Įvairenybės
Naftos kompanija „British Petroleum“ mėgino įbrukti nemokšiškai „fotošopu“ redaguotas nuotraukas
Įvairenybės
Pirmadienis, 26 Liepa 2010 08:00
Naftos kompanija „British Petroleum“ (BP) sulaukė negailestingos kritikos po to, kai kažkas pirmasis įdėmiai patyrinėjo jos išplatintą nuotrauką, kuri neva turėjo iliustruoti kompanijos pastangas likviduoti avarijos Meksikos įlankoje pasekmes.
 
„Sharp“ ateis į elektroninių knygų skaitytuvų rinką
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 12:26
Bendrovė „Sharp“ ketina tapti dar viena elektroninių knygų skaitytuvų gamintoja.

Skelbiama, kad bendrovė naujus savo įrenginius išleis iki šių metų pabaigos. Jie galės dirbti ir su XMDF (ever-eXtending Mobile Document Format) formatu. Šių įrenginių naudotojai galės ne tik skaityti tekstą bei peržiūrėti iliustracijas, tačiau ir atkurti video ir garso failus.
 
„Baltic Data Center“ plėtrai – informacijos saugos standarto sertifikatas
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:40
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei „Baltic Data Center“ tarptautinė Suomijos sertifikavimo kompanija „Inspecta Certification“ liepos mėnesį patvirtino informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikato galiojimą.
 
Pasaulinėje „Microsoft“ partnerių konferencijoje karaliavo „debesų“ technologijos
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:33

Geriausiu 2010  metų „Microsoft“ partneriu Lietuvoje pripažinta IT įmonė „Blue Bridge“

Praėjusią savaitę Vašingtone vykusioje „Pasaulinėje Microsoft partnerių konferencijoje 2010“ aukščiausio lygio kompanijos „Microsoft“ vadovai pristatė ir su daugiau nei 14 tūkst. dalyvavusių partnerių aptarė naujausias „debesų“ technologijas, jų poveikį IT rinkai. Konferencijoje taip pat buvo paskelbti geriausi kiekvienos šalies „Microsoft“ partneriai – tarp jų ir Lietuvos įmonė „Blue Bridge“.

 
Kinijos hakeriai keičia egzaminų balus už pinigus
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:22
Informacinė agentūra „Xinhua“ ir laikraštis „China Daily“ skelbia apie universitetų ir sertifikacijos centrų kompiuterinių tinklų „nulaužimą“ ir testavimo ar egzaminų balų didinimą siūlančių tinklalapių kiekio pagausėjimą.
 
Elektroninių knygų pirmąkart parduota daugiau, nei popierinių
Įvairenybės
Antradienis, 20 Liepa 2010 12:11
Didžiausiame interneto knygyne „Amazon.com“ pirmą kartą knygų, skirtų elektroninių knygų skaitytuvams „Kindle“, parduota daugiau, nei tų pačių knygų kietais viršeliais.

Per paskutiniuosius tris mėnesius 100 „Amazon.com“ parduotų popierinių knygų kietais viršeliais teko 143 „Kindle“ skirtų tų pačių knygų egzempliorių, teigiama bendrovės pranešime.
 
Kuriama bendra žmonių ir robotų kalba
Įvairenybės
Penktadienis, 16 Liepa 2010 09:12
„Butij pimo lupuma“ – taip skambėtų šeimininko ištartas prašymas robotui paduoti vandens butelį Olandijos mokslininkų kuriama ROILA kalba, kuria galėtų susišnekėti ir robotai, ir žmonės.
 
Hajao Mijadzakis palygino darbą „iPad“ su masturbaciją
Įvairenybės
Penktadienis, 16 Liepa 2010 08:19
Hajao Mijadzakis – vienas žymiausių šiandienos animatorių. Ir jam nepatinka „iPad“. Menininkas žinomas dar ir tuo, kad neturi nei kompiuterio, nei fakso, nei DVD grotuvo. Be to, jis beveik nežiūri televizoriaus, o vietoje elektroninių laiškų rašo įprastus. Popieriuje. O dar jis kuria nuostabius animacinius filmus.

Interviu leidiniui „Neppuu“ Mijadzakis davė laisvę emocijoms, kai jo paklausė apie „iPad“. Taip jį nustebino „keisti paglostymai“, kuriais žmonės apdovanoja „Apple“ planšetinį kompiuterį. Pastarasis animatoriui yra ne daugiau kaip žaisliukas teksto rinkimui.
 
Susirūpinta, ar Lietuvai pakaks IT specialistų
Įvairenybės
Trečiadienis, 14 Liepa 2010 11:07
Asociacijos „Infobalt“ vadovams išsakius nuogąstavimą, ar į Lietuvą atėjus didelėms ir patrauklioms užsienio IT kompanijoms, šalis nepristigs kvalifikuotų profesionalų, Švietimo ir mokslo ministerija ėmėsi atidžiau nagrinėti tokios prielaidos pagrįstumą.
 
Matematinė formulė padeda prognozuoti eismo kamščius
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Liepa 2010 15:15
JAV matematikų sukurtas modelis, padedantis nuspėti eismo kamščių susidarymą, galėtų patobulinti gatvių projektavimą.

Masačusetso technologijos instituto mokslininkai, remdamiesi lygtimi, aprašančia sprogimų sukeltas detonacijos bangas, sukūrė eismo kamščių „fantomų“ formulę, rašo telegraph.co.uk.
 
HP tyrimas: Pasaulio futbolo čempionato pergalės skatina dirbti efektyviau
Įvairenybės
Penktadienis, 09 Liepa 2010 14:26
Pasaulio futbolo čempionato rungtynių rezultatai tiesiogiai veikia darbuotojų efektyvumą, rodo HP užsakymu 11 Europos valstybių atliktas tyrimas. Daugiau nei pusė apklausos dalyvių rytais po rungtynių, pasibaigusių jų nacionalinės futbolo rinktinės pergale, tikino dirbantys efektyviau ir produktyviau.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed