It Naujienos

Mobiliuosiuos telefonus lietuviai dziovina mikrobangu krosnelese
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 26 Gegužė 2014 12:47

Kai prieš keletą mėnesių kompanija „Samsung“ pristatė aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „Galaxy S5“ bene didžiausio susidomėjimo sulaukė šio įrenginio atsparumas vandeniui. Interneto platybėse netrukus paplito nuotraukos ir filmuoti vaizdeliai, kuriuose naujasis „Samsung“ flagmanas patyrė išmėginimus vazose, dušo kabinose, akvariumuose ar fontanuose.

 

„Samsung“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas teigia, kad toks susidomėjimas neatsitiktinis. Statistika rodo, kad daugiau nei dešimtadalis į serviso specialistų rankas patenkančių telefonų yra pažeisti drėgmės. Tad atsparumo vandeniui savybės nuo nepatogumų išgelbės ne vieną išmaniojo įrenginio savininką.

 
Pristatomas LG G3 skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 23 Gegužė 2014 08:38

LG atskleidė, kad kitą savaitę su naujuoju flagmanu „G3“ bus pristatomas ir jam skirtas išmanusis dėklas „QuickCircle“. Jis leis naudotis įvairiomis telefono funkcijomis neatidarant ekraną saugančio dangtelio.

 

Jame esančiame apskritame ekranėlyje galima patikrinti laiką, gautas SMS ar telefono skambučius, peržiūrėti nuotraukas, grojaraštį, diegti programų atnaujinimus ir nustatymus.

 

„QuickCircle“ prieinamas penkių spalvų – metalinės juodos, baltos, auksinės, melsvos ir rausvos. Dėklas apsaugo „G3“ korpuso kraštus, išlaiko jo originalias formas, be to, patogiai laikomas rankoje. Apvalios formos langelis dėkle bus apšviestas „Smart Lighting“ šviesa kaskart atidarant/uždarant dėklą ar gavus skambutį bei SMS žinutę.

 
Kas yra kas: „Kaspersky Lab“ suteikia paslaugą tirti savo „Facebook“ aplinką
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 22 Gegužė 2014 09:09

„Kaspersky Lab“ socialinio tinklo „Facebook“ vartotojams išleido naują paslaugą „FriendOrFoe“, leidžiančią įvertinti draugų elgesį, jų aktyvumą, taip pat pamatyti, kaip vartotojas atrodo iš šalies.

 

iGrėsmės visada plinta kartu su naujomis technologijomis ir paslaugomis. Daugybė vartotojų girdėjo apie kompiuterinių grėsmių įvairovę, tačiau toli gražu ne visi žino, kad vadinamieji socialinės inžinerijos metodai apgavikams taip pat suteikia nemažai naudos – būtent todėl „Kaspersky Lab“ specialistai rekomenduoja socialiniuose tinkluose elgtis apdairiai ir skirti dėmesį savo aplinkai internete. Nauja paslauga „FriendOrFoe“ leidžia ištirti, kuo būtent užsiima jūsų draugai „Facebook“: kas aktyviausias dalyvis, kas siuntinėja brukalus, kas turi bendrų interesų, kas dažniausiai komentuoja, kam patinka tiesiog stebėti ir pan.

 
Iniciatyvus virusas: „Kaspersky Lab“ aptiko neįprastą mobilųjį kirminą
Virusai
Trečiadienis, 21 Gegužė 2014 09:03

„Kaspersky Lab“ aptiko ypatingą mobilųjį kirminą, kurio pagrindinis tikslas – internetinės telefonijos „Sipnet“ tinklo paslauga. Skirtingai nei kita panaši kenkėjiška programinė įranga, šis virusas pradeda siųsti SMS brukalus vos paleistas, nelaukdamas komandos iš programišių serverio.

 

Kirmino „Worm.AndroidOS.Posms“ veikla užkrėstame telefone paprastai apsiriboja sąskaitos „Sipnet“ tinkle sukūrimu be įrenginio savininko žinios. Viruso funkcionalumo pakanka savarankiškai valdyti sąskaitą ir, svarbiausia, slapta ją pildyti pervedant pinigus iš mobiliojo telefono aukos sąskaitos. Vėliau kirminas gali peradresuoti skambučius kitu numeriu ir užsakyti skambutį įrenginio savininko sąskaita.

 
Lietuvos inžinerijos sektorius augo kartu su inovacijomis
Įvairenybės
Antradienis, 20 Gegužė 2014 08:45

Inžinerinė pramonė – viena svarbių Lietuvos verslo ir mokslo šakų. Dabar inžinerijos pramonė sukuria apie 19 proc. apdirbamosios gamybos sukuriamos bendros pridėtinės vertės, o joje dirba apie 20 proc. visų apdirbamosios gamybos darbuotojų. Norint skatinti šio sektoriaus augimą, reikalingos ne tik investicijos, bet ir inovacijos.

 

Kaip teigia VšĮ „Versli Lietuva“ vyriausiasis analitikas Justas Jurevičius, po įstojimo į Europos Sąjungą 2004 m. Lietuvos inžinerijos pramonė išgyveno nemažai pokyčių – tai ypač skatino atsivėrusios Vakarų rinkos ir siekis jose įsitvirtinti.

 
Italų dizainerį sužavėjo KTU studento sukurtas išmanusis žiedas
Technologijos
Pirmadienis, 19 Gegužė 2014 09:46

Savaitė. Per tiek laiko originalią KTU trečiakursio informatiko idėją pavyko paversti investuotojams patrauklia inovatyvia technologija. Kūrybinėse dizaino dirbtuvėse studentai ir specialistai sukūrė ant piršto maunamą žiedą, kuriuo bus valdomi aplink mus esantys išmanieji įrenginiai – mobilusis telefonas, televizorius, kompiuteris, „protingas“ namas.

 

„Kartą sėdint pirmoje eilėje konferencijoje suskambo mano telefonas ir renginio vedėjas juokaudamas pasiūlė visiems išsijungti „gyvybės palaikymo aparatus“. Tuomet ir kilo pirminė idėja sukurti išmaniąją apyrankę, kurią pajudinus galima atmesti telefono skambučius“, – atsimena Kauno technologijos universiteto informatikos studentas Povilas Sidaravičius.

 
HTC pristato kompaktišką „HTC One mini 2“
Technologijos
Penktadienis, 16 Gegužė 2014 08:58

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė bendrovė HTC pristatė naujausią „HTC One“ šeimos narį - išmanųjį telefoną „HTC One mini 2“. Kompaktiškas įrenginys pasižymi 4,5 colio HD ekranu, „HTC Sense 6“ su „HTC BlinkFeed“ technologija bei 5 MP kamera telefono priekyje.

 

„Naujausias „HTC One“ šeimos atstovas perkelia visus savo šios serijos privalumus į kiek kompaktiškesnę formą. Jis yra itin malonus laikyti rankoje, o užapvalinti kampai leis patogiai telefoną nešiotis kišenėje ar rankinėje. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kas nori mėgautis išskirtiniu „HTC One M8“ dizainu kompaktiškesnėje formoje“, - sakė korporacijos HTC vadovas Peter Chou.

 
„Kaspersky Lab“ virtualių erdvių apsaugos produktų sąrašą papildė „Lengvuoju agentu“
Virusai
Ketvirtadienis, 15 Gegužė 2014 08:52

„Kaspersky Lab“ išleido naują sprendimą „Kaspersky Security for Virtualization | Light Agent“, sukurtą apsaugoti virtualius kompiuterius „Microsoft Hyper-V“, „Citrix XenServer“ ir „VMware ESXi“ aplinkose. Šis sprendimas papildo „Kaspersky Security for Virtualization“ produktų sąrašą užtikrindamas dviejų naujų virtualizacijos platformų („Microsoft“ ir „Citrix“) palaikymą, o vartotojams „Vmware“ teikia funkcionalesnę saugumo užtikrinimo technologijos alternatyvą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed