Žaidimai
Transformers: Fall of Cybertron išleidimo data (video)
Žaidimai
Šeštadienis, 07 Balandis 2012 15:11

Fantastinis trečiojo asmens veiksmo žaidimas, Transformers: Fall of Cybertron, pagaliau įgavo išleidimo datą. Anksčiau tebuvo žinoma, kad žaidimas bus išleistas kažkada šį rudenį. Dabar data konkreti – spalio 28 dieną.

 
„Razer“ kurs pelę kairiarankiams kompiuterinių žaidimų mėgėjams
Žaidimai
Antradienis, 03 Balandis 2012 15:12

Neretai kairiarankiai technologijų kūrėjų yra užmirštami. Kairiarankiams kompiuterinių žaidimų mėgėjams tenka pelę imti į dešinę ranką ir mokytis dirbti su ja. Tačiau gera naujiena yra ta, kad „Razer“ nusprendė padėti kairiarankiams.

 
Kuriamas „Angry Birds“ animacinis filmukas
Žaidimai
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 19:05

„Rovio“ tiki, kad pasaulyje išpopuliarėjusio žaidimo „Angry Birds“ plunksnuoti herojai dar greitai nebus užmiršti. Suomių kompanija skelbia, kad šį rudenį pasirodys naujas animacinis filmas, sukurtas pasinaudojus „Angry Birds“ motyvais.

 
Lietuviai prašo interneto bendruomenės pagalbos kuriant nuotaikingą žaidimą (video)
Žaidimai
Penktadienis, 30 kovas 2012 08:52

Nepriklausoma žaidimų kūrėjų komanda „Yummi Apps“ iš Lietuvos kreipėsi pagalbos į interneto bendruomenę, kviesdama prisidėti prie pasaulį netrukus išvysiančio žaidimo „Jelly Love“ kūrybos ir platinimo proceso.

Šiam tikslui pasitelkusi tarptautinę Kickstarter.com platformą, komanda tikisi surinkti apie 10 tūkst. JAV dolerių, reikalingų žaidimo užbaigimui ir išpopuliarinimui.

 
„PlayStation 4“ pasirodys 2013 metais
Žaidimai
Penktadienis, 30 kovas 2012 00:11

Žaidimų konsolė „PlayStation 4“ pasirodys 2013 metais, rašo portalas „Kotaku“.

Taip pat portalas atskleidžia naujos konsolės pavadinimą – „Orbis“. Kol kas neaišku, šis pavadinimas yra galutinis ar tik kodinis. „Orbis“ turės AMD procesorių ir grafinį „AMD Southern Islands“ procesorių.

 
World of Warcraft kūrėjai ruošia du naujus papildymus
Žaidimai
Pirmadienis, 26 kovas 2012 19:09

Penktasis World of Warcraft papildymų paketas, Mists of Pandaria, šią savaitę įžengė į beta testavimo etapą, tačiau dar neturi tikslios išleidimo datos. Nepaisant to, žaidimų kūrėjai Blizzard patvirtino dar vieno naujo, jau penktojo, žaidimo papildymo kūrimo planus.

 
„Angry Birds Space“ per tris dienas atsisiųstas virš 10 mln. kartų
Žaidimai
Pirmadienis, 26 kovas 2012 19:04

Kompanija „Rovio“, sukūrusi garsiąją žaidimų „Angry Birds“ seriją, skirtą mobiliųjų platformų įrenginiams ir personaliniams kompiuteriams, pirmadienį pranešė, jog naujausia serijos dalis „Angry Birds Space“ parsisiųsta virš 10 milijonų kartų.

 
Resident Evil: Operation Raccoon City kūrėjai pristatė naują projektą
Žaidimai
Šeštadienis, 24 kovas 2012 12:10

Dienos šviesą išvydo fantastinė siaubo, trečiojo asmens šaudyklė Resident Evil: Operation Raccoon City. Deja, žaidimas, vos žengęs pirmą žingsnį, iškart krito į srutų duobę, nes iškart buvo plačiai sukritikuotas dėl savo nuobodumo bei klaidų. Tačiau žaidimo kūrėjai, Slant Six Games  studija, nenusiminė ir šiandien paskelbė apie savo naują projektą, pavadinimu Strata Scavenger.

 
Binary Domain atkeliaus į PC
Žaidimai
Penktadienis, 23 kovas 2012 16:04

Binary Domain atkeliaus į PCBinary Domain atkeliaus į PCVeiksmo žaidimas Binary Domain atkeliauja į PC. Vakar Sega paskelbė, kad ši komandinė trečiojo asmens šaudyklė, kuri vasarį buvo dedikuota konsolėms, gegužės mėnesį pasieks ir PC vartotojus.

 
Honkonge pristatytas „Angry Birds Space“ (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 16:52

Ketvirtadienį Honkonge „Rovio Asia“ viceprezidentas Henri Holmas pristatė naują žaidimo „Angry Birds“ versiją – „Angry Birds Space“.

Žaidimo kūrėjai, kompanija „Rovio“ sako, kad „Angry Birds Space“ yra visiškai novatoriškas ir naujas žaidimas, kuriame gerbėjai ras gerai pažįstamus žaidimo elementus, bei keletą naujovių.

 
„World of Warcraft“ gali pasirodyti išmaniuosiuose telefonuose
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 10:54

Kompanija „Blizzard Entertainment“ svarsto galimybė išleisti žaidimo „World of Warcraft“ versiją „iPhone“ išmaniesiems telefonams.

„World of Warcraft“ kūrėjai teigia, kad šiuo metu ieškomas būdas išleisti žaidimą „smartfonams“. Neatmeta galimybė, kad jis gali būti ir nerastas.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed