Žaidimai
Warhammer Online neteko 63 serverių
Žaidimai
Sekmadienis, 15 kovas 2009 20:17

Kare visada yra aukų. Šią savaitę Mythic Entertainment žaidimų kūrėjai pranešė šių aukų skaičių. Šiaurės Amerikoje uždaryti 43, o Europoje 20 internetinio vaidmenų žaidimo Warhammer Online serverių. Nors serverių uždarymas galėtų būti laikomas neigiamu veiksniu bendrajai Warhammer Online žaidėjų populiacijai, vyriausiasis Mythic Entertainment vadybininkas Mark Jacobs tiki, kad tai labiau natūralus žingsnis norint išlaikyti „sveiką“ žaidėjų bendruomenę. Jis taip pat pabrėžė, kad užsiregistravusių žaidėjų skaičius vis auga.

 
Nauji „Resident Evil 5“ režimai
Žaidimai
Šeštadienis, 14 kovas 2009 00:04
 
„Capcom“ kompanija anonsavo dvi naujas atsisiunčiamo turinio daugelio žaidėjų režimo versijas skirtas „Resident Evil 5“ žaidimui. Jos abi pasirodys vienoje pakuotėje „Versus“.
Pirmo režimo versija vadinsis „Slayer‘s Rule“, kurioje žaidėjai turės pašalinti Majinis (vietinius zombius).
 
 
 
 
 
 
 
„Citroen” pagamins visureigį su „PlayStation Portable“
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 kovas 2009 21:12
Prancūzų automobilių gamintojas „Citroen“ artimiausiu metu planuoja pagaminti specialią visureigio „C-Crosser“ versiją, kuri vadinsis „C-Crosser Exclusive PSP Edition“.
Šis modelis „Citroen“ ir kompanijos „Sony Computer Entertainment“ bendradarbiavimo vaisius. Pagrindinis „C-Crosser Exclusive PSP Edition“ modelio skirtumas, lyginant su serijine gamybą, tai integruota žaidimų konsolė „PlayStation Portable“.
 
„Call of Duty 4“ gavo tris BAFTA apdovanojimus
Žaidimai
Trečiadienis, 11 kovas 2009 22:21
Žaidimas „Call of Duty 4: Modern Warfare“ gavo tris Britanijos kino ir televizijos akademijos apdovanojimus. Iš viso ši, 2007 metų lapkričio mėnesį pasirodžiusi šaudyklė, buvo nominuota aštuoniems apdovanojimams. „Infinity Ward“ studijos žaidimas buvo apdovanotas už žaidimo procesą ir siužetą. Be to, tinklapio „GAME“ vartotojų nuomone, „Call of Duty 4” tapo geriausių metų žaidimu.
 
Žaidimų mėgėjams - nauja „Microsoft“ belaidė pelė
Žaidimai
Ketvirtadienis, 05 kovas 2009 20:47
Šiandien Lietuvoje pradedama prekiauti naujos kartos belaide, kompiuteriniams žaidimams skirta pele su modernia „BlueTrack“ technologija. „Microsoft“ „SideWinder X8“ pelė pasižymi ypatingu jautrumu ir veržliu dizainu.
„Jau seniai žaidėjai pageidavo belaidės kompiuterinės pelės, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileistų įprastinėms pelėms su laidu. Tokią pelę šiandien pristato „Microsoft“. Tai - „SideWinder X8“, - sakė „Microsoft“ techninės įrangos padalinio produkto marketingo vadovas Bill Jukes.
 
Assault on Dark Athena išleidimo data
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:35
Jau gana ilgai nebuvo jokių tikslių žinių apie The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena išleidimo datą. Tačiau tik iki šiandien. Tik suaugusiems žaidėjams rekomenduojamas veiksmo žaidimas Šiaurės Amerikoje turėtų pasirodyti jau balandžio 7 dieną. Po dviejų, trijų savaičių žaidimas pasieks ir Europos žaidėjus. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena platins Atari leidybinė kompanija.
 
Electronic Arts prikels Alisą
Žaidimai
Penktadienis, 27 Vasaris 2009 13:29
Las Vegase Electronic Arts vadovas paskelbė kad kompanija planuoja išleisti 2000 metais pasirodžiusio ir visus šokiravusio siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimo, American McGee‘s Alice, tęsinį.
Nors naująją Alisą kurs Rogue Entertainment studija, originalus žaidimų kūrėjas American McGee stebės procesą ir jį koordinuos, užtikrindamas nenutolimą nuo žaidimo šaknų.
 
NASA kuria savo virtualų pasaulį
Žaidimai
Antradienis, 24 Vasaris 2009 12:32

NASA patvirtino kurianti virtualios erdvės projektą. Naujas žaidimas pavadinimu Astronaut: Moon, Mars & Beyond (Astronautas: menulis, marsas ir kita) bus sukurtas kaip atskira visata ir šiek tiek primins Second Life, bet su stipriu polinkiu į astronomiją. Teigiama, kad jokiu politinių ar ekonominių tikslų nėra - yra tik noras sukurti virtualią erdvę.

 
Nemokamas Unreal Tournament 3 papildymas
Žaidimai
Sekmadienis, 22 Vasaris 2009 13:51
Midway žaidimų leidėjai turi įveikti kalną skolų, jei nori išvengti bankroto, tačiau garsusis kompanijos perliukas Unreal Tournament 3 nepakels jos kapitalo. Šiandien Midway paskelbė išleisianti internetu parsisiunčiamą Unreal Tournament 3 atnaujinimų paketą, pavadinimu Titan Pack. Apibūdintas kaip „didžiausias atnaujinimas istorijoje“, paketas bus visiškai nemokamas.
 
Virtua Tennis 2009 pasieks ir PC
Žaidimai
Penktadienis, 20 Vasaris 2009 12:34
2007 metais žaidimų kūrėjai/leidėjai Sega išleido sėkmingai kritikų priimtą Virtua Tennis 3. Deja, jis buvo skirtas tik Xbox 360, PlayStation 3 ir PSP žaidimų konsolėms. Į tai buvo atkreiptas dėmesys. Pasigirdo PC ir Wii žaidėjų nusiskundimų, todėl Sega skuba pasitaisyti.
 
Microsoft jau pardavė 28 mln. Xbox 360
Žaidimai

Microsoft praeitą savaitę paskelbė, kad visame pasaulyje jau pardavė daugiau kaip 28 milijonus, žaidimų konsolės Xbox 360 vienetų. Xbox 360 produktų valdybos direktorius Aronas Grynbergas (Aaron Greenberg) išdidžiai paskelbė, kad 2008-ieji metai „buvo sėkmingiausi mūsų metai Xbox istorijoje“.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed