E-verslas
„Microsoft“ parduos „Facebook“ iš AOL įsigytus patentus
E-verslas
Antradienis, 24 Balandis 2012 00:56

Kompanija „Microsoft“ parduos socialiniam tinklui „Facebook“ dalį patentų, įsigytų iš kompanijos AOL. Apie tai skelbiama bendrame kompanijų pareiškime.

 
Vienas pirmųjų „Twitter“ investuotojų: įžvalga svarbiau nei idėja
E-verslas
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 14:22

Gregas Kiddas, vienas pirmųjų „Twitter“ investuotojų, Vilniuje viešėjęs konferencijoje „Startup Monthly Vilnius“, tikina, kad „startup’o“ įkūrėjo įžvalgos yra svarbesnės nei idėjos.

 
Amerikiečiai Kijeve kurs „Silicio slėnį“
E-verslas
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 14:16

Vienuolikos JAV bendrovių atstovai ir Kijevo miesto administracija pasirašė ketinimų protokolą Ukrainos sostinėje sukurti informacinių technologijų parką „Bionic Hill“, kuriame numatyta 35 tūkstančiai darbo vietų. Čia tikimasi vienoje vietoje sukoncentruoti IT sferoje dirbančius jaunuosius šalies specialistus.

 
„Google“ atstovai mokė lietuvius virtualaus verslo subtilybių
E-verslas
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:08

Kompanija „Google“ ketvirtadienį Lietuvoje surengė pirmąjį oficialų savo renginį Lietuvoje „Google Engage Agentūroms“. Jo metu paieškos milžinės atstovai įvairių sričių specialistus lietuvius mokė virtualaus verslo subtilybių.

 
„Microsoft“ gavo rekordines ketvirčio pajamas
E-verslas
Penktadienis, 20 Balandis 2012 10:15

Kompanija „Microsoft“ atsiskaitė už darbą trečiąjį finansinių metų ketvirtį, kuris pasibaigė kovo 31-ąją.

Už šį laikotarpį kompanija gavo rekordines 17,4 milijardo dolerių pajamas. Tai 6% daugiau nei praėjusiais metais, kada bendrovės pajamos siekė 16,4 milijardo dolerių.

 
„TeliaSonera“ papildomai apmokestins „Skype“ vartotojus
E-verslas
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:28

Vis daugiau mobiliųjų telefonų vartotojų bendravimui naudoja IP telefonijos paslaugas. Dėl šios priežasties telekomunikacijų bendrovės praranda pajamas iš tradicinių paslaugų teikimo. Švedijos telekomunikacijos bendrovė „TeliaSonera“ nutarė nuo vasaros apmokestinti tokių IP telefonijos paslaugų kaip „Skype“ vartojimą. Iš pradžių šios paslaugos bus apmokestintos Ispanijoje ir Švedijoje, praneša talouselama.fi

 
„Toshiba“ pristato garantiją, kuri apsaugos televizorius, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius nuo netikėto sugadinimo ar praradimo
E-verslas
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:02

„Toshiba“ paskelbė apie programos „Garantija – jokių problemų“ sugrąžinimą. Iki šiol panašias garantijas „Toshiba“ suteikdavo nešiojamiesiems kompiuteriams atskirose Europos šalyse. Sulaukusi didelės sėkmės  garantijų programa, apsauganti nuo netikėto sugadinimo, praradimo ar duomenų dingimo, bus pradėta taikyti ir kitiems įrenginiams – šį kartą ji galios visiems „Toshibos“ nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams bei televizoriams.

 
„Apple“ ir „Samsung“ bandys susitaikyti
E-verslas
Trečiadienis, 18 Balandis 2012 23:09

Kompanijų „Apple“ ir „Samsung“ vadovai surengs derybas, kurių metu bus bandoma išspręsti dėl patentų kilusį ginčą, kuris tęsiasi nuo 2011-ųjų rudens.

 
Kodėl internete mokami milijonai už nepelningas bendroves?
E-verslas
Antradienis, 17 Balandis 2012 21:16

Kiekvieno „startupʼo“ svajonė yra vieną dieną būti nupirktam didelės technologijų bendrovės. Tačiau kas pastarąsias skatina mokėti milžiniškas sumas už įmones, kurios net negauna nuosavų pajamų?

 
„Apple“ akcijų vertė penkias dienas rieda žemyn
E-verslas
Antradienis, 17 Balandis 2012 13:25

Pastaraisiais mėnesiais buvo galima stebėti neįtikėtiną „Apple“ akcijų vertės augimą, kuris pavertė šią kompaniją vertingiausia visame pasaulyje, rašo „The Wall Street Journal“. Panašu, kad euforijos metas baigėsi ir „Apple“ akcijų nuosmukis pradeda grasinti visai rinkai.

 
„Startup Monthly Vilnius“ tris verslo komandas išsiunčia į Silicio slėnį (video)
E-verslas
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 17:53

Savaitgalį menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą Lietuvoje vykusi pasaulinio ciklo konferencija „Startup Monthly Vilnius“ tris inovatyvių verslų komandas išsiunčia toliau vystyti savo verslų į Silicio slėnį (JAV).

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed