Įvairenybės
49% moterų nenaudoja antivirusinių programų
Įvairenybės
Pirmadienis, 23 Rugpjūtis 2010 00:14
Bendrovės „G Data Software“ atlikto sociologinio tyrimo metu (apklausta 500 moterų) paaiškėjo, kad 74% moterų iki 30 metų skiria nepakankamai dėmesio savo kompiuterio apsaugai nuo virusų.

Tik 23% respondenčių perka antivirusines programas, o nesinaudoja nemokamomis. Tačiau net įdiegus šią programą, tik pusė moterų įsitikinusios, kad tai padarė teisingai.
 
Mokslininkai įvardino saugiausią regėjimui kompiuterinį šriftą
Įvairenybės
Penktadienis, 20 Rugpjūtis 2010 00:00
Regėjimo ergonomikos laboratorijos mokslininkai kompiuterinį šriftą Verdana įvardino pačiu saugiausiu regėjimui.

Mokslininkai mano, kad skaitant Verdana šriftu surinktus tekstus, akių raumenys jaučia mažesnę įtampą. Tai leidžia išvengti trumparegystės ir kompiuterinio regėjimo sindromo, kuris atsiranda pas ilgą laiką prie kompiuterio praleidžiančius žmones.
 
Daugiau nei penktadalis darbuotojų vagia duomenis iš darbdavio
Įvairenybės
Penktadienis, 20 Rugpjūtis 2010 00:00
Daugiau kaip 20% samdomų JAV ir Didžiosios Britanijos darbuotojų išeidami iš darbo pasiima su savimi bendrovės konfidencialius failus. Tokius rezultatus gavo bendrovė „Harris Interactive“ anoniminės „online“ apklausos metu.

Daugiau kaip pusė apklaustųjų (49% JAV ir 52% Didžiojoje Britanijoje) prisipažino, kad išeidami iš darbo, pasisaviną dalį darbdavio nuosavybės – kaip intelektualinės, taip ir materialinės. 29% amerikiečių ir 23% britų teigė, kad vagia duomenis apie klientus, taip pat ir jų kontaktus.
 
„Google” vadovas: ateityje žmonės keisis pavardes bėgdami nuo elektroninės praeities
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 19 Rugpjūtis 2010 13:01
Dienraštis „Independent“ praneša, kad „Google“ vadovas Erikas Šmidtas perspėja vartotojus susimąstyti apie tai, kiek informacijos apie save jie palieka internete. Anot jo, ateityje kai kuriems gali tekti net pasikeisti vardus tam, kad pabėgtų nuo savo elektroninės praeities.
 
Naujas interneto hitas – kunigas ant riedlentės (video)
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 19 Rugpjūtis 2010 12:58
Vengrų katalikų bažnyčios kunigas tapo interneto sensacija – Dievo žodį jis skelbia važinėdamas riedlente.

Ši vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip kunigas Zoltanas Lendavi demonstruoja savo sugebėjimus su riedlente, tapo sensacija „YouTube“ – kai kurias vaizdo medžiagos versijas peržiūrėjo daugiau nei 170 tūkst. žmonių.
 
Lietuvos ateitis: Europos aukštųjų technologijų centras?
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:42
Ekspertai vieningai sutaria: Vyriausybės iškeltas tikslas 2030-aisiais tapti regiono aukštųjų technologijų centru yra ta kryptis, kurios link turėtų judėti Lietuva. Tačiau pabrėžiama, kad šiam tikslui pasiekti būtinos esminės ne vienos srities pertvarkos ir kad net jas įgyvendinus daug kas priklausys nuo atsitiktinumų.
 
Pasauliniame kompiuterinės grafikos konkurse "NVArt" pirmoji vieta vėl skirta lietuviui
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:35
Liepos 28 dieną paskelbti portalo "CGSociety" ir vaizdo plokščių gamintojo "NVidia" surengto penktojo pasaulinio kompiuterinės grafikos konkurso "NVArt" laimėtojai. Antrus metus iš eilės pirmąją vietą laimėjo Lietuvos atstovas - šį kartą laimėtoju tapo Arnoldas Vitkus su kūriniu "Crono Viper".
 
„Tildė IT“ ragins pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:27
Lietuvoje jauni žmonės vis aktyviau įsitraukia į lietuviškų rašmenų populiarinimo virtualioje erdvėje vajų. Todėl kalbines technologines plėtojanti bendrovė „Tildė IT“, kasmet organizuojanti moksleivių lietuvių kalbos skatinimo elektroninėje erdvėje konkursą „Švari kalba – švari galva“, ketina šį konkursą plėsti bei pakviesti įsitraukti ir studentus.
 
„Samsung Electronics“ laimėjo penkis EISA apdovanojimus
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 Rugpjūtis 2010 13:23
2010 - 2011 m. EISA (angl. European Imaging and Sound Association - Europos vaizdo ir garso asociacija) apdovanojimuose „Samsung Electronics“ laimėjo penkis prestižinius įvertinimus šiose srityse: Europos trimatis sprendimas, Europos „Blu-Ray“ grotuvas, Europos socialinės žiniasklaidos mobilusis telefonas, Europos išmanusis telefonas ir Europos kompaktiškas fotoaparatas.
 
Amerikietį pasodino į kalėjimą už kvietimą žmonai draugauti feisbuke
Įvairenybės
Antradienis, 17 Rugpjūtis 2010 18:57
57 metų Floridos gyventojas Harry Bruderis pateko į kalėjimą už tai, kad du kartus nusiuntė savo žmonai kvietimą tapti drauge socialiniame tinkle „Facebook“.
 
Kinai „privertė“ iPod'ą skambinti ir rašyti žinutes
Įvairenybės
Pirmadienis, 16 Rugpjūtis 2010 14:06
Ar kada norėjote, kad jūsų iPod Touch būtų lyg iPhone? Dabar tai įmanoma, nes viena kinų įmonių sukūrė prietaisą Apple Peel 520, leidžiančią jūsų prietaisui skambinti.

Sukurtas 22 metų programuotojo, įtaisas apgaubia Apple iPod Touch, populiarųjį grotuvą su WiFi ryšiu, žemėlapiu ir laiškais, sukurdamas funkcijas, kurias turi Iphone.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed