Žaidimai
Far Cry 3 šauksmą išgirsime rugsėjį
Žaidimai
Ketvirtadienis, 16 Vasaris 2012 19:40

Jau ateinantį rugsėjį žaidėjai galės pačiupinėti naują veiksmo žaidimą, Far Cry 3. Šiandien internetinėje erdvėje netikėtai pasirodė būsimo žaidimo treileris.

Pasirodo, kad treileris pasirodė neoficialiai, be Ubisoft leidėjų žinios, todėl labai greitai buvo pašalintas dėl grubaus autorinių teisių pažeidimo. Nepaisant to, akylūs kompiuterinių žaidimų rankos stebėtojai spėjo užfiksuoti, kad Far Cry 3 bus išleistas rugsėjo 6 dieną.

 
„Facebook“ jau galima žaisti populiarųjį „Angry Birds“ (video)
Žaidimai
Antradienis, 14 Vasaris 2012 21:22

Išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių naudotojus pakerėjusį žaidimą „Angry Birds“ nuo vasario 14-osios jau galima žaisti ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Facebook“ pritaikytos aplikacijos versija yra labai panaši į mobiliąją „Angry Birds“ versiją, tačiau ji papildyta naujomis galimybėmis.

 
Naujo „Call of Duty“ žaidimo sulauksime dar šiemet
Žaidimai
Antradienis, 14 Vasaris 2012 13:32

Ši žinia neturėtų nieko nustebinti – naujos „Call of Duty“ serijos dalies sulauksime dar iki šių metų pabaigos.

Naujieną apie tai „Activision–Blizzard“ konferencijos metu paskelbė generalinis kompanijos direktorius Bobby Kotickas. Kas kurs naująjį žaidimą, dar nėra žinoma, tačiau labiausiai tikėtina kandidatė yra „Treyarch“, studija, sukūrusi tokius žaidimus kaip „Call of Duty: World at War“ bei „Call of Duty: Black Ops“.

 
Naujas Star Trek žaidimas 2013-aisiais
Žaidimai
Antradienis, 14 Vasaris 2012 00:40

Naujausia J.J. Abram‘o Star Trek kino filmų serijos dalis žydrąjį ekraną turėtų pasiekti 2013-ųjų gegužę. Panašu, kad su filmu surištas kompiuterinis žaidimas pasaulį išvys panašiu laiku. Šiandien kino kompanija Paramount Pictures paskelbė pasirašiusi leidybinę sutartį su Namco Bandai. Žaidimas turėtų pasirodyti kitų metų pradžioje

Pirmą kartą apie naują Star Trek žaidimą prabilta pernai Electronic Entertainment Expo parodoje.

 
Prasidės Ghost Recon Online beta testavimas
Žaidimai
Pirmadienis, 13 Vasaris 2012 00:11

Uždaras Ghost Recon Online šaudyklės beta testavimas turėjo prasidėti dar praėjusią vasarą, tačiau tai neįvyko. Dabar Ubisoft leidėjai nustatė tvirtą datą būsimam uždaram beta testavimui pradėti – tai kovo 5-oji.

Žaidėjai, trokštantys anksčiau išbandyti šią trečiojo asmens internetinę šaudyklę, jau gali teikti paraiškas oficialioje žaidimo svetainėje.

 
Diablo III ir vėl vėluos
Žaidimai
Pirmadienis, 13 Vasaris 2012 00:09

Tikėkimės, Diablo vaidmenų žaidimų serijos fanai yra kantrūs. Šiandien Activision paskelbė, kad Diablo III nebus išleistas šių metų pradžioje, kaip iki šiol tikėtasi. Dabar Diablo III atidėtas antrajam Activision fiskalinės veiklos ketvirčiui, kuris prasideda balandį, o baigiasi birželį.

Diablo III iš pradžių buvo tikimasi išleisti 2011-aisiais. Vėliau galimas išleidimas atidėtas šių metų vasario 1 dienai. Dabar jis nukeliamas vėl...

 
Skylanders Giants ruošiamas rudeniui
Žaidimai
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 15:33

Per šventinį Kalėdinį laikotarpį Activision leidėjai bei žaislų gamintojai Toys for Bob padovanojo pasauliui dar vieną nuotaikingą veiksmo žaidimą/žaislą, iškart sulaukusį gausių pagyrų. Tai Skylanders: Spyro‘s Adventure. Rinkinį sudaro tiek tos pačios tematikos kompiuterinis žaidimas, tiek įvairios fantastinių žaidimo būtybių figūrėlės. Sužavėti sėkmės, kūrėjai jau ruošia žaidimo tęsinį, pavadinimu Skylanders Giants.

 
Žaidimo „ArmA 3“ išleidimo data atidedama
Žaidimai
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 00:23

Vienas laukiamiausių išskirtinai PC skirtų žaidimų, karinė šaudyklė „ArmA 3“, atidėta. Žaidimo oficialioje svetainėje pasirodė informacija apie tai, kad jis bus išleistas tik metų pabaigoje – laikotarpiu nuo spalio iki gruodžio. Primename, kad ankščiau „ArmA 3“ buvo planuota išleisti vasarą.

 
Klaidos naujoje Mass Effect knygoje
Žaidimai
Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 10:11

Žaidėjai, įsigiję naujausią Mass Effect žaidimo serijos knygą „Mass Effect: Deception“, turi kai ką, verto kolekcionuoti. Jeigu taip iš viso galima sakyti...

Oficialiuose BioWare žaidimų kūrėjų forumuose kompanija atsiprašo už visą eilę klaidų, rastų „Mass Effect: Deception“ knygoje.

 
Taivano interneto kavinėje niekas nepastebėjo mirusio žaidimų mėgėjo
Žaidimai
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 01:19

Jaunas žaidimų mėgėjas iš Taivano devynias valandas sėdėjo savo kėdėje negyvas, kol galų gale tai buvo pastebėta.

Chen Rong-yu, kuris buvo vos 23-ejų metų amžiaus, manoma, patyrė širdies smūgį. Tai nutiko po to, kai jis 23 valandas žaidė savo mėgstamą žaidimą – „League of Legends“.

 
Prototype 2 PC versija vėluos
Žaidimai
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 01:01

Fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas Prototype 2 dienos šviesą turėtų išvysti jau balandžio 24 dieną, tačiau tai galioja tik Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolių savininkams. PC savininkai, norintys griauti pasaulį nuolatos keisdami pavidalus, dar turės šiek tiek palaukti.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed