E-verslas
„Apple“ – tarp greičiausiai augančių kompanijų
E-verslas
Antradienis, 11 Rugsėjis 2012 08:30

Pastaruoju metu technologijų pasaulyje kompanija „Apple“ yra bene viena iš populiariausių pokalbių temų. Jau ateinantį trečiadienį tikimasi, jog pasaulis pagaliau išvys bene dvejus metus lauktą išmanųjį telefoną „iPhone 5“, o kiek vėliau – į pigiųjų planšečių rinką orientuotą „iPad mini“. Būtent dėl šių priežasčių „Apple“ vienos akcijos kaina šią savaitę peržengė 680 JAV dolerių ribą.

 
M. Zuckerbergas nusprendė pasilaikyti jam priklausančias „Facebook“ akcijas
E-verslas
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:47

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas nutarė metus neparduoti jam priklausančių kompanijos akcijų. Kaip rašo „The Wall Street Journal“, socialinio tinklo vadovybė mano, kad ši priemonė turėtų morališkai palaikyti akcininkus ir kompanijos darbuotojus.

Vadovai Marcas Andreessenas ir Donaldas Grahamas neparduos daugiau „Facebook“ akcijų, nei būtina norint sumokėti mokesčius. Taip pat socialinis tinklas ketina skirti 1,9 mlrd. dolerių vertybiniams popieriams iš savo darbuotojų išpirkti.

 
Kitais metais elektronika pabrangs dėl atlyginimų kėlimo Kinijoje
E-verslas
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 15:08

Dėl atlyginimų augimo Kinijoje, kur gaminama ir surenkama didžioji dalis elektronikos, padidės elektroninės įrangos savikaina, o tai neišvengiamai paveiks įrenginių kainą.

Atlyginimų augimas padidins kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir kitų įrenginių kainą.

 
„Western Digital“ tapo kietųjų diskų rinkos lydere
E-verslas
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 10:23

Kompanija „iSuppli“ įvertino padėtį kietųjų diskų rinkoje antrame šių metų ketvirtyje.

Bendrovės skaičiavimai, nuo balandžio iki birželio visame pasaulyje buvo realizuota apie 157 milijonų kietųjų diskų. Tai maždaug 8% daugiau, nei pirmame šių metų ketvirtyje, kada pardavimai siekė 145,1 milijono. Bendros gamintojų pajamos siekė 10,3  milijardo dolerių.

 
„Sony“ nutraukia optinių CD ir DVD įrenginių gamybą
E-verslas
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 22:51

Bendrovė „Sony Optiarc“, gaminanti CD ir DVD optinius įrenginius, bus uždaryta 2013-ųjų kovą. Tai bus padaryta restruktūrizuojant kompaniją „Sony“. Imtis šių veiksmų kompaniją paskatino rekordiniai 5,7 milijardo dolerių nuostoliai už 2011 finansinius metus. Dauguma iš maždaug 400 „Sony Optiarc“ bus atleisti.

Kompanija „Sony Optiarc“ buvo įkurta 2006 metais kartu su bendrove NEC. 2008-aisias „Sony“ tapo vienvaldžia savininke.

 
Analitikas: „Apple“ gali tapti mobiliuoju operatoriumi
E-verslas
Trečiadienis, 02 Gegužė 2012 14:03

Analitikas Whitey Bluesteinas konferencijoje Barselonoje sakytame pranešime teigia, jog „Apple“ netolimoje ateityje gali tapti mobiliuoju operatoriumi. Anot jo, JAV technologijų milžinė jau kuria virtualų mobilųjį tinklą (MVNO), skelbia portalas 9to5Mac.com.

 
„Nokia“ statys naują gamyklą Vietname
E-verslas
Penktadienis, 27 Balandis 2012 09:50

Šios savaitės pradžioje prasidėjo naujos kompanijos „Nokia“ gamyklos statybos, kurios vyksta Vietnamo ir Singapūro pramoniniame parke Bac Ninh provincijoje. Naujos gamyklos statyboms skirtas 17 ha žemės plotas.

 
„Microsoft“ parduos „Facebook“ iš AOL įsigytus patentus
E-verslas
Antradienis, 24 Balandis 2012 00:56

Kompanija „Microsoft“ parduos socialiniam tinklui „Facebook“ dalį patentų, įsigytų iš kompanijos AOL. Apie tai skelbiama bendrame kompanijų pareiškime.

 
Vienas pirmųjų „Twitter“ investuotojų: įžvalga svarbiau nei idėja
E-verslas
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 14:22

Gregas Kiddas, vienas pirmųjų „Twitter“ investuotojų, Vilniuje viešėjęs konferencijoje „Startup Monthly Vilnius“, tikina, kad „startup’o“ įkūrėjo įžvalgos yra svarbesnės nei idėjos.

 
Amerikiečiai Kijeve kurs „Silicio slėnį“
E-verslas
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 14:16

Vienuolikos JAV bendrovių atstovai ir Kijevo miesto administracija pasirašė ketinimų protokolą Ukrainos sostinėje sukurti informacinių technologijų parką „Bionic Hill“, kuriame numatyta 35 tūkstančiai darbo vietų. Čia tikimasi vienoje vietoje sukoncentruoti IT sferoje dirbančius jaunuosius šalies specialistus.

 
„Google“ atstovai mokė lietuvius virtualaus verslo subtilybių
E-verslas
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:08

Kompanija „Google“ ketvirtadienį Lietuvoje surengė pirmąjį oficialų savo renginį Lietuvoje „Google Engage Agentūroms“. Jo metu paieškos milžinės atstovai įvairių sričių specialistus lietuvius mokė virtualaus verslo subtilybių.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed