Įvairenybės
Naujas interneto hitas – kunigas ant riedlentės (video)
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 19 Rugpjūtis 2010 12:58
Vengrų katalikų bažnyčios kunigas tapo interneto sensacija – Dievo žodį jis skelbia važinėdamas riedlente.

Ši vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip kunigas Zoltanas Lendavi demonstruoja savo sugebėjimus su riedlente, tapo sensacija „YouTube“ – kai kurias vaizdo medžiagos versijas peržiūrėjo daugiau nei 170 tūkst. žmonių.
 
Lietuvos ateitis: Europos aukštųjų technologijų centras?
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:42
Ekspertai vieningai sutaria: Vyriausybės iškeltas tikslas 2030-aisiais tapti regiono aukštųjų technologijų centru yra ta kryptis, kurios link turėtų judėti Lietuva. Tačiau pabrėžiama, kad šiam tikslui pasiekti būtinos esminės ne vienos srities pertvarkos ir kad net jas įgyvendinus daug kas priklausys nuo atsitiktinumų.
 
Pasauliniame kompiuterinės grafikos konkurse "NVArt" pirmoji vieta vėl skirta lietuviui
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:35
Liepos 28 dieną paskelbti portalo "CGSociety" ir vaizdo plokščių gamintojo "NVidia" surengto penktojo pasaulinio kompiuterinės grafikos konkurso "NVArt" laimėtojai. Antrus metus iš eilės pirmąją vietą laimėjo Lietuvos atstovas - šį kartą laimėtoju tapo Arnoldas Vitkus su kūriniu "Crono Viper".
 
„Tildė IT“ ragins pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:27
Lietuvoje jauni žmonės vis aktyviau įsitraukia į lietuviškų rašmenų populiarinimo virtualioje erdvėje vajų. Todėl kalbines technologines plėtojanti bendrovė „Tildė IT“, kasmet organizuojanti moksleivių lietuvių kalbos skatinimo elektroninėje erdvėje konkursą „Švari kalba – švari galva“, ketina šį konkursą plėsti bei pakviesti įsitraukti ir studentus.
 
„Samsung Electronics“ laimėjo penkis EISA apdovanojimus
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:23
2010 - 2011 m. EISA (angl. European Imaging and Sound Association - Europos vaizdo ir garso asociacija) apdovanojimuose „Samsung Electronics“ laimėjo penkis prestižinius įvertinimus šiose srityse: Europos trimatis sprendimas, Europos „Blu-Ray“ grotuvas, Europos socialinės žiniasklaidos mobilusis telefonas, Europos išmanusis telefonas ir Europos kompaktiškas fotoaparatas.
 
Amerikietį pasodino į kalėjimą už kvietimą žmonai draugauti feisbuke
Įvairenybės
Antradienis, 17 Rugpjūtis 2010 18:57
57 metų Floridos gyventojas Harry Bruderis pateko į kalėjimą už tai, kad du kartus nusiuntė savo žmonai kvietimą tapti drauge socialiniame tinkle „Facebook“.
 
Kinai „privertė“ iPod'ą skambinti ir rašyti žinutes
Įvairenybės
Pirmadienis, 16 Rugpjūtis 2010 14:06
Ar kada norėjote, kad jūsų iPod Touch būtų lyg iPhone? Dabar tai įmanoma, nes viena kinų įmonių sukūrė prietaisą Apple Peel 520, leidžiančią jūsų prietaisui skambinti.

Sukurtas 22 metų programuotojo, įtaisas apgaubia Apple iPod Touch, populiarųjį grotuvą su WiFi ryšiu, žemėlapiu ir laiškais, sukurdamas funkcijas, kurias turi Iphone.
 
„Sony“ nuskynė laurus net penkiose EISA 2010-2011 geriausio produkto kategorijose
Įvairenybės
„Sony“ pasiekimai technologijų srityje dar kartą pelnė Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) pripažinimą. Šiais metais EISA vertinimo komisija skyrė prizus penkiems „Sony“ produktams trimatės televizijos, skaitmeninio vaizdo ir automobilių pramogų sistemų kategorijose.
 
Retą žvaigždę aptiko naudodami namų kompiuterius
Įvairenybės
Pirmadienis, 16 Rugpjūtis 2010 07:07
Naudodami namų kompiuterius trys mokslininkai savanoriai atrado retą astronominį objektą.

Neįprastas radinys vadinamas „suirusiu dvinariu pulsaru“. Jis atsiranda tuomet, kai suyra masyvi žvaigždė, praneša BBC.
 
„Sony“ ruošia du naujus elektroninių knygų skaitytuvus su sensoriniu ekranu
Įvairenybės
Sekmadienis, 15 Rugpjūtis 2010 23:30
Bendrovė „Sony“ ruošia du naujus įrenginius elektroninių knygų skaitymui, rašo „SonyInsider“.

Naujieji skaitytuvai vadinsis „PRS-350“ ir „PRS-650“. Jie turės 5 ir 6 colių lietimui jautrius ekranus elektroninio rašalo pagrindu. Taip pat žinoma, kad „PRS-650“ modelis turės 2 GB atminties (beveik visi „Sony“ skaitytuvų atmintis siekia 512 MB), Wi-Fi modulį ir, galbūt, 3G modemą.
 
Internetu Lietuvoje nuolat naudojasi 58 proc. gyventojų
Įvairenybės
Penktadienis, 13 Rugpjūtis 2010 17:50

Statistikos departamento atlikto informacinių technologijų naudojimo namų ūkiuose tyrimo duomenimis, 2010 m. pirmąjį ketvirtį asmeninius kompiuterius namuose turėjo 54 procentai, interneto prieigą – 55 procentai namų ūkių.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed