Įvairenybės
„McAfee“ atstovas apžvelgs didžiausius saugumo pavojus
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Birželis 2010 19:44
Birželio 15 d. Lietuvoje lankysis pasaulinės saugumo sprendimų kūrimo lyderės kompanijos „McAfee" korporatyvinių klientų vadovas Baltijos šalims Krzysztof Halgas, pranešė bendrovės „DPA programinė įranga“.

Tą pačią dieną Vilniuje jis ves nemokamą seminarą „Duomenų apsauga: šiandieniniai pavojai ir naujausios jų valdymo priemonės“.
 
„Popierinės“ visuomenės informavimo priemonės išliks dėka buitinės elektronikos mokesčio?
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Birželis 2010 09:27
JAV nacionaliniame spaudos klube buvo aptariamos tradicinės žiniasklaidos problemos, kurios vis didėja. Federalinė prekybos komisija (FTC) išanalizavo juodraštinį dokumento variantą, kuriame surinkti įvairiausi pasiūlymai, skirti „popierinių“ žiniasklaidos priemonių gelbėjimui.

Federalinėje prekybos komisijoje pažymima, kad šiame juodraštyje nėra galutinių išvadų arba pačios komisijos rekomendacijų. Vis dėlto į kai kuriuos dokumente pateiktus pasiūlymus verta atkreipti dėmesį.
 
VDU bendradarbiaus su „Oracle“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Birželis 2010 18:38
Vytauto Didžiojo universitetas ir bendrovė „Oracle Lietuva“ sudarė bendradarbiavimo sutartį.

Ją birželio 9 d. pasirašė Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka ir bendrovės „Oracle Lietuva“ vadovas Kristijonas Kaikaris, teigiama VDU pranešime.
 
Bendrovė „BTT Group“ tapo „Cyberoam“ atstove Lietuvoje
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Birželis 2010 18:06
Tarptautinė kompiuterinių tinklų saugumo įrenginių tiekėja „Cyberoam“, plėsdama veiklą Baltijos regione, IT paslaugų bendrovei „BTT Group“ suteikė partnerystės statusą. Pažangias „Cyberoam“ sistemas naudojantiems klientams „BTT Group“ teiks operatyvią pagalbą diegimo, atnaujinimo klausimais ar esant sistemos veiklos sutrikimams.
 
Išrinkti geriausi Lietuvos dizaino studentų buitinių prietaisų projektai
Įvairenybės
Trečiadienis, 09 Birželis 2010 14:39
2050 m. didmiesčio gyventojui labiausiai praverstų suvyniojama kaitlentė ir prie interneto prijungtas sensorinis ekranas, prietaisas, nanotechnologijų pagalba kuriantis indus ir įrankius, bei polifunkcinė sistema, iš kurios tarsi įvairių formų kristalus galima sudėlioti įvairias talpas, kuriose laikomas ir gaminamas maistas.

Tokius koncepcinius buities prietaisus tarptautiniam konkursui „Electrolux Design Lab“ pasiūlė  Vilniaus dailės akademijos studentai, tapę vietinio etapo laimėtojais, teigiama „Electrolux“ pranešime.
 
Universitetai leido egzaminus laikyti miegamajame
Įvairenybės
Trečiadienis, 09 Birželis 2010 14:28
Keli JAV ir Europos universitetai jau leidžia savo studentams laikyti egzaminus neiškėlus kojos iš savo namų – kad ir miegamajame ar svetainėje.

Tokią galimybę teikia nauja egzaminų saugumą užtikrinanti techninė ir programinė kompiuterių įranga, praneša britų dienraštis „The Guardian“. Pasak jo, jau seniai buvo manoma, kad egzaminus reikia laikyti komfortiškai, apsirengus patogiais, laisvais drabužiais, pasidėjus šalia stiklinę vandens, psichologiškai atpalaiduojančioje aplinkoje.
 
Lietuvos paviljoną „Expo“ parodoje jau aplankė milijonas lankytojų
Įvairenybės
Antradienis, 08 Birželis 2010 13:37

Šanchajuje, kur vyksta pasaulinė paroda „Expo 2010“, Lietuvos paviljonas šiandien sulaukė milijoninio lankytojo. Juo tapo 35 metų kinė Che Lili iš netoli Šanchajaus esančios Džedziango provincijos. Milijono lankytojų Lietuva sulaukė šiek tiek daugiau nei per mėnesį, todėl prognozuojama, kad per pusmetį mūsų šalies  paviljoną aplankys beveik dvigubai daugiau žmonių nei buvo tikėtasi anksčiau.

 
Kompromiso paieškos: Lietuvoje turėtų atsirasti galimybė balsuoti internetu
Įvairenybės
Antradienis, 08 Birželis 2010 10:00
Galimybė balsuoti internetu Lietuvoje svarstoma jau keleri metai, tačiau vis dar nepajuda iš „mirties taško“. Nors balsavimą internetu įteisinsiančiam įstatymo projektui jau yra vienbalsiai pritaręs parlamentinis Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Seimo narius ir stambesnes partijas vis dar kamavo abejonės dėl technologijos saugumo ir balsavimo slaptumo.
 
„Penki TV“ atvirų durų diena: pasinerk į 3D pasaulį
Įvairenybės
Pirmadienis, 07 Birželis 2010 12:08
Birželio 17 dieną „Penkių kontinentų“ Renginių centre (Verslo centro „Europa“ 31 aukšte) rengiama „Penki TV“ atvirų durų diena. Pradžia – 10 val. Programoje numatytas 3D televizijos pristatymas, trimatės ir HD filmų transliacijos, Pasaulio futbolo čempionato rungtynės didžiuliame ekrane, loterija be pralaimėjimų ir kt. Įėjimas – nemokamas.
 
JAV Saugumo ministerijos kompiuteriniai tinklai kasdien atlaiko 6 milijonus atakų
Įvairenybės
Pirmadienis, 07 Birželis 2010 00:19
JAV Kibernetinės vadovybės vadas generolas Kitas Aleksanderis po savo skyrimo į šį postą gegužės mėnesį, pirmą kartą pasirodė su viešu pareiškimu. Atvirame susitikime (kuris vyko Vašingtone) su tinklų saugumo ekspertais ir žurnalistais, generolas atskleidė kelis įdomius faktus. Jo teigimu, JAV Saugumo ministerijos kompiuteriniai tinklai kasdien atakuojami daugiau kaip 6 milijonus kartų, ir šis skaičius nuolatos didėja.
 
Sukurtas aljansas įrenginiams su „Linux“ remti
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Birželis 2010 16:22
Bendrovės IBM, „Samsung“, „Texas Instruments“ ir ARM subūrė pramoninį aljansą „Linaro“, kurio tikslas – remti „Linux“ platformą naudojančių įrenginių žygį į rinką.

Aljanso steigėjai tikisi, kad ši organizacija paspartins naujų įrenginių, naudojančių „sistemos luste“ (SoC, system-on-a chip) platformą, pasirodymą rinkoje, teigiama „Linaro“ pranešime.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed