Žaidimai
Sukurtas pirmasis profesionalus lietuviškas „Facebook“ žaidimas
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 19:32

UAB „Edukacinės sistemos“ pranešė, kad „Facebook“ socialiniame tinkle jau galima žaisti lietuvių sukurtą žaidimą „Investuok į picą“.

Iš pirmo žvilgsnio tai – tradicinis strateginis internetinis žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas vadovauja individualiam picų verslui: įrengia savo piceriją, kepa picas, samdo darbuotojus, aptarnauja klientus ir, žinoma, siekia kuo didesnio pelno.

 
10 būdų, kaip merginą įtraukti į kompiuterinius žaidimus
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 19:15

Visą gyvenimą praleidžiame vaikydamiesi svajonių. Vieniems tai turtai, kitiems – egzotiškos kelionės. Likusieji trokšta turėti merginą, kuri norėtų kartu sužaisti, pavyzdžiui, „Call of Duty“.

Jei tu nesi vienas tų laimingųjų, kurie sutiko tokią panelę, tuomet lieka pamėginti ją pakeisti. Žinoma, tam prireiks daug pastangų, todėl pateikiame dešimt skirtingų žaidimų žanrų, kurie gali tau padėti.

 
EverQuest pagaliau taps nemokamas
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 00:17

Žaidimų leidėjai Sony Online Entertainment greitai įpūs naujų vėjų į savo pakankamai vaisingą MMORPG žanro žaidimų seriją, EverQuest. Šiandien kompanija paskelbė, kad 13-ojo EverQuest serijos gimtadienio proga bus pristatytas naujas nemokamo žaidimo verslo modelis, kuris turėtų įsigalioti kovo mėnesį.

Po pasikeitimų, žaidėjai turės 3 būdus kaip prisijungti prie žaidimo. Auksinė žaidimo versija veiks beveik taip pat kaip ir iki šiol – už 15 $ mėnesinį mokestį žaidėjai turės priėjimą prie viso turinio.

 
Star Wars: The Old Republic puolamas dėl homoseksualizmo
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 00:12

Žaidimų kūrėjai BioWare visada garsėjo tolerancija seksualinėms mažumoms, pvz suteikė galimybę žaidėjams susikurti homoseksualius veikėjus tokiose kompiuterinių žaidimų serijose kaip Dragon Age ir Mass Effect. Praėjusį rugsėjį BioWare pranešė, kad tokią savo politiką perkels ir į kitą MMO žanro žaidimą - Star Wars: The Old Republic. Tačiau konservatyvi krikščioniška JAV organizacija Family Research Council, kovojanti už tradicinės šeimos vertybes, žada to netoleruoti.

 
Ateiviai palauks iki rudens
Žaidimai
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 13:37

Žaidėjai, svajojantys dar šį pavasarį išbandyti Aliens: Colonial Marines, dabar nukabins nosis. Sega leidėjai bei Gearbox Software kūrėjai vakar pranešė, kad ši fantastinė pirmojo asmens šaudyklė atidedama rudeniui.

„Aliens: Colonial Marines - tai išradingumo bei kūrybingumo procesas, ne visada sekantis sustruktūruoto laiko intervalus.“ rašoma kompiuterinių žaidimų naujienų žurnale Game Informer.

 
„Microsoft“ šiais metai nepristatys naujos konsolės „Xbox“
Žaidimai
Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 01:44

Kompanija „Microsoft“ neketina 2012 metais pristatyti naujos kartos žaidimų konsolės „Xbox“. Tai interviu sakė Cedrick Delmas, „Microsoft“ padalinio Prancūzijoje marketingo direktorius.

Atsakydamas į prašymą pakomentuoti gandus apie „Xbox 720“ pristatymą parodoje „E3“, Delmas pareiškė: „Mūsų industrijoje visada labai daug gandų. Tačiau esu įsitikinęs, kad šiais metais to nebus. „Xbox 360“ gyvenimo ciklas dar nebaigtas, juk mes iki šiol nesumažinome konsolės kainos“. Jis sako, kad dar anksti kalbėti apie tai, ką kompanija pristatys parodoje, tačiau korporacija „nieko naujo“ nedemonstruos.

 
Šiemet - visa serija Hitman produktų
Žaidimai
Pirmadienis, 30 Sausis 2012 13:45

Žaidėjai, siekiantys labiau įsigilinti į elitinio samdomo žudiko, Hitman, istoriją, greitai galės tai padaryti skaitydami naują romaną, pavadinimu „Hitman: Damnation“, kuris knygynų lentynose pasirodys jau vasarą.

Knyga papasakos įvykius tarp 2006-ųjų kompiuterinio žaidimo, Hitman: Blood Money, ir būsimo Hitman: Absolution. Knygą rašo Raymond Benson – vienas garsiausių šnipų tematikos romanų rašytojų – vienas iš keturių oficialių garsiojo Agento 007, Bondiados autorių.

 
„Angry Birds“ keliasi į „Facebook“
Žaidimai
Pirmadienis, 30 Sausis 2012 00:50

Populiariausią mobiliųjų platformų žaidimą „Angry Birds“ netrukus bus galima žaisti ir socialiniame tinkle „Facebook“. Šio laiko rijiko debiutas internete numatomas Valentino dieną.

Žaidimą sukūrusios kompanijos „Rovio“ įkūrėjas Peteris Vesterbacka teigė, kad „Facebook“ versija išsiskirs tuo, jog žaidėjai galės už 0,99 dolerio įsigyti įvairių priedų, pavyzdžiui, galingesnių paukščių. Jis mano, kad tokia galimybė sudomins bent 40 proc. žaidėjų, praneša Penn-olson.com.

 
Užupis Creative Cluster dienos 2012 vyks kartu su LT Game Jam
Žaidimai
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 16:07

Ar žaidžiate kompiuterinius žaidimus? O gal norėtumėte pats išbandyti žaidimo kūrėjo amatą? Kad ir kaip bebūtų, sausio 27d. prieš prasidedant tradiciniam LT Game Jam‘ui  kviečiame kiekvieną nors kiek rimčiau besidomintį žaidimų kūrimu į Užupis Creative Cluster (UCC) organizuojamą mokymų ciklą.

 
Guild Wars 2 laukiame šiemet – artėja beta
Žaidimai
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 11:23

Žaidėjai, trokštantys išbandyti ArenaNet kūrėjų MMORPG žaidimą, Guild Wars 2, laukia jau senai. Pirmą kartą apie būsimą žaidimą prabilta 2007-aisiais. 2011 metais buvo tikimasi jį išleisti. Deja, metai prabėgo, žaidimo nesulaukėme ir niekas iki šiol nepaaiškino, kodėl?

 
Alan Wake atkeliauja į PC
Žaidimai
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 11:14

Apie mistinį nuotykių/veiksmo žaidimą Alan Wake prabilta dar 2005 metais. Iš pradžių planuota, kad žaidimas pasieks tiek PC, tiek Xbox 360 konsoles. Deja, vėliau PC versijos buvo atsisakyta ir žaidimas 2010-aisias pradžiugino tik konsolių savininkus. Praėjusį mėnesį žaidimo kūrėjai, studija Remedy, persigalvojo ir pažadėjo, kad Alan Wake vis dėl to atvyks į PC. Dabar jau turime tikslesnę datą – šių metų vasaris.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed