Trumpai
„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:54
„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename„Air Keyboard“ – tai ne tik belaidė klaviatūra, bet ir 3D pelė bei distancinio valdymo pultas. Įrenginys gali veikti 50 metrų atstumu. „Air Keyboard“ suderinta su „Mac“ ir „Windows“ operacinėmis sistemomis ir kaip dauguma šiuolaikinių įrenginių nereikalauja diegimo. Įrenginį maitina dvi AA tipo baterijos, kurių pakanka 50 valandų.
 
„Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:48
„Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja „Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja Didžiojoje Britanijoje sukurti nauji drabužiai „Babyglow“. Jie sukurti tam, kad informuotų tėvus kada jų vaikas negaluoja. Drabužiai gaminami iš medvilnės, į kurią įpinamos reaguojančios į temperatūrą pigmentinės granulės. Tokiu būdu mažylio kūno temperatūrai pakilus iki 37 laipsnių, žydri arba žali drabužiai virsta baltais.
 
„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei viename
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:23
„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei viename„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei vienameKompanija „Artmu“ pasiūlė patogų krepšį nešiojamam kompiuteriui. Prasegtas ir išskleistas jis virsta kilimėliu pelei, kuris pravers keliautojams ir tiesiog universalių daiktų mėgėjams.
 
„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranais
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 12:23
„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranais„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranaisŠis įrenginys turi ne tik du ekranus, bet ir dviejų dalių klaviatūrą, pastaroji reikalinga tam, kad aparatą būtų galima sulankstyti. Kūrėjų planuose pagaminti „Drangonfly“ su „Moorestown“ mobiliąja platforma, o kaip operacinę sistemą naudoti „Windows XP“.
 
Atsparus vandeniui stalinis kompiuteris
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 12:12

Atsparus vandeniui stalinis kompiuterisAtsparus vandeniui stalinis kompiuterisSunku pasakyti kam staliniam kompiuteriui reikalingas atsparumas vandeniui, tačiau tokį kompiuterį pagamino kompanija „Stealth Computers“. „WPC-500F“ miniatiūrinis įrenginys, turintis 1,6 GHz „Intel Atom 33“ procesorių (be aušintuvo), 2 Gb DDR2 SDRAM operatyviosios atminties ir 80 Gb kietąjį diską.

 
Saugiausias virtuvės peilis
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 11:53
Saugiausias virtuvės peilisSaugiausias virtuvės peilisŠiuo virtuvės peiliu jus galėsite lengvai pjaustyti daržoves ir mėsą, tačiau rizika juo susižaloti praktiškai lygi nuliui.
 
Kompiuterio stalas ir bėgimo takelis viename
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 19:19
Prieš jus bėgimo takelis, suderintas su kompiuterio stalu, leidžiantis patogiai suderinti darbą ir sportą. Takelis tvirtinamas iš bet kurios stalo pusės, o specialiame ekrane rodomas bėgimo greitis, laikas, įveikta distancija, o taip pat jūsų sunaudotos kalorijos.
 
Šepetėlis, mažinantis dantų valymo laiką 66 procentais
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 13:39
dantu sepetelisdantu sepetelisŠis gąsdinančiai atrodantis daiktas yra elektrinis dantų šepetėlis, kurio pagalba dantis galima išvalyti per 40 sekundžių, tai reiškia, kad dantų valymo laikas jums sumažės 66%. Šis sepetėlis pasižymi tuo, kad turi keturias valančias galvutes, kurios vienu metu valo kelis paviršius. Šio šepetėlio kaina yra net 100 JAV dolerių.
 
Lašo formos vandens kurorto projektas
Trumpai
Šeštadienis, 13 Birželis 2009 02:36
vandens lasasvandens lasasŠio projekto autorius yra ispanų architektas Orlando De Urrutia. Visai neatsitiktinai pastatas yra vandens lašo formos, nes pagrindinė jo funkcija – saulės energijos pagalba versti orą vandeniu. Šią energiją kaups (praleisdamas šviesą) pietinis pastato fasadas, kuris pagamintas iš fotogalvaninio stiklo.
 
„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodis
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:45
„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodis„Dainuojantis“ vonios kambario veidrodisKompanija „Stocco of Italy“ pristato vonios kambario veidrodžio konceptą. Jis turi sensorinę panele, kurios pagalba galima valdyti radiją, laikrodį ir barometrą.
 
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūra
Trumpai
Sekmadienis, 07 Birželis 2009 13:38
Atspari vandeniui silikoninė klaviatūraAtspari vandeniui silikoninė klaviatūraPatraukli išvaizda – ne vienintelis šios oranžinės klaviatūros privalumas. Ji yra mažesnė už įprastus klaviatūrų modelius, pagaminta iš silikono, o tai reškia, kad yra atspari vandeniui, prijungiama kaip per USB, taip ir per PS/2 jungtis.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed