Įvairenybės
Europa ruošiasi elektromobilių paplitimui
Įvairenybės
Penktadienis, 09 Liepa 2010 09:17
Europos Komisija žengė dar vieną žingsnį besiruošiant planuojamam elektromobilių paplitimui.

Komisija pasirašė sutartį su Europos elektrotechninių standartų komitetu bei Europos telekomunikacijų standartų komitetu. Pagal šią sutartį bus dirbama standartizuojant elektromobilių pakrovimo sistemas 27 Europos šalyse.
 
Sergantys anoreksija neatskyrė realaus valgio nuo virtualaus
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Liepa 2010 09:39
Žmonės su sutrikusiu maitinimosi režimu jaučia vienodą emocinę reakciją matydami tikrą ir virtualų maistą, parodė eksperimentas, atliktas mokslininkų iš įvairių šalių. Apie tai rašo „Science Daily“.

Eksperimente dalyvavo 30 moterų. 10 iš jų sirgo bulimija, 10 – anoreksija, o kitos 10 įėjo į taip vadinamą kontrolinę grupę.
 
Skraidantys robotai taps degalinėmis
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 14:10
JAV kuriamas autonominis „skraidantis tanklaivis“, kuris galės papildyti danguje patruliuojančių bepiločių lėktuvų degalų atsargas.

Bendrovė „Northrop Grumman“ pranešė su JAV Gynybos departamento Priešakinių gynybos tyrimų agentūra (DARPA) pasirašiusi sutartį dėl autonominės degalų papildymo skrydžio metu sistemos kūrimo.
 
Nauja grėsmė – „geležiniai“ „Trojos arkliai“
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 14:04
USB jungties protokolo spragos kompiuterių vartotojų šnipais gali paversti kompiuterių klaviatūras, peles, kaupiklius ar bet kokius kitus techninius įrenginius.
 
"Baterijų kablys" leidžia "pasiskolinti" energijos tiesiai iš antžeminių elektros linijų (Video)
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 13:54

Kariškių nuomone, kartais tiesiog neapsimoka kartu su savimi gabenti papildomų energijos šaltinių - akumuliatorių, generatorių ir visų kitų agregatų. Potencialus energijos šaltinis, tiesiog "laukiantis", kad prie jo kas nors prisijungtų, paprastai kybo tiesiai virš galvų. Ir tai nėra Saulė, o antžeminės elektros tiekimo linijos.

 
Lietuvos paviljoną „Expo“ parodoje jau aplankė 2 mln. lankytojų
Įvairenybės
Penktadienis, 02 Liepa 2010 10:19
Šanchajuje, kur vyksta pasaulio paroda „Expo 2010“, Lietuvos paviljoną aplankė jau 2 mln. lankytojų. Du mėnesius vykstančioje parodoje mūsų šalies paviljonas patenka tarp lankomiausių ir lenkia net tokių valstybių kaip Didžioji Britanija bei Turkija paviljonus.

Dumilijonąja Lietuvos paviljono lankytoja tapo 40 m. kinė Wang Qi. Specialiai į „Expo“ parodą kartu su 11 m. sūnumi ji atvyko iš už daugiau nei 900 km esančios Hubei provincijos.
 
LG pagamino saulės energiją naudojantį oro kondicionierių
Įvairenybės
Penktadienis, 02 Liepa 2010 10:14
Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pranešė pristačiusi pirmąjį ekologišką, saulės energiją naudojantį oro kondicionierių „FQ232LASS“, skirtą  namų vartotojams.

„Saulės energiją naudojantis kondicionierius pritaikytas kiekvieniems namams – jame integruotos pažangios LG technologijos garantuoja geriausias oro kondicionavimo ir energiją taupyti padedančias savybes“, - bendrovės pranešime cituojamas Hwan-yong Nho, „LG Electronics Air Conditioning Company“ vykdomasis direktorius. Anot jo, naujasis kondicionierius padės sustiprinti LG pozicijas rinkoje.
 
„Electronic Frontier Foundation“ – prieš didžiausią JAV piratų medžioklę
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:35
JAV pilietinių laisvių grupė „Electronic Frontier Foundation“ davė parodymus Vašingtono teismui, kuriais siekiama sustabdyti didžiausią JAV  elektroninės erdvės piratų medžioklę.

Ši grupė nori, kad teismas atmestų tūkstančius ieškinių dėl tariamai neteisėtų failų dalinimosi.
 
Šv. Onos bažnyčia bus skenuojama lazeriu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:17

Vienas gražiausių Lietuvos architektūros objektų – Šv. Onos bažnyčia – liepos 26–31 dienomis bus skenuojama lazeriu, taip siekiant išsaugoti išskirtinį Lietuvos kultūros paveldą. Į Lietuvą atvyksianti ne pelno siekianti organizacija „CyArk“ po kelių  dienų darbo gaus skaitmeninį bažnyčios išorės ir vidaus atvaizdą.

 
Girtas brokeris padidino naftos kainas
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 23:15
Girtas naftos brokeris, sudaręs sandėrių pusei milijardo dolerių, atleistas iš biržos, jam taip pat skirta stambi bauda.

Didžiosios Britanijos finansinių paslaugų valdyba įpareigojo vyriausiąjį bendrovės „PVM“ brokerį Stiveną Perkinsą sumokėti 108 tūkstančių dolerių baudą, rašo „Computerworld UK“.
 
HP parodys biuro kasdienybės momentus, kuriančius grąžą verslui
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 10:57
Šią vasarą HP vykdo kampaniją, kurios tikslas – įvertinti, kas biurų darbuotojams padeda dirbti efektyviau. Bus siekiama atskleisti, kaip kasdieniai įpročiai - rytinis kavos gėrimas su bendradarbiais ar patraukli darbo aplinka – sukuria realią naudą verslui ir skatina darbuotojų produktyvumą.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed