E-verslas
„Apple“ akcijų kainos ir toliau kyla
E-verslas
Pirmadienis, 19 kovas 2012 12:47

Regis, pastarosiomis dienomis kompanijai „Apple“ sekasi vis geriau. JAV technologijų milžinė neseniai pristatė planšetinį kompiuterį „iPad“, kuris gerokai išjudino technologijų pasaulio atstovus bei kompanijos gerbėjus. Tačiau kompanija gali pasigirti ir akcijų kainomis, kurios iki šiol pasiekė dar neregėtas aukštumas.

 
Didžiausios įmonių tinklalapių klaidos
E-verslas
Sekmadienis, 18 kovas 2012 13:35

Skaitmeniniame amžiuje internetinis kompanijos puslapis dažnai tampa pirma vieta, į kurią eina apie įmonės veiklą norintys sužinoti klientai, partneriai ar potencialūs investuotojai. Patrauklaus, išsamaus ir visapusiškai tinkamo internetinio tinklalapio kūrimas gali nulemti jūsų verslo sėkmę, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į šias pagrindines interneto svetainių klaidas, rašo „CBS News“.

 
Ar Google prarado savo magiją?
E-verslas
Šeštadienis, 17 kovas 2012 12:18

Google imperija puolama Facebook‘o. Socialinių visuomenės informavimo priemonių dėka, galingi Google ginklai, tokie kaip - paieška, AdWords ir AdSense nebe tokie populiarūs kaip kadaise. Tai labai gąsdina Google. Facebook’as tapo lankomiausiu tinklapiu ir sparčiai tampa tinklo varikliuku. Jis net kelia grėsmę kertiniam Google verslui, reklamai. Jei Facebook’as kada nors išleistų socialinę AdSense versiją, tai nuviliotų reklamuotojus ir atimtų didelę Google pinigų maišo dalį. Kita vertus, Google aktyviai reaguoja į Facebook’o keliamas grėsmes. Todėl praeitais metais Laris Peidžas (en. Larry Page) perėmė kompanijos prezidento pareigas, kad joje padarytų apsivalymą. Nuo tada Google išleido begalę produktų, tame tarpe Aardvark, Google Health ir Picnik.

 
„Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis: „Lietuviai turi įdarbinti telefonus“
E-verslas
Penktadienis, 16 kovas 2012 21:17

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ prezidentui Antanui Zabuliui šį pavasarį nėra kada ilsėtis. Kompanijos akcininkai spaudžia auginti nuolat mažėjančias pajamas ir pelną. A.Zabulis mano, kad tai įmanoma, bet būtina investuoti ne tik į įrangą, bet ir į klientus.

 
Pasaulis be grynųjų: Lietuvoje greit bus pradėti leisti e. pinigai
E-verslas
Penktadienis, 16 kovas 2012 14:34

Nors lietuvių piniginėse yra bent po kelias banko korteles, jos atsiskaitymo grynaisiais vis dar nepakeičia. Ar bus įmanoma kada nors visiškai neturėti grynųjų?

Pokyčiai: Lietuvoje dar dominuoja atsiskaitymas grynaisiais pinigais, tačiau modernių mokėjimo priemonių reikšmė didėja.

 
Tamsieji „Zynga“ žaidimų užkulisiai
E-verslas
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 20:34

Kiek pinigų galėtumėte skirti, kad socialiniame tinkle „Facebook“ žaisdami „Zynga“ žaidimus nusipirktumėte naujų ginklų arba pasodintumėte daugiau augalų? Galbūt manote, kad tokie žaidimai – laiko ir pinigų švaistymas? Tikrai ne visiems: kaip skelbia buvęs „Zynga“ inžinierius, lošimo maniakai žaidimams nepagaili ir 100 tūkst. dolerių.

 
Siurprizas TEO verslo klientams – naujas įrangos mokestis
E-verslas
Trečiadienis, 14 kovas 2012 11:44

Kompanijos TEO interneto paslaugas užsisakiusioms įmonėms, kurios naudoja suteiktą įrangą, nuo balandžio 1 dienos pradedamas taikyti naujas modemo nuomos mokestis. Interneto tiekėjas aiškina, kad klientai mokės už pagerėjusią paslaugų kokybę. 

 
„Yahoo“ kaltina „Facebook“ pažeidus jos patentus
E-verslas
Antradienis, 13 kovas 2012 12:30

Pirmadienį „Yahoo“ išpildė ankstesnį savo pažadą ir apskundė teismui „Facebook“ dėl daugiau nei dešimties jos patentų pažeidimo.

Kaltinimai susiję su inovacijomis tiesioginio susirašinėjimo, naujienų srauto generavimo, komentarų, reklamos rodymo, netikrų paspaudimų filtravimo ir privatumo apsaugos srityse, rašo Mashable.com.

 
„Bitė“ pradeda prekybą internete
E-verslas
Pirmadienis, 12 kovas 2012 18:57

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ atidarė parduotuvę internete, kurioje galima įsigyti mobiliuosius telefonus, išsirinkti ir užsisakyti „Bitės“ paslaugas – nuo mokėjimo planų ir mobiliojo interneto iki telefonų draudimo. Naująją parduotuvę pirkėjai ras tiesiog užsukę į bite.lt, o užsisakiusiems prekės bus pristatomos nemokamai.

 
„Apple“ iš „Google“ per metus gaus po 1 mlrd. JAV dol. už pastarosios naudojimą mobiliuosiuose įrenginiuose
E-verslas
Pirmadienis, 12 kovas 2012 11:32

Internetinės paieškos milžinė „Google“ kasmet mokės JAV technologijų kompanijai „Apple“ po 1 milijardą JAV dolerių, kad pastarosios sukurtos interneto naršyklės „Safari“ versijoje, skirtoje mobiliesiems įrenginiams, pagrindine paieškos sistema būtų „Google“.

 
„Apple“ keičia logotipą?
E-verslas
Penktadienis, 09 kovas 2012 08:28

„Apple“ keičia logotipą? | 15min.lt„Apple“ keičia logotipą? | 15min.lt Akylūs žurnalistai pastebėjo, kad trečiadienį „Apple“ renginyje, kuriame buvo pristatytas naujasis „iPad“, ekrane šmėstelėjo kitoks nei įprasta kompanijos logotipas.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed