Trumpai
Konceptualus „Motorola“ telefonas
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 17:15

2008 metais dizaineris Kelis Bremeris sukūrė elegantišką, bet keisto dizaino konceptualų telefoną „Motorola Nest“. Internete jau pasirodė įrenginio nuotraukos. Deja, gamybos metu telefonas prarado principinį bruožą – permatomą OLED ekraną, kuriame vaizdas matomas iš abiejų pusių.

 
Miniatiūrinis namas Tokio centre
Trumpai
Sekmadienis, 24 Gegužė 2009 16:52

Miniatiūrinis namasMiniatiūrinis namas

 Japonų architektūrinis minimalizmas jau nieko nestebina. Bet japonų architekto Jasuchiro Jamašita namas yra išskirtinis. Štai tokį namuką galima rasti Tokio verslo centre. Nežiūrint į tai, kad jo dydis labai mažas, viduje vietos ne tiek jau ir mažai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 
Britas sukonstravo mažiausią pasaulyje automobilį
Trumpai
Šeštadienis, 23 Gegužė 2009 19:36

Mažiausias pasaulyje automobilisMažiausias pasaulyje automobilisMaži automobiliai galėtu būti pasaulio energetinės problemos sprendimu. Tačiau 47 metų britui to pasirodė negana. Jis sukūrė mažytį 130 cm ilgio, 66 cm pločio ir 99 cm aukščio automobilį.

 
Laikrodis „Diesel“ – visi nustebs
Trumpai
Sekmadienis, 17 Gegužė 2009 15:44
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad laikrodis „Diesel DZ9044“ neturi ciferblato. Atidžiau įsižiūrėjus galima pamatyti, kad laikrodžio šonuose yra ne po vieną vienas, o net po du ciferblatus – sumoje keturi. Laikrodis patogus tuo, kad galima sekti laiką keturiuose skirtinguose pasaulio taškuose. Jis padės nepastebimai tikrinti laiką, jei nenorite, jog tai kas nors pamatytų.
 
Auto-sofa
Trumpai
Sekmadienis, 17 Gegužė 2009 15:40
Šio daikto aprašymas „eBay“ aukcione yra toks: „Unikali sofa, kuri papuoš kiekvieną kambarį“. Matyt, skirta dideliems automobilių fanams. Metalinis oranžinės saulėlydžio spalvos korpusas, odinė sėdynė, veikiantys žibintai. Ši abejotinos paskirties sofa atsieis jums 45000 JAV dolerių.
 
Pasidaryk pats: džinsai su klaviatūra
Trumpai
Šeštadienis, 16 Gegužė 2009 15:04
Įkvėptas kelnių su klaviatūra koncepto, vienas jaunuolis nutarė tai įgyvendinti, ir jam pavyko. Nors viskas atrodo ne taip idealiai, kaip konceptualioje versijoje, bet dabar tai jau nebe konceptas, o realus daiktas. Projektui buvo panaudota silikoninė klaviatūra, kuri buvo padalinta į dvi puses ir prisiūta prie klešnių, iškirpus iš vidinės pusės skyles klaviatūrai.
 
Kas pasakė, kad žmonės neskraido kaip paukščiai?
Trumpai
Šeštadienis, 16 Gegužė 2009 14:54
Praeitą vasarą ponas Martinas plačiajai auditorijai pristatė savo išradimą – skraidantį aparatą, keliantį žmogų į orą dviejų sraigtų dėka. Ankščiau „Jetpack“, lydimas asistentų, praskrido kiek pakilęs nuo žemės tik kelis metrus.
 
Sukurta nauja HDMI jungtis būsimiems portatyviniams prietaisams
Trumpai
Šeštadienis, 16 Gegužė 2009 10:52
Tikėtina, kad ateities portatyviniams įrenginiams bus naudojama kompaktiškesnė HDMI jungtis, šiuo metu žinoma kaip mini HDMI arba Type D HDMI. Per šią jungtį galima perduoti tokį pat duomenų kiekį kaip ir per standartinę HDMI, bet pirmosios dydis žymiai mažesnis.
 
„Clickfree Traveller“ – mažiausias rezervinėms kopijoms skirtas įrenginys
Trumpai
Sekmadienis, 10 Gegužė 2009 11:37
Pasak kompanijos „Clickfree“, jos naujas įrenginys „Clickfree Traveller“ yra pats mažiausias pasaulyje portatyvinis aparatas skirtas rezervinių kopijų saugojimui.
 
Futuristinis „eMX“ konceptinis automobilis iš „Renault Samsung Motors“
Trumpai
Sekmadienis, 10 Gegužė 2009 11:20
Praėjusiame automobilių šou, kuris vyko Seule, korėjiečių kompanija „Renault Samsung Motors“ pristatė savo pirmąjį futuristinį „eMX“ automobilio konceptą. Jo pavadinimas yra „eco Motoring eXperience“ trumpinys, o kuriamas jis „Renault Mégane“ pagrindu ir turi dviejų litrų variklį.
 
Sukurtas naujo tipo lankstus betonas
Trumpai
Šeštadienis, 09 Gegužė 2009 17:12
Jis gali lankstytis, lietaus dėka plyšiai jame savaime pasišalina, tuo pat metu jis pakankamai tvirtas, kad būtų naudojamas tiltų ir kitų rimtų objektų statyboje. Tai nauja statybinė medžiaga, kurią sukūrė Viktoro Li vadovaujama inžinierių grupė.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed