Žaidimai
Kitąmet sulauksime SimCity 5
Žaidimai
Pirmadienis, 05 kovas 2012 00:25

Jeigu naujausios žinios teisingos, 2013 metais žaidėjai turėtų sulaukti naujo SimCity strategijų serijos žaidimo. Vokiečių žurnalas apie kompiuterinius žaidimus, GameStar, neseniai ėmė interviu iš Maxis studijos darbuotojos, Lucy Bradshaw, kuri patvirtino, kad SimCity 5 jau kuriamas. Darbuotoja pastebėjo, kad įtemptas darbas su Spore ir Sims žaidimų serijomis neleido apie SimCity 5 paskelbti anksčiau.

 
Doom 4 kūrimas neatšauktas
Žaidimai
Penktadienis, 02 kovas 2012 15:21

Šią savaitę internetiniame naujienų portale AllGamesBeta pasirodė žinia, kad atšauktas siaubo šaudyklės Doom 4 kūrimas. Šiandien žaidimo kūrėjai id Software skuba šį gandą paneigti. „Doom 4 neatšauktas. Kai mes būsime pasiruošę apie jį kalbėti, būtinai duosime žinoti.“

Kartu su id Software pareiškimu, AllGamesBeta gavo naujų papildomų būsimo žaidimo ekrano nuotraukų. Nors žaidimo leidėjai, Bethesda Softworks, nutekėjusių paveikslėlių nekomentuoja, panašu, kad žaidimas vis dar veikėjų modelių kūrimo stadijoje.

 
Lietuviškas žaidimas „Bear Care“ Barselonoje išrinktas geriausia metų programėle
Žaidimai
Antradienis, 28 Vasaris 2012 23:19

Išplėstinės realybės žaidimas „Bear Care“, suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiose tarptautinėse „Omnitel“ programėlių dirbtuvėse „AppCamp“, laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, „Mobile World Congress“ metu vykstančiuose „Mobile Premier Awards 2012“ apdovanojimuose.  

 
EA Tiburon veteranai keliasi į kosmosą - BlackSpace
Žaidimai
Antradienis, 28 Vasaris 2012 00:51

Du buvę EA Tiburon studijos darbuotojai, Volga Aksoy ir Jerry Phaneuf, neseniai įkūrė savo nuosavą kompaniją, pavadinimu PixelFoundry. Atrodo, kad pamirštų žemiškas problemas, kūrėjai nusprendė iškeliauti į kosmosą.

 
„Savižudė avis“ lietuviams atnešė populiarumo, bet ne pinigų
Žaidimai
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 12:58

Lietuvių sukurtas žaidimas „Suicide Sheep“ (liet. „Savižudė avis“), kurio užduotis yra išgelbėti užminuotą avį, sudomino šimtus tūkstančių žaidėjų visame pasaulyje. Nors iš populiarumo neuždirbo, žaidimo kūrėjai nesielvartauja. Jiems svarbiau – įgyta patirtis.

Savižudės avies gelbėjimo operacija – vaikiškai paprasta, bet įtraukianti. Pirato užminuota avis paleidžiama į lauką, pilną šieno kupetų. Vartant šį lauką reikia nuvesti avį pas išminuotoją, kol prie jos pritvirtinta bomba nesprogo. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau kupetų ir kitų kliūčių.

 
Registracija į Guild Wars 2 beta veiks 48 valandas
Žaidimai
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 10:49

Žaidėjai, trokštantys išbandyti naują ArenaNet kūrėjų MMORPG žanro žaidimą, Guild Wars 2, jau gali siųsti savo užklausas dėl teisės patekti į kovo mėnesį prasidedantį oficialų žaidimo beta testavimą.

Žaidėjams, siekiantiems prisijungti prie testuotojų komandos, teks paskubėti, nes registracija pasibaigs penktadienį, vasario 24 dieną. Taigi, iš esmės turite 48 valandas užpildyti paraišką.

 
Pasienis atsidaro rugsėjį - Borderlands 2
Žaidimai
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 10:48

Kai kurių kompiuterinių žaidimų leidėjai pastaruoju metu turi nemažai problemų, susijusių su pažadėtų projektų įgyvendinimu. Tuo tarpu panašu, kad kūrėjams Gearbox Software bei leidėjams 2K Games viskas kol kas einasi lyg per sviestą. Šiandien kompanijos paskelbė, kad būsimas veiksmo žaidimas, Borderlands 2, dienos šviesą išvys šiemet, rugsėjo 18 dieną (Europoje pasirodys rugsėjo 21-ąją).

 
Judesius ir balsą atpažįstantis „Microsoft Kinect“ iš žaidimų kambarių persikelia į mokyklas, operacines ir bankus
Žaidimai
Penktadienis, 24 Vasaris 2012 10:40

„Microsoft Lietuva“ kartu su partneriais – IT bendrovėmis „Etronika“, „Gluk Media“ ir Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetu – pristatė „Kinect“ panaudojimo galimybes švietime, medicinoje, moksle ir žaidimuose.

Kompiuterinių žaidimų konsolės „Xbox 360“ priedas „Kinect“ vis dažniau naudojamas ligoninių operacinėse, mokslininkų laboratorijose, mokyklose ir meno studijose.

 
Naujas Counter-Strike konkurentas?
Žaidimai
Antradienis, 21 Vasaris 2012 23:51

Šiemet žaidimų leidėjai Valve tikisi įpūsti naują gyvybę Counter-Strike šaudyklių serijai, išleisdami Global Offensive. Tačiau atrodo, kad Half-Life 2 modų kūrėjai, OG Gaming, ruošiasi konkuruoti su Valve. Kompanija paskelbė, kad kovo mėnesį pradės naujos nemokamos internetinės šaudyklės, pavadinimu Tactical Intervention, beta testavimą.

 
„Angry Birds“ tęsinys - jau kovo 22-ą dieną (video)
Žaidimai
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 13:27

Vieną populiariausių šiandieninių žaidimų operacinės sistemos „iOS“ vartotojams sukūrusi kompanija „Rovio“ pranešė, jog ruošiasi išleisti naują populiariojo „Angry Birds“ žaidimo versiją, pavadinimu „Space“ ( liet. - kosmosas ).

Kaip pranešė patys kūrėjai, „Angry Birds Space“ viešai pasirodys bemaž po mėnesio - kovo 22-ąją dieną.

 
Jau kuriamas Call of Duty: Black Ops 2
Žaidimai
Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 00:44

Vis daugėja įrodymų, kad žaidimų leidėjai Activision jau ruošia šiam pasauliui naują Call of Duty serijos dalį - Black Ops 2. Vienas iš konceptualaus meno studijos, Nerve Software, darbuotojų įrašė Call of Duty: Black Ops 2 į savo darbų sąrašą kaip einamąjį projektą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed