Technologijos
Išmanieji sekso robotai nukonkuruos Olialia pupytes?
Technologijos
Ketvirtadienis, 07 Lapkritis 2013 16:18

Nors tradiciniams lytiniams santykiams reikalingi du žmonės, tačiau šiais laikais antrąjį partnerį vis dažniau imituoja sekso lėlės. Nors iš pradžių jos į žmogų panašios buvo tik savo forma, tačiau greitai besivystančių technologijų dėka jos vis labiau panašėja į tikrus žmones.

 

Amerikoje tikroviškos išvaizdos sekso robotai – jau nebe naujiena. Jie ne tik yra panašūs į žmones, bet ir geba palaikyti lengvą pokalbį ar net sureaguoti į prisilietimą. Žinoma, tokios kol kas yra tikrai ne visiems prieinamos, kadangi kainuoja nemažus pinigus. Dėl to plačiau naudojami yra paprasti, mažiau tikroviški sekso robotai. Tačiau žinant, kaip greitai technologijos linkusios tobulėti ir nuvertėti, galima daryti prielaidą, kad neilgai beliko laukti iki laiko, kai tikroviški sekso robotai bus prienami daugeliui.

 

 
IT industrija atsisuka į moteris – startuoja nacionalinė iniciatyva „Moterys ir technologijos“
Technologijos
Trečiadienis, 06 Lapkritis 2013 12:29

Šiandien, lapkričio 5 d., asociacija „>INFOBALTLietuvoje pristato nacionalinę iniciatyvą „Moterys ir technologijos“. Įgyvendinant šią iniciatyvą, su partneriais bus siekiama atkreipti Lietuvos moterų dėmesį į palankias darbo galimybes IRT srityje bei paskatinti susieti su ja savo ateitį. Remiantis statistika, šiuo metu iš 1000 moterų, įgijusių bakalauro diplomą, tik 4 lieka dirbti IT srityje. Tuo metu ES tyrimo duomenys rodo, kad į skaitmeninį sektorių pritraukus dirbti daugiau moterų, BVP kasmet padidėtų 9 mlrd. eurų.

 
Klaipėdiečiai ruošiasi pasaulį užkariauti LED šviestuvais akvariumams
Technologijos
Antradienis, 29 Spalis 2013 11:41

Kol vieni tik dejuoja, kaip viskas blogai mūsų šalyje ir nieko nedaro, kiti su savo sugalvotais ir Lietuvoje pagamintais produktais neabejoja rasiantys nišą pasaulinėje rinkoje. Verslumo ugdymo projekto START konkurse „Verslo taurė“ laimėję broliai Tomas ir Justas Lenkauskai savo idėją „Akvariumų apšvietimo sistemos“ realizuoti ketina jau kitąmet.

 
Lietuvos gyventojų fotografavimo įpročiai: užstalės palėbavimus keičia meniškos fotografijos
Technologijos
Pirmadienis, 28 Spalis 2013 11:24

Per pastaruosius 10 metų Lietuvos gyventojų fotografavimo įpročiai pasikeitė kardinaliai – skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų pardavimai sparčiai mažėja, o buitines nuotraukas iš vakarėlių vis dažniau keičia meniški fotografiniai eksperimentai. Be to, pirkėjai renkasi vis profesionalesnę fotoįrangą ir nevengia į ją investuoti solidesnių sumų – veidrodinei fotokamerai Lietuvoje šiemet vidutiniškai išleidžiama per 2200 Lt.

 
Lietuvoje pristatomi naujausi LG flagmanai
Technologijos
Pirmadienis, 21 Spalis 2013 13:25

Vilnius, 2013 m. spalio 18 d. – „LG Electronics“ (LG) Lietuvos rinkoje pristatė naujausius flagmanus. Šiame sąraše yra du „G“ serijos atstovai – išmanusis telefonas „LG G2“ ir planšetinis kompiuteris „LG G Tab 8.3“ (prekyboje atitinkamai pasirodys spalį ir lapkritį), 55 ir 65 colių „Ultra HD TV“ modeliai (prekyboje spalį), mobilusis kišeninis spausdintuvas „LG Pocket Photo“. Lapkričio mėn. prekyboje pasirodys ir LG OLED televizorius lenktu ekranu (55EA9800).

 
VU studentams – universiteto ir „Barclays“ technologijų centro mobiliųjų aplikacijų kūrimo laboratorija
Technologijos
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 16:04

„Barclays“ technologijų centras Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetu (VU MIF), iškilmingai atidarė mobiliųjų aplikacijų kūrimo laboratoriją „Innovation Space“.

 
Viešosios paslaugos tampa labiau prieinamos gyventojams per išmaniąsias programėles
Technologijos
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 11:28

Apie 50 programuotojų dizainerių ir technologijų mylėtojų visą praėjusį savaitgalį (rugpjūčio 4-6 d.) Klaipėdoje, naudodamiesi valstybės institucijų pateiktais viešaisiais duomenimis, kūrė programėles išmaniesiems įrenginiams (telefonams, planšetėms, kompiuteriams), kurios padės gyventojams paprasčiau pasiekti reikalingus duomenis ir leis paprasčiau bendrauti su valstybės institucijomis.

 
LG pristato 9.1. kanalo erdvinio garso namų kino sistemą
Technologijos
Antradienis, 07 Gegužė 2013 14:47

„LG Electronics“ (LG) pristatė pažangiausią kompanijos namų kino teatro sistemą „BH9530TW“. 9.1. kanalo, 1460 vatų sistema atkuria kino teatrams prilystantį erdvinį garsą ir tarnauja kaip pramogų centras – vartotojai gali jungtis prie „Smart TV“ funkcijos televizoriuose, belaidžiu ryšiu perkelti turinį iš išorinių mobiliųjų įrenginių.

 
“CGTrader”: nuo idėjos iki virtualaus 3D objektų turgaus
Technologijos
Penktadienis, 15 kovas 2013 15:37

Šiandien viską galima nusipirkti internetu. Virtualios parduotuvės nebėra naujiena jauseniai. Tačiau įsivaizduokite virtualų turgų, kuriame galite įsigyti trimatės kompiuterinėsgrafikos modelių... Eifelio bokštas, JAV prezidento Barako Obamos biustas, naujausiasMercedes Benz modelis: viskas vienoje vietoje.

 
„Prestigio“ pristato atnaujintą Android įrenginiams skirtos „Prestigio eReader“ aplikacijos versiją – „Prestigio App 3.0“
Technologijos
Ketvirtadienis, 14 kovas 2013 12:14

Plataus vartojimo elektronikos prietaisų, įskaitant įrenginių elektroninėms knygoms skaityti, gamintoja kompanija „Prestigio“ pristatė atnaujintą elektroninių knygų parsisiuntimui ir skaitymui pritaikytą „Prestigio eReader 3.0“ aplikaciją.

 
HP naujiena: svetainėje įsikursianti spausdinimo ateitis
Technologijos
Antradienis, 05 kovas 2013 15:37

HP pristatė spausdintuvą, kuris nepriekaištingai prisitaikys prie vartotojo gyvenimo. Naujasis daugiafunkcinis „HP ENVY 120 e-All-in-One“, kuriame dera modernios spausdinimo technologijos ir šiuolaikinis dizainas, pasižymi elegancija ir naudojimo paprastumu.

 
Google Street View puslapis Lietuvos žiniasklaidai
Technologijos
Ketvirtadienis, 31 Sausis 2013 13:58

Šiandien internete Google Maps paslauga savo vartotojus nudžiugino dar viena funkcija pavadinimu Street View, kurios dėka viso pasaulio interneto vartotojams bus prieinama virtuali kelionė po Lietuvos apylinkes ir susipažinimas su jos įžymybėmis.

 
Belaidžio ryšio technologijos keliasi į medicinos sritį
Technologijos
Antradienis, 23 Spalis 2012 08:36

Belaidžio ryšio technologijas naudojame kasdien. Jų pritaikymas labai platus – tai ir belaidžio ryšio interneto tinklas („Wi-Fi“), ir programos, kuriomis galime prisijungti prie palydovo nuotraukų ar nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo perjunginėjame televizijos kanalus. Pamažu šios technologijos "kraustosi" ir į medicinos sritį.

 
Naujoji „Logitech“ interneto kamera – vaizdas netradiciniu kampu
Technologijos
Trečiadienis, 17 Spalis 2012 12:13

„Logitech“ pristato naują interneto kamerą „Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam“, suteikiančią naujų galimybių perduoti vaizdo transliacijas ir fiksuoti vaizdus. Skirta plačiam vartotojų ratui – nuo video profesionalų iki tinklaraštininkų ar mėgėjų – ši kamera, skirtingai nei tradicinės alternatyvos, suteikia galimybę įrašinėti ir perduoti vaizdą iš pačių įvairiausių kampų papildydama standartines „Mac“ kompiuterio internetinių pokalbių funkcijas.

 
Dirbti su keliais įrenginiais vienu metu – nuo šiol tai įmanoma pasitelkus naująją „Logitech“ klaviatūrą
Technologijos
Pirmadienis, 15 Spalis 2012 11:23

„Logitech“ plečia savo klaviatūrų spektrą ir pristato naują klaviatūrą „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“, suderinamą su skirtingų platformų įrenginiais ir leidžiančią su jais dirbti vienu metu. Belaidžio ryšio technologiją „Bluetooth“ naudojanti klaviatūra veikia su „Windows“, „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, o vienu metu gali būti prijungta prie trijų skirtingų prietaisų.

 
Verslui pristatyta naujoji valdymo sistema „Microsoft Dynamics NAV 2013"
Technologijos
Penktadienis, 12 Spalis 2012 08:17

Microsoft“ pristatė naują verslo valdymo sistemą „Microsoft Dynamics NAV 2013“, skirtą smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms. Naujoji „Dynamics NAV 2013“ naudoja visiems gerai pažįstamą biuro programų „Office“ vartotojo sąsają, glaudžiai integruota su „Excel“, „SharePoint“ ir „Office 365“. Be to, ši verslo valdymo sistema gali veikti tiek „debesyje“, tiek įmonės serveriuose, o vartotojai prie jos gali prisijungti su praktiškai visais išmaniaisiais įrenginiais.

 

 
„Siemens“ atidarė miestų plėtrai skirtą centrą „The Crystal“
Technologijos
Penktadienis, 21 Rugsėjis 2012 00:00

Šią savaitę Londone duris atvėrė pirmasis „Siemens“ miestų plėtrai skirtas centras, kuriame įkurta didžiausia pasaulyje tvariam miestų vystymuisi skirta paroda. Dėl kristalo formos „The Crystal“ vardu pavadintame pastate vyks diskusijos ir konferencijos miestų plėtros temomis, veiks technologijų ir inovacijų centras.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed