Įvairenybės
Hajao Mijadzakis palygino darbą „iPad“ su masturbaciją
Įvairenybės
Penktadienis, 16 Liepa 2010 08:19
Hajao Mijadzakis – vienas žymiausių šiandienos animatorių. Ir jam nepatinka „iPad“. Menininkas žinomas dar ir tuo, kad neturi nei kompiuterio, nei fakso, nei DVD grotuvo. Be to, jis beveik nežiūri televizoriaus, o vietoje elektroninių laiškų rašo įprastus. Popieriuje. O dar jis kuria nuostabius animacinius filmus.

Interviu leidiniui „Neppuu“ Mijadzakis davė laisvę emocijoms, kai jo paklausė apie „iPad“. Taip jį nustebino „keisti paglostymai“, kuriais žmonės apdovanoja „Apple“ planšetinį kompiuterį. Pastarasis animatoriui yra ne daugiau kaip žaisliukas teksto rinkimui.
 
Susirūpinta, ar Lietuvai pakaks IT specialistų
Įvairenybės
Trečiadienis, 14 Liepa 2010 11:07
Asociacijos „Infobalt“ vadovams išsakius nuogąstavimą, ar į Lietuvą atėjus didelėms ir patrauklioms užsienio IT kompanijoms, šalis nepristigs kvalifikuotų profesionalų, Švietimo ir mokslo ministerija ėmėsi atidžiau nagrinėti tokios prielaidos pagrįstumą.
 
Matematinė formulė padeda prognozuoti eismo kamščius
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Liepa 2010 15:15
JAV matematikų sukurtas modelis, padedantis nuspėti eismo kamščių susidarymą, galėtų patobulinti gatvių projektavimą.

Masačusetso technologijos instituto mokslininkai, remdamiesi lygtimi, aprašančia sprogimų sukeltas detonacijos bangas, sukūrė eismo kamščių „fantomų“ formulę, rašo telegraph.co.uk.
 
HP tyrimas: Pasaulio futbolo čempionato pergalės skatina dirbti efektyviau
Įvairenybės
Penktadienis, 09 Liepa 2010 14:26
Pasaulio futbolo čempionato rungtynių rezultatai tiesiogiai veikia darbuotojų efektyvumą, rodo HP užsakymu 11 Europos valstybių atliktas tyrimas. Daugiau nei pusė apklausos dalyvių rytais po rungtynių, pasibaigusių jų nacionalinės futbolo rinktinės pergale, tikino dirbantys efektyviau ir produktyviau.
 
Europa ruošiasi elektromobilių paplitimui
Įvairenybės
Penktadienis, 09 Liepa 2010 09:17
Europos Komisija žengė dar vieną žingsnį besiruošiant planuojamam elektromobilių paplitimui.

Komisija pasirašė sutartį su Europos elektrotechninių standartų komitetu bei Europos telekomunikacijų standartų komitetu. Pagal šią sutartį bus dirbama standartizuojant elektromobilių pakrovimo sistemas 27 Europos šalyse.
 
Sergantys anoreksija neatskyrė realaus valgio nuo virtualaus
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Liepa 2010 09:39
Žmonės su sutrikusiu maitinimosi režimu jaučia vienodą emocinę reakciją matydami tikrą ir virtualų maistą, parodė eksperimentas, atliktas mokslininkų iš įvairių šalių. Apie tai rašo „Science Daily“.

Eksperimente dalyvavo 30 moterų. 10 iš jų sirgo bulimija, 10 – anoreksija, o kitos 10 įėjo į taip vadinamą kontrolinę grupę.
 
Skraidantys robotai taps degalinėmis
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 14:10
JAV kuriamas autonominis „skraidantis tanklaivis“, kuris galės papildyti danguje patruliuojančių bepiločių lėktuvų degalų atsargas.

Bendrovė „Northrop Grumman“ pranešė su JAV Gynybos departamento Priešakinių gynybos tyrimų agentūra (DARPA) pasirašiusi sutartį dėl autonominės degalų papildymo skrydžio metu sistemos kūrimo.
 
Nauja grėsmė – „geležiniai“ „Trojos arkliai“
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 14:04
USB jungties protokolo spragos kompiuterių vartotojų šnipais gali paversti kompiuterių klaviatūras, peles, kaupiklius ar bet kokius kitus techninius įrenginius.
 
"Baterijų kablys" leidžia "pasiskolinti" energijos tiesiai iš antžeminių elektros linijų (Video)
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Liepa 2010 13:54

Kariškių nuomone, kartais tiesiog neapsimoka kartu su savimi gabenti papildomų energijos šaltinių - akumuliatorių, generatorių ir visų kitų agregatų. Potencialus energijos šaltinis, tiesiog "laukiantis", kad prie jo kas nors prisijungtų, paprastai kybo tiesiai virš galvų. Ir tai nėra Saulė, o antžeminės elektros tiekimo linijos.

 
Lietuvos paviljoną „Expo“ parodoje jau aplankė 2 mln. lankytojų
Įvairenybės
Penktadienis, 02 Liepa 2010 10:19
Šanchajuje, kur vyksta pasaulio paroda „Expo 2010“, Lietuvos paviljoną aplankė jau 2 mln. lankytojų. Du mėnesius vykstančioje parodoje mūsų šalies paviljonas patenka tarp lankomiausių ir lenkia net tokių valstybių kaip Didžioji Britanija bei Turkija paviljonus.

Dumilijonąja Lietuvos paviljono lankytoja tapo 40 m. kinė Wang Qi. Specialiai į „Expo“ parodą kartu su 11 m. sūnumi ji atvyko iš už daugiau nei 900 km esančios Hubei provincijos.
 
LG pagamino saulės energiją naudojantį oro kondicionierių
Įvairenybės
Penktadienis, 02 Liepa 2010 10:14
Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pranešė pristačiusi pirmąjį ekologišką, saulės energiją naudojantį oro kondicionierių „FQ232LASS“, skirtą  namų vartotojams.

„Saulės energiją naudojantis kondicionierius pritaikytas kiekvieniems namams – jame integruotos pažangios LG technologijos garantuoja geriausias oro kondicionavimo ir energiją taupyti padedančias savybes“, - bendrovės pranešime cituojamas Hwan-yong Nho, „LG Electronics Air Conditioning Company“ vykdomasis direktorius. Anot jo, naujasis kondicionierius padės sustiprinti LG pozicijas rinkoje.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed