E-verslas
KPMG tyrimas: bankai seka paskui vartotojus – keliasi į interneto tinklus
E-verslas
Antradienis, 21 Sausis 2014 11:15

Vis daugiau pasaulio bankų plečia veiklą interneto socialiniuose tinkluose ir ši tendencija kasmet vis stiprėja – skaitmeninėje erdvėje bankai pristato naujas paslaugas, taiko lojalumo programas, aptarnauja vartotojus. Inovatyvūs bankai žengia dar toliau – vartotojus vilioja pramogomis ir žaidimais ar net siūlo atsiskaityti virtualiomis valiutomis.

 

Pasaulinis audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklas KPMG pristatė naujausią apžvalgą „Social Banker v2.0“ , kurioje apžvelgiamos naujausios bankų plėtros interneto socialiniuose tinkluose tendencijos.

 
„ImpressPages“ pristatė savo e-prekyvietę „Theme Market“
E-verslas
Antradienis, 14 Sausis 2014 12:11

Pernai 200 tūkst. eurų investiciją iš rizikos kapitalo bendrovės „Practica Capital“ pritraukusi turinio valdymo sistema „ImpressPages“ pristato savo elektroninę prekyvietę „Theme Market“. Joje sistemos vartotojai, kurių šiuo metu yra daugiau nei 20 tūkst., nuo šiol galės įsigyti temų bei jas pritaikyti savo tinklalapiams. „Theme Market“ taip pat atveria plačias galimybes temų kūrėjams, kurie savo kūrinius galės pardavinėti „ImpressPages“ vartotojams iš viso pasaulio.

 

„Theme Market“ pasižymi automatinio įdiegimo funkcija, kuri ženkliai supaprastina temų įdiegimą į tinklalapį. Naudojamas temas labai paprasta konfigūruoti keičiant spalvas, išdėstymą, šriftus ir kitus parametrus. „Theme Market“ vartotojai gali rasti tiek mokamų, tiek nemokamų temų.

 
Kurgyvenu.lt pradeda vystyti naujų NT projektų informacijos platformą
E-verslas
Trečiadienis, 11 Gruodis 2013 09:51

Atviruosius duomenis, susijusius su gyvenamąja aplinka, renkantis ir analizuojantis projektas Kurgyvenu.lt plečia savo veiklą ir pradeda kurti papildomą platformą, kurioje gyventojams bus teikiama informacija apie naujus nekilnojamojo turto projektus. Planuojama, jog ji turėtų pradėti veikti iki kitų metų sausio pabaigos.

 

„Projektas Kurgyvenu.lt teikia aktualią informaciją, susijusią su gyvenamąja aplinka. Tai iš įvairių viešų bei privačių institucijų surinkti atvirieji duomenys, tarp kurių šildymo kainos, triukšmo lygis, nusikalstamumo ir kita informacija. Iki šiol nebuvo objektyvios platformos, kuri šiais aspektais leistų palyginti naujai vystomus nekilnojamojo turto projektus“, - sprendimą investuoti į papildomas Kurgyvenu.lt galimybes komentuoja direktorius Andrius Gintalas. Pasak jo, Lietuvos gyventojai šiuo metu jau gali, įvedę konkretų adresą portale, pasitikrinti informaciją apie savo namų aplinką, taip pat palyginti du skirtingus pastatus. Sukūrus papildomą platformą, kurioje bus teikiami duomenys apie naujai vystomus nekilnojamojo turto projektus, tiek individualių namų kvartalus, tiek statomus daugiabučius, tokia informacija bus teikiama ir apie juos.

 
Rūpinamės smulkiuoju verslu: „Kaspersky Small Office Securiyt“ atnaujinimas
E-verslas
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2013 16:11

„Kaspersky Lab“ atnaujino smulkiojo verslo įmonėms, turinčioms iki 25 darbo vietų, skirtą apsaugos sprendimą „Kaspersky Small Office Security“. Naujoje produkto versijoje įdiegtos geriausios apsaugos technologijos nuo kenkėjiškos programinės įrangos, taip pat ir nuo naujausių grėsmių. Produktu patogu naudotis, įmonių vadovams nereikia turėti profesionalių IT srities žinių.

 

Rinkoje veikia daugybė nedidelių bendrovių, kuriose dirba iki 10 darbuotojų, tačiau programinės įrangos apsaugos kūrėjai dažnai ignoruoja šią kategoriją. Dėl to tokio verslo savininkai priversti naudotis privatiems vartotojams skirtais apsaugos produktais arba baziniais korporatyvinių sprendimų variantais, kurių valdymas pernelyg sudėtingas ir tenka permokėti už nedidelėms įmonėms nereikalingas funkcijas.

 
Pigesnį mobilųjį internetą užsienyje kuriantys „Cheap Data Communications“ sulaukė investicijos
E-verslas
Pirmadienis, 02 Gruodis 2013 13:48

Ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondas „Practica Seed Capital“ investavo daugiau nei 0,5 mln. litų į lietuvišką startuolį „Cheap Data Communications“. Ši bendrovė baigia sukurti sprendimą, kuris leis vartotojams pigiai naudotis duomenų perdavimo paslaugomis būnant užsienyje (angl. data roaming) ir tuo pačiu padidins pajamas operatoriams. „Cheap Data Communications“, į kurią yra investavę ir verslininkai Ilja Laurs bei Arūnas Babrauskas, naująjį produktą rinkai ketina pristatyti pavasarį.

 
Dideli pinigai smulkiam verslui: ar gali bendrovė sau leisti incidentą IT saugumo srityje?
E-verslas
Trečiadienis, 20 Lapkritis 2013 14:40

Globalios ekonomikos sąlygomis smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) bendrovės kartu kuria milijonus darbo vietų ir trilijonų dolerių pelną. Prie SVV paprastai priskiriamos bendrovės, kur dirba 500 darbuotojų, o ką galima pasakyti apie labai mažas bendroves? Remiantis IDS vertinimais, apie 80 mln. bendrovių visame pasaulyje dirba tik 10 ir mažiau darbuotojų. Tokiu bendrovių biuras dažnai būna namuose, o steigėjas (kartu ir generalinis direktorius) paprastai pats užsako spausdinimo popierių. Vis dėlto 2013 m. tokių bendrovių apyvarta sudaro milijonus, o gal ir milijardus dolerių.

 

Be to, dauguma tokių bendrovių neturi atitinkamų darbuotojų ir resursų sukurti ir palaikyti IT infrastruktūrą. Dažnai IT specialisto funkcijas atlieka tas pats darbuotojas, kuris atsako už popieriaus pirkimą spausdintuvui.

 

 
Bendravimas su klientais vis labiau keliasi į internetą
E-verslas
Antradienis, 19 Lapkritis 2013 09:44

Per artimiausius tris metus internetinių realaus laiko pokalbių (angl. livechat) poreikis klientų aptarnavimui augs daugiau nei 3,3 karto, prognozuoja Didžiosios Britanijos tyrimų bendrovė „Contact Babel“. Šiandien vartotojai su įmonėmis dažniausiai susisiekia telefonu, tačiau jo populiarumas ateityje mažės. Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ tokias tendencijas pastebi ir Lietuvoje.

 

„Mūsų interneto svetainės lankytojai realaus laiko pokalbių paslauga „Klauskite“ naudojasi vis aktyviau – klientams tai yra parankus būdas užduoti rūpimą klausimą ir iš karto gauti atsakymą. Įmonės turi būti pasiekiamos ten ir tokiu būdu, kaip patogiau klientams – tai svarbi užduotis norint išlaikyti aukštą aptarnavimo kokybę“, – sako „Bitė Lietuva“ rinkodaros direktorius Pranas Kuisys.

 

 
Lietuvių CGTrader - vieni iš sprogimo belaukiančios 3D modelių spausdintuvams rinkos lyderių
E-verslas
Pirmadienis, 18 Lapkritis 2013 15:21

Dar kartą praveriu investuotojų „Practica Capital“ biuro duris. Čia lankytis tenka vis dažniau, nes jie po savo skėčiu subūrė gana įspūdingą startuolių būrį. Tarp jų yra ir „CG Trader“. Iš pirmo žvilgsnio šis pavadinimas atrodo nelabai suprantamas, bet netrukus paaiškėja, kad pirmosios dvi raidės reiškia „computer graphics“. Vadinasi, kalba suksis apie kompiuterinę grafiką ir trimačius modelius.

 

Su projekto idėjos autoriumi bei įmonės vadovu Mariumi Kalyčiu ir jo kolege Dalia Lašaite, kuri atsakinga už rinkodarą, susitinku nedidelio kabineto stiklinėmis sienomis prieigose. Spėju pamatyti, kaip ten prie kompiuterių palinkę 7 jauni žmonės intensyviai darbuojasi kurdami „CG Trader“ ateitį. Vos tai spėju užfiksuoti, svetingi pašnekovai pakviečia į susitikimų kambarį.

 
Naujuoju UAB "Baltic Amadeus" vadovu paskirtas A. Šuškevič
E-verslas
Antradienis, 12 Lapkritis 2013 11:40

Nuo 2013 m. lapkričio 6 d. informacinių technologijų bendrovės UAB „Baltic Amadeus“ generaliniu direktoriumi tapo Andžej Šuškevič. Jis perima iki šiol bendrovei vadovavusio prezidento Viktoro Tonkich pareigas, kuris ir toliau liks pagrindiniu akcininku ir valdybos pirmininku, bet pagrindinį dėmesį skirs bendrovės strateginiams dalykams.

 
Tyrimas: kas lemia el. parduotuvių sėkmę Lietuvoje?
E-verslas
Antradienis, 05 Lapkritis 2013 12:15

Svarbiausia kliūtis spartesnei el. prekybos rinkos plėtrai – per maža perkamoji galia. Lietuvoje veikiančių elektroninių parduotuvių savininkai ir vadovai nesutaria, ar rinkoje el. prekybos vietų pakanka, ar kol kas yra pernelyg mažai, rodo mokėjimo internetu būdo „Sving“ atlikta apklausa. 44 proc. jos dalyvių įsitikinę, kad šiuo metu esančių el. parduotuvių visiškai pakanka, tačiau daugiau nei trečdalis (36 proc.) mano, jog jų turėtų būti daugiau. 2013 m. Lietuvoje veikė apie 400 interneto svetainių, kuriose buvo galima įsigyti prekių ir paslaugų internetu.

 
VDU ir „LingJob“ imasi ugdyti studentų verslumą
E-verslas
Trečiadienis, 30 Spalis 2013 10:43

Vytauto Didžiojo universitetas ir tekstinio turinio portalas „LingJob.lt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią norinčiųjų universiteto studentų bei tyrėjų darbai bus publikuojami šiame portale. Taip siekiama plėsti verslo ir akademinės bendruomenės socialinį tinklą, kuriame studentai galės save pristatyti verslui, užmegzti kontaktus su potencialiais darbdaviais, gauti praktikos vietą, o verslas – rasti gabių studentų ar čia pat jiems pasiūlyti papildomo darbo.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed