Įvairenybės
Raginama pasirūpinti išmaniųjų telefonų saugumu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 14:18
Antivirusinės programinės įrangos gamintoja bendrovė ESET išmaniųjų telefonų ir kišeninių kompiuterių naudotojus ragina nepamiršti pasirūpinti saugumu. Šio tipo įrenginiams sparčiai populiarėjant, auga į juos besitaikančių virusų ir kenkėjiškų programų skaičius, teigiama bendrovės pranešime.
 
Lietuvių „GetJar“ – Pasaulio ekonomikos forumo įvertinimas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 14:15
Pasaulio ekonomikos forumas (PEF) pirmą kartą įvertino Lietuvos bendrovę kaip vieną novatoriškiausių pasaulyje. Lietuvoje įkurta mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovė „GetJar“ pateko į PEF sudarytą „Technologijų pionierių 2011“ sąrašą. Jame įvardyta 31 bendrovė iš viso pasaulio, iš jų tik keturios, įskaitant ir „GetJar“, yra susijusios su interneto technologijomis.
 
„Apple“ pristatė naujus „iPod“ grotuvus, patobulino „iTunes“ ir „Apple TV“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 10:10
Trečiadienį kompanija „Apple“ pristatė nemažai naujovių, tarp jų – nauji „iPod“ grotuvai su lietimui jautriu ekranu, programos „iTunes“ patobulinimai ir atnaujintas filmų bei serialų transliacijai skirtas „Apple TV“.

„Apple“ vadovas Steve‘as Jobsas teigė, jog „iPod“ produktų linija buvo atnaujinta iš esmės.
 
„iPod“ viešpatavimo pabaiga
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 09:58
„iPod“ grotuvui pasitraukus, atslūgs ir muzikos siuntimasis iš internetinių parduotuvių.

Kvietimas į „Apple“ renginį, vyksiantį šį ketvirtadienį „Yerba Buena“ centre San Franciske, iliustruotas akustine gitara su „Apple“ ženklu vietoj garso angos. Prityrę kompanijos veiklos stebėtojai žino, kad išmušė metas kasmetiniam „iPod“ grotuvo atsinaujinimui, rašo britų dienraštis „Guardian“. Tačiau „Apple“ tapus technologijų pasaulio varomąja jėga ir kompiuterius pardavinėjančių kompanijų lydere, šis skaitmeninis muzikos grotuvas yra atsidūręs šešėlyje.
 
Kuriamas dokumentinis filmas apie „The Pirate Bay“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Rugsėjis 2010 00:00
Apie seną autorinių teisių savininkų priešą, torrent „trackerį“ „The Pirate Bay“, kuriamas dokumentinis filmas.

Filmas pavadinimu „TPB AFK“ papasakos apie tris „The Pirate Bay“ įkūrėjus ir apie jų reakciją į praėjusiai metais teismo priimtą nuosprendį, kuriuo jie pripažinti kaltais dėl autorinių teisių pažeidimų. Jiems skirta 3,6 milijono dolerių bauda ir metai kalėjimo. Tiesa, teismo nuosprendis dar neįsigaliojo, o apeliacinio teismo posėdis įvyks rugsėjo 28 dieną.
 
„Antipiratai“ kinkosi interneto tiekėjus
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 13:35
Kovotojai su piratavimu internete savo pusėn bando patraukti interneto paslaugų tiekėjus (IPT). Jausdami pastarųjų pasipriešinimą, „antipiratai“ užsimena apie gresiančias baudas.
 
„Govecs“ elektra varomi motoroleriai jau Lietuvoje
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 00:06
Kompanija „Ekomobility“ į Lietuvą atvežė pirmuosius elektra varomus motorolerius. Neskaitant kelių bandymų Lietuvoje parduoti kiniškus, traškančius, braškančius ir vos kelis kilometrus galinčius nuvažiuoti motorolerius, „Ekomobility“ yra pirma elektra varomų transporto priemonių importuotoja Lietuvoje.
 
„Bitės“ duomenis saugos EMC
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 00:00
Šią savaitę telekomunikacijų bendrovių grupė „Bitė“ pradėjo 3 metų bendradarbiavimo projektą su korporacija EMC, pasauline duomenų saugojimo ir valdymo sprendimų lydere. EMC drauge su partneriu „Bull Baltija“ telekomunikacijų bendrovių grupei teiks duomenų saugyklas, jų priežiūros paslaugas ir dar labiau įsitvirtins Lietuvos IT rinkoje, teigiama „Bitės“ grupės pranešime.
 
Indija nori „pažaboti“ „Google“ ir „Skype“
Įvairenybės
Antradienis, 31 Rugpjūtis 2010 17:40
Indijos vyriausybės siekis gauti prieigą prie šioje šalyje veikiančių telekomunikacijų bendrovių tinklų gali sukelti rimtų problemų klientų privatumu besirūpinančioms IT ir telekomunikacijų bendrovėms, pranešė BBC.
 
JAV gyventojas pakeitė vardą į interneto adresą
Įvairenybės
Antradienis, 31 Rugpjūtis 2010 00:00
Aliaskos valstijos gyventojas virto gyva hostingo bendrovės „Hostgator“ reklama – jis Bilio Gibio vardą pakeitė į Hostgeitor-taškas-kom (Hostgator Dotcom), rašo „HostReview“.

Vyras paaiškino, kad Hostgator yra jo vardas, o Dotcom – pavardė. Toks jis vadinsis visuose savo dokumentuose.
 
AMD ketina atsisakyti ATI prekės ženklo
Įvairenybės
Pirmadienis, 30 Rugpjūtis 2010 15:43
Bendrovė AMD nusprendė atsisakyti prekės ženklo ATI, pranešė „HotHardware.com“.

AMD vaizdo plokščių gamintoją Kanados bendrovę ATI įsigijo 2006 metais už 5,4 mlrd. dolerių. Iki šiol jos gaminami vaizdo spartintuvai rinkai tiekiami su ATI ženklu.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed