Įvairenybės
Lietuva užsibrėžė tikslą sparčiai didinti interneto vartotojų skaičių
Įvairenybės
Penktadienis, 10 Rugsėjis 2010 12:17
Lietuva sieks, kad internetu po ketverių metų nuolat naudotųsi trys ketvirtadaliai šalies gyventojų. Praėjusiais metais tai darė tik kiek daugiau kaip pusė Lietuvos žmonių. Prognozuojama, kad 75 proc. lygis 2015 m. atitiks visų Europos Sąjungos šalių vidurkį.
 
„Facebook“ vartotojai – narciziški žmonės
Įvairenybės
Penktadienis, 10 Rugsėjis 2010 12:10
Atlikti tyrimai parodė, jog daugiausiai laiko  praleidžiantys prie socialinio tinklapio „Facebook“ ir skelbiantis apie save informaciją yra narcisistinio požiūrio, kitaip sakant save pervertina.
 
„Samsung Electronics“ IFA 2010 parodoje pristatė platesnę trimačių produktų liniją Europos rinkai
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Rugsėjis 2010 10:46
„Samsung Electronics“ IFA2010 elektronikos parodoje pristatė platesnę trimačių produktų liniją, skirtą Europos rinkai. Parodoje pristatytas 65 colių „Full HD 3D LED“ televizorius, du 3D plazminiai HD televizoriai, „Blu-ray“ namų kino teatro sistema, 3D vaizdo projektorius ir HD/3D „Blu-ray“ grotuvas. Pristatytoje trimačių produktų linijoje įdiegtos pažangiausios „Samsung“ technologijos.
 
Mokslo tyrimų duomenys bus prieinami visiems
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Rugsėjis 2010 13:35
Net ir šiais skaitmeninių technologijų laikais mokslininkams, tyrėjams bei studentams nėra paprasta rasti reikalingą informaciją atskirose tyrimų srityse, teigia Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai.

Norint analizuoti įvairių mokslo sričių tyrinėjimus, naujausius duomenis ar kitą su mokslo tyrimais susijusią informaciją, tenka daug laiko praleisti naršant skirtingų bibliotekų archyvuose. Nauja Švietimo ir mokslo ministerijos vizija šioje srityje – elektroniniai archyvai, kur informacija būtų lengvai ir nemokamai pasiekiama visiems norintiems, teigiama ministerijos pranešime.
 
Popierinė knyga gali išnykti
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Rugsėjis 2010 13:17

Ne mano žodžiai, bet aš neprieštarauju. Knygos „galą“ po penkių metų pažadėjo žinomas futuristas, „One Laptop  Per Child“ projekto iniciatorius Nicholas Negroponte. Žinoma, ta pabaiga nebus galutinė, tačiau popierinė knyga taps kolekcininkų ir suvenyrų medžiotojų, o ne masinio skaitytojo pirkiniu.

 
Keturiolikoje Europos šalių atlikti antipiratiniai reidai
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Rugsėjis 2010 00:00
Rugsėjo 7 dieną daugelyje Europos šalių įvyko policijos surengti antipiratiniai reidai. Policijos veiksmai buvo koordinuoti, rašo „THINQ.co.uk“

Skelbiama, kad kratos piratų butuose ir biuruose buvo atliktos keturiolikoje Europos šalių, tarp kurių yra Švedija, Olandija, Belgija, Norvegija, Vokietija, Didžioji Britanija, Čekija, Vengrija.
 
Kamščius mažinanti Vilniaus miesto vairuotojų informacinė sistema populiarėja lėtai (video)
Įvairenybės
Antradienis, 07 Rugsėjis 2010 17:16

Internete nuo pernai metų veikia Vilniaus miesto vairuotojų informacinė sistema. Puslapyje sviesoforai.lt vairuotojai gali sužinoti, kokiu maršrutu patogiausia nuvykti automobiliu iš vieno miesto taško į kitą. Puslapyje spalvomis „gyvai“ parodomas eismo intensyvumas, tad vien iš pirmo žvilgsnio galima įvertinti „karštuosius“ regionus.

 
Inspekcija prieš stebėjimo kameras mokyklose
Įvairenybės
Antradienis, 07 Rugsėjis 2010 11:46
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija nesutinka su kai kurių mokyklų norais įrengti stebėjimo kameras prie centrinių mokyklos durų, rūbinėje, sporto salėje, valgykloje, fojė, suaugusiųjų klasės mokymosi patalpose ir koridoriuose. Teigiama, kad toks stebėjimas būtų pateisinamas tik prie centrinių mokyklos durų ir mokyklos teritorijoje – tačiau šią priemonę reiktų išbandyti, kai saugumas nebeužtikrinamas kitais būdais.
 
Trimatis vaikas šoks po Kanados vairuotojų automobilių ratais
Įvairenybės
Antradienis, 07 Rugsėjis 2010 00:00
Neįprastas eksperimentas bus vykdomas Vankuverio mieste (Kanada), rašo „The Globe and Mail“.

Vakarinėje Vankuverio dalyje esančioje 22-oje gatvėje bus įrengtas 3D projektorius. Jis į važiuojamąją dalį transliuos bėgančios mažos mergaitės su kamuoliu trimatį vaizdą. Vairuotojam atrodys, kad vaikas išbėgo į kelią, norėdamas pasivyti nuriedėjusį kamuolį.
 
„Panasonic“ prisiėmė naujus aplinkosauginius įsipareigojimus Europoje
Įvairenybės
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 20:18
„Panasonic“ yra pasiryžusi remti aplinką tausojančias inovacijas visose savo veiklose. Kompanija ekologinius įsipareigojimus suskirstė į dvi pagrindines sritis – „Ekologiško gyvenimo inovacijos“ ir „Ekologiško verslo inovacijos“. Pirmoji yra susijusi su idėjomis, kurios padėtų sukurti ekologišką gyvenimo būdą. Antroji apima siekius iki didžiausio laipsnio sumažinti pačios „Panasonic“ veiklos poveikį aplinkai ir tokio verslo rekomendacijas visoje visuomenėje.
 
Pastorė palaimins parapijiečių mobiliuosius telefonus ir nešiojamus kompiuterius
Įvairenybės
Penktadienis, 03 Rugsėjis 2010 00:00
Ne visai įprastos pamaldos įvyks rugsėjo 5 dieną šventojo Timočio bažnyčioje Galifakso mieste, Kanadoje, rašo „Ottawa Citizen“.

Bažnyčios pastorė Liza Von paprašė savo parapijiečių atsinešti į mišias savo nešiojamus kompiuterius, telefonus ir kitus įrenginius. Mišių metu ji ketina palaiminti aparatus malda.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed