Trumpai
Sukurtas naujo tipo lankstus betonas
Trumpai
Šeštadienis, 09 Gegužė 2009 17:12
Jis gali lankstytis, lietaus dėka plyšiai jame savaime pasišalina, tuo pat metu jis pakankamai tvirtas, kad būtų naudojamas tiltų ir kitų rimtų objektų statyboje. Tai nauja statybinė medžiaga, kurią sukūrė Viktoro Li vadovaujama inžinierių grupė.
 
„Garmin 550“ ir „Garmin 550t“ – portatyviniai navigaciniai įrenginiai su kamera ir ne tik
Trumpai
Šeštadienis, 09 Gegužė 2009 16:28
Kompanija „Garmin“ paskelbė apie dviejų naujų portatyvinių GPS navigatorių pasirodymą. Juose yra kiek netipinės navigaciniams aparatams funkcijos.
 
„Moonlight“ – konceptualus kompiuteris su dviem ekranais
Trumpai
Sekmadienis, 03 Gegužė 2009 20:03
MoonlightMoonlight„Moonlight – tai kompiuteris su dviem kiek išlenktai ekranais. Pagrindinis ekranas turi 16:9 kraštinių santykį, o jo pasvyrimo kampą galima reguliuoti. Papildomas 4:3 kraštinių santykio sensorinis ekranas įmontuotas į klaviatūrą ir gali būti pagrindinio ekrano tęsiniu arba touchpad‘u. Klaviatūros ir ekrano kraštuose yra apšvietimas darbui tamsoje. Be to, kompiuteris patogiai susideda, todėl jį visai galima vadinti nešiojamu. Kol kas tai tik konceptas ir pasirodymo rinkoje data nėra žinoma.
 
Miniatiūrinė flash atmintinė „EagleTec Nano“
Trumpai
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:37
EagleTec NanoEagleTec NanoVisai neseniai pačia mažiausiai pasaulyje flash atmintine buvo laikomas „Super-Talent Pico USB“ modelis, bet šiuo metu jos vietą užėmė kompanijos „Brando“ įrenginys „EagleTec Nano“. Ji yra 4 arba 8 Gb apimties ir jos beveik visiškai nematyti USB jungtyje. 4 Gb versija kainuos 22, o 8 Gb – 33 JAV dolerius.
 
„Chang'An E301“ – konceptualus elektra varomas visureigis
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:55
VisureigisVisureigisŠis konceptualus elektra varomas visureigis, pristatytas Šanchajaus auto-šou metu, ne tik palieka gerą įspūdį, bet ir patvirtina, kad kinai gali ne tik kopijuoti žinomų automobilių modelius, bet ir sugalvoti kažką įdomaus. Kopijuoti, žinoma, žymiai lengviau, bet ne visi kinų gamintojai tai daro. Šį konceptualų automobilį sukūrė kompanija „Chang‘An“. Apie „E301“ pasirodymo data nėra net kalbos, nes tai tik prototipas.
 
Neįprastas baldų apšvietimas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:51
BaldaiBaldaiJei automobilio dugno apšvietimas jau nieko nestebina, tai baldų apšvietimu nustebinti, matyt, dar galima. Jis skirtas tiems, kas nori kiek paįvairinti savo interjerą. Norintys apšviesti savo baldus gali rinktis iš 16 spalvų ir 4 efektų, o apšvietimas gali būti tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo arba plastmasės. Jis valdomas distancinio valdymo pultu, o įrenginio kaina sudaro 199 JAV dolerius.
 
Neįprastas veidrodis iš OLED ekranų
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:39
OLEDOLEDProjektas pavadinimu „You Fade to Light“ buvo sukurtas „rAndom International“ su „Philips“, norint pademonstruoti naujausias pastarosios kompanijos OLED-technologijas. Instaliaciją sudaro šimtai OLED ekranų ir gali veikti kaip savitas veidrodis, neįprastu būdu atspindintis tai, kas vyksta priešais jį.
 
„Sky-Terra“: dangoraižių su padangės terasomis projektas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:19
Sky terraSky terraŠio „Sky-Terra“ dangoraižių projekto idėja – sukurti „žaliąsias“ zonas dideliame aukštyje, arčiau saulės ir šviežio oro. Tačiau faktas, kad dėl to dalis miesto visai nematys saulės panašu niekam neįdomus. Ketvirtadalyje dangoraižių ploto įrengti parkai, baseinai, žaidimų aikštės ir kitos poilsio vietos, kur oras daug švaresnis. Taip pat ten bus įrengtos gatvės ir keliai, kuriais važinės nedideli elektra varomi automobiliai, o lietaus vanduo bus naudojamas želdinių laistymui. Projektas buvo kuriamas tankiai apgyvendintam Tokio miestui, kuriam, pasak architektų, kuriam būtų naudinga turėti „antrą“ lygį 487 metrų aukštyje.
 
„Genius“ media klaviatūros ir lazerinės pelės komplektas
Trumpai
Antradienis, 28 Balandis 2009 18:48
Kompanija „Genius“ pristatė naują „ErgoMedia 823 Laser“ belaidės pelės ir klaviatūros komplektą.
Komplekte esant žemo profilio klaviatūra turi specialų „4 Way Magic Roller“ „skrolerį“ , o taip pat 36 „karštus klavišus“.
 
„Mebius PC-NJ70A“ – nešiojamas kompiuteris su LCD lietimui jautria plokštele (touchpad)
Trumpai
Sekmadienis, 26 Balandis 2009 14:39
Kompanija „Sharp“ anonsavo pirmą nešiojamąjį kompiuterį su LCD lietimui jautria plokštele – „Mebius PC-NJ70A“. Sensorinės lietimui jautrios plokšteles raiška lygi 854 x 480 taškų. Jis turi šviesai jautrų jutiklį, kuris reguliuoja ryškumą priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo. LCD lietimui jautri plokštelė atlieka papildomo ekrano vaidmenį kalkuliatoriui, grotuvui, žaidimams ir t. t.
 
„Vivace“ – portatyvinė muzikinė studija
Trumpai
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:52
„Vivace“ yra nešiojamojo kompiuterio pavidalo daugiafunkcinis įrenginys, galima sakyti portatyvinė muzikinė studija. Vietoje klaviatūros kompiuteryje yra lietimui jautrus ekranas su multituoch palaikymu, leidžiantis įrašinėti, redaguoti ir miksuoti muziką, ir ne tik. Deja, informacijos apie įrenginį yra nedaug.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed