Įvairenybės
„Kruikantoor“: biuras iš putplasčio
Įvairenybės
Trečiadienis, 30 Birželis 2010 10:15
Didėjant planetos gyventojų kiekiu ir mažėjant jiems tenkamam plotui, kompaktiškas gyvenimas tampa vis aktualesniu. Jau yra kompaktiški automobiliai, būstas, baldai ir kt. Įdomų sprendimą pasiūlė olandų dizaineris, sukūręs kompaktišką biurą.

Tomo Vinkės kūrinys pavadinimu „Kruikantoor“ stebina savo idėja, tai savotiškas 1500 x 400 x 1200 mm dydžio kubas, kuris išardomas kaip kartoninė dėlionė. Kubas susideda iš staliuko, 2 kėdžių ir lentynos dokumentams bei kitos reikmenims.
 
„The Pirate Bay“ įkūrėja, organizacija „Piratbyran“, nutraukė veiklą
Įvairenybės
Antradienis, 29 Birželis 2010 00:17
Organizacija „Piratbyran“, įkūrusi populiarų „torrent trackerį“ „The Pirate Bay“, paskelbė apie savo veiklos nutraukimą, rašo „TorrentFreak“.

„Piratbyran“ fondas, įkurtas Švedijoje atviro informacijos platinimo idėjos skleidimui, nutraukė veiklą mirus vienas iš jo vadovų – Ibi Kopami Botani. Organizacija buvo įkurta 2003 metais ir tapo idėjine „Antipiratbyran“ fondo, kuris gina autorinių teisių savininkus ir kovoja su piratavimu, priešininke.
 
Pristatytas elektrinis „Mercedes AMG SLS E-Cell“
Įvairenybės
Trečiadienis, 23 Birželis 2010 16:05
Praeitais metais „Mercedes-Benz“ pristatydami superautomobilį SLS užsiminė, kad planuoja pagaminti ir vien elektra varomą automobilio versiją. Ir štai dabar gamintojas atskleidė „SLS E–Cell“ prototipą.

„Mercedes-Benz AMG SLS E–Cell“ prototipe sumontuoti keturi elektriniai varikliai. Kiekvienas iš jų pajungtas prie vieno iš keturių ratų, bet ne sumontuotas pačiame rate. „Mercedes“ teigia, kad šis sprendimas leidžia sumažinti rato svorį ir taip pasiekti geras valdymo charakteristikas. Visi varikliai kartu pasiekia 526 AG ir 880 Nm sukimo momentą. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas vos užvedus automobilį.
 
„Blue Bridge“ pelnė du tarptautinius apdovanojimus
Įvairenybės
Antradienis, 22 Birželis 2010 11:59
Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ pelnė du prizus virtualizacijos sprendimų kompanijos „VMware“ surengtuose pirmuosiuose Baltijos šalių partnerių apdovanojimuose „VMware Partner Kick Off 2010“. Iš penkių įsteigtų apdovanojimų du atiteko „Blue Bridge“.
 
Pristatomi geriausi techninių universitetų absolventai
Įvairenybės
Antradienis, 22 Birželis 2010 09:53
Penktus metus iš eilės projekto „Geriausieji techniškųjų universitetų absolventai“ (GTUA) metu išrinkti geriausi KTU ir VGTU absolventai. Interneto svetainės www.cvonline.lt specialioje skiltyje pristatoma po 100 perspektyviausių šių metų absolventų iš abiejų universitetų.
 
Prasideda robotų Pasaulio futbolo čempionatas (video)
Įvairenybės
Penktadienis, 18 Birželis 2010 10:17
Rytoj Singapūre prasidės „RoboCup 2010“ – tradicinis robotų futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus daugiau nei 400 komandų iš įvairių pasaulio šalių.

„RoboCup“ čempionatas rengiamas jau 14 kartą. Jo dalyviai, atstovaujantys visame pasaulyje žinomiems technikos universitetams ir robototechnikos tyrimų centrams, labai skiriasi savo išvaizda. Tai ir vos 15 centimetrų dydžio „Wall-E“ robotai, ir žmogaus ūgio elektroniniai humanoidai, tačiau visų jų tikslas vienas – įveikti savo varžovus „RoboCup 2010“ futbolo aikštėje, skelbia „IEEE Spectrum“.
 
Mokslo slėniuose atsiras Atviros prieigos centrai
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Birželis 2010 14:40

Mokslo, studijų ir verslo slėniuose įkurtos laboratorijos veiks kaip Atviros prieigos centrai (APC) – moderniausios įrangos telkiniai, kuriuose savo tyrimus galės atlikti mokslininkai, stažuotojai ir net studentai ar privataus sektoriaus vartotojai, pranešė Švietimo ir moklso ministerija.

Ji skelbia patvirtinusi APC valdymo reglamentą, nustatantį tvarkas ir sąlygas, keliamas jų valdytojams, ir galimybes būsimiems naudotojams. Reglamentas numato, kad centrai veiks kaip laboratorijos, įsteigtos už Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Lietuvos biudžeto lėšas.

 
Jaunieji Lietuvos mokslininkai stiprins savo bendruomenę ir tarpusavio bendradarbiavimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Birželis 2010 10:49
Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS), intensyviai dirbanti kuriant į pasaulinį lygį orientuotą, atvirą ir palankią mokslui vystytis aplinką, pradėjo įgyvendinti Europos socialinio fondo finansuojamą projektą, kurio metu bus suburtas mokslo ir studijų institucijose dirbančių mokslininkų tinklas, stiprinama jaunųjų mokslininkų bendruomenė.
 
Indai Vilniuje ketina steigti IT centrą
Įvairenybės
Antradienis, 15 Birželis 2010 14:19
Indijos kapitalo informacinių technologijų (IT) įmonė „Ideal Invent“ Vilniaus Saulėtekio technologijų slėnyje ketina įsteigti IT centrą. Pasak BNS šaltinių, „Ideal Invent“, ketinanti sukurti apie 130 darbo vietų, iš Vyriausybės gali tikėtis apie 0,55 mln. litų paramos, naujienų agentūros BNS informacija pateikia „Lietuvos rytas“.
 
Pradėjo veikti hiperspektrinio žvalgybinio palydovo prototipas
Įvairenybės
Pirmadienis, 14 Birželis 2010 14:44
AV Karinės oro pajėgos paskelbė, jog, sėkmingai užbaigus metus trukusius bandymus, šį savaitgalį pradėjo veikti hiperspektrinis karinis žvalgybinis palydovas. "Tactical Satellite-3" arba tiesiog "TacSat-3" dominantiems antžeminiams objektams identifikuoti ir jų koordinatėms nustatyti naudoja hiperspektrinę vaizdų technologiją.
 
„Konica Minolta“ paslauga, išvaduojanti nuo rūpesčių
Įvairenybės
Pirmadienis, 14 Birželis 2010 14:12
Įsigydami automobilį suvokiame, kad, norėdami juo saugiai ir ilgai važinėti, turime nuolatos stebėti jo būklę, papildomai investuoti į susidėvėjusias detales. Tai mums atrodo natūralu.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed