E-verslas
„ZyXEL“ plečia veiklą Lietuvoje
E-verslas
Antradienis, 20 kovas 2012 15:06

„ZyXEL Communications”, pasaulinio lygio plačiajuosčio ryšio tinklų įmonė, teikianti pažangiausius tinklų sprendimus tiek telekomunikacinių paslaugų tiekėjams, tiek vidutiniam bei smulkiajam verslui, o taip pat ir namų vartotojams, praneša susitelkianti ties verslo plėtra Lietuvos rinkoje. Didėjant ryšių sprendimų verslui paklausai, bendrovė siekia įsitvirtinti kaip patikima partnerė ir tokiu būdu prisidėti prie interneto skverbties Baltijos regione.

 
„Apple“ atskleidė planus dėl laisvų pinigų
E-verslas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 19:47

JAV informacinių technologijų kompanija „Apple“ dalį savo sukauptų lėšų skirs dividendų mokėjimui bei supirks 10 mlrd. dolerių vertės akcijų. „Apple“ pranešė kas ketvirtį už akciją mokėsianti po 2,65 dolerių dividendų. Tam bus naudojamos kompanijos sukauptos lėšos, gautos iš ypač didelio pasisekimo sulaukusių produktų – planšetinių kompiuterių „iPad“ ir išmaniųjų telefonų „iPhone“ – pardavimus. Teigiama, kad jos siekia mažiausiai 97 mlrd. dolerių, informuoja naujienų agentūra AFP.

 
Ne ta svorio kategorija, arba pervertintos „Apple“ jėgos
E-verslas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 13:12

Gigantas „Apple“ supyko. Ant kito giganto. Jeigu kompanijos simbolis būtų tikras obuolys (kad ir prakąstas), ko gero jis, pykčio vedinas, iš žalio pavirstu raudonu. Arba atvirkščiai. „Apple“ supyko ant JAV žiniasklaidos milžino – „The New York Times“. Supyko už atskleistas paslaptis, kurios turėjo ramiai gulėti kompanijos vadovų stalčiuose ar kompiuteriuose. Na ir dar kažkur toli toli, Azijoje.

 
„Apple“ akcijų kainos ir toliau kyla
E-verslas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 12:47

Regis, pastarosiomis dienomis kompanijai „Apple“ sekasi vis geriau. JAV technologijų milžinė neseniai pristatė planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris gerokai išjudino technologijų pasaulio atstovus bei kompanijos gerbėjus. Tačiau kompanija gali pasigirti ir akcijų kainomis, kurios iki šiol pasiekė dar neregėtas aukštumas.

 
Didžiausios įmonių tinklalapių klaidos
E-verslas
Sekmadienis, 18 kovas 2012 13:35

Skaitmeniniame amžiuje internetinis kompanijos puslapis dažnai tampa pirma vieta, į kurią eina apie įmonės veiklą norintys sužinoti klientai, partneriai ar potencialūs investuotojai. Patrauklaus, išsamaus ir visapusiškai tinkamo internetinio tinklalapio kūrimas gali nulemti jūsų verslo sėkmę, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šias pagrindines interneto svetainių klaidas, rašo „CBS News“.

 
Ar Google prarado savo magiją?
E-verslas
Šeštadienis, 17 kovas 2012 12:18

Google imperija puolama Facebook‘o. Socialinių visuomenės informavimo priemonių dėka, galingi Google ginklai, tokie kaip - paieška, AdWords ir AdSense nebe tokie populiarūs kaip kadaise. Tai labai gąsdina Google. Facebook’as tapo lankomiausiu tinklapiu ir sparčiai tampa tinklo varikliuku. Jis net kelia grėsmę kertiniam Google verslui, reklamai. Jei Facebook’as kada nors išleistų socialinę AdSense versiją, tai nuviliotų reklamuotojus ir atimtų didelę Google pinigų maišo dalį. Kita vertus, Google aktyviai reaguoja į Facebook’o keliamas grėsmes. Todėl praeitais metais Laris Peidžas (en. Larry Page) perėmė kompanijos prezidento pareigas, kad joje padarytų apsivalymą. Nuo tada Google išleido begalę produktų, tame tarpe Aardvark, Google Health ir Picnik.

 
„Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis: „Lietuviai turi įdarbinti telefonus“
E-verslas
Penktadienis, 16 kovas 2012 21:17

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ prezidentui Antanui Zabuliui šį pavasarį nėra kada ilsėtis. Kompanijos akcininkai spaudžia auginti nuolat mažėjančias pajamas ir pelną. A.Zabulis mano, kad tai įmanoma, bet būtina investuoti ne tik į įrangą, bet ir į klientus.

 
Pasaulis be grynųjų: Lietuvoje greit bus pradėti leisti e. pinigai
E-verslas
Penktadienis, 16 kovas 2012 14:34

Nors lietuvių piniginėse yra bent po kelias banko korteles, jos atsiskaitymo grynaisiais vis dar nepakeičia. Ar bus įmanoma kada nors visiškai neturėti grynųjų?

Pokyčiai: Lietuvoje dar dominuoja atsiskaitymas grynaisiais pinigais, tačiau modernių mokėjimo priemonių reikšmė didėja.

 
Tamsieji „Zynga“ žaidimų užkulisiai
E-verslas
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 20:34

Kiek pinigų galėtumėte skirti, kad socialiniame tinkle „Facebook“ žaisdami „Zynga“ žaidimus nusipirktumėte naujų ginklų arba pasodintumėte daugiau augalų? Galbūt manote, kad tokie žaidimai – laiko ir pinigų švaistymas? Tikrai ne visiems: kaip skelbia buvęs „Zynga“ inžinierius, lošimo maniakai žaidimams nepagaili ir 100 tūkst. dolerių.

 
Siurprizas TEO verslo klientams – naujas įrangos mokestis
E-verslas
Trečiadienis, 14 kovas 2012 11:44

Kompanijos TEO interneto paslaugas užsisakiusioms įmonėms, kurios naudoja suteiktą įrangą, nuo balandžio 1 dienos pradedamas taikyti naujas modemo nuomos mokestis. Interneto tiekėjas aiškina, kad klientai mokės už pagerėjusią paslaugų kokybę. 

 
„Yahoo“ kaltina „Facebook“ pažeidus jos patentus
E-verslas
Antradienis, 13 kovas 2012 12:30

Pirmadienį „Yahoo“ išpildė ankstesnį savo pažadą ir apskundė teismui „Facebook“ dėl daugiau nei dešimties jos patentų pažeidimo.

Kaltinimai susiję su inovacijomis tiesioginio susirašinėjimo, naujienų srauto generavimo, komentarų, reklamos rodymo, netikrų paspaudimų filtravimo ir privatumo apsaugos srityse, rašo Mashable.com.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed