Žaidimai
Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 mainai
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:42

Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 yra du vaidmenų žaidimai, abu leidžiami Electronic Arts leidėjų, tačiau abiejų pasauliais visiškai skiriasi. Šiandien EA pradėjo savo naują reklaminę kampaniją, suartinančią šiuos du pasaulius.

 
Battlefield 3 kūrėjai skelbia karą nesąžiningiems žaidėjams
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:40

DICE žaidimų kūrėjų pirmojo asmens šaudyklė Battlefield 3 į karą, kuris prasidėjo spalio 8 dieną, per visas įmanomas platformas sukvietė jau daugiau nei 8 milijonus žaidėjų. Deja, pasirodo, kad kai kurie iš jų yra šaukštas deguto vandens statinėje ir kompanija nori jų atsikratyti.

Oficialiame Battlefield bloge DICE atskleidė savo griežtą poziciją prieš nesąžiningus žaidėjus – neseniai buvo užblokuotas kelių šimtų sukčiaujančių žaidėjų priėjimas prie žaidimo.

 
Nukelta Gotham City Impostors išleidimo data
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 17:43

Tikrasis žmogus šikšnosparnis yra punktualus ir visada į pagalbą suskumba laiku ir sugriauna piktus Džokerio planus. Deja, to negalime pasakyti apie Batman‘o dublerius. Įrodymas – vakar Warner Bros. Interactive Entertainment leidėjai pranešė, kad Gotham City Impostors išleidimas atidėtas kitam mėnesiui.

 
EA uždarė „Hario Poterio“ žaidimus kūrusią studiją
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 11:19

Electronic Arts uždarė prie „Hario Poterio“ žaidimų kūrimo prisidėjusią studiją EA Bright Light.

EA Bright Light įsikūrė 1995-aisiais Jungtinėje Karalystėje ir tuo metu buvo žinoma EA UK pavadinimu. Tai nebuvo vienintelė studija, dirbusi prie „Hario Poterio“ serijos, tačiau jos įnašas kuriant šiuos žaidimus buvo didelis.

 
Nukelta Gotham City Impostors išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:28

Gotham_City_ImpostorsGotham_City_ImpostorsTikrasis žmogus šikšnosparnis yra punktualus ir visada į pagalbą suskumba laiku ir sugriauna piktus Džokerio planus. Deja, to negalime pasakyti apie Batman‘o dublerius. Įrodymas – vakar Warner Bros. Interactive Entertainment leidėjai pranešė, kad Gotham City Impostors išleidimas atidėtas kitam mėnesiui.

 
Paskelbta Microsoft Flight išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:24

microsftmicrosftMicrosoft leidėjų lėktuvai angare stovėjo ilgiau nei penkeri metai. Tik praeitą mėnesį kompanija paskelbė, kad jos skrydžio simuliatorių serija atgimsta Microsoft Flight pavidalu. Dabar leidėjai pažėrė šiek tiek daugiau būsimo žaidimo detalių bei galimą jo išleidimo datą – tai antras šių metų ketvirtis.

 
Iš anksto užsisakius Mass Effect 3...
Žaidimai
Pirmadienis, 09 Sausis 2012 05:36

Mass-Effect-3Mass-Effect-3Nors fantastinis veiksmo/vaidmenų žaidimas Mass Effect 3 parduotuvių lentynų nepasieks iki kovo 6 dienos, žaidimo kūrėjai – BioWare – jau pradėjo reklaminę akciją, skatinančią žaidėjus užsisakyti būsimą žaidimą iš anksto. Kūrėjai patvirtino, kad iš anksto užsisakę Mass Effect 3 kopiją, žaidime gaus daug įvairių papildomų gėrybių.

 
Naujo Counter-Strike testuotojai renkasi Kalašnikovo automatą
Žaidimai
Ketvirtadienis, 05 Sausis 2012 17:58
counter-strike-global-offensivecounter-strike-global-offensivePačiu populiariausiu ginklu šaudyklės Counter-Strike: Global Offensive beta testuotojų gretose tapo rusiškas Kalašnikovo automatas, pranešė žaidimo kūrėjai oficialiame projekto Twitter puslapyje. AK tenka 42 proc. visų žaidime atliktų šūvių.
 
Gameloft žaidimai Android ir iOS platformoms dabar tik po 2,65 LTL
Žaidimai
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 00:19

Vienas geriausiai žinomų mobiliųjų telefonų žaidimų gamintojų „Gameloft“ savo gerbėjams siūlo puikią progą išbandyti naujausius bendrovės žaidimus juos įsigyjant už žymiai mažesnę kainą (2,56 LTL), praneša „PhoneArena“.

 
Paskelbta Modern Warfare 3 papildymo išleidimo data
Žaidimai
Penktadienis, 30 Gruodis 2011 01:52

Nors  Activision žaidimų leidėjai jau anksčiau paviešino dalį reklaminių video įrašų iš būsimo Call of Duty: Modern Warfare 3 papildymo, žaidėjai vis dar laukia ir nežino, kada tai įvyks. Laukimas baigsis kitais metais, nes šiandien žaidimo kūrėjai, Infinity Ward studija, pranešė, kad naujausias Modern Warfare 3 papildymas bus išleistas sausio 24 dieną.

 
Prasidėjo PlanetSide 2 beta testavimas
Žaidimai
Antradienis, 27 Gruodis 2011 16:06

Sony Online Entertainment renka rekrutus PlanetSide 2 beta testavimui. Leidėjai paleido internetinę svetainę, kur savanoriai gali registruotis, kad taptų šios būsimos, nemokamos, MMO žanro, pirmojo asmens šaudyklės testuotojais.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed