Įvairenybės
Britas surinko veikiantį spausdintuvą iš „Lego“ (video)
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Birželis 2010 00:21
Didžiosios Britanijos gyventojas surinko spausdintuvą ir vaikiško konstruktoriaus „Lego“ ir atspausdino juo tekstą ir paveikslėlį, rašo „PC Pro“.

Spausdinimo procesą jis nufilmavo ir patalpino į „YouTube“. Iš asmeninio puslapio „YouTube“ galima spręsti, kad spausdintuvo kūrėjo vardas yra Adamas, jam 30 metų ir jis gyvena Didžiojoje Britanijoje.
 
Darbuotojų kontrolė: būti ar nebūti?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 03 Birželis 2010 19:17
Neseniai šalies žiniasklaidoje nuskambėjo įvykis, kai vienos įmonės administratorę teismas pripažino pagrįstai atleista iš darbo už tai, kad pastaroji atskleidė komercinę paslaptį ir asmeniniais tikslais naudojo informaciją iš Registrų centro duomenų bazės. Darbdavys apie minėtus pažeidimus sužinojo, patikrinęs darbuotojos kompiuterį bei asmeninius jos pokalbius programoje „Skype“. Šis atvejis skatina dar kartą susimąstyti, kokią teisę turi įmonės vadovybė kontroliuoti, kuo jos kolektyvo nariai užsiima darbo metu, bei kokias priemones tam gali pasitelkti.
 
Brukalų siuntėjas išvengs bausmės
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 03 Birželis 2010 00:00
Brukalų siuntėjas, kuriam buvo skirta didžiausia istorijoje bauda, gali išvengti bausmės, nes gyvena Kanadoje, o bauda buvo skirta JAV. Net jei byla pasieks Kanados teismą, baudos suma gali sumažėti 900 kartų.

Kanadietis Adamas Gerbe „Facebook“ socialiniame tinkle išsiuntė daugiau kaip 4 milijonus šlamštlaiškių ir dėl to buvo nuteistas JAV. Už CAN-SPAM Act (įstatymas nukreiptas prieš brukalus) nesilaikymą jam buvo skirta daugiau kaip 873 milijonų dolerių bauda – kiekvienas laiškas kanadiečiui atsiejo brangiau nei po 200 dolerių. Tiksliau, atsieitų, jei Gerbe ketintų šiuos pinigus išmokėti. Tačiau to daryti jis visiškai nesiruošia: Gerbe gyvena Monrealyje, o Monrealis nepavaldus JAV teismams.
 
Musulmoniškų šalių hakeriai atakavo Izraelio tinklalapiusMusulmoniškų šalių hakeriai atakavo Izraelio tinklalapius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 03 Birželis 2010 00:00
Dešimtys Izraelio tinklalapių šiomis dienomis atakavo hakeriai iš Turkijos ir Maroko. Hakerių tikslu buvo co.il ir org.il domenų zonoje esančios interneto svetainės.

Kai kuriais atvejais hakeriai įdiegdavo virusus į tinklalapių darbą užtikrinančią programinę įrangą, kitais atvejais – „nulaužtuose“ interneto svetainėse buvo talpinamos Palestinos ir Turkijos vėliavų nuotraukos.
 
Klaidingas kodas atskleidė Pentagono pažeidžiamumą
Įvairenybės
Trečiadienis, 02 Birželis 2010 17:07
Klaidingas programinis kodas, įdiegtas JAV GPS palydovų valdymo centre, „išjungė“  iki  10 000 karinių GPS imtuvų ir atskleidė itin didelę JAV kariuomenės priklausomybę nuo Globalios padėties nustatymo sistemos.

Gynybos ekspertų teigimu, šis 2010 m. pradžioje įvykęs incidentas, apie kurį nebuvo viešai pranešta, sukėlė rimtų abejonių dėl pernelyg išaugusios JAV ginkluotės priklausomybės nuo GPS palydovų ir tapo pavojaus signalu, raginančiu imtis visų priemonių šiais sistemai apsaugoti nuo priešo slopinimo priemonių.
 
Egzaminų metu interneto kavinės Kinijoje bus uždarytos
Įvairenybės
Trečiadienis, 02 Birželis 2010 00:00
Kinijos valdžia Linčuan apskrityje pietryčių Kinijoje uždarys visas interneto kavines iki tol, kol mokiniai laikys stojamuosius egzaminus, rašo „AP“.

Apie interneto kavinių uždarymą pranešė Linčuan apskrities kultūros komiteto valdininkas. Jo teigimu, prieš egzaminus niekas neturi trikdyti vaikų dėmesio.
 
Vokietijos gyventojai masiškai paduoda į teismą „Google Street View“
Įvairenybės
Antradienis, 01 Birželis 2010 00:00
Vokietijos maisto, žemės ūkio ir vartotojų teisių apsaugos ministrė Ilze Ajgner teigia, kad korporacija „Google“ gali susidurti su didžiuliu ieškinių kiekiu prieš „Street View“.
 
Sukčiai iš netikrų antivirusinių programų pardavimo uždirbo 100 milijonų dolerių
Įvairenybės
Antradienis, 01 Birželis 2010 00:00
JAV federalinė prokuratūra pateikė kaltinimus trims kibernetiniams nusikaltėliams, kurie apgaule pardavinėjo savo aukoms netikras antivirusines programas. Skelbiama, kad iš savo veiklos sukčiai užsidirbo daugiau kaip 100 milijonų dolerių.
 
Kosminės šiukšlės kelia grėsmę ryšiams Žemėje
Įvairenybės
Penktadienis, 28 Gegužė 2010 17:38
Kosmose yra tiek šiukšlių, jog dviejų palydovų susidūrimas gali sukelti „nekontroliuojamą grandininę reakciją“, galinčią sunaikinti ryšių tinklus Žemėje.

Žemės orbitoje skriejančių nebereikalingų raketų, subyrėjusių palydovų ir kitų kosminių nuolaužų kiekis netrukus pasieks ribą ir jau dabar kelia grėsmę 250 mlrd. dolerių vertės kosminių paslaugų pramonei, Pentagono parengtoje ataskaitoje tvirtina mokslininkai.
 
Saugesnio interneto akademiją baigė daugiau nei 2 tūkst. moksleivių
Įvairenybės
Penktadienis, 28 Gegužė 2010 17:21
Penktadienį Vilniuje savo turą per Lietuvą baigė Saugesnio interneto akademija, kurios absolventais tapo daugiau nei 2,2 tūkst. moksleivių, jų tėvelių bei mokytojų, pranešė telekomunikacijų bendrovė TEO LT.

Tris mėnesius trylikoje šalies miestų jie klausėsi paskaitų apie patyčias internete, asmeninės informacijos apsaugą bei galimybes išvengti priklausomybės nuo kompiuterio, teigiama bendrovės pranešime.
 
Sekimo technologijos: penki būdai sužinoti apie jus viską
Įvairenybės
Penktadienis, 28 Gegužė 2010 17:10
Holivudinių filmų apie valstybės saugumą ir sekimo sistemas daroma įtaka skatina žmonijos paranoją, kad bet kur ir bet kada esame sekami.

Tiesa, reikėtų bijoti ne mistinių saugumo tarnybų, o savo „boso“, vadovo, artimųjų, giminaičių ar net prie konteinerių esančių valkatų, rašo Point.ru.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed