Technologijos
Japonijoje sukurtas polimerinis paviršius, apsaugantis mobiliuosius įrenginius nuo drėgmės (video)
Technologijos
Antradienis, 24 Balandis 2012 09:22

Japonijos kompanija „Daikin Industries“ žada mobiliųjų įrenginių savininkams pateikti apsauginį paviršių, apsaugantį mobiliuosius įrenginius nuo drėgmės. Tereikės tiesiog panardinti įrenginį į specialų skystį, pagamintą fluorpolimero pagrindu.

Teigiama, kad šį skystį bus galima įsigyti šių metų gruodį.

 
Naujas skeneris leidžia mobiliųjų telefonų savininkams matyti pro sienas ir rūbus
Technologijos
Pirmadienis, 23 Balandis 2012 01:22

Fantastiniuose romanuose aprašytos galimybės netrukus gali tapti realybe – mokslininkai sukūrė telefoną, kuris gali veikti kaip rentgeno aparatas.

Aukštųjų technologijų mikroschemos pagalba telefonų savininkai gali matyti pro sienas, medžius, plastiką ir (nors apie tai nekalbama) pro audinius, pavyzdžiui, drabužius.

 
Į kalėjimus ateina prižiūrėtojai – robotai (video)
Technologijos
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 13:58

Jis niekada nemiega, neserga, nevalgo, niekada nepavargsta, yra nepaperkamas: taigi, visai nesunku suprasti, kodėl P. Korėjos robototechnikos specialistai nusprendė sukurti  robotą, skirtą pakeisti prižiūrėtojus šalies kalėjimuose.

 
CŽV ragina masiškai įrenginėti akių rainelės skenerius
Technologijos
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:17

JAV Centrinė žvalgybos valdyba nori žymiai išplėsti akių rainelės skenerių ir kitų biometrinių identifikatorių naudojimą oro uostuose, viešbučiuose, valstybinėse įstaigose, automobilių nuomos punktuose ir kitose operatyviniu požūriu svarbiose vietose.

 
Japonijos kompanija aplenks „Google“ ir išleis papildytos realybės akinius šią vasarą (video)
Technologijos
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 23:30

Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš „Google“ kalbas. „Brother“ šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“.

Viename iš „AiRScouter“ stiklų yra įtaisytas permatomas ekranas, kuris akies tinklainėje sukuria 800 x 600 taškų raiškos vaizdą, kuris lygus 16 colių įstrižainės ekrano vaizdui 1 metro atstumu.

 
Superpopierius: magnetinis, neperšlampantis, antibakterinis
Technologijos
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:16

Kas sakė, kad popieriaus dienos jau suskaičiuotos? Nedidelis (plika akimi niekaip neįžvelgiamas) patobulinimas – ir pasaulis gali sulaukti kinų išradimo renesanso. Išties netikėta: kaip popierius tuo pat metu gali būti neperšlampantis, antibakterinis, magnetinis ir… vis dar popierius?

 
Rusiją į kosmosą siųs savo robotą-androidą (video)
Technologijos
Antradienis, 17 Balandis 2012 20:47

Rusijos inžinieriai ir mokslininkai sukūrė robotą androidą, skirtą darbui kosmose, praneša gizmod.ru.

Robotas SAR-400 gali atlikti paprastas užduotis, pavyzdžiui, įsukti varžtus ir apžiūrėti, ar nepažeistas kosminis laivas. Tiesa, dažniausiai jis veikia ne autonomiškai, o identiškai kopijuodamas visus jį valdančio operatoriaus judesius. Žinoma, smulkias ar labai standartines procedūras SAR-400 pajėgs atlikti ir savarankiškai be operatoriaus įsikišimo.

 
Pentagonas užsakė inovatyvius kontaktinius lęšius, išplečiančius regėjimo lauką (video)
Technologijos
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 00:14

JAV gynybos ministerija užsakė papildytos realybės sistemos „iOptik“ prototipą, išplečiantį regėjimo lauką.

Kompanijos „Innovega“ sukurta sistema leidžia jos nešiotojui matyti prie savęs esančius objektus ir kartu virtualiame ekrane tai, kas vyksta kelių kilometrų atstumų. Įrenginys veikia kartu su specialiais akiniais, iš kurių vaizdas transliuojamas į lęšius.

 
Japonijos bankas naudos visiškai biometrinius bankomatus
Technologijos
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 00:13

Japonijos bankas „Ogaki Kyoritsu“ rugsėjį pradės naudoti bankomatus, leisiančius išgryninti pinigus sąskaitos savininko rankos pagalba. Sąskaitos savininkas bus identifikuojamas pagal ranką. Taip pat reikės įvesti kodą ir gimimo metus. Naujo tipo bankomatams jokių plastikinių kortelių nereikės.

Biometriniai skeneriai Japonijos bankuose jau naudojami papildomam klientų identifikavimui, tiesa, gana ribotai.

 
Bevielis internetas – dar tik pakeliui į tarpmiestinį transportą
Technologijos
Sekmadienis, 15 Balandis 2012 11:25

Norintys kelyje nemokamai naršyti internete, kol kas turi aplenkti traukinių stotį ir rinktis autobusus, kuriuose yra tokia paslauga. Didžiųjų įmonių vadovai skaičiuoja, kad tuo bene daugiausiai pasinaudoja studentai. „Lietuvos geležinkeliai“, kurių naujuose traukiniuose buvo žadama įrengti šią paslaugą, tikina, kad bevielis internetas – dar tik pakeliui į bendrus vagonus. Pasak kalbintų keleivių, pridėtinė vertė dažnai lemia apsisprendimą, kuo važiuoti.Nėra galimybės užtikrinti spartų ryšį

 
Ruošiami su telefonais sujungti išmanieji laikrodžiai
Technologijos
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:11

Bendrovė „Pebble Technology“ rugsėjo mėnesį žada pateikti rinkai savo išmaniuosius rankinius laikrodžius „Pebble“, „Bluetooth“ belaidžiu ryšiu sujungtais su „iOS“ ar „Android“ operacinių sistemų valdomais išmaniaisiais telefonais.

 
Niujorke taksofonus pakeis išmanieji ekranai
Technologijos
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 09:22

Mobiliojo ryšio paplitimas gerokai sumažino laidinių telefonų, o taip pat taksofonų populiarumą, kurie dingsta iš miestų gatvių.

Niujorko valdžia nusprendė pakeisti telefono budelių paskirtį, patalpindama juose 32 colių įstrižainės išmaniuosius ekranus. Kitą mėnesį naujus įrenginius turės 250 telefonų būdelių, esančių penkiuose miesto rajonuose.

 
Internautai šaiposi iš „Google“ papildytosios realybės akinių idėjos (video)
Technologijos
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 09:21

Kompanijai „Google“ paskelbus, kad jos tyrimų laboratorijose kuriami papildytosios tikrovės akiniai, internete ėmė plisti vaizdo įrašai, kuriais šaipomasi iš idėjos perkelti išmaniojo telefono funkcijas į balsu valdomus akinius.

 
Sukurtas saldžių sapnų generatorius (video)
Technologijos
Antradienis, 10 Balandis 2012 14:35

Turintys „iPhone“ išmaniuosius telefonus jau dabar gali išbandyti D. Britanijoje sukurtą programą, padedančią sukurti malonius sapnus.

Britų mokslininkas profesorius Richardas Wisemanas, padėjęs sukurti šią išmaniesiems telefonams skirtą programą, mano, kad ji iš tikrųjų gali pagelbėti sergantiems miego sutrikimais ar depresija, skelbia „Dailymail.co.uk“. „Dream:ON“ pavadintą programą jau dabar iš „AppStore“ parduotuvės gali nemokamai parsisiųsti „Apple“ išmaniųjų telefonų vartotojai, o netrukus bus pateikta ir „Android“ operacinę sistemą naudojantiems telefonams skirta šios programos versija.

 
Atsistatanti plėvelė „Toray“ apsaugos įrenginius nuo įbrėžimų
Technologijos
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 23:49

Japonijos kompanija „Toray Advanced Film“ pradeda gamini specialią atsistatančią plėvelę, skirtą apsaugoti nešiojamuosius elektroninius įrenginius nuo įbrėžimų.

Gamintojai teigia, kad nedideli įbrėžimai kambario temperatūroje dingsta iš plėvelės paviršiaus per dešimt sekundžių arba greičiau. Įbrėžimai, kurių gylis viršija apsauginio sluoksnio gylį lieka.

 
Nei nuoga, nei apsirengusi (video)
Technologijos
Šeštadienis, 07 Balandis 2012 15:20

Olandijos drabužių dizaineris Daanas Roosegaarde'as sukūrė interaktyvią suknelę „Intimacy 2.0“, kuri ypatinga tuo, kad ją dėvinčiai merginai susijaudinus suknelė tampa permatoma.

 
Buvę „Samsung“ darbuotojai pavogė ir pardavė konkurentams „Samsung AMOLED“ technologiją
Technologijos
Penktadienis, 06 Balandis 2012 11:08

Pietų Korėjoje areštuota 11 žmonių pramoninio šnipinėjimo byloje. Jie įtariami pavogę ekranų gaminimo technologiją „Samsung AMOLED“.

Šiuo metu AMOLED ekranai bandomi įvairiuose įrenginiuose, tarp kurių „Galaxy Nexus“, „HTC Legend“, „Motorola Droid RAZR“, „Nokia Lumia 800“ ir t. t. Ateityje su šiais ekranais bus gaminami televizoriai.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed