E-verslas
Lietuvių CGTrader - vieni iš sprogimo belaukiančios 3D modelių spausdintuvams rinkos lyderių
E-verslas
Pirmadienis, 18 Lapkritis 2013 15:21

Dar kartą praveriu investuotojų „Practica Capital“ biuro duris. Čia lankytis tenka vis dažniau, nes jie po savo skėčiu subūrė gana įspūdingą startuolių būrį. Tarp jų yra ir „CG Trader“. Iš pirmo žvilgsnio šis pavadinimas atrodo nelabai suprantamas, bet netrukus paaiškėja, kad pirmosios dvi raidės reiškia „computer graphics“. Vadinasi, kalba suksis apie kompiuterinę grafiką ir trimačius modelius.

 

Su projekto idėjos autoriumi bei įmonės vadovu Mariumi Kalyčiu ir jo kolege Dalia Lašaite, kuri atsakinga už rinkodarą, susitinku nedidelio kabineto stiklinėmis sienomis prieigose. Spėju pamatyti, kaip ten prie kompiuterių palinkę 7 jauni žmonės intensyviai darbuojasi kurdami „CG Trader“ ateitį. Vos tai spėju užfiksuoti, svetingi pašnekovai pakviečia į susitikimų kambarį.

 
Naujuoju UAB "Baltic Amadeus" vadovu paskirtas A. Šuškevič
E-verslas
Antradienis, 12 Lapkritis 2013 11:40

Nuo 2013 m. lapkričio 6 d. informacinių technologijų bendrovės UAB „Baltic Amadeus“ generaliniu direktoriumi tapo Andžej Šuškevič. Jis perima iki šiol bendrovei vadovavusio prezidento Viktoro Tonkich pareigas, kuris ir toliau liks pagrindiniu akcininku ir valdybos pirmininku, bet pagrindinį dėmesį skirs bendrovės strateginiams dalykams.

 
Tyrimas: kas lemia el. parduotuvių sėkmę Lietuvoje?
E-verslas
Antradienis, 05 Lapkritis 2013 12:15

Svarbiausia kliūtis spartesnei el. prekybos rinkos plėtrai – per maža perkamoji galia. Lietuvoje veikiančių elektroninių parduotuvių savininkai ir vadovai nesutaria, ar rinkoje el. prekybos vietų pakanka, ar kol kas yra pernelyg mažai, rodo mokėjimo internetu būdo „Sving“ atlikta apklausa. 44 proc. jos dalyvių įsitikinę, kad šiuo metu esančių el. parduotuvių visiškai pakanka, tačiau daugiau nei trečdalis (36 proc.) mano, jog jų turėtų būti daugiau. 2013 m. Lietuvoje veikė apie 400 interneto svetainių, kuriose buvo galima įsigyti prekių ir paslaugų internetu.

 
VDU ir „LingJob“ imasi ugdyti studentų verslumą
E-verslas
Trečiadienis, 30 Spalis 2013 10:43

Vytauto Didžiojo universitetas ir tekstinio turinio portalas „LingJob.lt“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią norinčiųjų universiteto studentų bei tyrėjų darbai bus publikuojami šiame portale. Taip siekiama plėsti verslo ir akademinės bendruomenės socialinį tinklą, kuriame studentai galės save pristatyti verslui, užmegzti kontaktus su potencialiais darbdaviais, gauti praktikos vietą, o verslas – rasti gabių studentų ar čia pat jiems pasiūlyti papildomo darbo.

 
Kokį logotipą pasirinkti?
E-verslas
Trečiadienis, 30 Spalis 2013 10:25

Sėkmingam verslui nebepakanka aukštų pardavimų ir gerai žinomo vardo – vizualiniai elementai tapo neatsiejama populiarumo dalimi. Pirma dėmesį atkreipianti detalė – grafinis ženklas, tačiau iš kur žinoti, kaip turi atrodyti naujausias tendencijas atitinkantis įmonės ženklas?

 

Kada reikia keisti logotipą?

 

Grafinių ženklų dizaine sunkiai įsimenamus, spalvų, teksto ir detalių kupinus ženklus keičia lengviau suprantami bei labiau atitinkantys įmonės identitetą, negana to, čia, kaip ir visur – vyrauja mados tendencijos. Žinoma, gerai sukurtas ir apgalvotas ženklas gali sėkmingai gyvuoti ne vieną dešimtmetį, tačiau viskas kinta. Netgi žymiausi prekės ženklai („Microsoft“, „Jaguar“, „Twitter“) atlieka ženklo korekcijas, taip norėdami išlaikyti vartotojų susidomėjimą, patrauklumą ir sustiprinti pozicijas rinkoje.

 

 
Atvirus duomenis „įdarbinęs“ projektas Kurgyvenu.lt gavo 200 tūkst. EUR investiciją
E-verslas
Pirmadienis, 28 Spalis 2013 14:15

Lietuviškas startuolis Kugyvenu.lt, kuris suteikia galimybę žmonėms pasitikrinti turimo ar trokštamo įsigyti nekilnojamojo turto kainą ir jos aplinkos veiksnius, pritraukė 200 tūkst. EUR investiciją iš „Practica Capital“ fondo ir migravo į „Windows Azure“ debesį. Numatoma, jog ši investicija prisidės ir prie projekto plėtros į užsienį.

 
Kodėl verta žvalgytis per petį, arba konkurentas – geriausias tavo sąjungininkas
E-verslas
Penktadienis, 25 Spalis 2013 16:27

Įsivaizduokite, kad jums priklauso puikiai žinoma ir žmonių pamėgta gardžių bandelių kepyklėlė. Jūsų socialinio tinklo paskyra yra ne tik aktyvi, tačiau sulaukiate daug klientų atsiliepimų bei patys dalijatės įdomia informacija ir originaliomis bandelių nuotraukomis. Viskas atrodo idealu, kol rinkoje nepasirodo konkurentai, kurie yra paruošę kandžią ir agresyvią marketingo kampaniją. Netrukus Jūsų socialinių tinklų profilį papuošia žinutė: „mes jus iškepsim“. Ką daryti? Reikia nedelsiant atsakyti, nes internetinėje erdvėje greita reakcija yra vienas iš svarbiausių būdų išlikti. Toliau tęsdami turėtumėte galvoti: kodėl gali būti naudinga sekti konkurentų veiklą ir kaip į ją reaguoti. Juk neveltui sakoma - „laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau“.

 
Internetinė rinkodara išaugo „mažojo broliuko“ marškinėlius
E-verslas
Penktadienis, 25 Spalis 2013 16:18

Šiandien nebepakanka turėti originalią idėją ar sukurti ką nors nauja – dabar vis sunkiau tas idėjas ir naujus produktus įvesti į rinką bei pasiekti tikslinę auditoriją. Dėl beprotiško informacijos kiekio, neįtikėtinų greičių ir pasirinkimo galimybių, vartotojus tampa vis sunkiau pasiekti, o ir jie tampa vis išrankesni bei atsargesni. Atsargesni? Taip, čia koją pačios sau pakišo, internetinę rinkodarą ir komunikaciją su viduramžių turgumi supainiojusios įmonės – rėksmingi baneriai, apgaulingos reklamos ir liūdnai pagarsėjęs (vis dar tebeegzistuojantis) socialinių tinklų gerbėjų pirkimas, prašymai spausti „like“ ir „share“, ar net privačios trumposios žinutės į telefonus, siūlant savo prekes ar paslaugas. Visi bandymai agresyviai ir, deja, dažniausiai ne itin skoningai pritraukti vartotojus, nė nemėginant slėpti nepasotinamo godumo ir noro pasipelnyti, dar labiau apsunkino, net tokius metodus griežtai atmetančių, įmonių rengiančių rinkodaros planus bei strategijas, darbą. Tad kokią reklamą pasirinkti, kad ne tik pasiektumėme savo klientą, bet ir nebūtumėme įkyrūs ar panašūs į „spam'ą“?

 

 
Analizė padeda nuspėti veiksmus
E-verslas
Trečiadienis, 23 Spalis 2013 15:56

Visada svajojai būti burtininku ar aiškiaregiu ir nuspėti kitų žmonių veiksmus? Tuomet pamėgink tapti jų veiksmų analitiku!

Bet kokia analizė yra skirta tam, kad galėtumėme geriau suprasti įvykius, jų priežastis, kad vėliau gebėtumėme juos nuspėti. Žmonės analizę naudoja kasdieninėse situacijose: žinome kokius veiksmus reikia priimti, kad draugams pakeltumėme nuotaiką, kaip pakasyti savo augintinio ausį ar sukelti mylimos merginos šypseną. Tačiau tam reikia pasiruošimo ir patirties, kuri įgyjama analizuojant praeities duomenis.

 
IT specialistas Marius Pareščius: azartinių lošimų internete filtravimu džiaugiasi tik lošimų organizatoriai
E-verslas
Pirmadienis, 21 Spalis 2013 14:01

Senasis azartinių lošimų įstatymas jau reikalavo naujo požiūrio. Įsigalėjus tinklapiams, pasiekiamiems visame pasaulyje, internetiniai lošimai iš karto pasidarė nelegalūs pagal senąjį įstatymą – jų gūdžius 12 metų atgal niekas neapgalvojo. Dabar, naudojantis valstybės, savaime suprantama, – mokesčių mokėtojų – lėšomis, numatoma įdiegti internetu organizuojamų lošimų blokavimo priemones ir nuo kitų metų įteisinti lošimus internete.

 
Tomas Palšis pasitraukia iš „AVAD Baltic” vadovo posto
E-verslas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2013 17:47

Spalio pradžioje Tomas Palšis pasitraukė iš „Apple” atstovės Baltijos šalyse „AVAD Baltic” generalinio direktoriaus posto. Nuo šiol vienos iš „ACME grupės” įmonės  „AVAD Baltic”  vadovės pareigas perima Inga Banevičiūtė, iki šiol kompanijoje dirbusi klientų aptarnavimo skyriaus vadove. Naujoji vadovė prie „AVAD Baltic” komandos prisijungė nuo kompanijos įkūrimo - 2008-aisiais.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed