Technologijos
“CGTrader”: nuo idėjos iki virtualaus 3D objektų turgaus
Technologijos
Penktadienis, 15 kovas 2013 15:37

Šiandien viską galima nusipirkti internetu. Virtualios parduotuvės nebėra naujiena jauseniai. Tačiau įsivaizduokite virtualų turgų, kuriame galite įsigyti trimatės kompiuterinėsgrafikos modelių... Eifelio bokštas, JAV prezidento Barako Obamos biustas, naujausiasMercedes Benz modelis: viskas vienoje vietoje.

 
„Prestigio“ pristato atnaujintą Android įrenginiams skirtos „Prestigio eReader“ aplikacijos versiją – „Prestigio App 3.0“
Technologijos
Ketvirtadienis, 14 kovas 2013 12:14

Plataus vartojimo elektronikos prietaisų, įskaitant įrenginių elektroninėms knygoms skaityti, gamintoja kompanija „Prestigio“ pristatė atnaujintą elektroninių knygų parsisiuntimui ir skaitymui pritaikytą „Prestigio eReader 3.0“ aplikaciją.

 
HP naujiena: svetainėje įsikursianti spausdinimo ateitis
Technologijos
Antradienis, 05 kovas 2013 15:37

HP pristatė spausdintuvą, kuris nepriekaištingai prisitaikys prie vartotojo gyvenimo. Naujasis daugiafunkcinis „HP ENVY 120 e-All-in-One“, kuriame dera modernios spausdinimo technologijos ir šiuolaikinis dizainas, pasižymi elegancija ir naudojimo paprastumu.

 
Google Street View puslapis Lietuvos žiniasklaidai
Technologijos
Ketvirtadienis, 31 Sausis 2013 13:58

Šiandien internete Google Maps paslauga savo vartotojus nudžiugino dar viena funkcija pavadinimu Street View, kurios dėka viso pasaulio interneto vartotojams bus prieinama virtuali kelionė po Lietuvos apylinkes ir susipažinimas su jos įžymybėmis.

 
Belaidžio ryšio technologijos keliasi į medicinos sritį
Technologijos
Antradienis, 23 Spalis 2012 08:36

Belaidžio ryšio technologijas naudojame kasdien. Jų pritaikymas labai platus – tai ir belaidžio ryšio interneto tinklas („Wi-Fi“), ir programos, kuriomis galime prisijungti prie palydovo nuotraukų ar nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo perjunginėjame televizijos kanalus. Pamažu šios technologijos "kraustosi" ir į medicinos sritį.

 
Naujoji „Logitech“ interneto kamera – vaizdas netradiciniu kampu
Technologijos
Trečiadienis, 17 Spalis 2012 12:13

„Logitech“ pristato naują interneto kamerą „Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam“, suteikiančią naujų galimybių perduoti vaizdo transliacijas ir fiksuoti vaizdus. Skirta plačiam vartotojų ratui – nuo video profesionalų iki tinklaraštininkų ar mėgėjų – ši kamera, skirtingai nei tradicinės alternatyvos, suteikia galimybę įrašinėti ir perduoti vaizdą iš pačių įvairiausių kampų papildydama standartines „Mac“ kompiuterio internetinių pokalbių funkcijas.

 
Dirbti su keliais įrenginiais vienu metu – nuo šiol tai įmanoma pasitelkus naująją „Logitech“ klaviatūrą
Technologijos
Pirmadienis, 15 Spalis 2012 11:23

„Logitech“ plečia savo klaviatūrų spektrą ir pristato naują klaviatūrą „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“, suderinamą su skirtingų platformų įrenginiais ir leidžiančią su jais dirbti vienu metu. Belaidžio ryšio technologiją „Bluetooth“ naudojanti klaviatūra veikia su „Windows“, „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, o vienu metu gali būti prijungta prie trijų skirtingų prietaisų.

 
Verslui pristatyta naujoji valdymo sistema „Microsoft Dynamics NAV 2013"
Technologijos
Penktadienis, 12 Spalis 2012 08:17

Microsoft“ pristatė naują verslo valdymo sistemą „Microsoft Dynamics NAV 2013“, skirtą smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms. Naujoji „Dynamics NAV 2013“ naudoja visiems gerai pažįstamą biuro programų „Office“ vartotojo sąsają, glaudžiai integruota su „Excel“, „SharePoint“ ir „Office 365“. Be to, ši verslo valdymo sistema gali veikti tiek „debesyje“, tiek įmonės serveriuose, o vartotojai prie jos gali prisijungti su praktiškai visais išmaniaisiais įrenginiais.

 

 
„Siemens“ atidarė miestų plėtrai skirtą centrą „The Crystal“
Technologijos
Penktadienis, 21 Rugsėjis 2012 00:00

Šią savaitę Londone duris atvėrė pirmasis „Siemens“ miestų plėtrai skirtas centras, kuriame įkurta didžiausia pasaulyje tvariam miestų vystymuisi skirta paroda. Dėl kristalo formos „The Crystal“ vardu pavadintame pastate vyks diskusijos ir konferencijos miestų plėtros temomis, veiks technologijų ir inovacijų centras.

 
Akustinis ginklas
Technologijos
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 16:34

Turbūt daugelis girdėjo istoriją apie Jericho šturmą, kuomet judėjai pūtė dūdas ir miesto sienos griuvo. Vėliau tai imta sieti su stipraus ypatingo garso, kurį sukūrė Jericho dūdos, poveikiu. Vėliau atsirado norinčių sukurti taip veikiančius įrenginius.

Garso bangos jau seniai traukė specialistų dėmesį. Jau Antrojo pasaulinio karo metu buvo kuriamos sistemos, galinčios aptikti priešininko buvimo vietą pagal šūvių garsą, o paskui jam smogti. 1960-1970-aisiais pradėta domėtis garso šaltiniais kaip ginklu, galinčiu sužeisti žmones arba apriboti jų veiksnumą.

 
Tyrimas: sekami beveik visi „BitTorrent“ naudotojai
Technologijos
Ketvirtadienis, 06 Rugsėjis 2012 11:51

Beveik visi naudojantys failų dalinimosi paslaugą „BitTorrent“ norėdami parsisiųsti naujausią filmą arba muziką tikriausiai yra stebimi, rodo JK tyrėjų atliktas tyrimas, rašo BBC.

Birmingemo universiteto atliktas tyrimas rodo, kad nelegalus duomenų dalintojas, besisiunčiantis populiarų turinį, yra užfiksuojamas per tris valandas.

 
Akylesnis Didžiojo Brolio žvilgsnis, arba „Google“ užpatentavo įvairių daiktų paieškos ir atpažinimo technologiją
Technologijos
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 15:12

Kompanija „Google“ gavo patentą įvairių daiktų nuotraukose ir vaizdo įrašuose atpažinimo technologiją. Teigiama, jog jos pagalba bus galima identifikuoti bet kurį objektą kadre, net ir tuos, kuria ankščiau nebuvo indeksuoti.

Žmonės turi įgimtą savybę atpažinti bet kurį objektą, pažiūrėjus į jį. Kompiuteriui tai padaryti kur kas sunkiau, tačiau greitai situacija gali pasikeisti.

 
„Panasonic“ IFA 2012 parodoje sujungia išmaniąsias technologijas su ekologiniais sprendimais
Technologijos
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 13:40

„Panasonic” šiais metais Berlyne vykstančioje kasmetinėje parodoje „Internationale Funkausstellung” (IFA) 2012 ruošiasi parodos lankytojams parodyti savo pasaulinę viziją, kaip sujungti išmaniąsias technologijas ir ekologijos idėjas. „Panasonic” 6,150m2 dydžio parodos stendas (esantis 5.2 salėje) yra suskirstytas į atskiras zonas, kuriose eksponuojamas naujausias produktų asortimentas, pažangiausios naujovės ir ateities technologijos.

 
Kinijoje atsiras nacionalinis mikroprocesorius
Technologijos
Pirmadienis, 30 Balandis 2012 12:05

Kinijos valdžia išrinks nacionalinę mikroprocesorių architektūrą. Tokios architektūros įrenginiai bus naudojami visuose projektuose, finansuojamuose valstybės.

Architektūrą nustatys grupė iš valdininkų, mokslininkų ir kompiuterinių kompanijų atstovų, tarp kurių „Huawei“ ir ZTE. Pirmasis grupės posėdis įvyko kovą.

 
Lieknėjimui skirti akiniai vizualiai didina valgį (video)
Technologijos
Penktadienis, 27 Balandis 2012 09:52

Tokio universiteto mokslininkai sukūrė akinius, padedančius jų savininkams sulieknėti.

Užsidėjus akinius, valgio porcija padidėja. Nedidelis valgio kiekis pasirodys maisto kalnu, o daug valgantys žmonės pasisotins mažesniu kiekiu maisto.

 
Vokiečiai pristatė išmaniasias padangas
Technologijos
Trečiadienis, 25 Balandis 2012 16:07

Ar jums atsibodo keisti padangas vos tik pasirodžius pirmajam sniegui? Ilgoje kelionėje nuolat užklumpa besikeičiančios oro sąlygos? Leipcigo universiteto mokslininkų teigimu, šios problemos greitu metu liks praeityje. Mokslininkai kuria pirmąsias pasaulyje „išmaniąsias“ padangas, kurios automatiškai prisitaikys prie oro sąlygų net ir tada, kai mašina važiuoja.

 
Lietuviai technologijų naujovėms abejingi
Technologijos
Trečiadienis, 25 Balandis 2012 10:14

Lietuviai vangiai reaguoja į naujoves ir dažniausiai perka laiko patikrintus (kitaip sakant, atpigusius) produktus. Taip mūsų šalies pirkėjus apibūdina ne tik rinkos tyrimų bendrovės, bet ir vietiniai prekeiviai.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed