Virusai
Kompiuteriniai virusai gali virsti biologiniu ginklu
Virusai
Pirmadienis, 26 kovas 2012 12:14

Kompanijos „Fortinet“ tyrėjai priėjo išvados, kad kompiuteriniai ir žmogaus virusai turi daug bendro. Pavyzdžiui, kompiuteriniai ir žmogaus virusai elgiasi vienodai: koduoja informaciją. Taip pat DDos ataką galima palyginti su ŽIV – jie abu siekia perkrauti sistemą. Egzistuoja ir kiti pavyzdžiai. ŽIV pažeidžia žmogaus imuninę sistemą, darydama ją pažeidžiamesnę ligoms.

 
„G Data“: lengviausia pasigauti virusą šiuolaikinių technologijų tinklalapiuose
Virusai
Trečiadienis, 14 kovas 2012 01:20

Interneto svetainės, skirtos kompiuteriams, ryšio technologijoms, mobiliųjų įrenginių naujienoms ir internetui užima pirmąją vietą kenkėjiškų programų šaltinių reitinge, kurį sudarė vokiečių kompanija „G Data“.

„G Data“ specialistai paskaičiavo, jog IT ir telekomunikacijų tinklalapiai 16,2% atvejų buvo kenkėjiškų programų šaltiniais. Antroje vietoje (11,3%) yra verslui skirti interneto šaltiniai: verslo leidiniai, verslo naujienų portalai, interneto kursai ir t. t. Tik trečioje vietoje (10%) atsidūrė pornografinės interneto svetainės.

 
Daugėja interneto kirminų, nukreipiančių į kenkėjiškas svetaines
Virusai
Penktadienis, 09 kovas 2012 17:25

Bendrovės ESET grėsmių kompiuterių saugumui stebėjimo sistemos „ThreatSense.Net“ duomenimis kiekvieną mėnesį sudaromas virusų dešimtukas atskleidžia, kad pastaruoju metu padaugėjo kenkėjų, nukreipiančių į kenkėjiškas svetaines ir bandančių pasisavinti vartotojų duomenis.

 
Garsusis Trojos virusas sukurtas nežinoma programavimo kalba
Virusai
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 14:47

Dalis pramoniniam šnipinėjimui skirto itin pavojingo Trojos viruso „Duqu“ kodo buvo sukurta nežinoma programavimo kalba, teigia ekspertai. Tai reiškia, kad šiam projektui buvo skirtos milijoninės investicijos, galbūt taip vykdant kažkokios valstybės užsakymą.

Apie „Duqu“ Trojos virusą viešai paskelbta 2011 m. rugsėjo 1 dieną.

 
Per „Skype“ vėl plinta įkyrus virusas
Virusai
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 10:53

Skaitytojai informuoja, kad trečiadienį Lietuvos vartotojai per pokalbių programą „Skype“ pradėjo platinti virusą.

Viena iš viruso atmainų pasiekė ir 15min.lt žurnalistus, kurie yra aktyvūs programos „Skype“ vartotojai.

 
„Microsoft“ antivirusinės programos laiko „google.com“ kenkėjiška interneto svetaine
Virusai
Penktadienis, 17 Vasaris 2012 09:37

Kompanijos „Microsoft“ antivirusinės programos „Forefront“ ir „Security Essentials“ kurį laiką laikė „google.com“ kenkėjiška interneto svetaine. Viskas prasidėjo po to, kai „Microsoft“ išleido „Forefront“ ir „Security Essentials“atnaujinimą 1.119.1972.0 versijai.

Lankantis didžiausiose interneto paieškos sistemoje vartotojai buvo įspėjami, kad prieiga prie interneto svetainės yra užblokuota dėl kenkėjiškos programinės įrangos naudojimo.

 
Per „Skype“ plinta naujas virusas
Virusai
Antradienis, 14 Vasaris 2012 00:43

Interneto vartotojai, naudojantys pokalbių programą „Skype“, raginami būti atidūs ir nepulti peržiūrinėti tariamai jų draugų persiųstų nuorodų į juokingas nuotraukas.

Jei gavote žinutę iš savo „Skype“ draugų su tekstu „haha foto http://goo.gl/...?Facebook.com-IMG....JPG“ ar panašų šios nuorodos variantą, neskubėkite ja naudotis, pataria interneto forumuose ir tinklalapiuose su tokiais atvejais susidūrę vartotojai.

 
Kompiuterinis virusas bando prokuratūros darbuotojų kantrybę
Virusai
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 15:42

Elektroninėje erdvėje besidarbuojantiems sukčiams išradingumo tikrai netrūksta. Jei į jūsų elektroninį paštą atskriejo „įspėjamojo“ turinio žinutė, kurios siuntėjas neva yra Lietuvos Respublikos (LR) generalinė prokuratūra, neskubėkite tuo tikėti.

Interneto platybėse kai kada klajoja laiškai vaiduokliai.

 
„Symantec“ pranešė apie pavojingiausią iki šiol „Android“ virusą
Virusai
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 11:24

„Symantec“ pranešė, kad „Android Market“ buvo platinamas pavojingiausias šios sistemos virusas iki šiol.

Pavadintas „Android.Counterclank“, virusas leidžia jo kūrėjams nuotoliniu būdu prisijungti prie telefono ir pasisavinti asmeninę informaciją bei atlikti kitus nurodytus veiksmus.

 
Naujos kartos šlamštlaiškiai parsiunčia virusus
Virusai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 19:29

Kompiuterių saugumo specialistų grupė „Eleven Research Team“ perspėjo interneto vartotojus apie naują pavojų – masiškai siuntinėjamus elektroninius laiškus, kurie užkrečia kompiuterį net ir tuo atveju, kai vartotojas neatidaro prie jų prikabintų failų.

Pasak ekspertų, šiuose naujos kartos „spemo“ – masiškai siuntinėjamų el. pašto pranešimų – laiškuose naudojamas HTML formatas. Vos tik kompiuteryje įdiegta elektroninio pašto programa atidaro tokį laišką, kad jį būtų galima perskaityti,  automatiškai iš tam tikro serverio į kompiuterį pradedama siųsti kenksminga programinė įranga, skelbia „Dailymail.co.uk“.

 
Android išmaniuosiuose telefonuose plinta naujas Trojan virusas
Virusai
Pirmadienis, 30 Sausis 2012 13:54

Nuolatos augantis „Android“ operacinės populiarumas kelia vis didesnį programišių susidomėjimą bei galimybę pasisavinti asmeninius vartotojų duomenis. Naujausiais kompiuterių bei išmaniųjų telefonų apsauga užsiimančios bendrovės „Symantec“ duomenimis, „Android Market“ internetinėje parduotuvėje sparčiai plinta naujas Trojan tipo virusas kodiniu pavadinimu Android.Counterclank.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed