Technologijos
Internautai šaiposi iš „Google“ papildytosios realybės akinių idėjos (video)
Technologijos
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 09:21

Kompanijai „Google“ paskelbus, kad jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriais šaipomasi iš idėjos perkelti išmaniojo telefono funkcijas į balsu valdomus akinius.

 
Sukurtas saldžių sapnų generatorius (video)
Technologijos
Antradienis, 10 Balandis 2012 14:35

Turintys „iPhone“ išmaniuosius telefonus jau dabar gali išbandyti D. Britanijoje sukurtą programą, padedančią sukurti malonius sapnus.

Britų mokslininkas profesorius Richardas Wisemanas, padėjęs sukurti šią išmaniesiems telefonams skirtą programą, mano, kad ji iš tikrųjų gali pagelbėti sergantiems miego sutrikimais ar depresija, skelbia „Dailymail.co.uk“. „Dream:ON“ pavadintą programą jau dabar iš „AppStore“ parduotuvės gali nemokamai parsisiųsti „Apple“ išmaniųjų telefonų vartotojai, o netrukus bus pateikta ir „Android“ operacinę sistemą naudojantiems telefonams skirta šios programos versija.

 
Atsistatanti plėvelė „Toray“ apsaugos įrenginius nuo įbrėžimų
Technologijos
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 23:49

Japonijos kompanija „Toray Advanced Film“ pradeda gamini specialią atsistatančią plėvelę, skirtą apsaugoti nešiojamuosius elektroninius įrenginius nuo įbrėžimų.

Gamintojai teigia, kad nedideli įbrėžimai kambario temperatūroje dingsta iš plėvelės paviršiaus per dešimt sekundžių arba greičiau. Įbrėžimai, kurių gylis viršija apsauginio sluoksnio gylį lieka.

 
Nei nuoga, nei apsirengusi (video)
Technologijos
Šeštadienis, 07 Balandis 2012 15:20

Olandijos drabužių dizaineris Daanas Roosegaarde'as sukūrė interaktyvią suknelę „Intimacy 2.0“, kuri ypatinga tuo, kad ją dėvinčiai merginai susijaudinus suknelė tampa permatoma.

 
Buvę „Samsung“ darbuotojai pavogė ir pardavė konkurentams „Samsung AMOLED“ technologiją
Technologijos
Penktadienis, 06 Balandis 2012 11:08

Pietų Korėjoje areštuota 11 žmonių pramoninio šnipinėjimo byloje. Jie įtariami pavogę ekranų gaminimo technologiją „Samsung AMOLED“.

Šiuo metu AMOLED ekranai bandomi įvairiuose įrenginiuose, tarp kurių „Galaxy Nexus“, „HTC Legend“, „Motorola Droid RAZR“, „Nokia Lumia 800“ ir t. t. Ateityje su šiais ekranais bus gaminami televizoriai.

 
„Google“ pripažino gaminanti papildytosios tikrovės akinius ir parodė, kaip jie veiks (video)
Technologijos
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 14:55

Kompanija „Google“ oficialiai pripažino, kad gandais apipintas projektas „Project Glass“ iš tiesų vykdomas – jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai. Balso komandomis valdomi akiniai perkelia dalį išmaniojo telefono funkcijų į regėjimo lauką.

Papildytoji tikrovė nėra naujiena – jau sukurta nemažai programų išmaniesiems telefonams, parodančių, kaip matomą vaizdą praturtina realaus laiko informacija.

 
„Microsoft“ viliasi, kad lietuviai aktyviau naudosis „Hotmail“ el. paštu ir „SkyDrive“ saugykla
Technologijos
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 14:49

Programinės įrangos gamintoja „Microsoft“ ketvirtadienį Vilniuje pristatė interneto produktų plėtojimo strategiją. Atnaujintos elektroninio pašto sistema „Hotmail“ ir duomenų saugykla „SkyDrive“ numato vartotojų prieigą prie savo duomenų iš visų išmaniųjų įrenginių, veikiančių skirtingose operacinėse sistemose.

 
Į orą pakilo „skraidantis automobilis“ (video)
Technologijos
Antradienis, 03 Balandis 2012 13:02

Olandijos bendrovė „PAL-V Europe“ pranešė sėkmingai išbandžiusi „skraidančiu automobiliu“ vadinamą savo sukurtą transporto priemonę PAL-V (Personal Air and Land Vehicle).

 
Sportuoti padės „išmanieji“ treneriai
Technologijos
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 13:38

Vienos populiariausių sporto šakų – futbolo entuziastai nuo šiol galės savo sportinius duomenis palyginti su garsiausių pasaulio futbolininkų atliekamų sprintų skaičiumi, bėgimo tempu bei kitais parodymais ir taip simboliškai mesti jiems iššūkį virtualioje erdvėje.

 
„Google“ automobilį gali vairuoti net ir aklas (video)
Technologijos
Šeštadienis, 31 kovas 2012 09:44

Bendrovės „Google“ vykdomos autonominio automobilio kūrimo programos  „Google Autonomous Car“ atstovai internete paskelbė dar vieną vaizdo siužetą, kuriame į vieno iš šių automobilių vairuotojo vietą atsisėdo aklas amerikietis Steve'as Mahanas.

 
Kuriamas „kosminis GPS“
Technologijos
Penktadienis, 30 kovas 2012 09:21

Vokietijos mokslininkai kuria kosminiams laivams skirtą navigacijos sistemą, leisiančią nustatyti jų buvimo vietą mūsų Galaktikoje kelių kilometrų tikslumu.

 
LG išleis lankstųjį elektroninį popierių
Technologijos
Penktadienis, 30 kovas 2012 00:14

Kompanija LG pradėjo serijinę lanksčiųjų ekranų gaminimą elektroninių knygų skaitytuvams. Ekranai bus gaminami pagal elektroninių rašalų technologiją (e-ink).

Skirtingai nei daugumoje e-ink ekranų, savo ekranuose LG naudos ne stiklą, o plastiką. Plastikiniai ekranai bus plonesni ir tvirtesni nei stikliniai.

 
IBM prognozės pildosi vėžlio greičiu
Technologijos
Antradienis, 27 kovas 2012 08:58

Technologijos pastaruoju metu vystomos septynmyliais žingsniais. Nepaisant to, korporacijos IBM vizionierių prognozės pildosi ne taip greitai, kaip tikėtasi. Kai kurios jų kelia nuostabą, o kartais – ir šypseną.

 
„Microsoft“ išmokė kompiuterį girdėti gestus (video)
Technologijos
Sekmadienis, 25 kovas 2012 23:02

Kompanija „Microsoft“ ir Vašingtono universiteto mokslininkai sukūrė eksperimentinę programą „SoundWave“, kuri gali atpažinti gestus kolonėlių ir mikrofono pagalba.

 
Bandome: nuolat užimtiems skirtas mažylis „Logitech Cube“
Technologijos
Šeštadienis, 24 kovas 2012 19:43

Gamintojo nuotraukaGamintojo nuotraukaJeigu paklaustumėte žmonių gatvėje, kas jiems įvairiuose informacinių technologijų prietaisuose itin svarbu, didelė dalis apklaustųjų atsakytų, jog svarbiausia – patogumas ir tai, kad prietaisai užimtų kuo mažiau vietos.

Technologijų gamintojai tą puikiai žino ir kaskart pristatydami naujausius prietaisus akcentuoja jų svorį, dydį, ergonomiškumą. Tą patį padarė ir kompanija „Logitech“ pristatydama savo naująjį, itin smulkų, gaminį „Logitech Cube“.

 
„Elektromarkt“ parduotuvėje atidaryta interaktyvi „Samsung“ produktų zona
Technologijos
Penktadienis, 23 kovas 2012 18:11

„Samsung Electronics“ atidarė pirmąją Lietuvoje interaktyvią skaitmeninių produktų zoną. Prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esančioje „Elektromarkt“ parduotuvėje nuo penktadienio galima išbandyti įvairius „Samsung“ gaminius.

 
JAV sukurta kamera, filmuojanti iš už kampo (video)
Technologijos
Penktadienis, 23 kovas 2012 12:19

Masačūsetso universiteto mokslininkai sukūrė prototipą kameros, galinčios filmuoti iš už kampo. Tai vizualizacijos sistema, naudojanti sienas ir grindis kaip atspindinčius paviršius užslėptų objektų vaizdo formavimui.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed