Technologijos
„Panasonic“ IFA 2012 parodoje sujungia išmaniąsias technologijas su ekologiniais sprendimais
Technologijos
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 13:40

„Panasonic” šiais metais Berlyne vykstančioje kasmetinėje parodoje „Internationale Funkausstellung” (IFA) 2012 ruošiasi parodos lankytojams parodyti savo pasaulinę viziją, kaip sujungti išmaniąsias technologijas ir ekologijos idėjas. „Panasonic” 6,150m2 dydžio parodos stendas (esantis 5.2 salėje) yra suskirstytas į atskiras zonas, kuriose eksponuojamas naujausias produktų asortimentas, pažangiausios naujovės ir ateities technologijos.

 
Kinijoje atsiras nacionalinis mikroprocesorius
Technologijos
Pirmadienis, 30 Balandis 2012 12:05

Kinijos valdžia išrinks nacionalinę mikroprocesorių architektūrą. Tokios architektūros įrenginiai bus naudojami visuose projektuose, finansuojamuose valstybės.

Architektūrą nustatys grupė iš valdininkų, mokslininkų ir kompiuterinių kompanijų atstovų, tarp kurių „Huawei“ ir ZTE. Pirmasis grupės posėdis įvyko kovą.

 
Lieknėjimui skirti akiniai vizualiai didina valgį (video)
Technologijos
Penktadienis, 27 Balandis 2012 09:52

Tokio universiteto mokslininkai sukūrė akinius, padedančius jų savininkams sulieknėti.

Užsidėjus akinius, valgio porcija padidėja. Nedidelis valgio kiekis pasirodys maisto kalnu, o daug valgantys žmonės pasisotins mažesniu kiekiu maisto.

 
Vokiečiai pristatė išmaniasias padangas
Technologijos
Trečiadienis, 25 Balandis 2012 16:07

Ar jums atsibodo keisti padangas vos tik pasirodžius pirmajam sniegui? Ilgoje kelionėje nuolat užklumpa besikeičiančios oro sąlygos? Leipcigo universiteto mokslininkų teigimu, šios problemos greitu metu liks praeityje. Mokslininkai kuria pirmąsias pasaulyje „išmaniąsias“ padangas, kurios automatiškai prisitaikys prie oro sąlygų net ir tada, kai mašina važiuoja.

 
Lietuviai technologijų naujovėms abejingi
Technologijos
Trečiadienis, 25 Balandis 2012 10:14

Lietuviai vangiai reaguoja į naujoves ir dažniausiai perka laiko patikrintus (kitaip sakant, atpigusius) produktus. Taip mūsų šalies pirkėjus apibūdina ne tik rinkos tyrimų bendrovės, bet ir vietiniai prekeiviai.

 
Japonijoje sukurtas polimerinis paviršius, apsaugantis mobiliuosius įrenginius nuo drėgmės (video)
Technologijos
Antradienis, 24 Balandis 2012 09:22

Japonijos kompanija „Daikin Industries“ žada mobiliųjų įrenginių savininkams pateikti apsauginį paviršių, apsaugantį mobiliuosius įrenginius nuo drėgmės. Tereikės tiesiog panardinti įrenginį į specialų skystį, pagamintą fluorpolimero pagrindu.

Teigiama, kad šį skystį bus galima įsigyti šių metų gruodį.

 
Naujas skeneris leidžia mobiliųjų telefonų savininkams matyti pro sienas ir rūbus
Technologijos
Pirmadienis, 23 Balandis 2012 01:22

Fantastiniuose romanuose aprašytos galimybės netrukus gali tapti realybe – mokslininkai sukūrė telefoną, kuris gali veikti kaip rentgeno aparatas.

Aukštųjų technologijų mikroschemos pagalba telefonų savininkai gali matyti pro sienas, medžius, plastiką ir (nors apie tai nekalbama) pro audinius, pavyzdžiui, drabužius.

 
Į kalėjimus ateina prižiūrėtojai – robotai (video)
Technologijos
Sekmadienis, 22 Balandis 2012 13:58

Jis niekada nemiega, neserga, nevalgo, niekada nepavargsta, yra nepaperkamas: taigi, visai nesunku suprasti, kodėl P. Korėjos robototechnikos specialistai nusprendė sukurti  robotą, skirtą pakeisti prižiūrėtojus šalies kalėjimuose.

 
CŽV ragina masiškai įrenginėti akių rainelės skenerius
Technologijos
Penktadienis, 20 Balandis 2012 19:17

JAV Centrinė žvalgybos valdyba nori žymiai išplėsti akių rainelės skenerių ir kitų biometrinių identifikatorių naudojimą oro uostuose, viešbučiuose, valstybinėse įstaigose, automobilių nuomos punktuose ir kitose operatyviniu požūriu svarbiose vietose.

 
Japonijos kompanija aplenks „Google“ ir išleis papildytos realybės akinius šią vasarą (video)
Technologijos
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 23:30

Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš „Google“ kalbas. „Brother“ šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“.

Viename iš „AiRScouter“ stiklų yra įtaisytas permatomas ekranas, kuris akies tinklainėje sukuria 800 x 600 taškų raiškos vaizdą, kuris lygus 16 colių įstrižainės ekrano vaizdui 1 metro atstumu.

 
Superpopierius: magnetinis, neperšlampantis, antibakterinis
Technologijos
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:16

Kas sakė, kad popieriaus dienos jau suskaičiuotos? Nedidelis (plika akimi niekaip neįžvelgiamas) patobulinimas – ir pasaulis gali sulaukti kinų išradimo renesanso. Išties netikėta: kaip popierius tuo pat metu gali būti neperšlampantis, antibakterinis, magnetinis ir… vis dar popierius?

 
Rusiją į kosmosą siųs savo robotą-androidą (video)
Technologijos
Antradienis, 17 Balandis 2012 20:47

Rusijos inžinieriai ir mokslininkai sukūrė robotą androidą, skirtą darbui kosmose, praneša gizmod.ru.

Robotas SAR-400 gali atlikti paprastas užduotis, pavyzdžiui, įsukti varžtus ir apžiūrėti, ar nepažeistas kosminis laivas. Tiesa, dažniausiai jis veikia ne autonomiškai, o identiškai kopijuodamas visus jį valdančio operatoriaus judesius. Žinoma, smulkias ar labai standartines procedūras SAR-400 pajėgs atlikti ir savarankiškai be operatoriaus įsikišimo.

 
Pentagonas užsakė inovatyvius kontaktinius lęšius, išplečiančius regėjimo lauką (video)
Technologijos
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 00:14

JAV gynybos ministerija užsakė papildytos realybės sistemos „iOptik“ prototipą, išplečiantį regėjimo lauką.

Kompanijos „Innovega“ sukurta sistema leidžia jos nešiotojui matyti prie savęs esančius objektus ir kartu virtualiame ekrane tai, kas vyksta kelių kilometrų atstumų. Įrenginys veikia kartu su specialiais akiniais, iš kurių vaizdas transliuojamas į lęšius.

 
Japonijos bankas naudos visiškai biometrinius bankomatus
Technologijos
Pirmadienis, 16 Balandis 2012 00:13

Japonijos bankas „Ogaki Kyoritsu“ rugsėjį pradės naudoti bankomatus, leisiančius išgryninti pinigus sąskaitos savininko rankos pagalba. Sąskaitos savininkas bus identifikuojamas pagal ranką. Taip pat reikės įvesti kodą ir gimimo metus. Naujo tipo bankomatams jokių plastikinių kortelių nereikės.

Biometriniai skeneriai Japonijos bankuose jau naudojami papildomam klientų identifikavimui, tiesa, gana ribotai.

 
Bevielis internetas – dar tik pakeliui į tarpmiestinį transportą
Technologijos
Sekmadienis, 15 Balandis 2012 11:25

Norintys kelyje nemokamai naršyti internete, kol kas turi aplenkti traukinių stotį ir rinktis autobusus, kuriuose yra tokia paslauga. Didžiųjų įmonių vadovai skaičiuoja, kad tuo bene daugiausiai pasinaudoja studentai. „Lietuvos geležinkeliai“, kurių naujuose traukiniuose buvo žadama įrengti šią paslaugą, tikina, kad bevielis internetas – dar tik pakeliui į bendrus vagonus. Pasak kalbintų keleivių, pridėtinė vertė dažnai lemia apsisprendimą, kuo važiuoti.Nėra galimybės užtikrinti spartų ryšį

 
Ruošiami su telefonais sujungti išmanieji laikrodžiai
Technologijos
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:11

Bendrovė „Pebble Technology“ rugsėjo mėnesį žada pateikti rinkai savo išmaniuosius rankinius laikrodžius „Pebble“, „Bluetooth“ belaidžiu ryšiu sujungtais su „iOS“ ar „Android“ operacinių sistemų valdomais išmaniaisiais telefonais.

 
Niujorke taksofonus pakeis išmanieji ekranai
Technologijos
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 09:22

Mobiliojo ryšio paplitimas gerokai sumažino laidinių telefonų, o taip pat taksofonų populiarumą, kurie dingsta iš miestų gatvių.

Niujorko valdžia nusprendė pakeisti telefono budelių paskirtį, patalpindama juose 32 colių įstrižainės išmaniuosius ekranus. Kitą mėnesį naujus įrenginius turės 250 telefonų būdelių, esančių penkiuose miesto rajonuose.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed