Žaidimai
S.T.A.L.K.E.R. 2 darbai tęsiasi
Žaidimai
Antradienis, 17 Sausis 2012 16:44

2011-ieji metai S.T.A.L.K.E.R. postapokaliptinių veiksmo žaidimų serijos fanams baigėsi labai liūdnai. GSC Game World studijos įkūrėjas ir prezidentas, Sergei Grigorovich, nusprendė uždaryti studiją dės asmeninių priežasčių, dėl ko naujo projekto, S.T.A.L.K.E.R. 2, likimas pakibo ore. Po kelių dienų tylos, studijos atstovai tesugebėjo liūdnai išlementi, kad kūrėjų komanda stengsis tęsti darbą, tačiau nėra jokios garantijos. Tačiau šiandien oficialiame žaidimo Facebook profilyje netikėtai pasirodė gerų žinių.

 
„ePawn Arena“ – stalo ir kompiuterinių žaidimų junginys (video)
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 18:06

Eksperimentinis įrenginys leidžia apjungti stalo figūrėlių ir kompiuterinius žaidimus.

„ePawn Arena“ gali atpažinti ant įrenginio paviršiaus padėtas figūrėles ir priskirti joms įvairius veiksmus ekrane vaizduojamoje žaidimo arenoje.

 
Vėl atidedamas Ghost Recon: Future Soldier išleidimas
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:44

Žaidimo Ghost Recon: Future Soldier kelias į šį pasaulį jau ir taip buvo ilgas, tačiau dabar jis dar prailgo. Vakar žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft pranešė, kad šios modernios taktinės šaudyklės išleidimo data nukeliama į 2012 metų gegužės 22 dieną, nors iš pradžių žaidimą buvo tikimasi išleisti kovo mėnesį.

 
Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 mainai
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:42

Kingdoms of Amalur: Reckoning ir Mass Effect 3 yra du vaidmenų žaidimai, abu leidžiami Electronic Arts leidėjų, tačiau abiejų pasauliais visiškai skiriasi. Šiandien EA pradėjo savo naują reklaminę kampaniją, suartinančią šiuos du pasaulius.

 
Battlefield 3 kūrėjai skelbia karą nesąžiningiems žaidėjams
Žaidimai
Pirmadienis, 16 Sausis 2012 00:40

DICE žaidimų kūrėjų pirmojo asmens šaudyklė Battlefield 3 į karą, kuris prasidėjo spalio 8 dieną, per visas įmanomas platformas sukvietė jau daugiau nei 8 milijonus žaidėjų. Deja, pasirodo, kad kai kurie iš jų yra šaukštas deguto vandens statinėje ir kompanija nori jų atsikratyti.

Oficialiame Battlefield bloge DICE atskleidė savo griežtą poziciją prieš nesąžiningus žaidėjus – neseniai buvo užblokuotas kelių šimtų sukčiaujančių žaidėjų priėjimas prie žaidimo.

 
Nukelta Gotham City Impostors išleidimo data
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 17:43

Tikrasis žmogus šikšnosparnis yra punktualus ir visada į pagalbą suskumba laiku ir sugriauna piktus Džokerio planus. Deja, to negalime pasakyti apie Batman‘o dublerius. Įrodymas – vakar Warner Bros. Interactive Entertainment leidėjai pranešė, kad Gotham City Impostors išleidimas atidėtas kitam mėnesiui.

 
EA uždarė „Hario Poterio“ žaidimus kūrusią studiją
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 Sausis 2012 11:19

Electronic Arts uždarė prie „Hario Poterio“ žaidimų kūrimo prisidėjusią studiją EA Bright Light.

EA Bright Light įsikūrė 1995-aisiais Jungtinėje Karalystėje ir tuo metu buvo žinoma EA UK pavadinimu. Tai nebuvo vienintelė studija, dirbusi prie „Hario Poterio“ serijos, tačiau jos įnašas kuriant šiuos žaidimus buvo didelis.

 
Nukelta Gotham City Impostors išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:28

Gotham_City_ImpostorsGotham_City_ImpostorsTikrasis žmogus šikšnosparnis yra punktualus ir visada į pagalbą suskumba laiku ir sugriauna piktus Džokerio planus. Deja, to negalime pasakyti apie Batman‘o dublerius. Įrodymas – vakar Warner Bros. Interactive Entertainment leidėjai pranešė, kad Gotham City Impostors išleidimas atidėtas kitam mėnesiui.

 
Paskelbta Microsoft Flight išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 03:24

microsftmicrosftMicrosoft leidėjų lėktuvai angare stovėjo ilgiau nei penkeri metai. Tik praeitą mėnesį kompanija paskelbė, kad jos skrydžio simuliatorių serija atgimsta Microsoft Flight pavidalu. Dabar leidėjai pažėrė šiek tiek daugiau būsimo žaidimo detalių bei galimą jo išleidimo datą – tai antras šių metų ketvirtis.

 
Iš anksto užsisakius Mass Effect 3...
Žaidimai
Pirmadienis, 09 Sausis 2012 05:36

Mass-Effect-3Mass-Effect-3Nors fantastinis veiksmo/vaidmenų žaidimas Mass Effect 3 parduotuvių lentynų nepasieks iki kovo 6 dienos, žaidimo kūrėjai – BioWare – jau pradėjo reklaminę akciją, skatinančią žaidėjus užsisakyti būsimą žaidimą iš anksto. Kūrėjai patvirtino, kad iš anksto užsisakę Mass Effect 3 kopiją, žaidime gaus daug įvairių papildomų gėrybių.

 
Naujo Counter-Strike testuotojai renkasi Kalašnikovo automatą
Žaidimai
Ketvirtadienis, 05 Sausis 2012 17:58
counter-strike-global-offensivecounter-strike-global-offensivePačiu populiariausiu ginklu šaudyklės Counter-Strike: Global Offensive beta testuotojų gretose tapo rusiškas Kalašnikovo automatas, pranešė žaidimo kūrėjai oficialiame projekto Twitter puslapyje. AK tenka 42 proc. visų žaidime atliktų šūvių.
 
Gameloft žaidimai Android ir iOS platformoms dabar tik po 2,65 LTL
Žaidimai
Pirmadienis, 02 Sausis 2012 00:19

Vienas geriausiai žinomų mobiliųjų telefonų žaidimų gamintojų „Gameloft“ savo gerbėjams siūlo puikią progą išbandyti naujausius bendrovės žaidimus juos įsigyjant už žymiai mažesnę kainą (2,56 LTL), praneša „PhoneArena“.

 
Paskelbta Modern Warfare 3 papildymo išleidimo data
Žaidimai
Penktadienis, 30 Gruodis 2011 01:52

Nors  Activision žaidimų leidėjai jau anksčiau paviešino dalį reklaminių video įrašų iš būsimo Call of Duty: Modern Warfare 3 papildymo, žaidėjai vis dar laukia ir nežino, kada tai įvyks. Laukimas baigsis kitais metais, nes šiandien žaidimo kūrėjai, Infinity Ward studija, pranešė, kad naujausias Modern Warfare 3 papildymas bus išleistas sausio 24 dieną.

 
Prasidėjo PlanetSide 2 beta testavimas
Žaidimai
Antradienis, 27 Gruodis 2011 16:06

Sony Online Entertainment renka rekrutus PlanetSide 2 beta testavimui. Leidėjai paleido internetinę svetainę, kur savanoriai gali registruotis, kad taptų šios būsimos, nemokamos, MMO žanro, pirmojo asmens šaudyklės testuotojais.

 
Geriausi 2011 metų kompiuteriniai žaidimai
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Gruodis 2011 21:28

Šiais metais kompiuterinių žaidimų kūrėjai bandė privilioti žaidėjus įspūdinga grafika, užduotimis ir iššūkiais. Tačiau kuris žaidimas labiausiai vertas geriausiojo titulo?

Esant milžiniškam pasirinkimui, nenuostabu, kad žaidimų apžvalgininkai ir žaidėjų bendruomenė šiuo klausimu neturi vieningos nuomonės.

 
„Samsung“ pristato „Angry Birds“ šventines pramogas
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Gruodis 2011 20:59

„Angry Birds“ veikėjai – piktieji paukščiai ir įkyrieji paršeliai kartu su savo aistruoliais visame pasaulyje pradeda ruoštis šventėms. Praėjusią savaitę pristatyta nauja populiariojo „Angry Birds“ žaidimo žiemos stebuklų šalis, kurią sudaro 25 žaidimo lygiai.Vienas iš žaidimų lygių buvo sukurtas naudojant „Samsung Galaxy Note“. Jau pirmąją savaitę specialiame „Angry Birds“ žiemos stebuklų šalies tinklalapyje apsilankė 500 tūkst. aistruolių.

 
Star Wars: The Old Republic trūksta aktyvacijos kodų
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Gruodis 2011 20:56

Antradienį išleisto Star Wars: The Old Republic startas nepraėjo be strigdžių. Viena didžiausių problemų, turbūt, buvo ilgos vartotojų eilės prisijungiant prie tam tikrų žaidimo serverių. Tos eilės galėjo būti ir dar ilgesnės, jei žaidimo leidėjai, Electronic Arts, nebūtų pamiršę prie kai kurių žaidimo kopijų pridėti aktyvacijos kodų.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed