:37

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT įspėja, kad šiuo metu internete aktyviai plinta kenksmingas programinis kodas, turintis kompiuterių kirmino (angl. worm) požymių.

 

Interneto naudotojai ar interneto paslaugų teikėjai, turintys žemiau išvardytus maršruto parinktuvus (populiariai vadinamus maršrutizatoriais) turi atnaujinti programinę įrangą arba išjungti HNAP (angl. Home Network Administration Protocol) protokolą.

 
Tarptautiniame technologijų renginyje „DISTREE EMEA 2014“ dalyvauja ir atstovai iš Lietuvos
Technologijos
Ketvirtadienis, 13 Vasaris 2014 10:36

„DISTREE EMEA 2014" yra didžiausias ir svarbiausias Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regiono (angl. EMEA) renginys, skirtas informacinių technologijų ir vartojamosios elektronikos atstovams. Šių metų renginys Vasario 11-14 dienomis vyksta Monake. „ACME Europe“ yra vienintelė gamybinė kompanija iš Lietuvos, dalyvaujanti renginyje.

 

Dvyliktus metus iš eilės organizuojama „kontaktų mugė“ pritraukia didžiausius ir svarbiausius „EMEA“ regiono distributorius bei prekybininkus. Šiais metais dalyvauja daugiau nei 1000 dalyvių iš daugiau nei 80 pasaulio šalių. Daugelis jų – tik kviestiniai svečiai, dažniausiai įmonių vadovai, atstovaujantys daugiau nei 150 skirtingų prekinių ženklų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed