Žaidimai
Half-Life modas Black Mesa – startuoja kitą savaitę
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:47

Bendruomenė, kurianti naują Half-Life žaidimo modą, Black Mesa (anksčiau vadinosi Black Mesa: Source), paskelbė, kad pirmoji žaidimo dalis bus išleista jau rugsėjo 14 dieną. Oficiali internetinė modo svetainė pasipildė virtualiu laikmačiu, skaičiuojančiu laiką iki oficialaus žaidimo starto.

 
Dead Island: Riptide sulauksime kitąmet
Žaidimai
Antradienis, 04 Rugsėjis 2012 22:00

Turime gerų žinių Dead Island žaidimų serijos gerbėjams. Vakar žaidimo leidėjai, kompanija Deep Silver, paskelbė Dead Island: Riptide išleidimo datą – jo sulauksime kitąmet. Deja, kada tiksliau, kol kas atsakyti negalime.

 
EA Maxis: PC žaidimų rinka dar gyva
Žaidimai
Pirmadienis, 03 Rugsėjis 2012 12:56

PC žaidimų erdvė nemiršta. Bent jau taip sako EA Maxis studijos vyriausiasis prodiuseris, Kip Katsarelis. „Kylant žaidimo konsolių populiarumui, daug kas mano, kad PC rinka eina į antrą planą. Tačiau mes matom, kad PC rinka nemirė, o ypač gyva.“

Katsarelis teigia, kad stiprus Activision Blizzard leidėjų žaidimo, Diablo III, startas gegužę ir besitęsiantis The Sims žaidimų serijos gyvavimas – puikūs PC žaidimų zonos gyvavimo pavyzdžiai. „Taigi, ten yra rinka. Mes turime auditoriją, kuri nori žaidimų šioje platformoje, o mes ties jais dirbame ir dirbsime“, - sako Katsarelis.

 
Milijoniniai Guild Wars 2 pardavimai dar prieš startą
Žaidimai
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 09:20

Trečiadienį startavo ArenaNet studijos internetinis, daugeliui žaidėjų skirtas vaidmenų žaidimas Guild Wars 2 ir iš karto sumušė pardavimo rekordus. Žaidimo leidėjai, NCsoft, paskelbė, kad dar iki oficialaus žaidimo išleidimo, buvo parduota daugiau nei milijonas Guild Wars 2 kopijų.

 
Battlefield 3 papildymas Armored Kill bus išleistas po savaitės
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:06

Kitą savaitę dienos šviesą išvys naujas Battlefield 3 šaudyklės papildymų paketas - Armored Kill. Rugsėjo 4 dieną - Armored Kill pirmiausia pasieks PlayStation 3 žaidėjus, o po savaitės – rugsėjo 11-ąją – ir PC bei Xbox 360 konsolės savininkus.

Armored Kill – tai trečiasis iš penkių suplanuotų, internetu parsisiunčiamų Battlefield 3 papildymų paketų. Iki šiol EA DICE studija jau išleido Back to Karkand ir Close Quarters paketus, o ateityje planuoja pristatyti Aftermath bei Endgame (pastarieji turėtų būti išleisti iki šių metų pabaigos).

 
Naujas Skyrim papildymų paketas - Hearthfire
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:01

Laukti naujo The Elder Scrolls V: Skyrim turinio papildymo ilgai laukti nebeteks. Naujas internetu parsisiunčiamas paketas, pavadinimu Hearthfire, dienos šviesą išvys rytoj. Pirmiausia jį už 5 JAV dolerių arba 400 Microsoft taškų galės įsigyti Xbox 360 konsolių savininkai (pagal galiojančia Bethesda bei Microsoft sutartį, žaidimo papildymai pirmiausia platinami Xbox Live skaitmeninio platinimo sistemoje. Papildymo PC bei PlayStation 3 versijų sulauksime po mėnesio).

 
Lietuvoje elektroninis sportas merdi
Žaidimai
Trečiadienis, 18 Balandis 2012 08:24

Daugeliui kompiuteriniai žaidimai tėra hobis ar atsipūsti leidžianti pramoga. Tačiau pasaulyje yra žmonių, kurie žaisdami užsidirba pragyvenimui. Deja, lietuviai apie tai gali tik pasvajoti.

 
Perspėjimas: išplito kenksminga „Angry Birds“ versija
Žaidimai
Sekmadienis, 15 Balandis 2012 11:46

Kompanija „Rovio“, sukūrusi populiarųjį žaidimą „Angry Birds“ savo internetinėje svetainėje išplatino perspėjimą, kad „Android“ mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „Android Market“ pasirodė netikra žaidimo „Angry Birds Space“ versija, turinti kenksmingą programinę įrangą.

 
Projektas „Drub E-Sports“ populiarins elektroninį sportą Lietuvoje
Žaidimai
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:04

Kompiuteriniai žaidimai tampa vis modernesni ir populiaresni, o kartu sparčiai žengia į interneto erdvę. Atrodo, kad internetas tampa realaus pasaulio antrininku. Tačiau Lietuvoje kompiuterinių žaidimų sportas vis dar yra mažai populiarus.

 
„Entropia Universe“ įsigijo virtualaus turto už 2,5 milijono dolerių
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Balandis 2012 00:16

Vienas internetinio žaidimo „Entropia Universe“ žaidėjas įsigijo virtualaus turto už 2,5 milijono dolerių.

Žaidimą „Entropia Universe“ 2003 metais paleido kompanija „MindArk“. Žaidimas yra nemokamas, tačiau už pinigus galima įsigyti papildomas galimybes ir daiktus. Žaidime susijungia keli virtualūs pasauliai, kuriuose žaidėjai gali įsigyti žaidimo valiutą už realius pinigus, pastaruosius pagal fiksuotą kursą vėl galima paversti realiais pinigais.

 
JAV kovojama su pedofilais žaidimų tinkluose
Žaidimai
Antradienis, 10 Balandis 2012 12:32

JAV valdžia pradėjo kovą su pedofilais ir kitais seksualiniais nusikaltėliais, kurie registruojasi žaidimų interneto svetainėse. Kovos su seksualiniais nusikaltėliais žaidimų tinkluose operacija buvo pavadinta „Game Over“, teigiama oficialiame JAV generalinio prokuroro Erico Schneidermano pareiškime.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed