Įvairenybės
Atostogų informacija – dvimačiuose koduose
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 29 Liepa 2010 10:18
Palangoje poilsiaujantiems lietuviams ir užsieniečiams nuo šiol dar lengviau rasti aktualiausią atostogų informaciją – kokie bus orai ir ką veikti. Šešiolikoje Palangos miesto savivaldybei priklausančių informacinių stendų bet kuriuo metu galima rasti naujausią informaciją apie Palangoje vykstančius ar vyksiančius renginius, Palangos oro uosto informaciją,  sužinoti naujienas ir orų prognozę, taip pat karščiausius Palangos viešbučių pasiūlymus, teigiama „UpCode.lt“ pranešime.
 
Kibernetinių nusikaltėlių veikla vidutinei JAV bendrovei kainuoja 3,8 milijono dolerių
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 29 Liepa 2010 00:00
„Ponemon Institute“ organizacijos atliktas naujas tyrimas parodė, kad 45 jame dalyvavusių JAV bendrovių vidutiniai kibernetinių nusikaltėlių daromi nuostoliai siekė 3,8 milijono per metus. Vidutiniškai kas savaitę bendrovėms tenka viena sėkminga ataka.

Tyrime dalyvavo valstybinės ir privačios bendrovės, turinčios nuo 500 iki 105 000 darbuotojų. Tyrimo metu buvo apklausiami tinklų administratoriai, praėjusius įvykius analizuojantys ir informacijos apsauga užsiimantys darbuotojai. Paaiškėjo, kad hakerių daroma žala svyruoja nuo 1 iki 52 milijonų dolerių per metus.
 
LAMA BPO sistemos sutrikimai į neviltį varė daugelį abiturientų
Įvairenybės
Antradienis, 27 Liepa 2010 08:03
Penktadienio popietę paskelbus pirmuosius stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatus, nuo didelio apkrovimo užstrigo bendrojo priėmimo internetinė sistema.
 
Dešimt įdomių faktų apie „Facebook“, kurių galbūt nežinojote
Įvairenybės
Pirmadienis, 26 Liepa 2010 09:38
Visi žino esmines socialinio tinklalapio „Facebook“ funkcijas ir galimybes, tačiau ne kiekvienas žino, kaip šis tinklalapis vystėsi, kuo pasipildė ir ko neteko.

Taigi „ABC News“ pateikia 10 įdomių faktų apie „Facebook“ ir 26 metų jo savininką Marką Zuckerbergą, kurių galbūt nežinojote.
 
Naftos kompanija „British Petroleum“ mėgino įbrukti nemokšiškai „fotošopu“ redaguotas nuotraukas
Įvairenybės
Pirmadienis, 26 Liepa 2010 08:00
Naftos kompanija „British Petroleum“ (BP) sulaukė negailestingos kritikos po to, kai kažkas pirmasis įdėmiai patyrinėjo jos išplatintą nuotrauką, kuri neva turėjo iliustruoti kompanijos pastangas likviduoti avarijos Meksikos įlankoje pasekmes.
 
„Sharp“ ateis į elektroninių knygų skaitytuvų rinką
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 12:26
Bendrovė „Sharp“ ketina tapti dar viena elektroninių knygų skaitytuvų gamintoja.

Skelbiama, kad bendrovė naujus savo įrenginius išleis iki šių metų pabaigos. Jie galės dirbti ir su XMDF (ever-eXtending Mobile Document Format) formatu. Šių įrenginių naudotojai galės ne tik skaityti tekstą bei peržiūrėti iliustracijas, tačiau ir atkurti video ir garso failus.
 
„Baltic Data Center“ plėtrai – informacijos saugos standarto sertifikatas
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:40
Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei „Baltic Data Center“ tarptautinė Suomijos sertifikavimo kompanija „Inspecta Certification“ liepos mėnesį patvirtino informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikato galiojimą.
 
Pasaulinėje „Microsoft“ partnerių konferencijoje karaliavo „debesų“ technologijos
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:33

Geriausiu 2010  metų „Microsoft“ partneriu Lietuvoje pripažinta IT įmonė „Blue Bridge“

Praėjusią savaitę Vašingtone vykusioje „Pasaulinėje Microsoft partnerių konferencijoje 2010“ aukščiausio lygio kompanijos „Microsoft“ vadovai pristatė ir su daugiau nei 14 tūkst. dalyvavusių partnerių aptarė naujausias „debesų“ technologijas, jų poveikį IT rinkai. Konferencijoje taip pat buvo paskelbti geriausi kiekvienos šalies „Microsoft“ partneriai – tarp jų ir Lietuvos įmonė „Blue Bridge“.

 
Kinijos hakeriai keičia egzaminų balus už pinigus
Įvairenybės
Penktadienis, 23 Liepa 2010 09:22
Informacinė agentūra „Xinhua“ ir laikraštis „China Daily“ skelbia apie universitetų ir sertifikacijos centrų kompiuterinių tinklų „nulaužimą“ ir testavimo ar egzaminų balų didinimą siūlančių tinklalapių kiekio pagausėjimą.
 
Elektroninių knygų pirmąkart parduota daugiau, nei popierinių
Įvairenybės
Antradienis, 20 Liepa 2010 12:11
Didžiausiame interneto knygyne „Amazon.com“ pirmą kartą knygų, skirtų elektroninių knygų skaitytuvams „Kindle“, parduota daugiau, nei tų pačių knygų kietais viršeliais.

Per paskutiniuosius tris mėnesius 100 „Amazon.com“ parduotų popierinių knygų kietais viršeliais teko 143 „Kindle“ skirtų tų pačių knygų egzempliorių, teigiama bendrovės pranešime.
 
Kuriama bendra žmonių ir robotų kalba
Įvairenybės
Penktadienis, 16 Liepa 2010 09:12
„Butij pimo lupuma“ – taip skambėtų šeimininko ištartas prašymas robotui paduoti vandens butelį Olandijos mokslininkų kuriama ROILA kalba, kuria galėtų susišnekėti ir robotai, ir žmonės.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed