Žaidimai
Nemokamas Portal 2 atnaujinimas
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:19

Po to, kai balandžio mėnesį buvo išleistas, puikiai kritikų priimtas, galvosūkių žaidimas, Portal 2, Valve leidėjų reklamos direktorius Doug Lombardi pranešė, kad vasarą žaidimas sulauks nemokamo turinio atnaujinimų paketo. Vasara praėjo, o apie žadėtąjį atnaujinimą nebuvo užsiminta nei puse žodžio.

 
Assassin‘s Creed: Revelations PC versija vėluos
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:17

Daugiaplatformių žaidimų PC versijos išleidimo datos nukėlimas jau tapo įprasta Ubisoft leidėjų procedūra. Assassin‘s Creed: Brotherhood, Tom Clancy‘s HAWX 2, Driver: San Francisco bei Call of Juarez: The Cartel PC versijos pasaulį išvydo vėliau nei konsolėms skirtos. Panašu, kad prie šio sąrašo jungiasi dar vienas žaidimas.

 
L.A. Noire į PC atkeliauja lapkričio 11 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2011 00:11

Žaidimų kūrėjų studija Team Bondi gal kiek ir pristabdė savo veiklą (dėl darbuotojų skundų dėl nepakeliamų darbo sąlygų), tačiau naujausias kompanijos produktas vis dar kely. Rockstar Games šiandien pranešė, kad L.A. Noire: The Complete Edition PC versija Š. Amerikoje debiutuos lapkričio 8 dieną, o Europoje – trim dienom vėliau.

 
I Am Alive projektas dar gyvas
Žaidimai
Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2011 08:11

Birželio mėnesio pabaigoje vyriausybiniai Australijos žaidimų ir literatūros vertinimo organai įvertino Ubisoft leidėjo katastrofų išgyvenimo žaidimo, I Am Alive, tinkamumą publikai ir taip įrodė, kad projekto gyvastis dar rusena. Šiandien tą patį padarė— analogiška JAV komisija (ESRB).

ESRB vertinimas netik apsprendžia būsimą I Am Alive auditoriją, bet ir suteikia detalesnės informacijos apie žaidimą.

 
Prekių kiekis ribotas - Star Wars: The Old Republic
Žaidimai
Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 12:10

Sony Online Entertainment leidėjų internetinis žaidimas, Star Wars: Galaxies, oficialiai bus išjungtas šių metų gruodžio 15 dieną, tačiau žaidėjams neteks ilgai būti be George Lucas fantastikos.

 
Tyrimas: žaidimų elementai perkeliami į realų pasaulį
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 00:39

Naujausias Nottingham Trent University ir Stockholm University tyrimas atskleidė naują psichologinį fenomeną, kai užkietėję žaidėjai nesąmoningai perkelia kai kuriuos kompiuterinių žaidimų elementus į realų pasaulį.

 
Prasidėjo Diablo III beta testavimas
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 00:36

Žinant Blizzard Entertainment leidėjų/kūrėjų nekonkretumą, šnekant apie žaidimų išleidimo datas, galime teigti, kad veiksmo/vaidmenų žaidimas Diablo III dienos šviesą išvys tada, kai kūrėjai nuspręs, kad jau laikas. Tačiau studija jau žengia į finišo tiesiąją. Vakar kompanija pranešė pradedanti  uždarą Diablo III beta testavimo etapą.

Laimingieji, gavę pakvietimą prisidėto prie testavimo, galės išvysti pirmąjį Diablo III veiksmą ir visas penkias herojų klases.

 
Epic Games nekuria naujo Unreal
Žaidimai
Penktadienis, 23 Rugsėjis 2011 08:41

Praėjo jau beveik ketveri metai po to, kai Unreal Tournament III debiutavo PC platformoje ir atrodo, kad praeis dar keleri, kol šios fantastinės pirmojo asmens šaudyklės fanai sulauks tęsinio. Neseniai verslo naujienų tinklalapis, Forbes, ėmė interviu iš Epic Games prezidento, Mike Capps, kuris patikino, kad tarp penkių dabartinių Šiaurės Karolinoje, JAV, įsikūrusios studijos projektų tikrai nėra naujo Unreal žaidimo.

 
Mobilioji aplikacija: „Basketball Shots 3D“ – krepšinis telefone (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 16:05

Nors Europos krepšinio čempionatas baigėsi, Lietuvoje ši sporto šaka mėgstama ištisus metus. Didžiausi entuziastai krepšinį jau gali žaisti ir išmaniajame telefone – tereikia atsisiųsti aplikaciją „Basketball Shots 3D“.

 
Batman: Arkham City PC versija vėluos
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 08:27

Super herojų darbas – tai netik įmantrūs prietaisai ir muštynės. Jie taip pat ilgai ir ramiai laukia bei stebi. To turės išmokti PC žaidėjai, laukiantys fantastinio nuotykių/veiksmo žaidimo,  Batman: Arkham City.

 
Civilization V: Game of the Year Edition – jau šį mėnesį
Žaidimai
Pirmadienis, 19 Rugsėjis 2011 00:02

Žaidimų leidėjai, 2K Games, pernai išleidę strateginį žaidimą Sid Meier‘s Civilization V, po to irgi nenustojo dirbti. Iki šiol žaidimą papildė visas tuzinas atnaujinimų paketų, kurie papildė žaidimą net septyniomis naujomis tautomis, siekiančiomis dominuoti pasaulyje.

 
Saints Row: The Third kūrėjas tampa žaidimo veikėju
Žaidimai
Pirmadienis, 19 Rugsėjis 2011 00:00

Šių metų lapkričio 15 dieną THQ leidėjai planuoja išleisti veiksmo/nuotykių žaidimą, Saints Row: The Third. Vienas iš naujų žaidimo elementų – veikėjų kūrimo galimybė. Žaidėjai galės nuspręsti savo veikėjo rasę, veido bruožus, sudėjimą, makiažą bei būdo bruožus. Tačiau tie, kuriems patinka žaisti su kūrėjų siūlomu veikėju, Saints Row: The Third galės įsikūnyti į vyriausio žaidimo dizainerio, Tomonobu Itagaki, kailį.

 
„Laiko žudikai“ – populiariausi „Facebook“ žaidimai
Žaidimai
Penktadienis, 16 Rugsėjis 2011 19:38

Daug „Facebook“ naudotojų socialiniame tinkle ne tik talpina nuotraukas, nuorodas ar rašo žinutes, bet ir žaidžia žaidimus.

Populiariausias „Facebook“ žaidimas - „CityVille“. Jį žaidžia 75,4 milijonai žmonių. Antrą vietą užima „Empires & Allies“, kurį žaidžia 39,9 milijonai. Trečioje vietoje „Texas HoldEm Poker“ sutraukiantis 36,6 milijonus virtualių kortų lošėjų.

 
„Sony PlayStation Vita“ pasirodys gruodį
Žaidimai
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2011 09:12

Kompanija „Sony“ paskelbė, kad naujos kartos žaidimų konsolė „PlayStation Vita“ bus išleista gruodžio 17 dieną. Pirmieji ją galės įsigyti japonai.

„PlayStation Vita“, ankščiau vadinta „Next Generation Portable“, turi keturių branduolių procesorių, 5 colių 960 x 544 taškų raiškos sensorinį ekraną, dvi kameras, Bluetooth 2.1+EDR modulį, GPS imtuvą, giroskopą, akseleromentą ir kitus daviklius.

 
Žaidimų ateitis profesionalo vaizduotėje: mūšio lauku gali virsti net gatvė (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2011 09:05

Tobulėjant technologijoms kuriami vis labiau žmones įtraukiantys žaidimai. Kokia bus jų ateitis? Įdomią versiją pateikia profesionalus žaidėjas Freddie Wongas.

Jei aktyviai domitės kompiuteriniais žaidimais, galbūt žinote, kad 2007 metais vykusiame renginyje „World Series of Video Games“ F.Wongas nugalėjo žaidimo „Guitar Hero 2“ konkursą ir buvo pripažintas elektroninės gitaros virtuozu.

 
Skaitmeninis kodas: Lietuviai magišku žaidimu mėgins užkariauti pasaulį (video)
Žaidimai
Trečiadienis, 14 Rugsėjis 2011 09:07

Burtai, magija, kovos ir strategija – tokie yra pagrindiniai lietuvių sukurto žaidimo „Wizardia“ elementai. Unikalus projektas, startuosiantis jau šį rudenį, jungs socialinius tinklus ir mobiliuosius įrenginius, o pasinėrus į žaidimą teks ne tik maigyti klaviatūrą ar pelytę, bet ir pasivaikščioti po miestą.

 
Planetside 2 galėsite žaisti nemokamai
Žaidimai
Trečiadienis, 14 Rugsėjis 2011 09:04

Žaidimų leidėjai/kūrėjai, Sony Online Entertainment, jau susipažinę su nemokamų žaidimų verslo modeliu – praėjusių metų rugpjūtį tokį modelį perėmė žaidimas Everquest 2. Matyt kompanijs sprendimas buvo sėkmingas, nes dabar Sony Online Entertainment prezidentas, John Smedley, pranešė, kad nemokamu žaidimu taps ir Planetside 2.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed