It Naujienos

Siemens skirs 122,8 tūkst. litų stipendijas geriausiems technologijų studentams Lietuvoje
Technologijos
Penktadienis, 21 kovas 2014 16:40

Technologijų ir inovacijų bendrovės „Siemens Osakeyhtio“ Lietuvos filialas skirs 122,8 tūkst. litų (35,5 tūkst. eurų) stipendijas dviems geriausiems mechanikos, elektronikos arba informatikos specialybių studentams. Jie pelnys 3,5 metų profesinę stažuotę Berlyne įkurtame „Siemens“ biure, gilins teorijos ir praktines mechatronikos žinias bei mokysis vokiečių kalbą. Tokią socialinę jaunimo mokymo programą „Siemens“ Lietuvoje įgyvendina pirmąjį kartą.

 
Kartu su nelegalia programine įranga atkeliavę kenkėjai verslui kainuos beveik 1,24 trln. litų
Virusai
Trečiadienis, 19 kovas 2014 12:57

Skaičiuojama, kad šiemet visame pasaulyje verslo atstovai išleis beveik 500 mlrd. JAV dolerių (apie 1,24 trln. litų) spręsti problemoms, iškilusioms kartu su nelegalia programine įranga įdiegus joje paslėptą įvairią kenksmingą įrangą. Namų vartotojai šioms problemoms spręsti skirs 25 mlrd. JAV dolerių (apie 62,17 mlrd. litų) ir išvaistys 1,2 mlrd. valandų. Tokius duomenis atskleidė bendra tyrimų bendrovės IDC ir Singapūro nacionalinio universiteto studija.

 
Ką nutyli mobiliojo ryšio operatoriai?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 18 kovas 2014 11:27

Visi mobiliojo ryšio operatoriai savo reklamose klientams be išlygų žada palankiausias kainas, penkių žvaigždučių aptarnavimą ir aukščiausios kokybės paslaugas. O kas iš tiesų siūloma? Tariamos nuolaidos ir nepagrįstos baudos už sutarties nutraukimą. Bent jau tokią išvada būtų galima daryti paanalizavus vartotojų skundus.

 

Kritiškai įvertinti verslo interesus turėjo progos Naujininkų vidurinėje mokykloje vykusioje diskusijoje „Mobilusis ryšys: apginkime savo teises!“ dalyvavę moksleiviai. Praeitą penktadienį, kovo 14 d. įvykusio ir Vartotojų teisių savaitę vainikavusio renginio tikslas buvo suformuluoti pasiūlymus, kaip pagerinti mobilaus ryšio vartotojų apsaugą. Diskusiją organizavo Lietuvos vartotojų institutas.

 
Euras jau ir Latvijoje - ko lietuviai gali pasimokyti iš kaimynų įsivedant naują valiutą?
Įvairenybės
Antradienis, 18 kovas 2014 09:55

Iki planuojamos euro įvedimo dienos liko mažiau nei 300 dienų - atrodo, dar yra marios laiko, bet ar tikrai jo pakankamai norint tinkamai pasiruošti? Euro įvedimas palies kiekvieną žmogų asmeniškai, tačiau didžiausių rūpesčių turės visos įmonės, kurios savo verslo informaciją valdo įvairių IT sistemų pagalba. Naujos valiutos atsiradimas neišvengiamai turės įtakos visoms informacinėms sistemoms, kuriose atliekamos operacijos su pinigais - tai gali būti ir įvairios finansinės informacijos apdorojimas, prekių katalogai, pirkimų ir likučių apskaita, mokėjimo sistemos, sąskaitų ir važtaraščių išrašymas, administracinė informacija ir t. t. To pasimokyti galima iš kaimyninių valstybių, kurios jau praėjo per šį procesą ir kaip rodo patirtis - ne visos įmonės buvo tam pasiruošusios.

 
4 būdai kaip priversti Google „pamilti“ jūsų tinklapį.
Interneto Gidas
Pirmadienis, 17 kovas 2014 16:47

Pastaruoju metu, vis daugiau įmonių ieško galimybių plėsti savo verslą internete. Konkurencija ten darosi vis didesnė. Taip yra todėl, kad įvairios išmaniosios technologijos leidžia internetu naudotis bet kada ir bet kurioje vietoje. Šiuo metu daugelis Lietuvos įmonių turi savo interneto svetainę, tačiau stokoja žinių kaip ją išnaudoti klientų pritraukimui ir pardavimų didinimui.

 

Kaip teigia, Seomarketing.lt SEO specialistė Renata Rimkevičienė, tie kurie neišnaudoja galimybių plėsti savo verslą internete, praranda ne tik pelną, bet ir savo klientus atiduoda konkurentams. Dažnai manoma, kad svetainės sukūrimas ir jos patalpinimas internete yra darbo pabaiga. Galvojama, kad nuo šiol interneto lankytojai patys suras interneto svetainę. Tačiau reiktų pažymėti, kad interneto svetainės sukūrimas yra tik darbo pradžia. Ir jei interneto svetainė nėra optimizuota paieškos sistemoms, jos tiesiog niekas neras. Taigi jūsų investicijos į svetainės kūrimą bus tarsi „išmestos į balą“.

 
LOGIN 2014. Žaidimų industrija ateityje taps pelninga verslo šaka Lietuvoje
E-verslas
Pirmadienis, 17 kovas 2014 12:10

Lietuvoje dažniau kalbama apie startuolių ekosistemą, nepelnytai pamirštant kompiuterinių, vaizdo ir mobiliųjų žaidimų industriją bei jos galimybes. IT sektorius mūsų šalyje yra išties aukšto lygio, tačiau ar dažnai pagalvojama, kad žaidimų industrija yra šio sektoriaus sudėtinė dalis, galinti tapti išties pelninga verslo dalimi Lietuvoje? Šiais metais progreso konferencijoje LOGIN veiksiančioje specialioje platformoje „LOGIN Game Fest“ geriausi Lietuvos bei užsienio žaidimų industrijos kūrėjai, dizaineriai, ekspertai, žaidėjai ir mokslininkai diskutuos apie mums nežinomą žaidimų pusę.

 
„Kaspersky Lab“ – apie tai, ar tarpusavyje susiję kibernetinio šnipinėjimo kampanijų kūrėjai, užkrėtę kompiuterius Lietuvoje
Virusai
Penktadienis, 14 kovas 2014 14:12

„Kaspersky Lab“ išnagrinėjo programos „Turla“, taip pat žinomos kaip „Snake“ arba „Urobus“, ryšį su kitais žinomais kibernetiniais šnipais. Kai kelios IT saugumo srityje dirbančios bendrovės išleido ataskaitas apie šią grėsmę, daugelis ekspertų pateikė išvadas dėl „Turla“ ir kitos kenkėjiškos programinės įrangos – vadinamosios „Agent BTZ“, nuo 2011 iki 2013 m. Lietuvoje užkrėtusios daugiau nei 3 tūkst. kompiuterių, ryšio. „Kaspersky Lab“ globalaus tyrimo centro specialistai siūlo šių išvadų tyrimą.

 

2008 m. kirminas „Agent BTZ“ užkrėtė lokalius Centrinio JAV karinių pajėgų valdymo Artimuosiuose Rytuose centrą ir buvo pavadintas blogiausiu įvykiu JAV karinių pajėgų kompiuterinėje istorijoje. Remdamasis keliais šaltiniais Pentagonas dirbo beveik 14 mėnesių likviduodamas karinių pajėgų tinklų užkrėtimo padarinius, ir galiausiai šis atvejis tapo postūmiu sukurti JAV kibernetinį valdymą, JAV karinių pajėgų vidinį padalinį. Kenkėjiška programa, tikriausiai sukurta 2007 m., turėjo vertingos informacijos paieškos ir siuntimo iš užkrėstų kompiuterių į nutolusį valdymo centrą funkcionalą.

 
Atsiskaityti taksi jau pakanka mobilaus telefono
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 13 kovas 2014 15:40

Važiuojant Vilniuje „Jazzexpress“ taksi nebereikia turėti grynųjų pinigų ar mokėjimo kortelių. Keleivis gali atsiskaityti tiesiog išmaniuoju telefonu, o vairuotojas mokėjimą priims taip pat išmaniuoju įrenginiu. Tai – „Jazzexpress“ ir universalios mokėjimų platformos Mokėjimai.lt (Paysera) bendradarbiavimo rezultatas.

 

„Siekiame parodyti, kad greitai, patogiai ir pigiai galima atsiskaityti šiuolaikiniais būdais, kurių daugelis Lietuvoje įgyvendinami anksčiau nei visame pasaulyje“, - sako platformą Mokėjimai.lt administruojančios bendrovės „EVP International“ plėtros direktorius Justas Noreika.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed