Technologijos
„Google“ pripažino gaminanti papildytosios tikrovės akinius ir parodė, kaip jie veiks (video)
Technologijos
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 14:55

Kompanija „Google“ oficialiai pripažino, kad gandais apipintas projektas „Project Glass“ iš tiesų vykdomas – jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai. Balso komandomis valdomi akiniai perkelia dalį išmaniojo telefono funkcijų į regėjimo lauką.

Papildytoji tikrovė nėra naujiena – jau sukurta nemažai programų išmaniesiems telefonams, parodančių, kaip matomą vaizdą praturtina realaus laiko informacija.

 
„Microsoft“ viliasi, kad lietuviai aktyviau naudosis „Hotmail“ el. paštu ir „SkyDrive“ saugykla
Technologijos
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 14:49

Programinės įrangos gamintoja „Microsoft“ ketvirtadienį Vilniuje pristatė interneto produktų plėtojimo strategiją. Atnaujintos elektroninio pašto sistema „Hotmail“ ir duomenų saugykla „SkyDrive“ numato vartotojų prieigą prie savo duomenų iš visų išmaniųjų įrenginių, veikiančių skirtingose operacinėse sistemose.

 
Į orą pakilo „skraidantis automobilis“ (video)
Technologijos
Antradienis, 03 Balandis 2012 13:02

Olandijos bendrovė „PAL-V Europe“ pranešė sėkmingai išbandžiusi „skraidančiu automobiliu“ vadinamą savo sukurtą transporto priemonę PAL-V (Personal Air and Land Vehicle).

 
Sportuoti padės „išmanieji“ treneriai
Technologijos
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 13:38

Vienos populiariausių sporto šakų – futbolo entuziastai nuo šiol galės savo sportinius duomenis palyginti su garsiausių pasaulio futbolininkų atliekamų sprintų skaičiumi, bėgimo tempu bei kitais parodymais ir taip simboliškai mesti jiems iššūkį virtualioje erdvėje.

 
„Google“ automobilį gali vairuoti net ir aklas (video)
Technologijos
Šeštadienis, 31 kovas 2012 09:44

Bendrovės „Google“ vykdomos autonominio automobilio kūrimo programos  „Google Autonomous Car“ atstovai internete paskelbė dar vieną vaizdo siužetą, kuriame į vieno iš šių automobilių vairuotojo vietą atsisėdo aklas amerikietis Steve'as Mahanas.

 
Kuriamas „kosminis GPS“
Technologijos
Penktadienis, 30 kovas 2012 09:21

Vokietijos mokslininkai kuria kosminiams laivams skirtą navigacijos sistemą, leisiančią nustatyti jų buvimo vietą mūsų Galaktikoje kelių kilometrų tikslumu.

 
LG išleis lankstųjį elektroninį popierių
Technologijos
Penktadienis, 30 kovas 2012 00:14

Kompanija LG pradėjo serijinę lanksčiųjų ekranų gaminimą elektroninių knygų skaitytuvams. Ekranai bus gaminami pagal elektroninių rašalų technologiją (e-ink).

Skirtingai nei daugumoje e-ink ekranų, savo ekranuose LG naudos ne stiklą, o plastiką. Plastikiniai ekranai bus plonesni ir tvirtesni nei stikliniai.

 
IBM prognozės pildosi vėžlio greičiu
Technologijos
Antradienis, 27 kovas 2012 08:58

Technologijos pastaruoju metu vystomos septynmyliais žingsniais. Nepaisant to, korporacijos IBM vizionierių prognozės pildosi ne taip greitai, kaip tikėtasi. Kai kurios jų kelia nuostabą, o kartais – ir šypseną.

 
„Microsoft“ išmokė kompiuterį girdėti gestus (video)
Technologijos
Sekmadienis, 25 kovas 2012 23:02

Kompanija „Microsoft“ ir Vašingtono universiteto mokslininkai sukūrė eksperimentinę programą „SoundWave“, kuri gali atpažinti gestus kolonėlių ir mikrofono pagalba.

 
Bandome: nuolat užimtiems skirtas mažylis „Logitech Cube“
Technologijos
Šeštadienis, 24 kovas 2012 19:43

Gamintojo nuotraukaGamintojo nuotraukaJeigu paklaustumėte žmonių gatvėje, kas jiems įvairiuose informacinių technologijų prietaisuose itin svarbu, didelė dalis apklaustųjų atsakytų, jog svarbiausia – patogumas ir tai, kad prietaisai užimtų kuo mažiau vietos.

Technologijų gamintojai tą puikiai žino ir kaskart pristatydami naujausius prietaisus akcentuoja jų svorį, dydį, ergonomiškumą. Tą patį padarė ir kompanija „Logitech“ pristatydama savo naująjį, itin smulkų, gaminį „Logitech Cube“.

 
„Elektromarkt“ parduotuvėje atidaryta interaktyvi „Samsung“ produktų zona
Technologijos
Penktadienis, 23 kovas 2012 18:11

„Samsung Electronics“ atidarė pirmąją Lietuvoje interaktyvią skaitmeninių produktų zoną. Prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esančioje „Elektromarkt“ parduotuvėje nuo penktadienio galima išbandyti įvairius „Samsung“ gaminius.

 
JAV sukurta kamera, filmuojanti iš už kampo (video)
Technologijos
Penktadienis, 23 kovas 2012 12:19

Masačūsetso universiteto mokslininkai sukūrė prototipą kameros, galinčios filmuoti iš už kampo. Tai vizualizacijos sistema, naudojanti sienas ir grindis kaip atspindinčius paviršius užslėptų objektų vaizdo formavimui.

 
TDK pristato iki 4 GB eSSD kaupiklius
Technologijos
Penktadienis, 23 kovas 2012 02:25

Kompanija TDK balandį pristatė eSSD kaupiklius, skirtus biuro, pramonės ir medicinos įrangai, įvairiems terminalams ir kt.

eSSD jungia NAND mikroschemas ir GBDriver RS3 kontrolerį. Naudojant Serial ATA II sąsają, užtikrinamas 3 Gb/s duomenų perdavimo greitis.

 
„Ferarri“ tarp dviračių: elektrinis „Street Racer“
Technologijos
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 20:42

„Street Racer“ ©EH Line „Street Racer“ ©EH Line Bendrovė „EH Line“ naujausią savo kūrinį „Street Racer“ be užuolankų vadina elektrinių dviračių pasaulio „ferariu“. Savo technologinį meistriškumą lyginti su kompanija, kuri kuria konkurencingus „Formulės-1” lenktynių bolidus – drąsu. Tačiau „Street Racer“ atveju – pamatuota.

 
CŽV vadovas įvertino technologijų naudą šnipinėjimui
Technologijos
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 11:03

CŽV vadovas Davidas Petraeusas papasakojo, kaip naujosios technologijos, plačiai paplitusios tarp paprastų vartotojų, padeda šnipinėjimui. Vis daugiau buitinių įrenginių prijungiama prie interneto: nuo televizoriaus iki automobilių navigacinės sistemos.

Jei ankščiau šnipams reikėjo užsiimti pavojingu sekimu ir įrengti pasiklausymo įrangą visur, kur yra žvalgybą dominantis žmogus, tai šiandien situacija kardinaliai pasikeitė.

 
Lietuva – technologijų paraštėse
Technologijos
Trečiadienis, 21 kovas 2012 19:29

Technologijų milžinai pirmyn žengia septynmyliais žingsniais ir spėti paskui juos sunku ne tik paprastiems mirtingiesiems, bet ir ištisoms valstybėms.

Lietuva – viena tokių, kuriai sunku pasivyti nuolat pasauliui naujoves siūlančius technologijų gamintojus. Nusipirkę ir atsivežę naujausių įrenginių iš JAV, o kartais – ir iš greta esančių Europos šalių lietuviai lieka nusivylę, kai nusipirktieji prietaisai nebetenka dalies funkcijų ir savitumo.

 
„Seagate“ kuria iki 60 TB talpos kietuosius diskus
Technologijos
Trečiadienis, 21 kovas 2012 01:20

Kompanija „Seagate“ paskelbė, kad jai pirmajai pavyko pademonstruoti duomenų saugojimo magnetiniame diske tankio padidinimo galimybę iki 1 Tb kvadratiniam coliui.

Šiuolaikiniuose 3,5 colio 3 TB talpos kietuosiuose diskuose duomenų saugojimo tankis siekia 620 Gb kvadratiniam coliui. 2,5 colio 750 GB kietuosiuose diskuose šis rodiklis siekia 500 Gb kvadratiniam coliui.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed