Žaidimai
ACME pristato tikrovišką lenktyninį vairą
Žaidimai
Trečiadienis, 25 Sausis 2012 16:05

Visiems aistringiems lenktynininkams ACME pristato tikrovišką lenktyninį vairą, kuris sukurtas remiantis tikro lenktyninio automobilio schemomis.

Šis vairas užtikrins itin tikras emocijas ir maksimalų patogumą. Tikroviškas lenktyninis vairas RS suderinamas su dauguma kompiuterinių vairavimo žaidimų. Specialios vairo ypatybės leidžia pajusti kiekvieną žaidimo situaciją. Minkšta neslystanti vairo danga ir vairo fiksatoriai su papildomu veržtuvu užtikrina maksimalų patogumą ir palengvina vairavimą ypač aštriuose posūkiuose, kai visą dėmesį sukoncentruojate į kelią.

 
Žaidimas internete – androidas „Kubilinatorius“
Žaidimai
Antradienis, 24 Sausis 2012 00:32

Internete žaibo greičiu pasklido žaidimas, kuriame reikia sunaikinti piktąjį androidą „Kubilinatorių“, kuris nori sunaikinti ekonomiką ir atimti žaidėjų litus.

Kubilinatorių tikslas – sunaikinti ekonomiką, kad ateityje ją būtų galima kurti iš naujo ir taip išvengti 2018 metų krizės. Žaidimo kūrėjas liepia taikytis į galvą, nes tik taip galima sunaikinti androidą.

 
Naujas Dungeons & Dragons Online papildymas
Žaidimai
Antradienis, 24 Sausis 2012 00:31

Fantastinis MMORPG žanro žaidimas, Dungeons & Dragons Online, buvo išleistas dar 2006 metais. Po trejų metų žaidimas perėmė nemokamo naudojimo verslo modelį. Dabar žaidimo kūrėjai, Turbine studija, žengia dar vieną žingsnį šioje fantastinėje kelionėje – kuriamas Dungeons & Dragons Online papildymų paketas.

Papildymas vadinsis Menace of the Underdark ir turėtų pasirodyti jau šią vasarą. Žaidimo veikėjų patirties maksimalus lygis bus pakeltas iki 25, pridėta naujų teritorijų ir visai nauja, savo fizinę formą sugebanti keisti, druidų klasė.

 
Resident Evil 6 jau lapkritį
Žaidimai
Sekmadienis, 22 Sausis 2012 23:59

Jau kurį laiką visame pasaulyje pasirodo keisti graffiti užrašai bei piešiniai. Vakar paaiškėjo jų kilmės priežastis. Tai buvo naujos Capcom žaidimų leidėjų reklaminės kampanijos dalis, skirta pristatyti būsimą siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimą - Resident Evil 6. Vakar kompanija pranešė, kad žaidimas pasirodys lapkričio 20 dieną.

 
Naujas Dead Island papildymas - Ryder White
Žaidimai
Penktadienis, 20 Sausis 2012 16:06

Rugsėjo mėnesį zombių tematikos veiksmo žaidimas, Dead Island, leido žaidėjams įsikūnyti į teigiamus herojus, likusius gyvus zombių virusu užkrėstoje tolimoje kurortinėje saloje. Naujausias žaidimo papildymo paketas apvers pasaulį aukštyn kojomis ir leis jums įsikūnyti neigiamą žaidimo veikėją - Ryder White.

 
Mažiausias žaidimų kompiuteris
Žaidimai
Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012 17:39

Galingų žaidimams skirtų kompiuterių ekspertai „Alienware“ pristatė mažiausią modelį „X51“.

„Alienware X51“ matmenys yra 35 x 32 x 10 cm, jis sveria 5,5 kg. Nepaisant kuklaus dydžio, kompiuterį galima rinktis su galingiausiu Core i7 procesoriumi, 8 GB RAM ir GeForce GTX 555 vaizdo plokšte. Visus komponentus vėliau bus galima keisti į dar galingesnius.

 
Nemokami Electronic Arts žaidimai klesti
Žaidimai
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 11:39

Be to, kad leidėjams puikiai sekasi pardavinėti tokius žaidimus, kaip Star Wars: The Old Republic ar Battlefield 3, kompanijos nemokamų žaidimų verslas taip pat klesti. Šiandien šis žaidimų pramonės gigantas pranešė, kad jo nemokamų žaidimų žaidėjų bazė neseniai peržengė 25 milijonus.

 
The Witcher 2 kūrėjai nutraukia piratų medžioklę
Žaidimai
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 11:37

Praėjusių metų lapkritį veiksmo/vaidmenų žaidimo, The Witcher 2, kūrėjai CD Projekt pranešė, kad internete buvo išplatinta daugiau nei 4,5 milijono piratinių žaidimo kopijų, kai tuo tarpu, legaliai parduotas tiks 1 milijonas (The Witcher 2 buvo išleistas pernai, gegužės 17 dieną).

Po mėnesio kompanija nusisamdė teisines paslaugas teikiančią firmą ir pradėjo The Witcher 2 piratų medžioklę. Susekus sukčius, jiems buvo siūloma sumokėti baudą už autorinių teisių pažeidimus. Atsisakiusiems grėsė teismas.

 
S.T.A.L.K.E.R. 2 darbai tęsiasi
Žaidimai
Antradienis, 17 Sausis 2012 16:44

2011-ieji metai S.T.A.L.K.E.R. postapokaliptinių veiksmo žaidimų serijos fanams baigėsi labai liūdnai. GSC Game World studijos įkūrėjas ir prezidentas, Sergei Grigorovich, nusprendė uždaryti studiją dės asmeninių priežasčių, dėl ko naujo projekto, S.T.A.L.K.E.R. 2, likimas pakibo ore. Po kelių dienų tylos, studijos atstovai tesugebėjo liūdnai išlementi, kad kūrėjų komanda stengsis tęsti darbą, tačiau nėra jokios garantijos. Tačiau šiandien oficialiame žaidimo Facebook profilyje netikėtai pasirodė gerų žinių.

 
„ePawn Arena“ – stalo ir kompiuterinių žaidimų junginys (video)
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 18:06

Eksperimentinis įrenginys leidžia apjungti stalo figūrėlių ir kompiuterinius žaidimus.

„ePawn Arena“ gali atpažinti ant įrenginio paviršiaus padėtas figūrėles ir priskirti joms įvairius veiksmus ekrane vaizduojamoje žaidimo arenoje.

 
Vėl atidedamas Ghost Recon: Future Soldier išleidimas
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:44

Žaidimo Ghost Recon: Future Soldier kelias į šį pasaulį jau ir taip buvo ilgas, tačiau dabar jis dar prailgo. Vakar žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft pranešė, kad šios modernios taktinės šaudyklės išleidimo data nukeliama į 2012 metų gegužės 22 dieną, nors iš pradžių žaidimą buvo tikimasi išleisti kovo mėnesį.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed