Įvairenybės
„Electronic Frontier Foundation“ – prieš didžiausią JAV piratų medžioklę
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:35
JAV pilietinių laisvių grupė „Electronic Frontier Foundation“ davė parodymus Vašingtono teismui, kuriais siekiama sustabdyti didžiausią JAV  elektroninės erdvės piratų medžioklę.

Ši grupė nori, kad teismas atmestų tūkstančius ieškinių dėl tariamai neteisėtų failų dalinimosi.
 
Šv. Onos bažnyčia bus skenuojama lazeriu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 01 Liepa 2010 17:17

Vienas gražiausių Lietuvos architektūros objektų – Šv. Onos bažnyčia – liepos 26–31 dienomis bus skenuojama lazeriu, taip siekiant išsaugoti išskirtinį Lietuvos kultūros paveldą. Į Lietuvą atvyksianti ne pelno siekianti organizacija „CyArk“ po kelių  dienų darbo gaus skaitmeninį bažnyčios išorės ir vidaus atvaizdą.

 
Girtas brokeris padidino naftos kainas
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 23:15
Girtas naftos brokeris, sudaręs sandėrių pusei milijardo dolerių, atleistas iš biržos, jam taip pat skirta stambi bauda.

Didžiosios Britanijos finansinių paslaugų valdyba įpareigojo vyriausiąjį bendrovės „PVM“ brokerį Stiveną Perkinsą sumokėti 108 tūkstančių dolerių baudą, rašo „Computerworld UK“.
 
HP parodys biuro kasdienybės momentus, kuriančius grąžą verslui
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 10:57
Šią vasarą HP vykdo kampaniją, kurios tikslas – įvertinti, kas biurų darbuotojams padeda dirbti efektyviau. Bus siekiama atskleisti, kaip kasdieniai įpročiai - rytinis kavos gėrimas su bendradarbiais ar patraukli darbo aplinka – sukuria realią naudą verslui ir skatina darbuotojų produktyvumą.
 
„Kruikantoor“: biuras iš putplasčio
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 10:15
Didėjant planetos gyventojų kiekiu ir mažėjant jiems tenkamam plotui, kompaktiškas gyvenimas tampa vis aktualesniu. Jau yra kompaktiški automobiliai, būstas, baldai ir kt. Įdomų sprendimą pasiūlė olandų dizaineris, sukūręs kompaktišką biurą.

Tomo Vinkės kūrinys pavadinimu „Kruikantoor“ stebina savo idėja, tai savotiškas 1500 x 400 x 1200 mm dydžio kubas, kuris išardomas kaip kartoninė dėlionė. Kubas susideda iš staliuko, 2 kėdžių ir lentynos dokumentams bei kitos reikmenims.
 
„The Pirate Bay“ įkūrėja, organizacija „Piratbyran“, nutraukė veiklą
Įvairenybės
Antradienis, 29 Birželis 2010 00:17
Organizacija „Piratbyran“, įkūrusi populiarų „torrent trackerį“ „The Pirate Bay“, paskelbė apie savo veiklos nutraukimą, rašo „TorrentFreak“.

„Piratbyran“ fondas, įkurtas Švedijoje atviro informacijos platinimo idėjos skleidimui, nutraukė veiklą mirus vienas iš jo vadovų – Ibi Kopami Botani. Organizacija buvo įkurta 2003 metais ir tapo idėjine „Antipiratbyran“ fondo, kuris gina autorinių teisių savininkus ir kovoja su piratavimu, priešininke.
 
Pristatytas elektrinis „Mercedes AMG SLS E-Cell“
Įvairenybės
Trečiadienis, 23 Birželis 2010 16:05
Praeitais metais „Mercedes-Benz“ pristatydami superautomobilį SLS užsiminė, kad planuoja pagaminti ir vien elektra varomą automobilio versiją. Ir štai dabar gamintojas atskleidė „SLS E–Cell“ prototipą.

„Mercedes-Benz AMG SLS E–Cell“ prototipe sumontuoti keturi elektriniai varikliai. Kiekvienas iš jų pajungtas prie vieno iš keturių ratų, bet ne sumontuotas pačiame rate. „Mercedes“ teigia, kad šis sprendimas leidžia sumažinti rato svorį ir taip pasiekti geras valdymo charakteristikas. Visi varikliai kartu pasiekia 526 AG ir 880 Nm sukimo momentą. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas vos užvedus automobilį.
 
„Blue Bridge“ pelnė du tarptautinius apdovanojimus
Įvairenybės
Antradienis, 22 Birželis 2010 11:59
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ pelnė du prizus virtualizacijos sprendimų kompanijos „VMware“ surengtuose pirmuosiuose Baltijos šalių partnerių apdovanojimuose „VMware Partner Kick Off 2010“. Iš penkių įsteigtų apdovanojimų du atiteko „Blue Bridge“.
 
Pristatomi geriausi techninių universitetų absolventai
Įvairenybės
Antradienis, 22 Birželis 2010 09:53
Penktus metus iš eilės projekto „Geriausieji techniškųjų universitetų absolventai“ (GTUA) metu išrinkti geriausi KTU ir VGTU absolventai. Interneto svetainės www.cvonline.lt specialioje skiltyje pristatoma po 100 perspektyviausių šių metų absolventų iš abiejų universitetų.
 
Prasideda robotų Pasaulio futbolo čempionatas (video)
Įvairenybės
Penktadienis, 18 Birželis 2010 10:17
Rytoj Singapūre prasidės „RoboCup 2010“ – tradicinis robotų futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus daugiau nei 400 komandų iš įvairių pasaulio šalių.

„RoboCup“ čempionatas rengiamas jau 14 kartą. Jo dalyviai, atstovaujantys visame pasaulyje žinomiems technikos universitetams ir robototechnikos tyrimų centrams, labai skiriasi savo išvaizda. Tai ir vos 15 centimetrų dydžio „Wall-E“ robotai, ir žmogaus ūgio elektroniniai humanoidai, tačiau visų jų tikslas vienas – įveikti savo varžovus „RoboCup 2010“ futbolo aikštėje, skelbia „IEEE Spectrum“.
 
Mokslo slėniuose atsiras Atviros prieigos centrai
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Birželis 2010 14:40

Mokslo, studijų ir verslo slėniuose įkurtos laboratorijos veiks kaip Atviros prieigos centrai (APC) – moderniausios įrangos telkiniai, kuriuose savo tyrimus galės atlikti mokslininkai, stažuotojai ir net studentai ar privataus sektoriaus vartotojai, pranešė Švietimo ir moklso ministerija.

Ji skelbia patvirtinusi APC valdymo reglamentą, nustatantį tvarkas ir sąlygas, keliamas jų valdytojams, ir galimybes būsimiems naudotojams. Reglamentas numato, kad centrai veiks kaip laboratorijos, įsteigtos už Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Lietuvos biudžeto lėšas.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed